جمع بندی راهنمايي شغلي؛نرم افزارهاي برق قدرت

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
راهنمايي شغلي؛نرم افزارهاي برق قدرت

بسم الله الرّحمن الرّحيم
سلام عليكم
احتمال ميدهم تاپيك ايجاد شده در اينجا عجيب باشد اما نديدم كه خلاف قوانين سايت باشد.اگر اشتباه ميكنم پيشاپيش از مسئولان سايت ودوستان معذرت ميخواهم.
بنده الان سال اخر برق قدرت يه دانشگاه سراسري تهرانم ودارم درمركز رشد دانشگاهمون كار ميكنم اما اولآ منزلمون ازمحل كار دور است واصلآ اتلاف وقت زياد در مسير رو درست نمبينم ضمنآ دراينجا حقوق كمي ميدهندواين حقوق همينطور ثابت مي ماندوبراي بنده حقوقش مهمه(البته حدود600تومن هم خوبه)
حال چند سوال دارم:
1.آيا براي كار مهم است كه ليسانس چه گرايشي دارم؟مثلآ دقيقآ ميگويند برق_قدرت ميخواهيم يا مثلآ ليسانس كنترل هم براي ان كار گرفته مي شود وبرعكس؟(البته درصورت داشتن مهارتهاي مورد نياز آن شغل)
2.درمورد قدرت،چه كارهاي بازار كار خوبي دارند در تهران وكرج؟
3.چه نرم افزارهايي پركارتر وپركاربردتر هستند ويادگيريش(البته طوريكه بشود باهاش رفت سركاريعني كاربردي يادگرفت)به چه طريقي بهتراست؟

با نام و یاد دوست

با سلام خدمت شما دوست ارجمند و گرامي
مشورت ادراك و هشياري دهد
عقل ها را مر عقل ها ياري دهد
مشورت متناسب با شؤون زندگي و ابعاد انساني و الهي ما اقسام مختلفي دارد.

مشورت ديني

• مشورت اخلاقي
  • مشورت اعتقادي
  • مشورت فقهي
مشورت حقوقي مشورت پزشكي
مشورت روان پزشكي
مشورت علمي
مشورت حرفه اي
مشورت روان شناختي و باليني
و....
با توجه به نكات ياد شده شما بايد براي اين سؤال تان با متخصصان و اساتيد رشته تخصصي خودتان يعني برق قدرت مشورت كنيد.
البته در هر كاري اگر انسان استعداد و علاقه داشته باشد و پشت كار و توكل به خدا داشته باشد موفق مي شود.
بله همه اساتيد هم از همان ابتدا وضعيت مالي مناسبي نداشتند
فوق ليسانس فيزيوتراپي مي گفت با بيماراني كمي كه داشتم پول اجاره مطبم به زور در مي آمد الان نوبتي هستند و من وقت ويزيت ندارم.

بسم الله الرّحمن الرّحيم
سلام عليكم
باتشكر از كارشناسان سايت
يك نكته رو عرض ميكنم:دردانشگاه(حداقل دانشگاه ما)اساتيد كمي درارتباط با صنعت قوي اند وميشه باهاشون مشورت كردو ازبين همين افراد تعدادي دلسوزانه مشورت نميدهند وفقط يه بديهيات را بيان ميكنندوبرخود وظيفه اي براي مشورت دادن نميبينند والبته تعدادي ميمانند كه مشورت با آنان ان شاء الله مفيد است كه بنده اين كار روتقريبآ انجام دادم ولي دركنارش با دودانشجوي ارشد كه سركار ميرفتند مشورت كردم وديدم آنها اطلاعاتشان نسبت به محيط كار بهتره اما آنها گرايش قدرت نبودند ودرزمينه گرايش خودشان بيشتر اطلاعات داشتند ازهمين رو گفتم اين موضوع را اينجا بيان كنم شايد كسي باشد كه بتواند مشورت مطلوبي بدهد.
ازطرفي بنده خانم هستم وتقريبآ تمام دانشجويان اين گرايش آقايون اند ومن ميخواهم كاري دراين گرايش مطرح شود كه مناسب خانم ها باشد

موضوع قفل شده است