جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ندای ظهور...

 1. #1

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  علاقه
  ایران
  نوشته
  65
  حضور
  1 روز 12 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  136

  ندای ظهور...
  به نام خدا
  مطلبی که در ادامه قرار است به آن بپردازیم ، نبرد خیر علیه شر است که به دین و عقاید خاصی محدود نمیشود و فرستادگان الهی از ابتدا به آن اشاره کرده اند. همچنین این متن با جزئیات کاملتر و منطقی تری پیرامون یکی از احادیث پیامبر (ص) است .
  بسیاری از مردم وقت خود را با امور دنیوی تلف می کنند اما این تنها یک سرگرمی است که گروهی آن را به خواب خرگوش تشبیه میکنند حال ما میخواهیم به حدیثی بپردازیم که تا کنون 99 درصد آن اتفاق افتاده و به آن حدیث معتبر میگویند .
  حدیث معتبر چیست؟ حدیثی است که نسبت به دیگر احادیث از منطق و اثبات و اعتبار بیشتری برخوردار است و در صحت آن شکی نیست . در ادامه خواهید دید چگونه یک حدیث میتواند معتبر باشد .
  حدیث پیامبراکرم (ص) : دجال چهل روز روی زمین حکمرانی خواهد کرد. یک روز برابر یک سال و یک روز برابر یک ماه و یک روز برابر یک هفته و بقیه روزها برابر روزهای انسان است ، اگر پیامبر فقط می خواست انسان را از وجود دجال آگاه کند، نیازی به گفتن جزئیات نبود در نتیجه گفتن جزئیات قطعا برای محاسبه آخر الزمان است همچنین دجال با آگاهی از این حدیث سناریوی وقوع آخرالزمان دروغین به نام 2012 خبر داد تا کسی این حدیث را باور نکند
  در اسلام هر سال اخروی برابر 1000 سال زمین است در نتیجه :
  روز اول 1000 سال است.
  روز دوم 12/1000 برابر 83 سال است.
  روز سوم 4/83 برابر 21 تا 23 سال است . ( بستگی به قمری و یا شمسی )

  روز اول :1000=1900 تا 900
  در سال 900 میلادی انگلیس کشوری عادی بود که اعلام پادشاهی کرد ولی 1000 سال بعد کشوری شد که دیگر کشور نبود بلکه پایتخت 53 کشور دیگر بود و پول آن به حدی با ارزش شد که از آن به عنوان پول معتبر جهانی مورد استفاده قرار گرفت به گونه ای که بشر برای آن بردگی کند .
  سوال :
  1- آیا تا کنون کشوری توانسته 53 کشور دیگر را زیر سلطه خود درآورد؟
  2- آیا 1000 سال پادشاهی (1900-900) با اولین روز اخروی تصادفی است؟
  3- آیا بردگی انسان به وسیله پول که یکی از اصول یاران دجال است عجیب نیست؟
  4- آیا جایگزینی" دلار" آمریکا بجای" پوند" انگلیس بعد از پایان روز اول تصادفی است ؟

