عکس و فیلم نگاه می کنم

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عکس و فیلم نگاه می کنم

با سلام من یه جای شنیدم که میگن نوجوانان در دوره سختی هستند (شهوت) گفته بودن که اون های که خود ارضایی نمیکنن یا ترک کردن میتونن فیلم و عکس نگاه کنن اشکالی نداره این درسته اخه من هم نوجوان هستم

با نام الله

کارشناس بحث: بصیر

[="Tahoma"][="Navy"]

حسین کریمی;335949 نوشت:
با سلام من یه جای شنیدم که میگن نوجوانان در دوره سختی هستند (شهوت) گفته بودن که اون های که خود ارضایی نمیکنن یا ترک کردن میتونن فیلم و عکس نگاه کنن اشکالی نداره این درسته اخه من هم نوجوان هستم

باسلام و عرض احترام خدمت شما دوست گرامی
نه تنها نوجوانان بلکه حتی جوانان و بزرگتر از آنها، چه ازدواج کرده باشند و چه ازدواج نکرده باشند، چه زن و چه مرد، از جهت شرعی، هیچ حق نگاه کردن به تصاویر یا فیلهمای مستهجن و محرّک را ندارند، چه بسا آنها که بزرگترند هر چند اهل گناه نباشند، دیدن این برنامه ها، برایشان ضرر بیشتری داشته باشد، زیرا که اطلاعات بیشتری هم دارند و چشم و گوششان بازتر است.
چو دزدی با چراغ آید گزیده تر بَرَد کالا
در هر صورت، برای هیچ مرد و زن مسلمانی جایز نیست، خود را آلوده ی چنین اموری بکند و همه اینها از روی شهوت است و موجب معصیت می باشد، و این گفته که «نوجوانانی که خودارضایی نمی کنندیاترک کرده اند، می توانند این عکس و فیلمها را ببینند»، سخنی شیطانی و به دور از سند و مدرک می باشد.[/]

باسلام

مضرات تماشای اینگونه فیلمها و تصاویر :

1-تماشای آنها باعث میشود دید شخص، شهوانی شود در نتیجه به زنان به چشم شهوت می نگرد!
2-بدلیل اینکه باعث افزایش شهوت شده یا به خود ارضایی می انجامد یا بدلیل عدم ارضای این نیاز، دچار فشار روانی میشود!
3- به بیماریهای جنسی- روانی دچار میشود و همچنین بطور ناخودآگاه، علاقه به انجام اعمال انجام شده در آن فیلمها را در شخص ایجاد میکند که برخی از این اعمال آزار دهنده است!
4- اعتیاد به تماشای این فیلمها و........

[="arial black"]مطمئن باشیدکه دیدن اینگونه عکس هاوفیلم هانه تنهابه ترک خودارضایی کمک نمی کندبلکه خودمحرکی است برای معصیت که آثارمخرب جبران ناپذیری برجای میگذارد.[/]

موضوع قفل شده است