صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اگر انسانی خودش را طلسم کند، آیا گناه انجام داده است ؟

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

اگر انسانی خودش را طلسم کند، آیا گناه انجام داده است ؟

با عرض سلام خدمت کارشناس محترم این سایت و دوستان ....

سوال من این بود که اگر انسانی خودش رو طلسم کنه ... مرتکب گناه شده ... مثلا خودش رو طلسم کنه که تو زندگی موفق بشه .... من تازگی ها با کسی آشنا شدم که عقاید عجیب و غریبی داره ...

1- مثلا ایشون ادعا میکنن که "امضا کردن" نوعی جادوگری هست ... با اینکه شخصی خیلی راحت میتونه بزنه زیرش ولی نمیتونه چون خودش رو زیر اون کاغذ طلسم کرده .

2- یا مثلا میگن تو ادعیه ما خیلی سفارش شده که آنگونه درخواست کنید که گویا خواسته شما پشت در میباشد ... ایشون اعتقاد دارن که اینم یه نوع جادوگری هست .

3- مثلا ایشون میگن وقتی میخوای از کسی تخفیف بگیری ... با ایشون صحبت نکن ... صحبت تمام میشود و میرود ... قیمت خودت را روی کاغذ بنویس و به او بده ... این نوعی جادوگری هست .

4- یا روشهایی در مورد تاثیر گذاری روی دیگران ... بالابردن انرژی بدنی ... ورزش های خاص و خیلی چیزهای دیگر دارن که نمیتونم اینجا در موردش صحبت کنم ....

جدا از اینکه این روشها درست یا غلط هستند آیا من مجاز هستم خودم را طلسم کنم یا نه ...

ممنون از پاسخگویی شما
    سلام ...
    از همتون خداحافظی میکنم ... به عللی دیگه نمیتونم به این سایت سر بزنم ...
    امیدوارم که همتون خوب و خوش و سرزنده باشین ...

2. صلوات ها 9

3.  

نوشته
    4,062
    حضور
    21 روز 10 ساعت 12 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11166

با نام الله

اگر انسانی خودش را طلسم کند، آیا گناه انجام داده است ؟

کارشناس بحث: سمیع

دلی که نشد خانه یاس نرگس

خراب است و و یران صفایی ندارد

5. صلوات ها 3

علاقه
    اخلاق-فلسفه-عرفان
    نوشته
    3,816
    حضور
    47 روز 14 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    16428

نقل قول نوشته اصلی توسط ftmh_mohammadi نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت کارشناس محترم این سایت و دوستان ....

سوال من این بود که اگر انسانی خودش رو طلسم کنه ... مرتکب گناه شده ... مثلا خودش رو طلسم کنه که تو زندگی موفق بشه .... من تازگی ها با کسی آشنا شدم که عقاید عجیب و غریبی داره ...

1- مثلا ایشون ادعا میکنن که "امضا کردن" نوعی جادوگری هست ... با اینکه شخصی خیلی راحت میتونه بزنه زیرش ولی نمیتونه چون خودش رو زیر اون کاغذ طلسم کرده .

2- یا مثلا میگن تو ادعیه ما خیلی سفارش شده که آنگونه درخواست کنید که گویا خواسته شما پشت در میباشد ... ایشون اعتقاد دارن که اینم یه نوع جادوگری هست .

3- مثلا ایشون میگن وقتی میخوای از کسی تخفیف بگیری ... با ایشون صحبت نکن ... صحبت تمام میشود و میرود ... قیمت خودت را روی کاغذ بنویس و به او بده ... این نوعی جادوگری هست .

4- یا روشهایی در مورد تاثیر گذاری روی دیگران ... بالابردن انرژی بدنی ... ورزش های خاص و خیلی چیزهای دیگر دارن که نمیتونم اینجا در موردش صحبت کنم ....

جدا از اینکه این روشها درست یا غلط هستند آیا من مجاز هستم خودم را طلسم کنم یا نه ...

