جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: یادمان شهدای شکنجه شده توسط منافقین

 1. #1

  عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۱
  نوشته
  95
  حضور
  1 روز 17 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  248

  یادمان شهدای شکنجه شده توسط منافقین
  بسم الله الرحمن الرحیم
  کهیعص  السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

  اللهم اجعل محیای محیا محمد و آل محمد و مماتی ممات محمد و آل محمد

  با عرض معذرت خدمت خانواده های شهدای مذکور مجموعه زیر تقدیم میشود
  علت اصلی آن است که نسل امروز ،منافقین را نمیشناسند
  عزیزان حامیان امروز منافقین را بشناسید

  اوايل دهه 60 و پس از ناکامي‌هاي متعدد منافقين در کشور، اين سازمان اقدام به انجام عمليات‌هايي با نام "عمليات‌هاي مهندسي " مي‌کند که طي آن برخي افراد و جوانان مومن و گاها افراد عادي جامعه، توسط تيم‌هاي ترور آنها ربوده و پس از شکنجه‌هاي فراوان به شهادت مي‌رسند. عمليات هايي که به گفته خودشان در آن هر کس چه اطلاعات بدهد و چه اطلاعات ندهد، بايستي کشته شود.
  يکي از اعضاي دستگيره شده منافقين در بازجويي خود در مورد اين عمليات‌ها مي‌گويد:
  در پي ضربات شديد در اوايل سال 61 و لو رفتن بسياري از خانه‌هاي تيمي، سازمان دستور داد افراد مشکوکي را که در حوالي خانه‌هاي تيمي مشاهده مي‌کردند، ربوده و سپس آنها را براي کسب اطلاعات مورد شکنجه قرار دهند. اين عمليات نو ظهور توسط سازمان، "عمليات مهندسي " نام گرفت و تحليل در مورد عمليات مهندسي نيز اين بود که "کار مهندسي خيلي پيچيده‌تر از کار عملياتي است و احتمال بريدن هست. ما شکنجه مي‌کنيم چون مجبوريم ولي وقتي که حاکم شويم، نمي‌کنيم! "
  مسئولان و عوامل اصلي عمليات مهندسي
  1- مسعود رجوي: رهبري
  2- علي زرکش يزدي؛ با نام مستعار "فرهاد رضوي ": عضو مرکزيت - معاون رهبري
  3- محمود عطايي؛ با نام هاي مستعار حسن کريمي و عسکر: عضو مرکزيت - مسئول کل عمليات تروريستي و عمليات مهندسي
  4- مهدي افتخاري؛ با نام‌هاي مستعار عباس اراکي و فتح الله: عضو شوراي مرکزي - طراحي و هدايت کننده عمليات تروريستي و عمليات مهندسي
  5- محمدمهدي کتيرايي؛ با نام‌هاي مستعار يدالله، رحيم و خليل: عضو شوراي مرکزي - طراح و هدايت کننده عمليات تروريستي و عمليات مهندسي
  6- حسين ابريشمچي؛ با نام هاي مستعار محمود، شيرزاد و رحمت: عضو مرکزيت نهاد - مسئول اجرايي عمليات تروريستي و عمليات مهندسي
  7- محمد شعباني؛ با نام هاي مستعار حميد و نادر: عضو مرکزيت نهاد - مسئول اجرايي عمليات تروريستي و عمليات مهندسي

  * جزئيات ربودن و شکنجه شهيدان محسن ميرجليلي و طالب طاهري

  طالب طاهري؛ 16 ساله و محسن مير جليلي؛ 25 ساله / اتهام: عضويت در کميته [انقلاب]
  مهران اصدقي، عضو سازمان منافقين و فرمانده نظامي تهران اين سازمان پيرامون چگونگي شکنجه شهداي کميته انقلاب اسلامي مي‌گويد:
  خانه تيمي مرکزيت بخش ويژه در خيابان کارون بود. مهدي کتيرايي و حسين ابريشمچي در آنجا حضور داشتند و جواد محمدي (طاهر) نيز مسئول حفاظت خانه بود.
  طاهر حين مراقبت از خانه مشاهده مي‌کند که به جواني مشکوک شده و طبق خط داده شده اقدام به شناسايي وي مي‌کند.
  روز بعد همان فرد را به همراه يک جوان ديگر در آنجا ديده و به افراد بالاي بخش ويژه گزارش مي‌دهد و آنها دستور ربودن آن دو جوان را صادر مي‌کنند.
  طاهر به همراه رضا هاشملو و محمدجعفر هاديان، اقدام به ربودن اين دو جوان مي‌کنند. در خيابان با ماشين جلوي آنها پيچيده و به آنها مي‌گويند که ما کميته‌اي هستيم و بايد با ما بياييد.
  آنها به خانه خيابان بهار که از قبل براي شکنجه آماده شده بود، برده مي‌شوند.
  حمام اين خانه براي شکنجه، به وسيله نايلون‌هاي کلفت صداگيري شده بود. ابزار اين خانه عبارت بود از طناب و کابل، نقاب، دست‌بند و ميله‌هاي سربي که اگر به پشت گردن هر کس مي‌زدي بيهوش مي‌شد. زنجير، قفل و سيانور و ...
  طاهر به همراه مصطفي معدن پيشه و شهرام روشن‌تبار مسئول شکنجه آنها مي‌شوند و هدف از اين سرعت عمل اين بود که ببينند آيا خانه تيمي خيابان کارون لو رفته است يا نه؟
  پس از بازجويي از جيب آنها کارتها و مدارکي که نشان مي‌داد پاسدار هستند بيرون آورده مي‌شود.
  سپس آنها را روي صندلي با طناب بسته و صندلي را روي زمين مي‌خوابانند. با کابل‌هاي کلفت چند لايه به کف پا و ساير نقاط بدن آنها مي‌زنند و براي اينکه صداي آنها بيرون از خانه نرود، دهان آنها را با پارچه مي‌بندند.
  همان روز مسعود قرباني به من ابلاغ کرد که به دستور رحمت (حسين ابريشمچي)، مسئوليت بازجويي آنها با من است و به من گقت که با هم سوال تهيه مي‌کنيم که براي ما مشخص شود که خانه‌هاي تيمي چگونه لو مي‌رود. از اينجا بود که من در راس اين جريان قرار گرفتم و به عنوان کسي که خطوط مرکزيت را اجرا مي‌کرد، عمل نمودم.
  براي ايجاد هراس نقاب به چهره ميزديم. همين کار را کردم و وارد حمام شدم.
  ديدم يک پسر 16-17 ساله در گوشه حمام در حالي که دست‌ها و پاهايش با زنجير بسته شده، افتاده بود. اسمش طالب طاهري بود.
  ديدم پاهايش کبود شده و باد کرده و بدنش تاول زده بود. به اتاق رفتم تا فرد ديگر را که محسن ميرجليلي نام داشت ببينم.
  فردي حدود 24-25 ساله در حاليکه دست‌ها و پاهايش با زنجير بسته شده در گوشه اتاق نشسته بود. بدن او نيز مانند بدن طالب با کابل شکنجه شده بود.
  مصطفي معدن‌پيشه به من گفت که ما ديروز خيلي آنها را شکنجه کرديم تا معلوم شود که آيا خانه را زير نظر داشتند يا نه، اما آنها انکار کردند و ظاهرا خانه را زير نظر نداشتند.
  سوالات را آماده کردم و کار شکنجه شروع شد.
  آنها را به نوبت داخل حمام مي برديم، در حالي که پاهايشان تاول زده بود و حال نداشتند و فرياد مي‌زدند.
  مصطفي دهان آنها را با پارچه گرفته بود. آن قدر آنها را زدم که تاول‌هاي پاي آنها ترکيد و خونريزي کرد. وقتي پاهاي آنها خونريزي کرد مصطفي پايشان را باندپيچي کرده و آنها را براي شکنجه مجدد آماده کرد.
  سوالات من همگي از سوي آنها انکار مي‌شد و جوابي نمي دادند اما از بالا گفته بودند که حتما آنها اطلاعاتي دارند.
  روز بعد کار را مجددا شروع کرديم. ابتدا جواد محمدي به جان آنها افتاد، سپس آنها را روي همان صندلي‌ها بستيم و روي پاهاي متورم و خون آلودشان آب جوش ريختيم، به طوري که پوست بدن آن ترک خورد و تاول‌ها مي‌ترکيد.
  اين دو نفر بارها بيهوش مي‌شدند و باز هم به هوش مي‌آمدند. وقتي آب داغ روي سر و صورت آنها مي‌ريختيم، سريعا تاول مي‌زد.
  خون زيادي از بدنشان رفته بود. طاهر (جواد محمدي) با نوک چاقو به بدنشان مي‌کشيد. طوري که عضوي از بدن آنها نبود که خون آلود نباشد.
  من و مسعود قرباني به داخل حمام و به سراغ محسن ميرجليلي رفتيم. مسعود به او گفت که اگر اطلاعات ندي تو را مي‌پزيم. سپس به من گفت که اتو را بياورم. بعد از آنکه اتو را به برق زد و کاملا گرم شد، ناگهان اتو را به کمر محسن ميرجليلي چسباند. محسن از شدت درد دهانش را به طرز عجيبي باز کرد و از هوش رفت. بوي سوختگي همه جا را گرفته بود، من خيلي ترسيده بودم، مسعود هم ترسيده بود، ولي سعي مي‌کرد خودش را مسلط به کاري که مي‌کند نشان دهد.
  جواد محمدي و مصطفي معدن‌پيشه مشغول شکنجه طالب طاهري بودند، جواد به مصطفي گفت: برو چاقو بياور، مصطفي چاقو را که آورد چاقو را چند بار بر روي بازوي طالب کشيد که بار سوم خون بيرون زد و بر اثر درد شديد تکان خورد.
  طالب مي‌خواست حرف بزند که جواد با مشت توي دهانش کوبيد، طوري که دندانش شکست. جواد گفت حاليت مي‌کنم و سپس ميله سربي را برداشت و به دهان و فک و چانه او زد که وقتي طالب دهانش را باز کرد، دندان‌هاي شکسته‌اش به همراه خون و آب دهان بر روي شلوارش ريخت، مصطفي با ميله سربي که در دستش بود به جاهاي ديگري از بدن او ميزد.
  محسن ميرجليلي به هوش آمده بود که مسعود قرباني به من گفت که برو آب جوش بياور، من آب داغ آوردم و مسعود گفت که بر روي پاهايش بريز، من مي‌خواستم به يکباره خالي کنم که مسعود اشاره کرد که يواش يواش بريز تا بيشتر زجر بکشد، من نيز همين کار را کردم، طوري که تمام تاول‌هاي پايش ترکيد و شکل خيلي وحشتناکي پيدا کرد و پوست پاهايش از بدنش جدا مي شد.
  محسن بيهوش شد و بعد که به هوش آمد به روي شلوارش پنجه مي‌کشيد. مسعود آب داغ روي دست‌هاي محسن مي‌ريخت که دست‌هاي محسن پف کرد و چروک شده و حالت پختگي داشت.
  به اتاق که رفتم صحنه دلخراشي ديدم، پوست سمت راست سر طالب به همراه موهايش کنده شده بود و جواد محمدي در حالي که چاقوي خون آلود دستش بود بالاي سر طالب که بيهوش شده بود، ايستاده بود، وقتي طالب به هوش مي‌آمد حرف نمي‌توانست بزند، فقط در حالي که دهانش را به سختي باز مي‌کرد ناله‌هايي از او شنيده مي شد و جواد که با حالت عصباني از او مي‌پرسيد: چرا حرف نمي زني؟، صداي ناله خود را شديدتر مي‌کرد و سر خود را به شدت تکان مي‌داد. مصطفي سر او را محکم گرفته بود و جواد با عصبانيت چاقو را بالاي گوش طالب گذاشت و آن را بريد، طوري که خون زيادي از سر و صورت طالب جاري شد و تمام سر و صورتش غرق در خون شد و بيهوش شد.
  در همين حين که طالب بيهوش بود، جواد چاقو را کنار چشم طالب گذاشت و فشار داد که خون از چشمش بيرون زد.
  من با کابل به کف پا و بدن محسن زدم که به هوش آمد. هنگامي که دهانش را باز مي‌کرد بوي گنديدگي شديدي از دهانش مي‌آمد و لثه‌هايش حالت پوسيدگي داشت، بدنش سست شده بود، يکبار که مسعود موهايش را مي کشيد و من با کابل او را ميزدم يک دسته از موهايش در دست مسعود ماند. سپس محسن را که ديگر رمقي در بدن نداشت به داخل اتاق ديگر برديم و با زنجير به ميز بستيم.
  طالب بيهوش، در حالي که خون در جاهاي مختلف صورتش خشکيده بود، روي صندلي همچنان در حال شکنجه شدن بود و جواد محمدي با انبر دست مشغول کشيدن دندان‌هاي طالب بود که از دهان او خون زيادي بيرون مي‌ريخت و دهانش بوي بسيار بدي مي‌داد.
  جواد اطلاعات مي‌خواست و طالب جوابي نمي‌داد. جواد گفت اين طوري نمي‌شود بايد اين را کبابش کرد و مصطفي به آشپزخانه رفت و گاز پيک نيکي و سيخ را به همراه خود آورد.
  جواد سيخ را دو بار سرخ کرد و به ران طالب زد و بار سوم سيخ را سرخ کرد و به دکمه هاي جلوي شلوار طالب چسباند که شلوار طالب سوخت و سيخ داغ به بدن و آلت مردانگي طالب اصابت کرد که يک دفعه دچار شوک شد. تمام فضاي اتاق را بوي سوختگي و پارچه و گوشت پر کرده بود.
  تا عصر، آنها يکي، دوبار به هوش آمدند. حوالي عصر مصطفي معدن‌پيشه بر اثر دست پاچگي، وقتي محسن مير جليلي يک تکان خورده بود، تيري شليک کرد و مجبور به تخليه خانه شديم.
  با همان ميله‌هاي سربي آنها را بي‌هوش کرديم و سپس به بدن آنها سيانور تزريق کرديم و در حالي که هنوز جان مي‌دادند، آنها را پتو پيچ کرديم و داخل صندوق عقب گذاشتيم.
  ساعت 9 شب ماشين را در خيابان نظام آباد تحويل خسرو زندي و محمد جعفر هاديان داديم تا آنها را براي دفن به بيابان هاي اطراف ببرند.


  یادمان شهدای شکنجه شده توسط منافقین
  نشانی مزار پاسداران شکنجه شده

  شهید شاهرخ طهماسبی و شهید عباس عفت روش .........قطعه 26- ردیف 33- شماره 29
  شهید محسن میرجلیلی.........قطعه 26- ردیف 33- شماره 28
  شهید طالب طاهری .............قطعه 26- ردیف 33- شماره 27


  درباره عملیات مهندسی اینجا را بخوانید


  (بخشی از کتاب سازمان مجاهدین خلق:پیدایی تا فرجام)
  [/FONT]
  ویرایش توسط عبدالرحمن طالقانی : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵ در ساعت ۰۳:۴۲

  یا اباعبداللّه هرگز فراموش نمیکنیم از آن ساعتی که می خواستی از خواهرت زینب جدا شوی...

 2. صلوات ها 5


 3. #2

  عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۱
  نوشته
  95
  حضور
  1 روز 17 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  248  وصیت نامه شهید طالب طاهری
  ( پاسدار قهرمانی که پس از تحمل شکنجه های وحشیانه منافقین ، مظلومانه زنده بگور شد . )
  خدایا حیاتمان را سعادتمند و مرگمان را شهادتمند قرار بده .
  هم اکنون که این نامه را بعنوان وصیت نامه می نویسم زمانی است که خمپاره ها و گلوله های توپهای دشمن بر سر مردم مظلوم و مستضعف دزفول و اهواز می ریزد و با شهید شدن تعداد زیادی از برادران پاسدار و ارتشی مواجه هستیم ، اما برویم به اصل موضوع : که من بعنوان یک پاسدار این مملکت اسلامی میخواهم چند سطری وصیت کنم . وصیت که نیست اما درد دل خودم را برایتان می گویم . مرا شاید بعضی ها بشناسند و کاملا با من آشنایی داشته باشند ولی به اندازه ای که خدا و خودم ، خودم را می شناسم کس دیگری نمی شناسد . من در زندگی که کردم یعنی 17 سال سن ، شاید مرتکب خیلی گناهان و کارهای بد و غیره شده باشم به این خیال که دنیا هست و هر آن می باید زندگی عادی بکنم . اما به آخرش فکر نکرده بودم تا اینکه سرم به سنگ خورد و فهمیدم که نه دنیا همینطور باقی نمی ماند ، بلکه همه چیز از بین میرود ولی اعمال خودم و ورق اعمالم از بین نمی رود و همه وجود دارند . و حال چرا تو برادر ، تو دوست ، تو رفیق ... به خودت فکر نمی کنی ؟ یک لحظه شد به خودت فکر کنی ؟ چرا نماز نمی خوانی ؟ چرا گناه می کنی ؟ چرا دروغ می گویی ؟ چرا چاپلوسی می کنی ؟
  و من می خواهم به تمام این کسانی که اگر شد نماز را می خوانند و اگر نشد نه ، و همیشه کارشان را بر نماز مقدم می شمرند ، و خیلی کارها را بر این مقدم می شمرند بگویم بالاخره یکروز باید جواب بدهی ، یکروز باید تاوان پس بدهی ، و آنوقت است که عذابت سنگینتر و مشکلتر خواهد بود پس چرا زودتر توبه نمی کنی ؟ پس چرا زودتر به خودمان نمی آییم ؟ بچه ها بخدا خیلی ها که توبه کردند و در مسیر حق و خدا قرار گرفتند درست می شوند و هیچ مشکلی هم ندارند فهم و اراده خودتان را قوی کنید و با نفس خودتان بجنگید .
  گناه کردن دو بعد دارد ، خفیف و قوی دارد زمانی که این بچه ها و این دوستان و بعضی از مردم و کلا همه در مقابل گناه قرار می گیرند اول نمی پذیرند ولی بعد با یک مقدار سختی می پذیرند و در این مورد گناه در همه نفوذ کرده . اما هنوز راه فرجی هست و هم انسان و هم خدا راه توبه و آمادگی پذیرش را دارد . ولی در خیلی ها آنقدر نفوذ کرده که به آنها اجازه و قدرت فکر کردن و برگشتن از راه خلاف و اشتباه خود را نمی دهند . پس نگذارید در منجلاب گناه قرار بگیرید و غرق گناه شوید ، بلکه همیشه به نفستان غلبه داشته باشید و نگذارید او بر شما غلبه یابد . و سعی داشته باشید که عمل خلاف انجام ندهید و اما توبه کردن هم مشکل نیست و هر لحظه اراده کنی از عمل خلاف یا گناهی که انجام داده ای و نمی خواهی ادامه دهی واقعا توبه کنی خداوند قبول می کند و راحت می شوی و ثمره و پاداش آنرا در آخرت میگیری . حالا دوستان و برادرها ، یک مقدار روی خودتان ( یکربع ) فکر کنید و ببینید در کجا نقص دارید ، همانجا را ترمیم کنید ، از نظر اعتقادی خودتان را بسازید ، خودسازی کنید ، روزه بگیرید .
  رهبر انقلاب را تنها نگذارید و همیشه امام را دعا کنید و یاور رهبر باشید ، سنگر خودتان را خالی نکنید در هر لباسی که هستید مفری به این منافقین ندهید و این توده ای ها را نابود کنید . که اگر آنها بسر کار بیایند دیگر اثری از اسلام و قرآن نخواهد ماند . پس با آنها بجنگید و انشاالله پیروز می شوید . یک مقدار دعا بخوانید دعای کمیل ، عرفه و روی نکته های اخلاقی تکیه کنید . اتحاد داشته باشید که با اتحاد داشتن دشمنان اسلام را راحت تر میتوان نابود کرد .
  زیادی حرف نزنید در کار صرفه جویی نکنید در خوراک صرفه جویی کنید من زیاد نوشتم و گفتم ولی من مقدار کمی لباس دارم که به مستحقش بدهید و یکمقدار پول که در راه خیر صرف کنید . بمدت یکسال برایم نماز و روزه بگیرید . به امید پیروزی اسلام به رهبری امام خمینی در سراسر جهان دیگر عرضی ندارم به امید دیدار در آخرت .
  و من الله التوفیق
  شهادت نزدیک ترین ، راحت ترین و آسانترین راه برای رسیدن بخدا میباشد.
  (طالب)


  یا اباعبداللّه هرگز فراموش نمیکنیم از آن ساعتی که می خواستی از خواهرت زینب جدا شوی...

 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت آبان ۱۳۹۱
  نوشته
  95
  حضور
  1 روز 17 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  248

  یا اباعبداللّه هرگز فراموش نمیکنیم از آن ساعتی که می خواستی از خواهرت زینب جدا شوی...

 6. صلوات ها 4


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود