صفحه 1 از 6 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: حیا زدایی از زن ایرانی بوسیله ارمیــا

علاقه
    مطالعه
    نوشته
    89
    حضور
    2 روز 16 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    3
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    723

حیا زدایی از زن ایرانی بوسیله ارمیــا

ترویج اسلام انگلیسی توسط من و تو؛
    حضور زنی محجبه به نام اِرمیا که علاقه مندی زیادی به خوانندگی دارد توجه همگان را به وی جلب کرد.او معتقد است داشتن حجاب و خوانندگی تضادی با دین داری ندارد و موجب نمی شود انسانی که دین دار است خود را از شادی ها محروم کند و دین تنها برای عزا و غم نیست.
    یکی از شبکه هایی که در حوزه تغییر سبک زندگی ایرانی و اسلامی در تاریخ 28 اکتبر 2010 افتتاح شد شبکه من و تو۱ (Manoto1) است.
    رسالت این شبکه، تغییر سبک زندگی ایرانیان و هجمه به ارزش های دینی و اسلامی بوده و به نوعی مکمل شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی است. حال آنکه در قالب سرگرمی خواسته های خود را در لوای سرگرمی و غفلت به مخاطب خود القا می کند. شبکه من و تو برای اغوا گری هر چه بیشتر، با پخش برنامه های روز دنیا نظیر فیلم، سریال، موسیقی و برنامه هایی نظیر سالی تاک، دکتر کپی و بفرمائید شام، در طول سه سال گذشته مخاطبان خود را جذب کرد.

یکی از برنامه های شبکه من و تو که مخاطبان، این شبکه را با آن شناختند آکادمی موسیقی گوگوش(Googoosh Music Academy) است.

این مسابقه از اولین سال تاسیس تا به حال، دو مرتبه اجرا و به پخش در آمده و برای سومین بار در سال 2013 میلادی آکادمی موسیقی گوگوش مجددا برنامه خود را آغاز کرده است. در سری جدید این مجموعه حضور زنی با حجاب به نام اِرمیا که علاقه مندی زیادی به خوانندگی دارد توجه همگان را به وی جلب کرد. این در حالی که سیاست های شبکه من تو که در تضاد صد در صدی با ملاحظات اسلامی است و با حضور زنی با حجاب در تناقض می‌باشد. از این جهت چرایی این امر در شبکه من و تو قابل بررسی است. با نیم نگاهی به‌ کلیت شبکه من و تو و آکادمی موسیقی گوگوش می توان ابعاد حضور اِرمیا در این مسابقه را واکاوی کرد.

شبکه من و تو را چه کسانی مدیریت می‌کنند؟

شبکه من و تو وابسته به شرکت تلویزیونی مرجان، توسط کیوان و مرجان عباسی راه اندازی شد. کیوان عباسی در سال های گذشته برای ادامه تحصیل و کار به کشور انگلستان سفر کرده و بعد از مدتی توانست حق اقامت دائم در این کشور را کسب کند. وی فرزند فریبرز عباسی، مدیر تلویزیون شبکه پارس و یک شبکه غیر اخلاقی در کانادا می باشد. او به همراه مرجان عباسی به مدت شش سال در شبکه های وابسته به پدرش فعالیت تبلیغاتی داشته است.

کیوان و مرجان عباسی که طبق بعضی از گفته ها و داشتن تشابه فامیلی، خواهر و برادر هستند، در سال 2001 در لندن با یکدیگر ازدواج کردند، هرچنداین امر توسط هیچ یک از آن ها تایید و یا نفی نشده است اما طبق آئین بهایت این امر چندان دور از واقعیت نیست. خانواده عباسی، وابسته به سرویس اطلاعاتی انگلیس، بودجه خود را توسط فردی به نام «مك وولین» به عنوان رابط میان وزارت خارجه انگلیس و شبکه من و تو تهیه می کنند.

