جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: وهابيت و آل سعود از ديدگاه امام خميني رضوان الله تعالي عليه

 1. #1

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182

  وهابيت و آل سعود از ديدگاه امام خميني رضوان الله تعالي عليه
  وهابيت و آل سعود از ديدگاه امام خميني رضوان الله تعالي عليه

  در اين تايپيك قصد دارم مذهب وهابيت را از ديدگاه معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني روحي فداه و رضوان الله تعالي عليه بررسي كنم

  " وهابيت و آل سعود از ديدگاه امام خميني " عنوان مقاله اي است كه در پژوهش نامه سراج منير به شماره 3 توسط محقق و نويسنده جناب آقاي " حبيب عباسي " نگارش يافته است و بنده براي تنوير افكار كاربران گرانمقدار مطالب اين بخش از پژوهش نامه را در اينجا مي آورم

  مقدمه :
  امام خميني رحمه الله عليه نه تنها بعنوان مرجع تقليد شيعيان و رهبر انقلاب مردم ايران بلكه به عنوان انديشمند و متفكر جهان اسلام همواره در شناخت مشكلات و آسيب هاي پيش روي جهان اسلام توانايي خاصي داشت و همواره خير خواه مسلمانان و در پي اعتلاي كلمه اسلام بود و با سخنراني ها و پيامهاي روشنگرانه خود به آگاه سازي مسلمانان از دشمنان خود و ضعف ها و علل عقب ماندگي شان مي پرداخت .
  ايشان وهابيت را جريان انحرافي در درون اسلام و عاملي براي نفوذ بيگانگان و موجب ذلت مسلمانان مي دانست .

  با بررسي بيانات و ديدگاه هاي ايشان درباره وهابيت ،امكان رسيدن به يك تحليل جامع و دقيق درباره اين فرقه مهيا مي گردد .
  نكته ايي كه براي شناخت دقيق ديدگاه حضرت امام رحمه الله عليه درباره وهابيت كمك مي كند به كار گرفتن واژه " آل سعود " است كه در بسياري از بيانات و بيانيه هاي خود اين واژه را درباره وهابيت به كار برده است و اين امر اشاره به حكومتي بودن اين فرقه دارد ، به عبارت ديگر ، به نظر مي رسد به كاربردن اصطلاح " آل سعود " براي اين فرقه عمدي است و براي بيانِ نداشتن پشتوانه مناسب مردمي و دستوري بودن فعاليت هاي اين فرقه است

  ادامه ...
  ویرایش توسط رحیق مختوم : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲ در ساعت ۱۸:۱۳ دلیل: حذف متن پنهان
  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 2. صلوات ها 7


 3. #2

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182  اهل سنت هم وهابيت را قبول ندارند

  امام خميني وهابيت را فرقه ايي ميداند كه نه تنها شيعه بلكه اهل سنت نيز آن را قبول ندارند و با آنان مخالفند ايشان در جمع ائمه جمعه استانهاي ايلام و كرمانشاه مي فرمايند " وهابي را اهل سنت هم قبولشان ندارند نه اينكه ما قبول نداريم همه برادرهاي ما آنها را قبول ندارند (1)

  ايشان درباره موضع گيري وهابيت پيرامون هفته وحدت مي فرمايند :

  " در عين حالي كه يك چنين صدايي بلند شد براي وحدت يك وقت مي بينيم از حجاز يك نفر صدا بلند مي كند كه اصل جشن گرفتن براي پيغمبر شرك است ! من نميدانم چه اساسي است ؟ اين چرا شرك است ؟ البته آن شخص وهابي است و هابي را اهل سنت هم قبولشان ندارند نه اينكه ما قبول نداريم همه برادرهاي ما آنها را قبول ندارند شما ( فكر مي كنيد ) يك همچنين مسئله اي كه جشن گرفتن احترام كردن به پيغمبر اسلام اين جزء اين است كه مشرك هستند مردم ؟؟! آن وقت اين اختصاص به ايران هم ندارد احترام به رسول الله ، همه بلاد مسلمين احترام مي گذارند چه شد كه ايران مورد نظر قرار داده است و مي گويد ايراني ها كه جشن مي گيرند براي پيغمبر اكرم ، اينها مشرك هستند ؟ (2)

