مشكل اينترنت

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشكل اينترنت

سلام،من مغازه دار هستم و از سرويس adsl مخابرات استفاده ميكنم و گاهي اوقات قطعي دارد و گاهي اوقات هم سرعت بيشتر از اشتراك بنده ميشود:Moteajeb!: و بيشتر از حد متعارف استفاده ميكنم،حال با در نظر گرفتن اين نكته كه گاهي نيز قطعي دارد تكليف اوقاتي كه اشتباهي صورت ميگيرد و مثلا به جاي دانلود با سرعت 10 با سرعت 30 دانلود ميكند يا بيشتر از حد متعارف و تعريف شده استفاده ميكنم حكمش چيست؟گاهي اوقات مثلا قرار است امروز اشتراك به پايان برسد تا چند روز قطع نميشود.با تشكر:Gol:

با نام الله

کارشناس بحث: اسراء

mat2010;337383 نوشت:
سلام،من مغازه دار هستم و از سرويس adsl مخابرات استفاده ميكنم و گاهي اوقات قطعي دارد و گاهي اوقات هم سرعت بيشتر از اشتراك بنده ميشود:moteajeb!: و بيشتر از حد متعارف استفاده ميكنم،حال با در نظر گرفتن اين نكته كه گاهي نيز قطعي دارد تكليف اوقاتي كه اشتباهي صورت ميگيرد و مثلا به جاي دانلود با سرعت 10 با سرعت 30 دانلود ميكند يا بيشتر از حد متعارف و تعريف شده استفاده ميكنم حكمش چيست؟گاهي اوقات مثلا قرار است امروز اشتراك به پايان برسد تا چند روز قطع نميشود.با تشكر:gol:

باسلام
سرعت بیشتر بعهده ی سازمان ارائه دهنده است و ضمان و مسوولیتی برای شما ندارد اما قطع نشدن در موعد مقرر: اولا ممکن است روی قبض تلفن شما بیاید و هزینه از ان طریق در یافت شود ولی با فرض سوال شما اگر با پرسش از اداره ی مربوطه متوجه شدید قطع نشدن عمدا و با تصمیم نهاد ارائه دهنده ی این خدمات بوده (مثلا بخاطر بودن ترافیک و جهت تشویق کاربر و مانند ان) و خلاصه قانونی بوده ایرادی ندارد ولی اگر خلاف قانون و در اثر بی توجهی مسوولین ان نهاد و بر خلاف تصمیمات و برنامه هایشان بوده استفاده ی ان جایز نیست. موفق باشید .

موضوع قفل شده است