امانت و احکام آن

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
امانت و احکام آن

[="Tahoma"][="Green"]اللهم عجل لولیک الفرج

سلام علیکم

من یکی از دوستان کتابی در مورد خاطرات یک رزمنده بهم داد که خود ایشان گویا یا با چندشریک اند
یا اینکه معاوضه کتاب صورت گرفته است

و قرار است خرداد ماه گویا کتابر رو به یک فردی دهد که صاحب است یا خیر

حال من این کتاب رو امانت گرفتم و بخشی از آن را مطالعه کردم

و چند بار هم از ایشان پرسیدم که آیا بقیه صاحبان یا صاحبش راضی است؟

گفت خیالت راحت مشکلی نیست

حال می خواهم لطف کرده و ابعاد مختلف این موضوع را باز کنید و بگویید چکار کنم؟

حکم این کتاب چیست؟

آیا پرسش بیشتر من حکم سوء ظن دارد و باید اعتماد کنم یا خیر؟:Gol:[/][/]

برچسب: 

با نام و یاد دوست

[="Tahoma"][="Black"]

کبوتر عشق;341747 نوشت:
سلام علیکم من یکی از دوستان کتابی در مورد خاطرات یک رزمنده بهم داد که خود ایشان گویا یا با چندشریک اند یا اینکه معاوضه کتاب صورت گرفته است و قرار است خرداد ماه گویا کتابر رو به یک فردی دهد که صاحب است یا خیر حال من این کتاب رو امانت گرفتم و بخشی از آن را مطالعه کردم و چند بار هم از ایشان پرسیدم که آیا بقیه صاحبان یا صاحبش راضی است؟ گفت خیالت راحت مشکلی نیست حال می خواهم لطف کرده و ابعاد مختلف این موضوع را باز کنید و بگویید چکار کنم؟ حکم این کتاب چیست؟ آیا پرسش بیشتر من حکم سوء ظن دارد و باید اعتماد کنم یا خیر؟

با عرض سلام و احترام خدمت جناب عالی و تشکر از سؤال شما

لطفا نام مرجع تقلیدتان را بفرمایید تا مطابق نظر ایشان پاسخ داده شود .

همیشه موفق و سلامت باشید[/]

[="Tahoma"][="Green"]اللهم عجل لولیک الفرج

نظر رهبری و آیت الله سیستانی رو بگویید ممنون:Gol:[/]

[="Tahoma"][="Black"]

کبوتر عشق;341747 نوشت:
امانت و احکام آن اللهم عجل لولیک الفرج سلام علیکم من یکی از دوستان کتابی در مورد خاطرات یک رزمنده بهم داد که خود ایشان گویا یا با چندشریک اند یا اینکه معاوضه کتاب صورت گرفته است و قرار است خرداد ماه گویا کتابر رو به یک فردی دهد که صاحب است یا خیر حال من این کتاب رو امانت گرفتم و بخشی از آن را مطالعه کردم و چند بار هم از ایشان پرسیدم که آیا بقیه صاحبان یا صاحبش راضی است؟ گفت خیالت راحت مشکلی نیست حال می خواهم لطف کرده و ابعاد مختلف این موضوع را باز کنید و بگویید چکار کنم؟ حکم این کتاب چیست؟ آیا پرسش بیشتر من حکم سوء ظن دارد و باید اعتماد کنم یا خیر؟

با تشکر از پاسخ شما

در فرض سؤال حمل بر صحت کنید و نیازی به سؤال مجدد نیست می توانید از کتاب استفاده کنید تا زمانی که کشف خلاف شود یعنی از عدم رضایت صاحبان دیگر آن مطلع گردید.(1)

همیشه موفق و سلامت باشید

پی نوشت:
1. استفتاء از دفتر آیت الله خامنه ای و آیت الله سیستانی در قم[/]

موضوع قفل شده است