  قابل هدايت نبودن وهابيون
  حضرت امام خميني رضوان الله تعالي عليه در بيان ديگري خدمت وهابيان به حجاج خانه خدا را قابل مقايسه با مجاهدت مسلمانان ايران در مبارزه با استكبار و استعمار نمي داند و با استفاده از شأن نزول آيه 22 سوره توبه وهابيون را هدايت ناپذير مي داند . ايشان در اين باره مي فرمايند :
  " و اينك از فرصت استفاده كرده به يكي از آيات كتاب كريم اشاره مي كنم آنجا كه فرموده است
  " اجعلتم سقايه الحاج و عماره المسجد الحرام كمن آمن بالله و اليوم الآخر و جاهد في سبيل الله لا يستوون عند الله و الله لا يهدي القوم الظالمين "

  گويي آيه كريمه در همين عصر نازل شده و گويي براي آل سعود و امثال آل سعود در طول تاريخ و براي ملت مجاهد و بزرگ ايران و حجاج بيت الله الحرام در عصر حاضر و امثال آنان در همه اعصار آمده است و خداوند تعالي ميفرمايد : شما كور دلان آب رساني به حجاج و تعمير مسجد الحرام با را ارزش آنان كه ايمان به خدا و روز جزا آورده و در راه خدا مجاهده مي كنند مساوي قرار داده ايد . حاشا كه اينان با شما مساوي نيستند و خداوند ستمگران را هدايت نمي كند

  آيا سعودي ها و امثال آنان در طول تاريخ ارزش خود را براي تهيه آب در مواقف حج و زرق و برق تعميرات مسجد الحرام را با ارزش هاي مسلماناني كه به خداوند و روز جزا ايمان دارند و با نثار خون خود و جوانان مجاهد خود در راه خدا و براي دفع دشمنان خدا از حريم اسلام و حرم خداوند به پا خاسته اند مقايسه نكرده اند ؟

  سعودي هاي عصر حاضر پا را فراتر از آن نگذاشته و بر مسلمانان افتخار نمي كنند ؟ و با مجاهدان راه خدا آن نمي كنند كه روي آمريكاي جهان خوار و ارباب خود را سفيد كرده است ؟ و جالب توجه اينكه خداوند در اين آيه ايمان به خدا و روز جزا را ذكر فرموده و از ميان تمام ارزشهاي اسلامي و انساني مجاهده در راه خدا را با دشمنان خدا و بشريت انتخاب كرده است و در اين انتخاب به همه مسلمانان تعليم فرموده است كه ارزش جهاد فوق همه ارزشهاست . و آيا خداوند با ذكر " والله لايهدي القوم الظالمين " نمي خواهد بفرمايد كه قابل هدايت نيستند و خداوند آنان را هدايت نمي فرمايد ؟؟

  آيا ستمكاري بر حق و خلق و بر رسول خدا و امت بزرگوار حضرت رسول خاتم بالاتر از آنچه آل سعود با كعبه و حرم امن الهي و با زائران مجاهد آن كه همه چيز و همه كس خود را در راه دوست و آرمان اسلام تقديم كردند ، مي توان تصور كرد ؟؟
  آيا جرم اين مجاهدان كه به فرمان خداوند تعالي نداي برائت از مشركين را انجام داده اند جز برائت از خدايان آل سعود و سعودي هاي عصر حاضر و شاه حسين و شاه حسن و مبارك نامبارك و صدام علفقي است ؟؟

  آيا سكوت در مقابل اين ستمگري ها در طول تاريخ سابقه نداشته است ، چيزي جز رضاي به اين جرم و شركت در ظلم و ستم ظالمين و ستمگران است ؟؟ و در هر صورت آل سعود براي تصدّي امور كعبه و حج لياقت نداشته و علما و مسلمانان و روشنفكران بايد چاره ايي بينديشند (3)
  ____________
  1- صحيفه حضرت اما ج 15 ص 454
  2- صحيفه حضرت امام ج 15 ص 454
  3- صحيفه حضرت امام ج 20 ص 352

  ادامه ...

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۲
  علاقه
  امام زمان عج
  نوشته
  193
  حضور
  2 ساعت 46 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  3
  صلوات
  802  سلام اجع به اهداف وهابیت نسبت به مسلمانان بگین
  تا یه زائر می رسه از کربلا این گفتگومه،منم آقا آرزومه
  آقا یک عمره که صحبت حرم بغض گلومه،منم آقا آرزومه
  خوش به حال اون پرنده که لونش بین دو بومه،منم آقا آرزومه
  منم آقا آرزومه

 6. صلوات ها 2


 7. #4

  عضویت
  جنسیت ارديبهشت ۱۳۹۰
  علاقه
  شعر,مطالعه
  نوشته
  831
  حضور
  33 روز 8 ساعت 50 دقیقه
  دریافت
  18
  آپلود
  0
  گالری
  225
  صلوات
  5726  به نام خدا


  عرض سلام و تسلیت محضر کلیه دوستان و کاربران گرامی

  لطفا جهت انسجام بحث و حفظ آراستگی تاپیک که مطالب آن سلسله وار است ، تا پایان اتمام مطالب پاسخ یار ارجمند ، پستی مرقوم نفرمایید.
  دوستان می توانند بعد از پایان مبحث ، سوالات ، شبهات یا مباحث تکمیلی خود رو درج بفرمایند.

  پیشاپیش از همکاری شما سروران ارجمند سپاسگذارم.  اينهمه فاصله داريم
  آن كه نيست و هست ، منم
  آن كه هست و نيست ، تويي ...

  هراس بي تو ماندنم ادامه دارد ... 8. صلوات ها 4


 9. #5

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182  ايشان در جاي ديگر حرم امن الهي را مغصوب وهابيت و اصطلاح خادم الحرمين را همچون تغيير نام حجاز به مملكت سعودي جعل وهابيون دانسته و اين وقايع را مسائلي بغرنج و تحمل ناپذير شمرده و فرمودند :

  اگر در طائف واقع شد بود اين يك مسئله ايي بود مي گفتيم كشتند يك عده اي را ، اما در حرم واقع شد حرميكه خدا از اول امنش قرار داده و الان حرم مغصوب است در دست اينها از اول هم اين طور بود براي اينكه اينها چه كاره اند كه آمده اند خادم الحرمين _ خائن الحرمين _ شده اند كي اينها را خادم الحرمين قرار داده؟؟ با چه وجهي اينها اسم مملكت اسلامي را تغيير دادند از آني كه بود " حجاز " را " مملكت سعودي " قرار دادند ؟؟ مملكت سعودي به چه مناسبت ؟؟ اينها مسائلي است كه همه اش بغرنج است و ما نميدانيم كه از اين عار چطور خارج شويم

  من واقعا در مسائل خيلي تحمل داشتم در مسائل جنگ در همه اينها تحمل داشتم اما اين بي تحمل كرده من را مسئله غير از مسائل است آنچه ما اميدواريم اين است كه خداي تبارك و تعالي با قدرت خودش حل كند مسائل را و اميدوارم خداوند به همه ما توفيق بدهد كه در اين باره بي تفاوت نباشيم در اين ماه محرم بي تفاوت نباشند مسلمين در دنيا بي تفاوت نباشند .

  حليه گري وهابيت در چاپ قرآن هاي زيبا

  بنيان گذار نظام مقدس جمهوري اسلامي اقدام وهابيت را در چاپ قرآن هاي زيبا و ارسال آن به كشورهاي مختلف حيله ايي شيطاني براي اغفال مسلمانان و از صحنه خارج كردن قرآن مي داند و مي فرمايد :

  و اخيرا قدرت هاي شيطاني بزرگ به وسيله حكومت هاي منحرف خارج از تعليمات اسلامي كه خود را به دروغ به اسلام بسته اند براي محو قرآن و تثبيت مقاصد شيطاني ابر قدرتها ، قرآن را با خط زيبا طبع مي كنند و به اطراف مي فرستند و با اين حيله شيطاني قرآن را از صحنه خارج مي كنند ما همه ديديم قرآني را كه محمد رضا خان پهلوي طبع كرد و عده ايي را اغفال كرد و بعضي آخوندهاي بي خب راز مقاصد اسلامي هم مداح او بودند و مي بينيم كه ملك فهد هر سال مقدار زيادي از ثروت هاي بي پايان مردم را صرف طبع قرآن كريم و محالّ تبليغات مذهب ضد قرآني مي كند و وهابيت اين مذهب سراپا بي اساس و خرافاتي را ترويج مي كند و مردم و ملت هاي غافل را سوق به سوي ابر قدرتها ميدهد و از اسلام عزيز و قرآن كريم براي هدم اسلام و قرآن بهره برداري مي كند

  ملاحظه مي شود كه امام خميني رضوان الله تعالي عليه وهابيت را مذهبي سراپا بي اساس و خرافي و تمسك ظاهري آنان را به قرآن در جهت از بين بردن اسلام و قرآن واقعي مي داند

  ادامه

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 10. صلوات ها 4


 11. #6

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182  تفاوت علماي متعهد با علماي وهابي

  ايشان مهم ترين تفاوت علماي متعهد اسلام با علماي وهابي را ايستادگي در برابر ظلم و شرك مي دانند :
  بزرگترين فرق روحانيت و علماي متعهد اسلام با روحاني نماها در همين است كه علماي مبارز اسلام هميشه هدف تيرهاي زهر آگين جهان خواران بوده اند و اولين تيرهاي حادثه قلب آنان را نشانه رفته است ولي روحاني نماها در كنف حمايت زرپرستان دنيا طلب مروّج يا ثناگوي ظلمه و مؤيد آنان بوده اند .
  تا به حال يك آخوند درباري يا يك روحاني وهابي را نديده ايم كه در برابر ظلم و شرك و كفر خصوصا در مقابل شوروي متجاوز و آمريكاي جهان خوار ايستاده باشد ، همان گونه كه يك روحاني وارسته عاشق خدمت به خدا و خلق را نديده ايم كه براي ياري پابرهنگان زمين لحظه ايي آرام و قرار داشته باشد و تا سر منزل جانان عليه كفر و شرك مبارزه نكرده باشد و " عارف حسيني " اين گونه بود
  (پيام به ملت پاكستان به مناسبت شهادت سيد عارف حسين حسيني 14 شهريور 1367 )

  بعلم باعوراهاي وهابي
  ايشان درباره اتهام به شرك و كفر به عده ايي از مسلمانان مي فرمايد
  " آري در منطق استكبار جهاني هر كه بخواهد برائت از كفر و شرك را پياده كند متهم به شرك خواهد شد و مفتي ها و مفتي زادگان اني نوادگان " بلعم باعوراها " به قتل و كفر او حكم خواهند داد بالاخره در تاريخ اسلام مي بايست آن شمشير كفر و نفاقي كه در لباس دروغين احرام يزيديان و جيره خواران بني اميه براي نابودي و قتل بهترين فرزندان راستين پيامبر اسلام يعني حضرت ابي عبد الله الحسين عليه السلام و ياوران با وفاي او ، پنهان شده بود مجددا از لباس همان ميراث خواران بني سفيان به در آيد و گلوي پاك و مطهر ياوران حسين عليه السلام را در آن هواي گرم در كربلاي حجاز و در قتلگاه حرم پاره كند و همان اتهاماتي را كه يزيديان به فرزندان راستين اسلام زدند و آنان را " خارجي " و " ملحد " و " مشرك " و " مهدور الدم " معرفي كردند درست همان را به رهروان راه آنان وارد آوردند . (1)
  ____________________
  1- صحيفه حضرت امام ج 21 ص 75 و 76 پيام به مردم ايران در سالگرد كشتار خونين مكه

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 12. صلوات ها 3


 13. #7

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182  ارتباط وهابيت با استعمار

  ايشان با درايت و تيز بيني ريشه انحراف در دنياي اسلام را به خوبي شناخته و آن را مرتبط با استعمارگران دانست و فرمود :

  مگر مسلمانان نمي بينند كه امروز مراكز وهابيت در جهان به كانون هاي فتنه و جاسوسي مبدل شده است كه از يك طرف اسلام اَشرافيت ، اسلام ابو سفيان ،اسلام ملاهاي كثيف درباري اسلام مقدس نماهاي بي شعور حوزه هاي علمي و دانشگاهي اسلام ذلت و نكبت ، اسلام پول و زور ، اسلام فريب و سازش و اسارت ، اسلام حاكميت سرمايه وسرمايه داران بر مظلمومين و پابرهنه ها و در يك كلمه اسلام آمريكايي را ترويج مي كنند و از طرف ديگر سر بر آستان سرور خويش امريكاي جهان خوار مي گذارند (1)

  وهابيت و بهائيت دو روي يك سكّه

  به عقيده امام خميني رضوان الله تعالي عليه وهابيت و بهائيت عامل نفوذي استكبار و وسيله ايي براي تسلط دست نشانده هاي خود بر كشورهاي اسلامي است :

  اسلام و مذهب مقدس جعفري سدي است در مقابل اجانب و عمّال دست نشانده آنها و روحانيت كه حافظ آن است سدي است كه با وجود آن اجانب نمي توانند به نحوي كه دلخواه آنهاست با كشورهاي اسلامي و خصوص با كشور ايران رفتار كنند ، لهذا قرن هاست كه با نيرنگهاي مختلف براي شكستن اين سد نقشه مي كشند گاهي از راه مسلط كردن عمّال خبيت خود در كشورهاي اسلامي و گاهي از راه ايجاد مذاهب باطله و ترويج بابيت و بهائيت و وهابيت و گاهي از طريق احزاب انحرافي .

  امروز كه مكتب بي اساس ماركس با شكست مواجه است و بي پايگي آن بر ملا شده است عمّال اجانب كه خود بر ضد مكتب آن هستند ، در ايران از آن ترويج مي كنند .براي شكست وحدت اسلامي و كوبيدن قرآن كريم و روحانيت در ايران كه مهد تربيت اهل بيت عصمت و طهارت است و با زنده بودن اين مكتب بزرگ هرگز اجانب غارتگر به آرزوي غير انساني خود نمي رسند ناگزير هستند مذهب تشيع و روحانيت را كه پاسداران آن هستند به هر وسيله تضعيف كنند و بكوبند (2)
  ____________
  1- صحيفه امام ج 21 ص 80 و 81
  2- صحيفه امام ج 3 ص 205

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 14. صلوات ها 2


 15. #8

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182  روابط صميمي عربستان با اسرائيل

  امام خميني رحمه الله عليه نتيجه اين استعماري بودن و وابستگي به غرب را روابط خوب عربستان با اسرائيل و مقابله نكردن با آن به عنوان دشمن اصلي امت اسلامي دانسته و مي فرمايد
  مسلمانان نميدانند كه درد را به كجا ببرند كه آل سعود و خادم الحرمين به اسرائيل اطمينان مي دهد كه ما اسلحه خودمان را عليه شما به كار نمي بريم و براي اثبات حرف خود با ايران قطع رابطه مي كنند .

  واقعا چقدر بايد رابطه سراي كشورهاي اسلامي با سران صهيونيست ها گرم و صميمي شود تا در كنفرانس سران كشورهاي اسلامي مبارزه صوري و ظاهري هم با اسرائيل از دستور كار آنان و جلسات آنان خارج شود .
  اگر اينها يك جوُ غيرت و حميت اسلامي و عربي داشتند حاضر به يك چنين معامله كثيف سياسي و خود فروشي و وطن فروشي نمي شدند .
  آيا اين حركات براي جهان اسلام شرم آور نيست ؟؟ و تماشا چي شدن گناه و جرم نمي باشد ؟ آيا از مسلمان كسي نيست تا به پا خيزد و اين همه ننگ و عار را تحمل نكند ؟؟

  راستي ما بايد بنشينيم تا سران كشورهاي اسلامي احساسات يك ميليارد مسلمان را ناديده بگيرند و صحه بر آن همه فجايع صهيونيست ها بگذارند و دوباره مصر و امثال آن را به صحنه بياورند ؟؟ حال مسلمانان باور مي كنند كه زائران ايراني براي اشغال خانه خدا و حرم پيامبر قيام كرده اند و ميخواستند كعبه را دزديده به قم ببرند ؟؟ اگر مسلمانان جهان باور كرده اند كه سران آنها دشمنان واقعي آمريكا وشوروي و اسرائيل هستند تبليغات آنان هم در مورد ما را باور مي كنند .

  از گسترش باج خواهي و مصونيت كارگزاران آمريكايي حتي اگر با مبارزه قهر آميز هم شده باشد جلوگيري مي كنيم . انشاالله ما نخواهيم گذاشت از كعبه و حج اين مبنر بزرگي كه بر بلنداي بام انسانيت بايد صداي مظلومان را به همه عالم منعكس سازد و آواي توحيد را طنين اندازد ، صداي سازش با امريكا و شوروي و كفر و شرك نواخته شود و از خدا ميخواهيم كه اين قدرت را به ما ارزاني داردكه نه تنها از كعبه مسلمين كه از كليساهاي جهان نيز ناقوس مرگ بر آمريكا و اسرائيل را به صدا در آوريم (1)
  ______________
  صحيفه حضرت امام ج 21 ص 81 و 82

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 16. صلوات


 17. #9

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۹۰
  علاقه
  قرآن ، اهل بیت علیهم السلام
  نوشته
  1,915
  حضور
  16 روز 2 ساعت 39 دقیقه
  دریافت
  38
  آپلود
  0
  گالری
  115
  صلوات
  9182

  آخرين مطلب
  به عنوان آخرين مطلب اين تايپيك
  آرزوي رهايي سرزمين وحي از دست وهابيون

  امام خميني رضوان الله تعالي عليه در آخرين سال حيات طيبه خود از هر فرصتي براي افشاگري خيانت هاي آل سعود و انحرافات اين فرقه ضّاله بهره گرفت . ايشان در پاسخ به تبريك رؤساي جمهور كشورهاي ديگر به مناسبت اعياد ، جنايات و انحرافات وهابيت را ياد آوري مي كرد ، از جمله در پاسخ به پيام تبريك رئيس جمهور وقت اندونزي به مناسبت عيد سعيد قربان وهابيون را مزدوران آمريكاي جهان خوار مي داند و از مسلمانان مي خواهد تا ساكت ننشينند و اين جنايت را محكوم كنند و در پايان نجات مسلمانان و سرزمين مقدس حجاز را از دست اين نوكران حلقه به گوش آمريكا مسئلت مي دارد

  همچنين در پاسخ به تبريك رئيس دولت امارات متحده عربي به مناسبت حلول سال جديد هجري با ياد آور شدن فاجعه مكه به دست رژيم مزدور آل سعود و شكسته شدن حرمت اين شهر مقدس ، از خداي تعالي مي خواهد تا سرزمين مقدس حجاز و مهبط وحي الهي را از دست ايادي استعمار و دشمنان اسلام رهايي بخشد .

  همچنين در پيامي به رؤساي جمهور وقت كشورهاي الجزاير ، مالديو ، آل سعود را عاصبين اماكم مقدسه مسلمانان معرفي مي كند . همين مضامين در پاسخ به پيام هاي نائب رئيس دولت امارات تكرار شده است .
  _____________
  صحيفه حضرت امام ج 20 ص 370

  با درود و سلام و صلوات بر روح ملكوتي معمار كبير انقلاب مقدس جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني روحي فداه و رضوان الله تعالي عليه اين تايپيك در اينجا به پايان رسيد

  از تمامي كاربران بزرگواري كه به مطالعه اين تايپيك اقدام مي فرمايند و همچنين از مديريت بزرگوار اين بخش تشكر و قدر داني مي كنم


  وفقكم الله و ايانا علي سبيل الرشاد
  والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته

  اللهم عجل لولیک الفرج و العافیه و النصر و جعلنا من انصاره اعوانه

 18. صلوات ها 2


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود