صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا احتمال شبیه سازی حوادث آخر الزمان و ایجاد ظهور تقلبی وجود دارد یا خیر ؟

علاقه
    سفالگری
    نوشته
    128
    حضور
    5 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    392

آیا احتمال شبیه سازی حوادث آخر الزمان و ایجاد ظهور تقلبی وجود دارد یا خیر ؟

سلام

در دنیا زدم دنیا علی بود
    به عقبی سر زدم عقبی علی بود
    به مسجد رفتم از بهر عبادت
    بنا و بانی و بننا علی بود

2. صلوات ها 9

3.  

نوشته
    4,062
    حضور
    21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11165

با نام الله

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸ در ساعت ۲۲:۱۴ دلیل: تغییر کارشناس پاسخگو

دلی که نشد خانه یاس نرگس

خراب است و و یران صفایی ندارد

5. صلوات ها 6

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط شیـ«علی»ـعه نمایش پست ها
    سلام آیا احتمال شبیه بعضی ها نیز به آنها سازی حوادث آخر الزمان و ایجاد ظهور تقلبی وجود دارد یا خیر ؟

با سلام
    درطول غیبت امام عصر(عج)بعضی ها ادعا کرده اند که امام زمان هستند وظهور کرده اند ویا اینکه ظهور در فلان زمان خواهد،وبعضی ها نیز به آنها گرویده اندوشاید مدت کمی جولان داده اند وطولی نکشیه که از بین رفته اند.اما باید دقت نظر داشت که اینها هم نشات گرفته از جهل وعدم شناخت درست امام ومقام اوست لذا ما باید با تقویت معرفت دینی خود تلاش کنیم در دامن این گروههای منحرف نیفتیم.والا درزمانهای گئشته بوده ودر آینده نیز خواهد بود افرادی که به دروغ ادعای امامت خواهند کرد. ودر مورد امام عصر علیه السلام آمده است که ایشان هنگام ظهور 313یاور اصلی ایشان بلافاصله در کنار ایشان حاضر خواهند شد وبعد هرکدام به دور افتاده ترین نقاط زمین با طی الارض خواهند رفت ومشاهده خواهند کرد که غیر این دعوت دعوت حق دیگری نیست.منظور اینکه یاوران اصلی آنحضرت نیز بعد از ظهور برای اطمینان از صحت دعوت آنحضرت تحقیق وبررسی خواهند کرد تا یقن پیدا کنند که حضرا حجت (عج)است.
    إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

7. صلوات ها 9

علاقه
    سفالگری
    نوشته
    128
    حضور
    5 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    392

نقل قول نوشته اصلی توسط کریم نمایش پست ها
    با سلام درطول غیبت امام عصر(عج)بعضی ها ادعا کرده اند که امام زمان هستند وظهور کرده اند ویا اینکه ظهور در فلان زمان خواهد،وبعضی ها نیز به آنها گرویده اندوشاید مدت کمی جولان داده اند وطولی نکشیه که از بین رفته اند.اما باید دقت نظر داشت که اینها هم نشات گرفته از جهل وعدم شناخت درست امام ومقام اوست لذا ما باید با تقویت معرفت دینی خود تلاش کنیم در دامن این گروههای منحرف نیفتیم.والا درزمانهای گئشته بوده ودر آینده نیز خواهد بود افرادی که به دروغ ادعای امامت خواهند کرد. ودر مورد امام عصر علیه السلام آمده است که ایشان هنگام ظهور 313یاور اصلی ایشان بلافاصله در کنار ایشان حاضر خواهند شد وبعد هرکدام به دور افتاده ترین نقاط زمین با طی الارض خواهند رفت ومشاهده خواهند کرد که غیر این دعوت دعوت حق دیگری نیست.منظور اینکه یاوران اصلی آنحضرت نیز بعد از ظهور برای اطمینان از صحت دعوت آنحضرت تحقیق وبررسی خواهند کرد تا یقن پیدا کنند که حضرا حجت (عج)است.
    عرض ادب و سلام!

خدمت شما عرض کنم که منظورم از این سوال این نبود که آیا امام زمان تقلبی ظهور خواهد کرد یا خیر!
    منظورم این بود که آیا احتمالش هست که دشمن با مطالعه ی دقیق حوادث آخرالزمان در کتب شیعه بخواهد این حوادث را خودش بازسازی کند؟
    مثلا از عمد در سوریه جریانی را به پیش ببرد! و یا یمانی تقلبی درست کند! و ملک عبدالله بمیرد و ....
    آیا احتمال دارد تمام این حوادث منطقه خاورمیانه و همچنین فرقه ی جدید احمد الحسن در بصره نقشه دشمن باشد ؟
    و حتی زلزله ها و طوفان ها! چون من از چند نفر شنیده ام که دشمن امکاناتی ساخته است که قادر است آب و هوا را هرطور که بخواهد تغییر دهد...
    چه بسا زلزله ها را هم بتوانند بازسازی کنند...

در دنیا زدم دنیا علی بود

9. صلوات ها 6

نوشته
    18
    حضور
    3 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    89

این سوال در حال حاضر برای خیلی ها پیش اومده و چقدر خوبه کارشناسان این موضوع رو برای همه روشن کنن؟

اینکه بشر می تونه با دستکاری لایه های پایینی زمین زلزه ایجاد کنه رو، ظاهرا از نظر علمی ثابت کردن

از طرف دیگه ، ظاهرا آمریکا لطف فرموده و یه نقشه برای خاورمیانه جدید ترسیم فرموده که قراره اول سوریه تجزیه بشه بعد نوبت عراقه و بعد نوبت ایران(البته به خیال خام خودشون)

بعدش هم چرا ، همه جنگ و خونریزی ها و زلزله ها و .. همه علائم ظهور تو بلاد اسلامی اتفاق می افته ، به عبارت دیگه بقیه جهان در صلح و ثباته و فقط آسیا و خاورمیانه این طوری داره دگرگون می شه؟؟

یه چیز دیگه، آیا واقعا به نظرتون ، در حال حاضر جوامع اسلامی در شرایطی از گمراهی هستن که ، اگه امام عج ظهور کنن فقط 313 نفر تو کل دنیا ، یاری شون کنن؟
    البته این مورد آخر رو مونده بودم بنویسم یا نه، ولی از ایران خودمون که بگذریم این همه مسلمون های مظلوم ، مثل مردم بیچاره بحرین و فلسطین و ... یعنی چطوری ممکنه!!!!!!

ویرایش توسط nsns : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱ در ساعت ۱۰:۴۸

11. صلوات ها 3

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

ایام فاطمیه هم استاد رائفی پور اومده بود مشهد و تو سخنرانیش که در مورد تحولات سوریه بود به این مطلب اشاره کرد و گفت اینا با این احمد الحسنشون و بقیه کارها دارن کاری میکنن که بگن دیدید همه ی علائم آخرالزمان اومد اما خبری از منجی نشد؟؟؟؟

ویرایش توسط مدیر سایت : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵ در ساعت ۱۱:۵۱
    هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

13. صلوات ها 5

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

یکشنبه 6 آذر 1390 ه.ش و اول محرم 1433 ه.ق در همایش نقش کلیدی ایران در بیداری اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی رشت استاد علی اکبر رائفی پور راز خود را فاش کرد...

چرا استاد رائفی پور از سخنرانی درباره ی فراماسونری یا همان Freemasonry شروع کرد؟
    این سوالی ست که اکثر منتقدین استاد رائفی پور یا حتی مخربین نیز مطرح می کنند...
    استاد راز خود را فاش کرد و این متن زیر از روی سخنرانی (تقریبا) پیاده شده است...
    حدود سال 84 ما جریانی را در غرب رصد کردیم علی الخصوص در امریکا موسوم به جریان آقای دیوید آیک( David Icke) که ظاهراً یک پژوهشگر بودند که در زمینه ی صهیونیسم،ایلومناتی،فراماس ونری تحقیقات داشتند و افرادی تحت تأثیر ایشون شروع به مستند ساختن کردند...طرف اول یه خرده درست به نظر می رسید ولی کسی که اهل فن بودفقط کافی بود یک ربع به فیلم هاش نگاه کنه تا بفهمه چه فتنه ای در کاره ،شیطنت قطعاً وجود داره...
    اون موقع من اومدم سریع یه رصدی داخل کشور کردم دیدم
    بله یکی دو تا وبلاگ در مورد فراماسونری دارن مطلب می نویسن که یکیش وبلاگ اسلام حقیقی بود، جریان دیوید آیک بشدت مشکوک بود و این آدم شروع کرده بود یک سری پرونده های سوخته ی جریان ایلومناتی و...لو دادن و از قلل اون یه سری مزخرفات رو هم می چسبوند به جریان و اصل نتیجه ای که میگرفت این بود که :
    1- دید گاه دیوید آیک :تفکر مصر باستان در ساخت دین یهود نقش اساسی داشته و اساس یهودیت رو مصر باستان به وجود آورده استاد رائفی پور:این حرف غلط محضه...یهودیت ساخت مصر باستان نیست یهودیت یک دین الهی ست اما تفکرات خاخام ها که تحت تأثیر مصر و کابالا بودند بر یهودیت اثر گذاشته و یک جریان انحرافی رو بوجود آورد که نهایتا اون جریان پیروز شد...{نگارنده :منظور صهیونیسم است}
    اما اینکه یهودیت از بیخ و بنیان ساخته ی مصر باستان باشه مزخرفه...
    2- دیدگاه دیوید آیک :مصر بر یهودیت اثر داشت ،یهودیت مسیحیت را ساخت استاد رائفی پور:یعنی حضرت مسیح (ع) هم عملاً پَــــر!!!
    3- دیدگاه دیوید آیک :اسلام رو هم این دو تا به وجود آوردن یعنی یهودیت و مسیحیت ...

استاد رائفی پور: خب شما می بینی این فرد با لو دادن 5 ، 6 تا نماد درپیت و پیش و پا افتاده و سه چهار تا پرونده ای که لاجرم باز میشد...( اینارو داشت باز میکرد )یه مشت از حق میگرفت و یه مشت از باطل می گرفت قاطی میکرد میداد به خورد شما و شما قدرت تشخیص اینو نداشتی چون نه از مصر باستان مطلبی میدونی نه از دین یهودیت چیزی میدونی ونه از دین مسیحیت و نه متاسفانه از گوشه ای از دین اسلام...
    مثلا این فرد با توجه به اینکه در آخر دعاهای یهودیت گفته میشه آمِن می گفت این از همون خدای آمون در مصر باستان گرفته شده و مسیحی ها هم میگن آمِن و مسلمان ها هم میگن آیا احتمال شبیه سازی حوادث آخر الزمان و ایجاد ظهور تقلبی وجود دارد یا خیر ؟ پس همه ی اینا برمیگرده به مصر باستان...
    نه بابا بحث ریشه شناسی و ترمینولوژی کلمات ماجراها داره...

برای کسی که که زبان شناسی میدونه این مباحث به جوک شبیهه...
    خب ما باید چکار میکردیم؟در این شکی نداشتم و می دونستم که هر چیزی به فاصله ی نهایتا 2 یا 3 سال وارد کشور ما میشه اگر وارد کشور ما میشد با توجه به اینکه جمعیت غالب کشور ما جوانه و جوان هم هیجان طلب مخصوصاً احساسات بر جوان غالبه و شور و هیجان داره باعث خروج از دین میشه و گفتیم چکار کنیم؟گفتیم عیبی نداره اون تکه هایی که راست میگه رو جدا میکنیم و اون تکه هایی که مزخرف گفته رو جلوش دیوار بتنی میذاریم...آیه قرآن میاریم،حدیث میاریم،خودمون اثباتش میکنیم{نگارنده:اشاره به مفهوم مقاومت در دین اسلام ونهراسیدن از توطئه های دشمنان}
    در مجموع( خدا رو گواه میگیرم ) یه ربع تا نیم ساعت از فیلم دیوید آیک رو نگاه نکردم
    بچه ها به ما میگفتن فیلم دیوید آیک رو بیاریم ببینیم گفتم نه...چون نمیخواستم تحت تأثیر روش پژوهشی این آدم قرار بگیرم ...شروع کردم از مصر باستان پژوهش کردن...
    در مورد ادیان بحمدالله اطلاعاتم خیلی خوب بود چون از دوران دبیرستان به تحقیق در این مباحث علاقه داشتم...
    به وبلاگ اسلام حقیقی مدام پیام میدادم که این بیاد جواب بده به خود وبلاگ اسلام حقیقی هم مشکوک بودم که این داره این جریان رو لو میده اما حرفهاش حرف درستی بود یعنی اسلامی بود و مثل دیوید آیک نبود...تا اینکه خودش با من تماس گرفت یعنی من شماره گذاشتم اون زنگ زد و یکی دو ساعت با هم صحبت کردیم دیدم نه ایشون انسان بسیار شریفی هست و ایشون داره در این حوزه کار میکنه فلذا تصمیم رفتیم بیایم این جریان رو مطرح کنیم اینکه حجم مطالب همیشه زیاد بود و زمان کم می آوردیم ترس از اون طرف جریان داشتیم که ما باید سریع مطلبو تموم کنیم اگر نگفتیم و اون بابا بلند شه بیاد دیگه بیچاره ایم...
    اما دیگه الان هرچه فیلم دیوید آیک هست برید نگاه کنید چون دیگه مردم اوستا شدن...
    پیش بینی مون هم کاملا درست از آب در اومد
    یعنی 2 سال نگذشت که مستند های اون طرفی شروع کردن به اومدن داخل کشور ....مستندهای آقای عبدالله هاشم،مستند 52 قسمتی Arrivals (من نمیگم بده یا فلانه اما ایرادهای جدی داره...)
    دانشگاه امیرکبیر هم نقدش کردیم

