جمع بندی ایراد یک حدیث

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ایراد یک حدیث

اگه این حدیث درسته
((((((خدای عزّوجلّ به حضرت داوود وحي کرد: بنده‌ای از بندگانم نيست که بدون توجه به احدی از مخلوقاتم به من اعتصام پیدا کند (و من آن را از نیتش بدانم)، سپس آسمان‌ها و زمین و آنچه در آن‌هاست بر علیه او نقشه بکشند، جز این‌که برای او راه برون‌رفتي از میان آن‌ها قرار می‌دهم؛ و بنده‌ای از بندگانم به احدی از مخلوقاتم اعتصام نیابد (و من آن را از نیتش بدانم)، جز این‌که اسباب آسمان و زمین را از دستش قطع کنم و زمین را زیر پایش فرو برم و دیگر برایم مهم نیست که در کدام وادی هلاک شود.»)))))))
پس چرا بیماری صرع اینجا
درمان نداره؟

با نام و یاد دوست

سؤال:
اگر این حدیث درست است که «خدای عزّوجلّ به حضرت داوود وحی کرد: بنده‌ای از بندگانم نيست که بدون توجه به احدی از مخلوقاتم به من اعتصام پیدا کند (و من آن را از نیتش بدانم)، سپس آسمان‌ها و زمین و آن چه در آن‌هاست بر علیه او نقشه بکشند، جز این‌ که برای او راه برون‌رفتی از میان آن‌ها قرار می‌دهم؛ و بنده‌ای از بندگانم به احدی از مخلوقاتم اعتصام نیابد (و من آن را از نیتش بدانم)، جز این‌که اسباب آسمان و زمین را از دستش قطع کنم و زمین را زیر پایش فرو برم و دیگر برایم مهم نیست که در کدام وادی هلاک شود.» پس چرا بیماری صرعدرمان ندارد؟

پاسخ:
بین این که درمان ندارد و یا مثل بعضی از بیماری‌های دیگر ما درمانش را نمی‌دانیم فرق هست.

به فضل الهی، از همه بیماری‌های روحی و جسمی در امان باشید.

موضوع قفل شده است