مدیرت شبکه من و تو توسط کیوان عباسی اولین تجربه ‌وی محسوب نمی شود، او پیشتر شبکه تلویزیون اینترنتی فارسی زبان «ببین تی وی» را راه اندازی کرد و در آنجا با همکاری و تربیت افرادی نظیر رها اعتمادی، تیام بصیر و سیاوش حبیی که از گردانندگان اصلی شبکه من تو هستند، اولین گام رسانه ای خود را برداشت.
    [IMG]file:///C:\Users\nabavi\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01 \clip_image008.jpg[/IMG]
    وابستگی این شبکه به سلطنت طلبان نیز قابل تامل است، حمایت همه جانبه شبکه من و تو از خانواده پهلوی و ساخت و پخش مستند از «تهران تا قاهره» که به طور آشکار به حمایت از دوران پهلوی پرداخته بود وجه دیگری از این شبکه را افشا کرد.

این شبکه در جدیدترین مسابقه آکادمی موسیقی گوگوش زنی با حجاب را وارد بازی خود کرد. اما به راستی هدف مدیران شبکه من و تو از این امر چیست؟

آکادمی موسیقی گوگوش چیست؟
    آکادمی موسیقی گوگوش یکی از پر بیننده ترین برنامه های این شبکه ماهواره ای است.

این بخش از برنامه تلویزیونی، با همکاری خواننده فراری و سلطنت طلب، گوگوش، هومن خلعتبری (همسر گوگوش) و همچنین بابک سعیدی به اجرا در می آید، به ادعای گردانندگان این شبکه، هدف از ساخت این مجموعه کشف استعداد های موسیقی می باشد. این آکادمی برای رسیدن به خواسته خود با نام نویسی از افراد علاقه مند و تست افراد در نهایت چهارده نفر را برای مسابقه آماده می کند.

این افراد با تمرین های مداوم و رقابت با یکدیگر و همچنین با گذراندن آموزش های لازم، توسط سه داور و مربی مسابقه یکی پس از دیگری از گردونه مسابقات خارج می شوند. در ابتدای مسابقه چهار نفر از برگزیدگان توسط داوران حذف می شوند و ده نفر باقی مانده نیز با نظر مخاطبان شبکه به رقابت پرداخته و در نهایت توسط آن ها انتخاب می شوند.

این سبک از مسابقات موسیقی تازگی ندارد و در سال های نه چندان دور این سبک برنامه ها، توسط شبکه های ماهواره ای ترکیه، آمریکا و حتی عرب پخش شده است اما کپی ایرانی آن تا به حال وجود نداشته و آکادمی موسیقی گوگوش برای اولین بار با استفاده از خواننده ای معروف اولین قدم را در این باره برداشت.

آکادمی موسیقی گوگوش با کپی برداری از مسابقه امریکن آیدل(American Idol) فعالیت خود را آغاز کرد. امریکن آیدل یکی از پر مخاطب ترین مسابقات تلویزیونی تاریخ آمریکا است که در نهایت، علاقمندان به خوانندگی با رقابت با یکدیگر و رای و نظر مخاطبان توسط، تلفن، اینترت، پیام کوتاه، انتخاب می شوند.

هر چند از دیدگاه کیفی برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در نسبت با برنامه امریکن ایدل فاصله قابل توجهی دارد اما در کلیت امر هر دو در یک مسیر و در یک هدف قرار دارند. نکته ای قابل توجه به عنوان وجه تفاوت این دو برنامه مطرح است. برنامه امریکن ایدل مسابقه ی خود را به طور زنده از شبکه فاکس پخش می کند حال آنکه در مسابقه آکادمی موسیقی گوگوش این امر اتفاق نمی افتد و برنامه ضبط شده در ساعت معین پخش می شود.
    این امر(پخش برنامه به صورت ضبط شده) در هر سه دوره آکادمی شائبه تقلب و جهت دهی به مسابقات را برای مخاطبان شبکه من و تو ایجاد کرده است، به نحوی که تعداد زیادی از کاربران در شبکه های اجتماعی بار ها به آن اشاره کرده اند و انتخاب افراد برتر در آکادمی را نه بر اساس انتخاب خود، بلکه به دل خواه مدیران و یا داوران برنامه می دانند.

حضور افراد نه چندان قوی در خوانندگی و انتخاب شدن افرادی که به هیچ وجه شایستگی برتر بودن را ندارند از مورادی است که در پخش غیر زنده برنامه آکادمی گوگوش مورد چالش قرار گرفته است، حال آنکه این شبکه با توجه به تجهیزات و کادر و همچنین تجربه به دست آمده در چند سال گذشته، توانایی پخش زنده‌ی این برنامه را دارد. از این حیث است که مخاطب این شبکه، حق شک در به حساب آمدن یا نیامدن رای خود را دارد. اما شبکه من و تو تنها در این ایستگاه متوقف نشده است و با خط و ربط دادن به مسابقه آکادمی، اهداف کلان خود را پیگری می‌کند.

بدون شک، حتی ساده لوح ترین افراد، منکر بی هدف بودن شبکه من و تو نیستند و هیچ شخصی نمی تواند بپذیرد که این شبکه هر ساله با صرف میلیون ها دلار، تنها برای ایجاد لحظاتی سرگرم کننده برای مردم فارسی زبان تاسیس شده است .در حالیکه نمی توان از حضور عناصر بهایی و سلطنت طلب نظیر کیوان عباسی در راس مجموعه شبکه و و یا رها اعتمادی مجری بهایی برنامه موسیقی آکادمی گوگوش، چشم پوشی کرد.

رها اعتمادی و فرح پهلوی

به این دلیل، حضور تعجب آور زنی محجبه در مسابقه خوانندگی، با رعایت حجاب حداقلی را نمی‌توان جزء طبیعیات آکادمی موسیقی دانست چرا که این امر حتی باعث ایجاد بحث و جدل میان مخالفان و موافقان حجاب وی در شبکه های اجتماعی شده است. گذشته از پرداختن به اظهارات مخاطبان، نکته قابل تامل چرایی پذیرفتن وی در آکادمی، توسط مدیران بالادستی شرکت تلویزیونی مرجان می باشد.

اما به راستی شرکت تلویزیونی مرجان چه هدفی را دنبال می کند و چرا اِرمیا بر خلاف موازین و قوانین جاری در شبکه من و تو وارد مسابقه شده است؟

اِرمیا کیست و در آکادمی چه می کند؟

"اِرمیا" به صورتی کاملا تصادفی! متولد خمین (زادگاه امام خمینی (ره) ) است؛ او زنی است که مخاطبان شبکه بهایی "من و تو" برای اولین بار با دیدن او دچار تعجب و یا بعضاٌ حیرت شده و همین موضوع سبب شد تا عده ای او را مورد تمسخر قرار داده و عده ای داشتن حجاب و یا نداشتن حجات را حقی انسانی برای وی قلمداد کرده و از ملامت کردن او مانند بسیاری از دیگران خودداری کردند.

حضور ارمیا در قسمت اول آکادمی موسیقی گوگوش با حجابی بسیار کامل تر از زنان و دختران داخل کشور چنان شوکه کننده بود که تا به امروز بعد از گذشته بیش از 15 هفته مهمترین صحبت بین بینندگان آکادمی گوگوش موضوع اِرمیا است.

وی علی رغم داشتن حجاب برای تست به آکادمی ورود کرد و توانست با رها کردن صدایش برای تست خوانندگی و ورود به جرگه مسابقه دهندگان شایستگی خود را به هومن خلعتبری و بابک سعیدی اثبات کند.

چهره اِرمیا به اعتراف تمامی بینندگان شبکه خاندان عباسی، معصومانه و حیامندانه بود.

او در همان جلسه به هنگام خواندن دچار خجالت شده بود و حتی در روز های بعد از قبولی و به هنگام تمرین برای مسابقه این امر در او مشهود بود.

به گفته وی، او همیشه آرزوی شرکت در مسابقه آکادمی گوگوش را داشته است اما به دلیل داشتن حجاب خود را وارد این عرصه نمی کرد. مشوق اصلی او همسر وی بوده و او معتقد است داشتن حجاب و خوانندگی تضادی با دین داری ندارد و موجب نمی شود انسانی که دین دار است خود را از شادی ها محروم کند!، و دین تنها برای عزا و غم نیست.!!
    اِرمیا همسری آلمانی دارد و خانواده‌ي آن ها مسیحی می باشند اما وی در صحبت هایش مشخص نکرد که آیا همسرش مسلمان شده است و یا خیر؟!

اِرمیا به مانند دیگر زنان آکادمی مردان را درآغوش نمی گیرد، از دست دادن با نامحرم خودداری می کند و در جایی که همگان با یکدیگر در حال رقصند او در انتها ایستاده و دیگران را تماشا می کند.
    در واقع او در آکادمی موسیقی گوگوش با حیا ترین فرد محسوب می شود.!!!

اِرمیا دین را به زعم خود تفسیر می کند و نه آنچه در قرآن کریم آمده است و گویی نمی داند در آيه 32 سوره احزاب آمده است:
    يا نِساءَ النَّبِيّ‏ِ لَسْتُنَّ كَأَحَدٍ مِنَ النِّساءِ إِنِ اتَّقَيْتُنَّ فَلا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَيَطْمَعَ الَّذي في قَلْبِهِ مَرَضٌ وَ قُلْنَ قَوْلاً مَعْرُوفًا

اى همسران پيامبر، شما مانند هيچ يك از زنان [ديگر] نيستيد، اگر سَرِ پروا داريد پس به ناز سخن مگوييد تا آنكه در دلش بيمارى است طمع ورزد؛ و گفتارى شايسته گوييد

او تنها بخشی از دین را قبول دارد که مورد پسندش واقع شود. اِرمیا علت حضور خود در مسابقه را علاقه زیاد به خوانندگی و همچنین دادن اعتماد به نفس به کسانی که به دلیل موانعی مانند حجاب نمی‌توانند به علاقه خود بپردازند، اعلام کرده است. این جمله او شباهت زیادی با جمله هومن خلعتبری دارد، او در قسمتی از پخش مسابقه، حضور اِرمیا را در آکادمی را همین امر تلقی می کند.

با نگاهی کاملا خوشبینانه و گذشته از تمامی شایعات در رابطه با وی می توان گفت، او در بازی مدیران شبکه من و تو قرار گرفته و از اتفاقات روی داده و استفاده ابزاری از خود بی خبر است.

با بررسی قسمت اول آکادمی گوگوش تا قست های پایانی آن می توان به خوبی روند نزولی حیا در اِرمیا را مشاهده کرد.

با این ارزیابی به خوبی می توان دریافت او در نسبت به گذشته خود از حیامندی کمتری برخوردار بوده و این تحول ظاهری در حالی است که حضور زنی محجبه و خواننده از اساس در تضاد با یکدیگر و از دیدگاه شرع مقدس حرام واقع شده است.

اما بر فرض آنکه این امر اشکالی نداشته باشد نشان می‌دهد اِرمیا از نقطه گذشته خود نیز به سطح پایین تری افول کرده است و این موضوع دقیقا کلید رمز چرایی حضور اِرمیا در برنامه آکادمی موسیقی گوگوش است.

قسمت اول آکادمی موسیقی گوگوش

قسمت شانزدهم آکادمی موسیقی گوگوش

تحول ژست و پوشش "ارمیا" طی شانزده جلسه آکادمی
    به عبارتی دیگر حیا زدایی زن ایرانی توسط شبکه من و تو برای افرادی نظیر اِرمیا در داخل ایران دلیل اصلی حضور این دختر به ظاهر با حجاب در مسابقات خوانندگی می باشد.

با نگاهی واقع بینانه و نداشتن نگاه سیاه و سفید به مخاطبان شبکه، می‌توان تعداد عظیمی از طیف خاکستری را یافت که از مخاطبان اصلی برنامه آکادمی موسیقی گوگوش هستند که بسیاری از آن ها داری حجاب اسلامی هستند و مدیران شبکه بهایی من و تو با اطلاع از این موضوع و هدف قرار دادن این طیف، تیر بی‌حیایی خود را به سوی این دست افراد رها کرده اند.

"اِرمیا" هر چند با داشتن تنها حجاب سر، فردی محجبه محسوب می شود، اما پوشیدن لباس های بدن نما و آرایش نسبتا غلیظ به بهانه داشتن استیل مناسب به هنگام خوانندگی که توسط دست اندرکاران مسابقه انتخاب و طراحی می‌شود، کاملا در تضاد با احکام دینی است و این دقیقا همان اسلام آمریکایی و اسلام انگلیسی است که مدیران شبکه من و تو آن را دنبال می کنند.

مدیران شبکه من و تو با هدف ترویج سبک زندگی آمریکایی و بی حیاسازی جامعه اسلامی و خانواده های ایرانی، اِرمیا را به نمایندگی از این طبقه جامعه ایران انتخاب کرده اند تا بتواند با القای بی‌حیایی توسط اِرمیای با حجاب و ایراد نداشتن امری مانند خوانندگی، دختر و زن ایرانی را گام به گام به درّه بی حیایی سوق دهند.
    اِرمیا با حضور خود در آکادمی موسیقی گوگوش و حمایت تعمدی مدیران شبکه و داوران به مراحل نهایی رسید و این امر پیامی آشکار به دختران محجبه است مبنی بر اینکه شما هم می‌توانید حتی با داشتن حجاب در مسیر های ممنوعه قدم بگذارید، غافل از آنکه قدم برداشتن در این مسیر ها به ناکجا آباد می انجامد.

مدیران شبکه من و تو برای پیش برد اهدافشان خود را محدود به اِرمیا نکرده و در بخش صدا های غایب که از آثار دریافتی از داخل کشوراست، دختری که حجابی همانند اِریما دارد را انتخاب و به عنوان بهترین خواننده آن بخش از مسابقه اعلام می‌کنند. منا 25 ساله از تهران را می‌توان نفر دومی نامید که به عنوان دختری نمونه در داخل کشور مهر تایید خود را از این شبکه دریافت کرده است و الگویی مناسب برای دختران جامعه ایران معرفی می شود.

"اِرمیا" دانسته و یا ندانسته در زمینی بازی می کند که توسط دشمن طراحی شده است و برنده نهایی آن خاندان عباسی است.
    او اما برای ادامه این مسیر و ادامه خوانندگی، نیاز به همراهانی خواهد داشت. همراهانی که روند نزولی حیا در وی را تکمیل خواهند کرد و با القای بی‌حیایی به هواداران و کسانی که بیش از چند ده برنامه با اِرمیا همراه بوده اند ضربه ای مهلک وارد خواهند نمود.

منبع مشرق نیوز

با سلام

موضوع ،موضوع جالبیه . دلم نیومد کسی ازین نقشه شوم بی بهره بمونه
    ولی شاید عکساش برای گذاشتن تو سایت مشکل داشته باشن.البته من خودم بعضیاشونو حذف کردم.
    بازم من لینکشو می ذارم هر قسمتشو که صلاح بود بذارید.
    http://www.mashreghnews.ir/fa/news/2...B9%DA%A9%D8%B3

با سپاس،والی
    ویرایش توسط افلاکیان : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ در ساعت ۱۳:۳۴ دلیل: حذف لینک تصاویر
    فرمودند:
    همه زمين ها كربلا وهمه روز ها عاشوراست.
    ولي نفرمودند همه شما امام حسينيد(ع) گذاشت خودتان درك
    كنيد...

دلباخته ( حاج اسماعيل دولابي )
    خودت را و خدايت را باور كن....

2. صلوات ها 39

3.  

نوشته
    929
    حضور
    15 روز 17 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    2409

چون دلم برای خودم و امثال این ادما میسوزه نظر میدم .

خدا شاهده که جبهه ای نگرفتم
    بدون نظر به اعتقاداتم اینو میگم

این خانم نادان و کم توان تحت تاثیر استقبال جماعتی کور دل و
    الکی و هرزه دست به چنین کاری زده و
    مثال ادمی میمونه که از بیراهه به چاه افتاده یا از چاله در امده و به چاه افتاده ..

قصد توهین ندارم . احترام دانا و نادان واجب
    این خانم تفاوت چهره اش در عکسهای قبل از بله گفتن به شهرت
    تا بعد از دریافت جایزه نمیدونم چی تفاوت بین چهره انسان و یک حیوانه

خوب دقت کنید درک میکنید .
    نمی گم هر کی تلویزیونی یا خواننده شد اینطوری شده ها
    اما این یکی از عرش به فرش سقوط کرده حالا امروز یا سالها قبل از معرفی شدن به این شبکه
    احتمالا در مراحل بعدی سرش به سنگ میخوره
    و اگر عاقل و هوشیار باشه از چاه و بیراه در میاد یا میخواد که در بیاد
    اگر نوری در دلش مونده باشه

این همه رشته ورزشی و هنری برای کسب افتخار و شهرت
    در کلاس هیز و دزد نشستن برای چه ؟

يا علی جان در بند دنیا نیستم ** بنده ی هر لبخند دنیا نیستم

| با اذن خدای رحمان بشکن پیمان با شیط!ن
    برای دوری از زنا نه حمار را! عشق مرغ عشق و نجابت حیوان به ظاهر پست را مثال بزن که به حکم و حکمت خداوند خیانت به جفت نداشته و گاها در غم فراق یار دق می کنند.به حبشی ها بگو ! سحر نزدیک است وبانگ اذان عشق و بام مساجد دنیا برازنده شما!اگر امروز حرکت کنید!

چشمي كه با طمع به خورشيد مي نگرد عاقبت كار كور مي شودحتي.دربرنورازودورميشود.

5. صلوات ها 22

علاقه
    کربلا،امام رضا
    نوشته
    386
    حضور
    4 روز 5 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    19
    آپلود
    0
    گالری
    37
    صلوات
    2771

اعوذ بالله من هذا

خدایا عاقبتمون رو ختم به خیر کن
    شاید این جمعه بیاید
    شاید...

7. صلوات ها 20

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,536
    حضور
    222 روز 7 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7886

به نام خدا.

چرا ما همیشه باید بشینیم تا اونها یه حرکتی بکنند بعد تازه بیایم تحلیل کنیم و دلیل بیاریم؟

چرا قبل از اینکه این ارمیا ببره ، کسی به فکر نبود؟

چرا ما به فکر نیستیم کاری کنیم که من و تو زمین بخوره قبل از اینکه بخواد ما رو زمین بزنه؟ ( منظورم غیر از ارسال پارازیته! )

تا کی کند سیاهی ، چندین دراز دستی؟

تو فوتبال هم تیمی که گل نزنه ، گل میخوره.

با تشکر ، ستایشگر
    ویرایش توسط ستايشگر : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ در ساعت ۰۹:۵۴
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

9. صلوات ها 20

نوشته
    360
    حضور
    40 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1454

با سلام
    مادامی که تقوی و دینداری در زندگی های زن و شوهر نباشه هم هر دو در خطر هستند و هم فرزندان اونها.
    لذا باید سعی در زندگی بهشتی همراه دین و شرع داشته باشیم تا همه این اهداف دشمنان سرکوب شود.

غربت کده ای که بوی دریا دارد ----- صدخاطره ازغربت زهرا دارد
    برگرد وعلی چشم به راه هست هنوز-- اسراردلش دردل چاه است هنوز
    آن چاه پرازستاره راپیدا کن ---------- آن سینه پاره پاره راپیداکن
    برگرد که بر بهاران می خندند -------- یک عده به انتظارمان می خندند
    اللهم عجل لولیک الفرج

11. صلوات ها 15

علاقه
    روانشناسی دینی
    نوشته
    1,087
    حضور
    75 روز 6 ساعت 51 دقیقه
    دریافت
    79
    آپلود
    3
    گالری
    5
    صلوات
    6907

با سلام و تشکر از والی بخاطر این پست مهم و نظرات خوب دوستان دیگر

همونطور که والی اشاره کرد ؛ که میخواهند سبک زندگی ایرانی اسلامی رو تغییر بدهند، از حربه شیطانی دیگه اونها هستش که از هر طریق سعی می کنند هویت اسلامی رو تغیر بدهند.

قطعا قطعا قطعا ارمیا یک بازیگر ایفا کننده نقش این حربه شیطانی هستش و خودشون میدونن دارن چه میکنند ...

جنگ ، جنگ فرهنگیه جنگ تغییر هویت اسلامی و خراب کردن هسته و ریشه اسلام هست زمان فتنه های عمیق عمیق تر، تو قران نمونه های دیگرش اومده.

همونطور که خداوند دو الگو برامون گذاشته که باید بهشون چنگ بزنیم ((قران و عترت)) ، از دوستهای عزیز میخام به کلاسهای قران با تفسیر زیر نظر ارگانهای مخصوص مثل جامعه القران ، مهد قران و... و احادیث و تفاسیر اونها و سخنان ولایت فقیه پناه ببرند تا ان شاءالله از اماج این فتنه ها همه ما حفظ بشیم.

افسوس که آنچه برده ام باختنی ست
    بشناخته ها تمام نشناختنی ست
    برداشته ام هر آنچه باید بگذاشت
    بگذاشته ام هر آنچه برداشتنی ست...
    خواجه نصیر الدین طوسی

13. صلوات ها 13

علاقه
    علوم دینی
    نوشته
    1,241
    حضور
    35 روز 16 ساعت 31 دقیقه
    دریافت
    145
    آپلود
    1
    گالری
    48
    صلوات
    8306

بله خب صحبت ها که درسته ! کلاً پروژه شون اینه که خصوصاً از قشر نفوذپذیرتر شروع کنن و خانوم ها رو اونطور که خودشون و منافعشون اجازه می دن حتی مثلاً مسلمون بار بیارن؛ نکته اینجاس. با اسلام مشکلی ندارن نه اسلام محمدی، اسلام من و تویی!!

اما به نظرم در نقد از برنامه های شبکه ای دشمن، کلاً زیراب استفاده از ماهواره رو بزنیم خیالمون جمع تره.
    بیان قرآنی در نقد شراب و خمار چنین بوده: در اونها منافعی هست و مضراتی که مضراتش بیشتره.
    الان ماهواره هم همین طوره؛ یه منافعی داره؛ برنامه های تفریحی و آموزشی هم داره؛ بله! اما مضرات این چنینی هم داره که خیلی بیشتر از منافعشه. پس دلایل نبودنش به دلایل بودنش تو خونه ها، غالبه!

وَ اللهِ اِن قَطَعــــــتُموا یَمینی

اِنّی اُحامی اَبَداً عَن دینی

15. صلوات ها 13

علاقه
    امام زمان عج
    نوشته
    194
    حضور
    2 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    816

من و تو میخاد قداست حجاب رو از بین ببره
    تا یه زائر می رسه از کربلا این گفتگومه،منم آقا آرزومه
    آقا یک عمره که صحبت حرم بغض گلومه،منم آقا آرزومه
    خوش به حال اون پرنده که لونش بین دو بومه،منم آقا آرزومه
    منم آقا آرزومه

17. صلوات ها 14

علاقه
    مهم نیست
    نوشته
    137
    حضور
    13 روز 4 ساعت 10 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    1084

يا بصير

درود

دوستان روزي كه من خبر دار شدم يه فرد با حجاب در اين برنامه شركت كرده به همه گفتم نشنيده و نديده ميگم اين اول ميشه و خيلي مايل بودم روز اخر اين مسابقه رو ببينم كه ديدم ؛ روز اخر وقتي كه اون خواننده محجب ( البته به اصطلاح محجبه) برنده شد يكي از داوران به نام گوگوش اين جمله رو گفت : (( خوشحالم كه با برنده شدن تو راه براي بقيه زن هاي مدل تو ( محجبه) باز شد ...)) وقتي اينو شنيدم بدنم داغ داغ شد و از شدت عصبانيت نميدونستم چكار كنم

نميدونم چرا مردم درك نميكنند ، هر چي ما ميخواييم بگيم ، گوش شنوا نيست كه نيست ، دختران و پسران اين سرزمين از اصالت ايراني و نام ايراني فقط يه فروهر گردن اويز و يه شال مدل ايراني و درود و بدرود و يه چندتا كلمه ايراني ياد گرفتن

نميدونن عفت و حيا و والا مقامي انسان ( چه زن چه مرد ) از هزاران هزار سال پيش در رگ و ريشه ما ايرانيان بوده ، چرا مردم درك نميكنند و نمي خوان بفهمن كه اين شبكه و امثال اينها مي خوان از ريشه بزنن دين رو

دوم ، مشكل اصلي ما مسئولين مربوطه هستند كه روي فرهنگ ايران و اسلام ايپسيلوني هم پيشرفت نميكنند ، تورو خدا نداريد به باد بره همه چيز
    اين مملكت با خون نگه داشته شده

بدرود

bye every body

19. صلوات ها 16

علاقه
    ورزش،مطالعه،تفریح،فیلم
    نوشته
    394
    حضور
    13 روز 21 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    2303

سلام
    هممون باید به یقین برسیم کسی اونم اونطرف مرزا دلش واسه ما نسوخته که میاد بهترین مستندا و اینجور برنامه ها رو می ذاره
    اتفاقا خوب شد که این با حجابه اول شد واسه خیلیا روشن شد که چه نیت های دارن
    کم کم خوانندگی با حجاب زیاد می شه و این یه دوره هست
    بعدش کم کم همینایی که روسریشونو درنمیاوردن کم کم اونم هم طی یه زمان مشخص در میارن
    فقط می خوان به اون دختر مسلمون شیعه بگن تویی که نماز می خونی روزه می گیری اشکال نداره ترانه هم بخونی یعنی می خوان طوری بکنن که هر جای دین خوشت نیومد انجام نده نباید جلو پیشرفتت رو بگیره
    دقیقا همین شیوه رو خصوصا تو فیلم هاشون برنامه ریزی کردن باور کنین اثراتی که فیلم های فارسی زبان ماهواره ای داره هیچ جیزی نداره اونقدر روانکاوانه بررسی کردن که ادم شاخ در میاره
    ببینین یکی دو دهه قبل یه دختر یا یه پسر وقتی نگاهشون تو چشم هم می افتاد تا مدت ها شرمنده می شدن حالا برین ببینین تو صفحات اجتماعیی
    در نظر بگیرین یکی بیاد تو اخبار بگه خانم های گرامی و اقایون حجاب رعایت نکنین هیشکی به حرفش گوش نمی ده ولی وقتی میان تو یه سریال 180 قسمتی که متاسفانه هم پسرا و هم دخترای ما با بدون کمترین پلک و با تمرکز فوق العاده(که همین تمرکز رو هر علمی تو دنیا باشه ادم داشته باشه سریع یاد می گیره)میخ کوب می شه مطمعنا روشون اثر می ذاره
    پدر و مادری که می گین رو شما تاثییر نمی ذاره ایا رو بچتون هم مطمعنین تاثییر نمی ذاره
    ما نباید ماهواره رو حذف کنیم باید به بینش و معرفت برسیم که اقا اینا دلشون واسه ما نسوخته(چون هر چیزی منع کنیم بیشتر به سمتش کشیده می شه)
    خانواده رو نشونه گرفتن که موفق هم بودن صفحات اجتماعی اینو می گه که خانم یا اقا با افتخار میاد عکس بی حجابیشو می ذاره و حتی یک درصد هم از کارش پشیمون نیس
    بنظر من همین مستندا و فیلماشون حتی از اخبارشون هم بدتره
    امیدوارم هممون بتونیم به اون سطح خودشناسی و درک برسیم که اینا همش در جهت تضعیف معنویت و کمال انسانه
    یاعلی

ویرایش توسط مسافر درون : ۱۳۹۲/۰۲/۱۳ در ساعت ۲۲:۵۰

21. صلوات ها 11

صفحه 1 از 6 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)