منتها بحث دیگر اینجاست که خود آقای عبدالله هاشم 90 درصد مستند هاش مواد خامش مال آقای دیوید آیک هست...

من این روز رو می دیدم که به یک باره آقای عبدالله هاشم شروع کرد احادیثی رو کردن که سید یمانی فرزند امام زمانه!!!

بعد گفت سید یمانی همین الان ظهور کرده تو عراقه...

سیداحمد الیمانی یک آدم نوچه ی صهیونیست ها که انداختنش جلوی جریان ظهور رو تو خاورمیانه بگیره این آدم همه رو جلب خودش کرده تنها کشوری که تحت تأثیر اینها قرار نگرفت فقط ایران بود ....در تمام کشورهای اسلامی...میدونید چرا؟ چون جریان رو بومی شناخت از خودی شناخت از عبدالله هاشم یاد نگرفت که عبدالله هاشم غش کرد اون طرف اینم این طرف غش کنه...الان متاسفانه 50 ،60 درصد جوونهای عرب که مسئله ی صهیونیسم رو پیگیری میکنند رفتن طرفدار احمدالیمانی شدن یعنی خیلی قشنگ زمین بازی طراحی کردن کشیدند انداختند اون طرف

متاسفانه در صدا و سیمای ما درباره ی عبدالله هاشم برنامه مستند تهیه شد و در یه برنامه ی زنده آوردن و...
    اون موقع من داد می زدم خداشاهده...اما الان میگم همه ی سی دی های عبدالله هاشم رو میخواید نگاه کنید برید نگاه کنید...چرا؟چون دیگه قدرت تحلیل دارید...چون دیگه اوستا شدید میدونید...
    دلیل اینکه تو این فضا (فراماسونری) وارد شدیم این بود...امروز رو می دیدم...
    اگر شما جریان فراماسونری رو بومی نمی شناختین از چی می شناختین؟از سریال Arrivals ؟؟
    یا از 13 راز ماسونی عبدالله هاشم می شناختین و امروز عبدالله هاشم برای شما می شد یک راس یک گذاره برای تشخیص...فلذا شما رو که خبر نداشتین می برد به قهقرا....بحث حوزه ی صهیونیسم جدیه بچه بازی نیست...اینا وقتی وارد بشن برای ریز ریز کارهاشون برنامه دارن...فلذا وقتی دیدم که الحمدالله جریان رو که تونستیم انجام بدیم و نمره ای که به خودمون میدم از صد،ده هزاره...جدی میگم ...من یک صدم اینم فکر نمی کردم نتیجه بگیریم...
    لطف خدا شامل حال ما شد و صد برابر نتیجه گرفتیم...