ممنون از پاسخگویی شما
    باسمه تعالی
    باسلام:
    چون بسی ابلیس آدم روی هست/پس به هر دستی نشاید داد دست(1

قبل از جواب به پرسش شما باید بدانیم که معنای طلسم چیست:

الف:مرحوم نراقی در کتاب خزائن خود در ذیل کلمه طلسم می نویسد:

اختلف فى معنى طلسم‏ على ثلاثة أقول: الاول أنَّ الطل بمعنى الأثر والمعنى أثر الاسم، و الثانى أنّه لفظ يونانىٌ معناه عقدة لا تنحلّ؛ والثالث أنَّه كناية عن مقلوب اسمه أعنى المسلّط(2

در معنای طلسم سه نظریه مطرح است: 1. از دو لفظ طلٌ به معنای اثر و اسم ترکیب یافته است. 2. لفظی است یونانی به معنای گره غیر قابل گشودن. 3. مقلوب کلمه مسلط است»
    .
    ب:نویسنده «کشٌاف اصطلاحات العلوم و الفنون می نویسد:

عبد العلی بیرجندی در شرح تذکره گوید: طلسم عبارت از خارقی است که مبدأ آن قوای فعٌاله (اثر گذار) آسمانی آمیخته با قوابل زمینی منفعله (اثر پذیر) است، تا بدان امور شگفت و غریب پدید آورند؛

زیرا برای حدوث کائنات عنصری که اسباب آنها قوای آسمانی است، شرایط مخصوصی است و به این شرایط استعداد قابل، کمال می پذیرد و از این رو کسی که احوال قابل و فاعل را بشناسد و بر جمع میان آنها قادر باشد، می تواندبه ظهور آثار عجیب و شگفتی پی برد3)
    ادامه دارد....
    ویرایش توسط سمیع : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴ در ساعت ۲۱:۴۴

7. صلوات ها 7

علاقه
    اخلاق-فلسفه-عرفان
    نوشته
    3,816
    حضور
    47 روز 14 ساعت 8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    16428

ج:پس طلسم امرموهوم و گزافی نیست چنانچه شیخ الرئیس بو علی سینا چنین بیان می کند:

سبب سحر نفوس قوی هستند که بدون استفاده از ابزار مادی به وقوع می پیوندد؛ ولی طلسم از ارتباط قوای آسمانی و قوای زمینی ناشی می شود. وی می گوید: «پدیده های غیر عادی در جهان طبیعت از سه منشأ سرچشمه می گیرند:
    الف. هیئت نفسانی، ب. خواص اجسام عنصری؛ مثل جذب آهن توسط مغناطیس، ج. قوای آسمانی که در اثر ارتباط با قوای زمینی آثار عجیب را در پی دارد. سحر از نوع اول است، ولی طلسم از نوع سوم است(4

د:بعد از بیان این مطالب باید بدانیم که:
    طلسم کار ساده و راحتی نیست و از دست هر کسی برنمی آید. باید توجه داشت که از هر کسی که ادعای دانستن این امور را دارد، نباید به راحتی پذیرفت؛ چون بسیاری از سودجویان از این راه برای خود منبع درآمد درست کرده و مردم را فریب می دهند.

مرحوم شهید اول بعد از بیان تعریفی نزدیک به تعریف یاد شده از بیرجندی، می نویسد: طلسم حرام و کسب درآمد کردن از این راه نیز حرام است5)

. پی نوشت:
    1-مولوی
    2-نراقی/خزائن/ص 157
    3. طهانوی، کشٌاف اصطلاحات العلوم و الفنون، ج2، ص1138،
    4 . صدر حاج سید جوادی و دیگران، دائرة المعارف تشیع، ج 9، ص117،
    5. قمی، شیخ عباس، سفینة البحار، ج 4، ص91،. به نقل از الدروس شهید اول.

9. صلوات ها 10

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

با سلام مجدد خدمت شما ... و تشکر بابت پاسخگویی شما ...

آنچنانکه در تاریخ خوندم ... صحت یا سقمش رو نمیدونم ...

1- گویا یک مرد یهودی قدرت خارق العاده ای در طلسم کردن انسانها داشته ... یهودیان اطراف ایشان جمع میشوند و از ایشون در خواست میکنند که حضرت محمد (ع) را طلسم کند ... ایشون این کار رو میکنه و گویا حضرت محمد در بستر بیماری میوفتن ... وحی به حضرت محمد (ع) میرسه ... خداوند روش طلسم کردن ایشون رو براشون گفتن ... روش باطل کردن اون رو هم بهشون گفتن ... و گفتن که باید تو فلان چاه بری و فلان کار رو بکنی ...

2- یا اینکه در زمان حضرت داوود دو فرشته بر روی زمین میآیند (هاروت و ماروت ) تا سحر کردن را به انسان ها یاد دهند و روش ابطال آن را ... علت هم این بود که طلسم داشت زندگی زناشویی خیلی از زوجین رو به هم میریخت ...

خوب سوال اساسی من این است که ...
    خوب مگر خدا نمیتوانست طلسم حضرت محمد را از بین ببرد و یا روابطی که باعث میشد ازدواج زوجین از بین برود را از بین ببرد ...
    جوابی که به خودم دادم این بود که کاینات بر اساس قوانین و قواعدی ساخته شده است و خدا نمیتونه از اجرای اونها ممانعت کنه ... مثله قانون جاذبه زمین ... چون اگر از اونها ممانعت کنه ... زندگی انسانها غیر ممکن و یا پر مخاطره میشه ...

خوب ...
    حالا اگر من این قوانین رو بشناسم و در جهت خوبی هم بخوام ازشون استفاده کنم ... آیا مشگل داره ؟؟؟ آیا حدیثی از معصومین یا حضرت محمد (ع) در این ارتباط داریم ...

اصولا آیا اینگونه کارها جادوگری محسوب میشن ؟؟؟ علت اینکه من شک دارم اینگونه امور گناه هستند این هستش که خدا به هاروت و ماروت دستور در زمانی خاص دستور داد که به زمین بروند و این علم را به مردم بیاموزند تا زندگی مردم از هم نپاشد ...

ممنون از پاسخگویی شما .
    ویرایش توسط FTMH_Mohammadi : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴ در ساعت ۲۲:۲۲
    سلام ...
    از همتون خداحافظی میکنم ... به عللی دیگه نمیتونم به این سایت سر بزنم ...
    امیدوارم که همتون خوب و خوش و سرزنده باشین ...

11. صلوات ها 2

نوشته
    649
    حضور
    5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2877

باسلام و کسب اجازه از اساتید بخش

کلا دو نوع طلسم هست طلسم شیطانی(شر) و طلسم رحمانی(خیر)! استفاده از طلسمات شیطانی حرام است! طلسمات رحمانی هم فقطدر دسترس افراد آگاه به علوم غریبه هست پس شما دارید از طلسم شیطانی استفاده میکنید! و این خطرناک است و باعث جلب اجنه و شیاطین میشه!
    نوشتن دعا و استفاده از طلسمات رحمانی هم نیاز به اذن از عالم صاحب اذن دارد!

ادعیه جادو نیست! ماشاءالله هر کس چهار تا کار عجیب بکنه سریع خودش رو صاحب نظر تو این علوم میدونه! سحر چندین نوع هست!
    از یه نگاه بله ادعیه ما سحر حلال و خیر هست مثلا در دعاها هست که خدایا ما را از چشم دشمنان مخفی کن!
    خوب این مخفی کردن یه جور سحر هست یعنی شما حضور دارید اما دشمنتون شما رو نمی بینه و....
    اما بطور عام عنوان سحر برای اعمال شیطانی بکار میره و دعا برای اعمال رحمانی و الهی!
    و بهتره از این عناوین استفاده کنیم تا فرق خیر و شر هم مشخص باشه!

دوست عزیز از بنده به شما نصیحت از این قبیل افراد جدا پرهیز کنید! درست است برخی تواناییهای متافیزیکی دارند یا حرفهای عجیبی میزنند که شما نشنیدید اما هر جا میرند انگار جهنم هم باهاشون اونجاست! چون اجنه و شیاطین رو هم باخودشون میبرند!
    یکی از نزدیکان بنده چنین اشتباهی کرد و بعد از آن زندگیش شد پر از نحوست در منزل و ... ماشین میخره خرابه، خانه ساخته برای خودش ولی هر ماه یکجاییش خراب میشه یا تو خواب خودش و خانوادش میترسن و... و همه اینها بعد از آشنایی و ارتباط با یک ساحر و مدیوم مثل همین شخص موردنظر جنابعالی شروع شد!

1- گویا یک مرد یهودی قدرت خارق العاده ای در طلسم کردن انسانها داشته ... یهودیان اطراف ایشان جمع میشوند و از ایشون در خواست میکنند که حضرت محمد (ع) را طلسم کند ... ایشون این کار رو میکنه و گویا حضرت محمد در بستر بیماری میوفتن ... وحی به حضرت محمد (ع) میرسه ... خداوند روش طلسم کردن ایشون رو براشون گفتن ... روش باطل کردن اون رو هم بهشون گفتن ... و گفتن که باید تو فلان چاه بری و فلان کار رو بکنی ...
    اون سحر شیطانی بوده ولی فقط بر بدن پیامبر تاثیر گذاشته نه عقل و فکر ایشان! به همین دلیل فقط ایشان را مریض کرد اما هشیار و آگاه بودند! البته بسته به افراد مختلف از نظر ایمان و..، تاثیرش فرق میکنه!

خوب مگر خدا نمیتوانست طلسم حضرت محمد را از بین ببرد
    اگر پیامبر به این مشکل دچار نمیشدند سوره ناس و فلق نازل نمیشد! همین سوره ها رو میشه گفت 98 درصد بیماریهای ظاهری و باطنی را میتوانند درمان کنند!
    در این قرآن عجایب خیلی هست و مخ طرف سوت سوت میکشه از فهمش!

و یا روابطی که باعث میشد ازدواج زوجین از بین برود را از بین ببرد ...
    جوابی که به خودم دادم این بود که کاینات بر اساس قوانین و قواعدی ساخته شده است و خدا نمیتونه از اجرای اونها ممانعت کنه ...
    خدا هر چیزی که بخواد همون میشه و میتونه جلوی هر طلسم یا سحر و... رو هم بگیره! اما چه حکمت و مصلحتی هست که میذاره مثلا یه شخص نماز خوان به نوعی از سحر الوده بشه و... خوب و دقیق نمیدانم! کفاره گناهان شخص یا ... شاید باشد و.....

البته افراد آگاه به علوم غریبه میتوانند جلوی طلسمات و سحرهای شیطانی رو بگیرند!

ویرایش توسط اویس قرنی : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵ در ساعت ۱۵:۱۱

13. صلوات ها 7

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

سلام اولا طلسم رحمانی نداریم کلا علوم غریبه دو شاخه رحمانی و شیطانی دارد طلسمات هر نوعش حرام است و جزو علوم غریبه شیطانی می باشد ابطال طلسم و سحر جزو علوم غریبه رحمانی می باشد بله ممکنه طلسمات قدرتهائی به انسان ها بدهد و لی به چه بهائی؟لنده حقیر حدود 6 سال در علوم غریبه پیش اساتید بزرگ و نامی این علوم کار کرده ام و شاگردی کرده ام ولی من ندیدم هیچ کدام از طلسمات استفاده ای کنند علوم غریبه برای جلوگیری ازاقدامات شیاطین انسی و جنی می باشد دعا نویسی با یحث طلسمات فرق دارد

ابن تاپیکم بخوانید جواب سوالای زیادی را در می یابید
    http://www.askdin.com/thread21714.html

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

15. صلوات ها 4

نوشته
    649
    حضور
    5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2877

باسلام خدمت همه دوستان

طلسمات همانطور که گفتم نوع رحمانی و الهی آن هم هست که طلسماتی از مولا علی و برخی ائمه موجود است و طلسمات دیگری هم از بزرگان علوم غریبه مانند طلسم شرف شمس و...
    کسی که بگوید طلسم فقط شیطانی است اصلا به این علوم آگاهی ندارد!!! بهتر است پستهای جناب سمیع که از قول بزرگان آورده شده را مطالعه کنند!

نوشته
    2,644
    حضور
    1 روز 12 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11247

نقل قول نوشته اصلی توسط اهل بلا نمایش پست ها

باسلام خدمت همه دوستان

طلسمات همانطور که گفتم نوع رحمانی و الهی آن هم هست که طلسماتی از مولا علی و برخی ائمه موجود است و طلسمات دیگری هم از بزرگان علوم غریبه مانند طلسم شرف شمس و...
    کسی که بگوید طلسم فقط شیطانی است اصلا به این علوم آگاهی ندارد!!! بهتر است پستهای جناب سمیع که از قول بزرگان آورده شده را مطالعه کنند!
    دوست عزیز بهتره منابع صحبت های خود را بیان کنید نه اینکه همین جوری فرافه کنی کنید فرمایشات جناب سمیع را هم بنده مطالعه کردم جائیش بیان نشده که طلسم رحمانی داریم این به قاعده عقلیه چیزی که حرامه نمیتواند جنبه رحمانی داشته باشد حالا شما بهتره ابتدا علوم اولیه را یاد بگیرید سپس به نقل این مسائل بپردازید

بهتره شما خوب مطالعه فرمائید امور حرام نمیتواند جنبه رحمانی داشته باشد بنابر این طلسم رحمانی وجودی نداشته و ندارد پس لطفا داستان سرائی نکنید و بهتره منابع صحبت های خود را همیشه بیان کنید موفق باشید

در ضمن شرف شمس حرز و دعا می باشد نه طلسم بهتره فرق این دو را هم مطالعه کنید

http://www.shia-leaders.com/%D8%AF%D...%D8%AA-%D8%9F/

http://www.javaheribina.com/blog/art...%B3%D8%9F.html

http://anhar.ir/Newsview.asp?ID=348

پايگاه اطلاع رساني "لبيك" در مورد شرف الشمس از چند تن از عالمان توضیح خواسته که نظر آن ها به شرح زیر است:
    آيت الله مبشّر كاشاني می گوید:
    شرف الشمس از علوم غريبه است، لكن در كتب متقدمين(عالمان قدیم از صدر اسلام تا چند قرن پیش) اعم از روايي و ادعيه و اذكار اثري از آن نيافتم . فقط متاخرين در چند قرن اخير آن را معتبر مي دانند . بياناتي درباره شرف الشمس و طريقه تكثير آن به صورت مربع يا مسبع(هفت ضلعی) و غيره و نيز آثار و بركات آن مطالبي متذكر شده اند . بعضي آن را ماخوذ از اسم اعظم تلقي كرده اند . در كتاب "جواهر مكنونه" كه از كتب خطي اذكار است و همچنين در كتاب "السحاب اللئالي" تاليف سيد عبدالله بوشهري و كتب ديگر، آثاري از جمله دفع فقر و بيماري ها و حفظ از گزند جانوران و ايمني از بلايا و كسب عزت و بزرگي برای آن متذكر شده اند.
    كفعمي هم در كتاب "جُُنَّه الواقيه" آورده كه اين حروف شكل اسم اعظم است. در بعض كتب علماي شيعه ديدم كه (ادعا کرده اند) اين شكل از اميرالمؤمنين عليه السلام گرفته شده، ولي سندي براي ادعاي خود ذكر نكرده اند.
    مرحوم شيخ بهائي نيز در كتاب "سرالمستتر" در رابطه با اين شكل كه بعضا به شرف الشمس معروف شده، مطالبي بيان فرموده است.
    مي گويند كه شرف الشمس را بايد در روز 19 حمل كه مطابق با روز 19 فروردين است، از طلوع آفتاب تا ظهر بر عقيق زرد و در صورت عدم امكان بر كاغذ زردي نوشته و با خود حمل نمايد، ولي تجديد آن در روز مذكور در سال هاي بعد شرط نشده است و لازم نيست."
    آيت الله روحاني: اهل اين گونه فنون (اهل علوم غریبه) مي گويند كه اگر يك بار شرف الشمس به طريق مخصوص نوشته شود، ديگر احتياجي به تكرار در سال بعد ندارد و اثرش باقي است، ولي چون در طرز نوشتن آن اختلاف است، مثل شكل ستاره آن يا حرف ميم آن، بعضي به همه وجوه آن.
    مي نويسند، مثلا يك بار با ستاره پنج گوشه و يك بار با ستاره شش گوشه.
    ایشان تكرار شرف الشمس در هر سال را لازم ندانسته است .
    حضرت آيت الله مظاهري با اشاره به قابل اعتماد بودن شرف الشمس می گوید: "شرف الشمس مورد اعتماد است. اگر كسي داشته باشد، تجديد لازم نيست."
    در کتاب ریحانه الادب هم ذیل نام "ابو البدر" از عالمان قدیم شهر اردبیل ، به نقل از او شرح مفصلی در باره شرف الشمس و حروف آن و اشعاری که به امام علی در مورد این حروف منسوب است و طرز نوشتن این حروف داده است.(1)
    نحوه تشخيص اصالت آن، اين است كه از افراد معتبر خريداري كنيد .
    پی نوشت :
    1. ریحانه الادب، مدرس تبریزی، ج7، ص23-24،چ چهارم، تهران، خیام، 1374.
    هزار و یک کلمه،‌ حسن زاده آملی، ج3، ص 371، کلمه 343.
    هزار و یک نکته، علامه حسن زاده آملی، ‌ج2، ص 796، نکته 977.
    تفسیر قرآن، شهید مصطفی خمینی، ج1، ص 153.

ویرایش توسط گمنام : ۱۳۹۲/۰۲/۰۶ در ساعت ۱۱:۱۸

خداوندا. من بنده حقیری هستم که در مقابل عظمت و مهربانی تو سر به سجده می اورم چرا که تنها تو هستی که من را وجود بخشیدی و من تورا همیشه در همه حال می بویم و میستایم.

18. صلوات

نوشته
    649
    حضور
    5 روز 7 ساعت 53 دقیقه
    دریافت
    5
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    2877

نقل قول نوشته اصلی توسط گمنام نمایش پست ها

فرمایشات جناب سمیع را هم بنده مطالعه کردم جائیش بیان نشده که طلسم رحمانی داریم.

بهتره شما خوب مطالعه فرمائید امور حرام نمیتواند جنبه رحمانی داشته باشد بنابر این طلسم رحمانی وجودی نداشته و ندارد پس لطفا داستان سرائی نکنید

در ضمن شرف شمس حرز و دعا می باشد نه طلسم بهتره فرق این دو را هم مطالعه کنید

http://www.shia-leaders.com/%d8%af%d...%d8%aa-%d8%9f/
    با سلام خدمت همه دوستان

اولا که در همان لینکی که قرار دادید سه مطلب قرار دارد. یکی خود طلسم شرف شمس هست و و دومی لوح شرف شمس هست و در پایان هم دعای شرف شمس هست و در خود آن لینک هم گفته شده که این طلسم است!
    به کسی که طلسم مینویسد هم دعانویس میگویند نه طلسم نویس! به همین دلیل شاید در آن لینک، نویسنده از عنوان عام استفاده کرده و گفته دعای شرف الشمس نه طلسم شرف شمس! یا اینکه نویسنده آن مطلب به این علوم آگاهی نداشته و تنها کپی پیست کرده!

در ثانی شرف شمس میتواند بعنوان حرز هم استفاده شود و یه نوع حرز هم به حساب میاد! همچنین میتوان گفت طلسم الهی هم در زمره دعاها قرار دارد اما به صورت رمز!

ثالثا تعریف طلسم در پستهای جناب سمیع آمده که شما دقیق مطالعه نکردید! و بطور جزئی تر یعنی طلسم شیطانی قوای شیطانی و طلسم رحمانی قوای رحمانی و الهی را جلب میکند!

رابعا عنوان طلسم رحمانی یا الهی را بنده بکار میبرم کسی که به این علوم آگاهی داشته باشد می فهمد منظور بنده از طلسم رحمانی، همان طلسمات قرآنی و الهی و... موجود در علوم غریبه هست! و قصدم فرق گذاشتن بین طلسم شیطانی و طلسم برگرفته از قرآن و... است!

20. صلوات

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۰۴/۱۶, ۱۶:۳۴ : 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری