جمع بندی حکم درامد زدایی از پروژه هایی که قبلا خریداری کردیم چیست؟

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
حکم درامد زدایی از پروژه هایی که قبلا خریداری کردیم چیست؟

سلام خدمت شما بزرگواران:Mohabbat:

من در طی تحصیلم؛ مواردی بوده که نیاز شده پروژه ای را از برنامه نویسان و کسانی که کار پروژه نویسی انجام میدهند خریداری کنم.مثلا پروژه ای را به قیمت80هزارتومان قبلا خریداری کردم و این درس مربوط را گذرانده و پاس کرده ام.

حالا اون پروژه دیگه برای من کاربردی ندارد.
من میتونم این پروزه را که قبلا از کسی دیگر خریداری کرده ام را ؛الان به قیمتی مثلا50هزارتومان به کسی دیگر که نیاز دارد بفروشم؟ و بخواهم شغل اینده ام کار در شرکت های برنامه نویسی و پروژه نویسی باشد و این پروژه هایی که قبلا داشتم را هم با قیمتی دیگر(البته ارزان تر) در معرض فروش قرار بدهم؟
انجام اینکار از نظر شرعی مشکلی ندارد؟
(مرجع تقلیدم آقای خامنه ای است)
ممنون از شما:Gol:

با نام و یاد دوست

[="Tahoma"][="Black"]

sun;347215 نوشت:
سلام خدمت شما بزرگواران من در طی تحصیلم؛ مواردی بوده که نیاز شده پروژه ای را از برنامه نویسان و کسانی که کار پروژه نویسی انجام میدهند خریداری کنم.مثلا پروژه ای را به قیمت80هزارتومان قبلا خریداری کردم و این درس مربوط را گذرانده و پاس کرده ام. حالا اون پروژه دیگه برای من کاربردی ندارد. من میتونم این پروزه را که قبلا از کسی دیگر خریداری کرده ام را ؛الان به قیمتی مثلا50هزارتومان به کسی دیگر که نیاز دارد بفروشم؟ و بخواهم شغل اینده ام کار در شرکت های برنامه نویسی و پروژه نویسی باشد و این پروژه هایی که قبلا داشتم را هم با قیمتی دیگر(البته ارزان تر) در معرض فروش قرار بدهم؟ انجام اینکار از نظر شرعی مشکلی ندارد؟ (مرجع تقلیدم آقای خامنه ای است) ممنون از شما

با سلام و عرض ادب

جواز خرید و فروش پروژه منوط به مقررات مربوطه است چنانچه خرید و فروش آن تقلب محسوب شود یا خلاف مقررات تحصیلی باشد جایز نیست.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم[/]

موضوع قفل شده است