  روز دوم : 83 = 2000 تا 1917
  نکته : پروسه ی مهاجرت دجال ، ایجاد پایگاه و برنامه ریزی ، 17 سال به طول انجامید و عدد 17 بین دو رویداد مهم که دجال در آن نقش داشت محاسبه شد اولی، پایان روز اول و دومی بزرگ ترین فاجعه تاریخ بشر به نام جنگ جهانی و استفاده از ابزارهای کشتار جمعی .
  در سال 1917 اولین جنگ جهانی به دست آمریکا آغاز شد و پس از آن جنگ جهانی دوم و پس از آن نقشه جنگ جهانی سوم به دست رئیس جمهور آمریکا "جان- اف- کندی" به شکست منجر شد در روز ۱۴ اکتبر ۱۹۶۲ این بحران وقتی شروع شد که هواپیماهای جاسوسی آمریکایی از پایگاه‌های موشک‌های هسته ‌ای" میان‌ برد" شوروی در کوبا تصاویری تهیه کردند که استقرار موشک‌های شوروی در کوبا را مشخص می‌ نمود. کندی در مقابل دوراهی مهمی قرار گرفته بود. اگر آمریکا به این پایگاه‌ها حمله می ‌کرد جنگ جهانی هسته‌ ای (جنگ جهانی سوم ) با شوروی به سادگی آغاز میشد و اگر دست به هیچ اقدامی نمیزد باید خطر وجود سلاح ‌های هسته ‌ای در چند کیلومتری خودش را می پذیرفت. خطر دیگر این بود که آمریکا به عنوان نیروی ضعیف ‌تر، آن ‌هم در نیم‌ کرهٔ خودش، شناخته شود. بسیاری از مقامات نظامی و کابینه کندی خواستار حمله هوایی بودند اما کندی تنها دستور به قرطینهٔ دریایی داد و تمام کشتی‌ها را مورد بازرسی قرار داد. پس از شکست نقشه ی جنگ جهانی سوم توسط جان-اف-کندی ، وی به گروهی پی برده بود که خواستار جنگ هستند و از این طریق سود میبرند، اما پس از فاش کردن این گروه به دست آنان ترور شد .
  سوال :
  1- آیا تا کنون کشوری بوده که در تمام جنگ های قرن 20 و21 نقش اصلی داشته باشد ولی سقوط نکند .( تهیه بودجه جنگ به دست عوامل دجال )
  2- آیا جنگ جهانی کلمه ای نیست که برای آخرالزمان استفاده میشود؟
  3- چه کسی از کشتار جهانی سود می برد؟
  4- با وجود سلاح هسته ای اگر جنگ جهانی سوم رخ میداد چه کسی زنده میماند؟
  5- چرا جان-اف-کندی بعد از جلوگیری از جنگ و افشای گروهی، ترور شد؟
  6- چرا ترورش مشکوک و حل نشدنی بود؟
  7- چرا دلار آمریکا از نمادهای دجال ساخته شده است؟
  8- چه کسی خواهان قدرت است؟

  پاسخ :
  جنگ های جهانی به خودی خود بعد از هزاران سال زندگی بشر عجیب بود اما عجیب تر آنکه از سناریوهایی مشابه نظیر ابزارهای کشتار جمعی استفاده میشد . تنها کسی که با کشتار جمعی سود میبرد دجال است و تنها کسی که به دنبال قدرت است، دجال است شما میتوانید جزئیات جنگ های آمریکا رو از دانشنامه "ویکی پدیا" مطالعه کنید و می بینید که هر جنگ دلایل عجیبی داشته که آخرش به انگلیس و آمریکا منتهی میشه .

  روز سوم : 23 = 2023 تا 2000
  در سال 2000 جورج بوش به عنوان رئیس جمهور آمریکا قسم خورد اما با این تفاوت که دجال خانه ی خود را به مقصد بیت الامقدس ترک کرد و فقط نفوذش در آمریکا باقی ماند، همچنین دجال با وجود خانه ی اصلی و نهایی نیازی به خانه های قبلی خود ندارد لذا کافی است آن را قربانی خانه واقعی خود کند برای اینکار توطئه ای چید و آمریکا را به وسیله واقعه 11 سپتامبر به جون دشمن خود یعنی همان کسانی که خودش زمانی پرورش داده بود انداخت اما اینبار جنگ ها با بودجه ی خود آمریکا تامین میشد که سبب رکود اقتصادی و کاهش ارزش پول آن و افزایش پول الکترونیکی اسرائیل شد بعد از حمله ی آمریکا به افغانستان ، صدام از ترس، مخفی شد چون آمریکا به هم کلاسی او یعنی طالبان خیانت کرد و گویی از مرگ خود آگاه بود و چون یکی از قوانین فرقه ی فراماسونری این است که باید هرعضو هم مفید باشد هم رازدار باشد و هم خیانت نکند. درغیر اینصورت باید برای بقای سایر اعضا قربانی شود و صدام متوجه شد که یکی از قوانین فرقه اش را کم دارد...اما نکته ی جالب اینجاست که چطور پیداش کردند و زمانی که پیدا شد با چه وضع تاسف باری بود... بنظر شما جسدش چی شد؟

  سوال :
  1- چرا پرچم اسرائیل از مهمترین شعار و نماد دجال استفاده میکند؟
  2- چرا اسرائیل روی مختصات 33و33 قرار دارد؟ ( 33 صندلی ای است که دجال روی آن می نشیند)
  3- چرا اسرائیل به تصرف بیت المقدس که مکانی الهی است پافشاری دارد؟
  4- چرا زمانی که دنیا با مشکلات شدید اقتصادی دست و پنجه نرم میکند اسرائیل ثروتمندتر میشود؟
  6- چرا کشورهای مسلمان یک دفعه انقلاب کردند؟ چون نوید بخش یک پیام است ... پایان انتظار...
  پاسخ : سوالات نیاز به پاسخ ندارند بلکه نیاز به تفکر دارند...

  روزهای بعدی : 37 روز ( روزهای عادی )
  این مرحله آخر است که 99 درصد حدیث پیامبر را تبدیل به 100 درصد خواهد کرد ...

  نتیجه :
  یک نگاهی به اطراف خود بیاندازید کشورهای یهودی که خود مرکز فرماندهی دجال شدند ، کشورهای مسیحی که در خواب خرگوشی به سر میبرند ،کشورهای آسیایی که یا بت پرست و یا کمونیست هستند و برای دجال خطری ندارند. تمام کشورهای مسلمان بجز ایران ، سوریه ، لبنان و فلسطین، از مقر فرماندهی دجال حمایت میکنند از میان این چهار کشور سوریه با دخالت مستقیم نخست وزیر انگلیس و رئیس جمهور آمریکا و طابلو تر از همه اسرائیل در حال نابودی است این رو که دیگه همه دارن میبینن چیزی نیست که نیازی به افشاگری داشته باشد تا به حال فکر کردید که سوریه ممکنه چه ربطی به انگلیس داشته باشد؟ بعد از آن لبنان و فلسطین و در آخر ایران است تا به حال فکر کرده اید که چرا ایران با وجود منافقین ، جنگ تحمیلی ، تفرقه ، جنگ رسانه ای ، جریان 88 ، شهدا ،بنی صدر ، تحریم ، تهدید ،ماجرای طبس ... هنوز سقوط نکرده؟ درصورتی که اگر آمریکا بود تا کنون دست کم 10 بار سقوط کرده بود. در جنگ تحمیلی اسناد نشان میدهد که دنیا با ایران وارد جنگ شد حتی زمانی که امام دستور حمله به عراق را صادر کردند علاوه بر شیوه مشابه کشتار جمعی صدام ، آمریکا هم وارد عمل شد و هواپیمای مسافربری ایران را مورد هدف قرار داد آیا شما فکر میکنید تمامی شیوه های متشابه جنگی تصادفی هستند؟ یا اینکه یک نفر طراح آن است...
  سوال :
  1- چگونه صدام که هیچ گونه مشروعیتی برای رهبری نداشت رئیس جمهور شد؟ آیا بر پایه هوش و زکاوت خودش بود؟
  2- آیا جنگ ایران و عراق بر سر نفت بود؟ اگر بود چرا نفت های کویت را سوزاند؟ چرا صدام بعد از شکست ، اعلام پیروزی کرد؟ چون هدفش نفت نبود ...
  3- چرا اسرائیل با نام ایران میلرزد درصورتی که نه از چین ، نه از کره شمالی ، نه از روسیه ، نه از آلمان ، نه از ژاپن نه از هیچ کشور دیگری ترس ندارد؟
  4- چرا از دید مردم دنیا، ایران کشور منزوی است؟
  پاسخ : فرض کنید 10 سکه دارید که 9 تای آن برنز و 1 طلا باشد سپس سکه های نقره را مثل دایره چیده و تنها سکه ی طلا را در مرکز دایره قرار دهید. حال چه می بینید؟
  آیا 1 سکه ی طلا میان 9 سکه ی برنز منزوی است؟
  آیا ارزش 1 سکه ی طلا از 9 سکه ی برنز کمتر است؟
  مردم دنیا ارزش ایران را با ارقام حساب میکنند و اصل آن را نمی بینند چون نمیتوانند ببینند .
  زمانی که رهبری به عنوان نایب امام زمان معرفی میشود منافع شخصی مورد بررسی قرار نمی گیرد بلکه نایب امام زمان باید با شرایط ظهور مطابقت داشته باشد به گونه ای که تنها یک رهبر تو دنیا باقی مانده باشد که توسط عوامل دجال احاطه نشده باشد درنتیجه آن فرد نایب امام زمان است . حال چه کسی همچون یک سکه ی طلا باقی مانده است؟
  شما می توانید در مورد فرقه ی فراماسونری ( شیطان پرستی ) تحقیق کنید و منبع نمادهای آن را در کشورهای انگلیس ، آمریکا و بیش از همه اسرائیل مشاهده کرده و دلایل آن را بررسی کنید ...

  ویرایش توسط TAHOOR : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶ در ساعت ۱۲:۲۹ دلیل: با عرض معذرت - تغییر سایز فونت
  بهترين ها را در خودتان خواهيد يافت وقتی در ديگران خوبی بجوئيد.

 2. صلوات


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۸۸
  علاقه
  مطالعه و تفکر
  نوشته
  5,594
  حضور
  66 روز 20 ساعت 17 دقیقه
  دریافت
  8
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  15668  باسلام و تحیت
  در مورد مطالبی که در این بخش مطرح شده است چند نکته به نظر می رسد.


  نکته اول: این حدیث در منابع حدیثی اهل سنت وارد شده است و در هیچ کتاب معتبر شیعی وارد نیست.

  نکته دوم:
  سوال اساسی که در مورد این حدیث منقول وجود دارد، بعد از بررسی سندی ان، این است که مراد از یک ماه و یک سال و یک هفته چیست؟ چطور امکان دارد که یک روز معادل یک سال باشد.

  نکته دوم: روزهای حکومت دجال چند ایراد دارد. اینکه در اسلام هر سالش مساوی با هزار سال باشد، بنده که در منبعی ندیده ام. در مورد روزهای قیامت در قران کریم بیان شده که روز قیامت معادل هزار سال است: «يُدَبِّرُ الْأَمْرَ مِنَ السَّماءِ إِلَى الْأَرْضِ ثُمَّ يَعْرُجُ إِلَيْهِ فِي يَوْمٍ كانَ مِقْدارُهُ أَلْفَ سَنَةٍ مِمَّا تَعُدُّون(5/سجده) تَعْرُجُ الْمَلائِكَةُ وَ الرُّوحُ إِلَيْهِ فِي يَوْمٍ كانَ مِقْدارُهُ خَمْسِينَ أَلْفَ سَنَة»(4/معارج)

  علاوه بر اینکه، این مطلب و طول روز قیامت، مربوط به ایام اخرت است نه این دنیا. حکومت دجال نیز بی شک مربوط به این دنیاست نه سرای اخرت.

  نکته سوم و نکته اساسی این قبیل نتیجه گیری ها این است که این مطالب صرفا یک سری مصداق سازی برای دورانی است که هیچ کس از زمان وقوعش خبر ندارد و انچه در روایات به عنوان نشانه های ظهور بیان شده است، غالبا عناوینی است که تشخیص مصداق ان، اگر نگوییم ناممکن است، امری صعب و دشوار است و به همین جهت موارد زیادی به عنوان مصادیق اخبار و روایات عصر ظهور در طول تاریخ معرفی شده است. و به همین جهت این قبیل تطبیق ها اعتبار و حجیتی ندارد.
  ویرایش توسط صدیق : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹ در ساعت ۱۷:۴۸

 4. صلوات ها 2


 5. #3

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  علاقه
  ایران
  نوشته
  65
  حضور
  1 روز 12 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  136
  نقل قول نوشته اصلی توسط صدیق نمایش پست ها
  نکته اول: نکته مهم این است که برخی از اطلاعاتی که نقل شده به خودی خود، درست است، هر چند برخی دیگر در محل شک و شبهه است. حدیثی که در مورد دجال از رسول گرامی اسلام ص نقل شده، همانند سایر احادیثی که در مورد این شخصیت وجود دارد، دچار ابهام ها و تردیدهای جدی است. به عنوان مثال اینکه دجال، واقعیت دارد یا یک نماد و سمبل است؟ دجال یک فرد است یا چندین فرد بوده اند؟ ویژگیهای او یا انها چیست؟ ویژگی هایی که او دارد( مانند چشمان سرخ و یک چشم بودن و ...) موجب تنفر مردم از او میشود یا چنانچه روایات بیان کرده اند عده زیادی جذب سخنان او میشوند؟ و سوالات دیگری که موجب تردید و اشکالات فراوانی در مورد او میشود. با چشم پوشی از این نکات، سوال اساسی که در مورد این حدیث منقول وجود دارد، بعد از بررسی سندی ان، این است که مراد از یک ماه و یک سال و یک هفته چیست؟
  فرمایش شما صحیح است من حتی در احادیثی دیدم که هیچ کس نمیتواند زمان دقیق آخرالزمان را محاسبه کند و اگر محاسبه کند، به تاخیر میافتد. بعد رفتم درباره مستند ظهور تحقیق کردم و فهمیدم خود فراماسون ها غیر مستقیم روی آن تاثیر گذاشته اند همچنین اخباری مبنی بر پول الکترونیکی اسرائیل "بیت کوین" دیدم که داشتند برای سال 2033 برنامه ریزی میکردند و برایم سوال پیش آمد که چرا 2033؟ برای همین هر کس ادعا کرد زمان دقیق را میداند جای سوال دارد اما به نظر من ظهور بسیار نزدیک است...
  نقل قول نوشته اصلی توسط صدیق نمایش پست ها
  نکته دوم: روزهای حکومت دجال چند ایراد دارد. اینکه در اسلام هر سالش مساوی با هزار سال باشد، بنده که در منبعی ندیده ام. در این زمینه، مطلبی که بیان شده این است که روز قیامت 50 توقف گاه دارد که هر کدام یک روز طول دارد و معادل هزار یا 50 هزار سال زمینی است.
  علاوه بر اینکه، بر فرض این حرف درست باشد و روایت داشته باشد، مربوط به ایام اخرت است نه این دنیا. حکومت دجال نیز بی شک مربوط به این دنیاست نه سرای اخرت.
  نکته سوم و نکته اساسی این قبیل نتیجه گیری ها این است که این مطالب صرفا یک سری مصداق سازی برای دورانی است که هیچ کس از زمان وقوعش خبر ندارد و انچه در روایات به عنوان نشانه های ظهور بیان شده است، غالبا عناوینی است که تشخیص مصداق ان، اگر نگوییم ناممکن است، امری صعب و دشوار است و به همین جهت موارد زیادی به عنوان مصادیق اخبار و روایات عصر ظهور در طول تاریخ معرفی شده است. و به همین جهت این قبیل تطبیق ها اعتبار و حجیتی ندارد.
  به امید روزی که موعود منتظر امتها با ندای انا المهدی از کنار خانه یار قیام خویش را شروع و با دجال و دجال صفتان به مقابله برخیزد.
  در اینباره باید عرض کنم که در گذشته چندین بار سابقه داشته، خداوند زمان وقوع را به فرستادگان خود اعلام کرد ولی چون آشکار گردید آن را به تاخیر انداخت ولی اینبار زمان وقوع را بگونه ای اعلام کرد که فقط کسانی که در آن حظور دارند متوجه شوند و از آنجایی که 1000 سال نسبت به 50000 سال یا 1 سال زمین ، بیشتر به واقعیت نزدیک است مورد بررسی قرار میگیرد همچنین از آنجایی که پیامبر(ص) به نکته ی ظریفی اشاره فرموده اند که هیچ یک از ما به آن توجه نکرده بودیم : دجال 40 روز بر روی زمین فرمانروایی میکند اما محاسبات بر پایه ی زندگی دجال است نه فرمانروایی آن در صورتی که دجال از سال 929 فرمانروایی خود را آغاز کرد اگر یک درصد احتمال دهید که هم حدیث و هم سال اخروی درست باشد، بعد از سال 929 محاسبه کنید و ببینید چه اتفاق هایی در سال های 1929-2012-2033 رخ میدهد ضمن اینکه این محاسبه جنبه پیشگویی ندارد و ممکن است برای تصمیم گیری های آینده بدرد بخورد و صرفا از آن برای آینده نگری استفاده کنید.

  ویرایش توسط TAHOOR : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶ در ساعت ۱۲:۳۱ دلیل: با عرض معذرت - تغییر سایز فونت
  بهترين ها را در خودتان خواهيد يافت وقتی در ديگران خوبی بجوئيد.

 6. #4

  عضویت
  جنسیت اسفند ۱۳۹۰
  علاقه
  ایران
  نوشته
  65
  حضور
  1 روز 12 ساعت 31 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  136  دوستان هیچگاه، هیچ کسی قصد پیشگویی و تعیین زمان نکرده و اگر بوده صرفا برای آینده نگری و تصمیمات صحیح و عاقلانه است که بدانیم دلیل هر معلولی چیست و بی خردانه آن را به چیزی نسبت ندهیم، اگر احادیث و یا روایاتی به تاریخ خاصی اشاره میکند که چنین نیست باید احتمالات را در نظر گرفت و آن را 100 درصد قبول نکنیم اما تنها چیزی که مهم است ظهور منجی عالم است که تمام فرستادگان خدا به آن اشاره کرده اند و میدانیم که بسیار نزدیک است و باانکار آن نتیجه ای حاصل نمی شود.
  بهترين ها را در خودتان خواهيد يافت وقتی در ديگران خوبی بجوئيد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۱۲/۲۶, ۰۴:۱۷ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود