دوست را بشناسم و دشمن را بشناسیم ....

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دوست را بشناسم و دشمن را بشناسیم ....

سلام خدمت دوستان ...
من احساس کردم جای این چنین موضوعی خالی هست ...
خیلی از ماها ( از جمله خود من ) اینقدر کلمه دشمن رو از صدا و سیما شنیدیم گاهی با خودمون میگیم مگه این دشمن کی هست ... مگه با ما چی کار کرده ... مگه آمریکا یا آلمان یا انگلیس یا ... با ما ها چی کار کردن ... تا اینکه سخنرانی یکی از سرهنگ های زمان جنگ رو شنیدم و خونم به جوش اومد .... گفتم این تاپیک رو درست کنم ... تا یادمون نره دشمن کیه وچه کارهایی با ما کردن ...

ایشون میگفتن ... زمان جنگ بود و مهمات در حال تموم شدن ... تهران داشت سقوط میکرد ... من و چند نفر دیگر مامور شده بودیم بریم برای جنگ مهمات جور کنیم ... آرپی جی نداشتیم ... ماموریت من تهیه آرپی جی بود ... وظیفه من تهیه این نوع مهمات از آلمان بود ... پس از آنکه وارد صحبت با این کشور شدیم ... پاسخ اونها این بود که ما بی طرف هستیم و نمیتونیم بهتون آرپی جی بدیم ... ولی اگر لازم دارین ... هر آرپی جی رو به قیمت یه تانک بهتون میدیم ... چون شما میخواین باهاش تانک بزنین ... ایشون میگفت شرایط وخیم بود و ما هم قبول کردیم ... وقتی میخواستیم بخریم ... گویا اونا پی به وخیم بودن اوضاع کرده بودن ... بهمون گفتن هر آرپی جی رو باید شما به 2 برابر قیمت یه تانک بابتش پول بدین ... چون ما بی طرف هستیم و پول تانکی رو که شما میزنی رو باید به عراق بدیم تا بی طرفی خودمون رو اثبات کنیم ... و با این حال باز هم ما داشتیم این کار رو میکردیم ...

تا اینکه طرفی که برای خرید مهمات به سوریه رفته بود تونست مهمات برامون جور کنه و خود اسد هواپیمای شخصی خودش رو پر آرپی جی کرد و اونو فرستاد به ایران ...

خیلی از این داستان ها وجود داره مثله کودتای 28 مرداد و ... اگر دوستان چیزی به یادشون اومد دریغ نکنن ...

برچسب: 

با سلام وتشکر

نمیدانم چند سالتونه ، اما مسائلی بسیار خطرناکتر از اینها وجود داره که کمتر عنوان میشه مثلا همین سلاحهای ناشناخته و شیمیایی ومیکروبی و ... که به صدام دادن و هنوز آثار آنها بر جانبازان ورزمندگان و محیط زیست نفوذ کرده است و هنوز هم اطلاعات صحیحی نمیدهند ! و الان هم با سلاحهایی به مراتب پیشرفته تر آمریکای لاتین و مسلمین را هدف قرار داده اند که شیوع سرطان نمونه آشکار آنست !

در اصل ایران اسلامی به مدد الله تعالی و وحدت ، جلوی همه دنیا و جنود شیطان ایستاد واگر این نبود دیر زمانی بزانو در آمده بودیم :

{وَإِذْ يَمْكُرُ بِكَ الَّذِينَ كَفَرُواْ لِيُثْبِتُوكَ أَوْ يَقْتُلُوكَ أَوْ يُخْرِجُوكَ وَيَمْكُرُونَ وَيَمْكُرُ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ }الأنفال30

سلام علیکم

دشمن همان است که ایمان جوانان ما را هدف گرفته و برای این کار از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند!
از سایت و شبکه ماهواره ای و فیلم و موسیقی گرفته تا مدل لباس و مو و..........

یا زهرا

سلام ...

خواستم دشمنی دیگری که الان دشمن داره با ما میکنه رو بگم :

الان همه کشورهای دنیا دارن به سمت اتمی شدن میرن ... چند وقت پیش نیز شنیدم که ترکیه نیز میخواد نیروگاه اتمی بسازه و توافقاتش رو برای این کار کرده ... دشمن میخواد ما رو عقب مونده ببینه ... نمیخواد دارای درجه و اعتبار علمی و صنعتی در سراسر دنیا باشیم ... نمیخواد حرفمون تو دنیا حرف باشه ... نمیخواد ما تکنولوژی داسته باشیم ... لوازم آلات هواپیما رو تحریم کردن ... چرا ؟؟؟ به غیر از این هستش که میخواد ما رو عقب مونده نشون بده ... این همه ما شهدای انرژی هسته ای داشتیم .... یه مملکت میاد این همه انرژی و هزینه میزاره ... این همه افراد رو خودشون کار میکنن تا بتونن به یه درجه علمی برسن ... بعدش یه دفعه دشمن میاد این آدم ها رو ترور میکنه ... ترور این افراد ترور یک نفر یا یک شخصیت نبوده ... ترور هزینه های یک کشور ... شب بیدار موندنا ... ایثار کردن های انسان هاست ...

این کشورها با تصمیماتشون تاریح و تمدن کشورها رو به هم میریزن ...

چیزهایی خطرناک تر از بمبهای مختلف به ایران شلیک شده مثل من و تو فارسی 1 بی حجابی بیدینی و...

موضوع قفل شده است