این متن حدود ده دقیقه از سخنرانی در دانشگاه آزاد اسلامی رشت بود که استاد تاکید کردند این پیام به همه رسانده شود

دوستان استاد تاکید کردند این مطالب منتشر شود لطفا برای رفع بسیاری از شبهات در انتشار این مطلب همکاری کنید

برای دانلود سخنرانی کامل استاد در دانشگاه آزاد اسلامی رشت با موضوع نقش کلیدی ایران در بیداری اسلامی اینجا کلیک کنید---> (لینک مدیا فایر باحجم 62 مگابایت MP3فشرده شده)

دانلود از مدیا فایر باحجم 12 مگابایت(MP3)

دانلود از 4shared با حجم 11 مگا بایت(MP3فشرده شده)

هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

15. صلوات ها 7

نوشته
    18
    حضور
    3 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    89

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    ایام فاطمیه هم استاد رائفی پور اومده بود مشهد و تو سخنرانیش که در مورد تحولات سوریه بود به این مطلب اشاره کرد و گفت اینا با این احمد الحسنشون و بقیه کارها دارن کاری میکنن که بگن دیدید همه ی علائم آخرالزمان اومد اما خبری از منجی نشد؟؟؟؟ دیدید همش چرت بود؟؟؟؟
    تحریم های اول انقلاب یادتونه! همون موقع با اینکه مردم خیلی به زحمت افتادن ولی امام از این تحریم استقبال کردن و بعد دیدیم که چقدر در آینده به نفعمون تموم شد

یعنی می شه این بار هم ناخواسته بانی خیر بشن !!!! به امید فرج

17. صلوات ها 2

علاقه
    مجلس امام حسین(ع)، مطالعه، ورزش، خانواده.
    نوشته
    2,695
    حضور
    41 روز 1 ساعت 33 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7505

نقل قول نوشته اصلی توسط شیـ«علی»ـعه نمایش پست ها
    خدمت شما عرض کنم که منظورم از این سوال این نبود که آیا امام زمان تقلبی ظهور خواهد کرد یا خیر! منظورم این بود که آیا احتمالش هست که دشمن با مطالعه ی دقیق حوادث آخرالزمان در کتب شیعه بخواهد این حوادث را خودش بازسازی کند؟ مثلا از عمد در سوریه جریانی را به پیش ببرد! و یا یمانی تقلبی درست کند! و ملک عبدالله بمیرد و .... آیا احتمال دارد تمام این حوادث منطقه خاورمیانه و همچنین فرقه ی جدید احمد الحسن در بصره نقشه دشمن باشد ؟ و حتی زلزله ها و طوفان ها! چون من از چند نفر شنیده ام که دشمن امکاناتی ساخته است که قادر است آب و هوا را هرطور که بخواهد تغییر دهد... چه بسا زلزله ها را هم بتوانند بازسازی کنند...
    برای کسانی که معرفت دینی شان درست باشد واز منبع درست ومحضر علمای ربانی آنرا آموخته باشند فتنه هایی که توسط دشمنان درست می شود خیلی واضح وروشن است وگول دشمن را نمی خورند.

درطول تاریخ دشمنان اسلام ناب برای به انحراف کشیدن اسلام تلاشهای زیادی انجام داده اند وبهترین ابزارشان جهالت وعدم آگاهی مسلمانان بوده است ولی همیشه علمای بزرگ اسلام همانند شیخ مفید، سیدمرتضی،علامه امینی ودیگر علماءدر مقابل این انحرافات ایستاده ونقشه دشمن را ناکام گذاشته اند ولذا تا زمانی که ما پشت ر این علماءحرکت کنیم ودین ومذهب خود را از آنها یاد بگیریم دشمن نمی تواند نقشه های خود را عملی کند،وبا توجه به این نکته دشمن در حال حاضر بیشترین تلاش خودرا در فاصله انداختن بین مردم وعلماءربانی متمرکز کرده است.

نکته بعدی اینکه علائم حتمی ظهور پنج تاست که شبیه سازی یکی از آنها ممکن نیست وآن ندای آسمانی است،از امام باقر علیه السلام نقل شده است که فرمود:ان امرنا قدکان ابین من هذه الشمس ثم قال:ینادی مناد من السماءان فلان بن فلان هوالامام،وینادی باسمه...،(حقانیت) امامت ما آشکارتر از این خورشید است،سپس فرمود:منادی از آسمان ندا می دهد،همانا فلان بن فلان(امام زمان) امام است واسمش را صدا می زند.(منتخب الاثر،ص439)

بنابراین همه علایم ظهور قابل بازسازی نیست واگر کسی عارف به دین خود باشد دردام مستکبران نمی افتد والا آنها به خاطر پیشرفت اسلام در عصر امروز واستقبال دنیا از ارزشهای دینی دچار ترس ووحشت شده اند وتمام تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش اسلام در کشورهای غربی انجام می دهند.وبطلان افکار امثال احمدالحسن نیز برای کسی که الفبای دین را فهمیده باشد اظهر من الشمس است چون کسی که دعوت به امامان سیزده گانه می کند مشخص است که گفتارش غلط است.البته نمی شود نقش دشمن را در این موراد نادیده گرفت چون آنها برای ایجاد تفرقه واختلاف در بین مسلمانان از فرقه سازی ومکتب سازی های مختلف حمایت می کنند.وبه وجود آوردن وهابیت،بهائیت وحمایت از آنها گواه براین سخن است.

در مورد زلزله وطوفان هم که می فرمایید غربی ها با توجه به پروژه هارپ که برای کنترل زمین ایجاد کرده بودند مثل اینکه خودشان نیز الان نمی توانند این پروژه را کنترل کنند وماجرا از دستشان خارج شده ام است،البته اینکه این مساله در زلزله های زمین تاثیر دارد یا نه؟باید متخصصان فن توضیح ونظر دهند.

به طور خلاصه به خاطر گسترش اسلام دشمن تمام تلاش خود را برای تضعیف باورهای دینی از جمله مهدویت وبه انحراف کشاندن آنها با کمک ایادی خود انجام می دهد واین می طلبد که مسلمانان باید با کسب معرفت دینی صحیح مواظب عقاید وباورهی خود باشند تا دزدیه نشود.

إنّ الصلوة تنهی عن الفحشاء والمنکر
    جامعه ای که در آن فرهنگ نماز باشد. دچار یاس، افسردگی، فساد وروز مره گی نمی شود.

19. صلوات ها 6

علاقه
    سفالگری
    نوشته
    128
    حضور
    5 ساعت 57 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    392

عرض ادب و احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط کریم نمایش پست ها
    نکته بعدی اینکه علائم حتمی ظهور پنج تاست که شبیه سازی یکی از آنها ممکن نیست وآن ندای آسمانی است،از

فکر کنم برای این مشکل هم راه حلی پیدا کرده اند و همین راه حل بهترین گواه بر این است که احمد الحسن کذابی بیش نیست!
    چون به قول شما این تنها نشانه ای است که قابل بازسازی نیست و چون آنها به این قضیه علم داشته اند تصمیم گرفته اند صیحه را آنطور که هست جلوه ندهند
    آنها میگویند صیحه ای به صورت مادی در کار نیست و هرانچه هست طی یک رویای صادقه خواهد بود!
    از طرفی سعی میکنند با روایات و آیاتی حجت بودن رویای صادقه را اثبات کنند!
    میبینیم که قطعات پازل را یکی یکی کنار هم گذاشته اند تا به مقصود خود برسند!

آنها میگویند اگر قرار بود معجزه ای عظیم رخ دهد و اگر قرار بود داستان افسانه ای شکل بگیرد مستحق ترین فرد به معجزه امام حسین ع بود ! پس چرا برای ایشان معجزه نشد و این توهین به امام حسین است!
    تمام این مطالب از زبان یاوران احمد الحسن کذاب خارج شده است!
    و با این روش قصد دارند قضیه ظهور را امری ساده و عادی جلوه دهند!

همانطور که شما اشاره کردید این افراد سعی دارند مردم را از علما جدا کنند! و برای این کار به روایاتی روی میاورند که مضمون آن این است که بیشتر علما در آخرالزمان گمراه هستند و این هم یک راه حل آنان برای رویارو شدن با علم عالمان است! و بدینوسیله میخواهند بگویند حرف عالمان مهم نیست و دیگر نمیتوان به آنها اطمینان کرد چون روایات این را میگوید!
    میبینیم که با این روش این کوه عظیم (علم علما) را هم از میان برداشته اند و از مردم گرفته اند
    و جالب است که برای همه ی مشکلاتی که شما در پاسخ بنده ذکر کردید چاره ای اندیشیده اند
    لذا از شما کارشناس محترم خواهش میکنم این روایات را برای مردم باز کنید و بفرمایید منظور این روایات چیست و آیا منظورشان همین عالمان حال حاضر است یا خیر!
    سوال دیگر بنده این که آیا معجره برای امام زمان توهین به امام حسین محسوب میشود یا خیر؟
    ممنون
    ویرایش توسط شیـ«علی»ـعه : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳ در ساعت ۱۷:۵۵
    در دنیا زدم دنیا علی بود

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 9 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری