چطوری به کسی که علاقمندم ابراز محبت کنم؟

تب‌های اولیه

24 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
چطوری به کسی که علاقمندم ابراز محبت کنم؟

سلام
وقتی کسی را دوست دارید چطور ابراز علاق می کنید؟ روش صحیحش چیه؟؟:hamdel:

سکوت

narenj;9217 نوشت:
سلام وقتی کسی را دوست دارید چطور ابراز علاق می کنید؟ روش صحیحش چیه؟؟

سلام ابراز دوستی به جنس مخالف یا موافق؟؟؟؟

سلام:Gol:

*!*طیب طاهر*!*;153805 نوشت:
سکوت

به نظر بنده که این بدترین راه :Narahat az:

چرا باید حرفای به این قشنگی رو تو گاوصندوق قلبمون نگه داریم؟؟؟

تا کی؟؟ برای چی؟؟

آخرش که خاک میشه دیگه به چه دردی میخوره؟؟

narenj;9217 نوشت:
وقتی کسی را دوست دارید چطور ابراز علاق می کنید؟ روش صحیحش چیه؟؟

با حرف یاد آوری کنیم با عمل ثابت:ok:

علی یارتان:Gol:

به نظر من همانطور که با یک سری از اعمال دوستیه خود به خدا را نشان میدیم و میخوایم نشون بدیم که خدا رو دوست داریم ، در بقیه موارد هم همینطور هست ، البته از خدا بخوایم که دوستی رو سر راهمون بذاره که باعث پیشرفت دنیوی و اخروی ما بشه ..... الهی امین

narenj;9217 نوشت:
سلام

سوال شما بسیار بسیار کلی مطرح شده و موضوع دوستی و متعلق دوستی خیلی فراوان است از دوست داشتن یک شی بی جان تا دوست داشتن خدا در برمی گیرد پس توضیح بیشتر را از طرف شما می طلبد موفق باشید.

po0neh;153809 نوشت:

به نظر بنده که این بدترین راه :narahat az:

چرا باید حرفای به این قشنگی رو تو گاوصندوق قلبمون نگه داریم؟؟؟

تا کی؟؟ برای چی؟؟

آخرش که خاک میشه دیگه به چه دردی میخوره؟؟

با حرف یاد آوری کنیم با عمل ثابت:ok:

علی یارتان:gol:

همیشه هم اینطور نیست. خدا بیامرزه سعدی رو.

" ای مرغ سحر عشق ز پروانه بیاموز/کان سوخته را جان شد و آواز نیامد
این مدعیان در طلبش بی خبرانند/ آن را که خبر شد خبری باز نیامد"

گاهی وقتا نجابت انسان بهش اجازه نمی ده که برخی احساسات رو بیان کنه.
از یه روان شناس شنیدم که عشق چیزیه که نیاز به بیان نداره. مخاطب عشق یا همون معشوق با دل خودش عشق عاشق رو احساس می کنه. عشق واژه مقدسیه و با علم و تجربه نمی شه به حقیقتش پی برد. یک موضوع ماوراییه. باید احساسش کرد.
موفق باشین

سلام مجدد خدمت همگی.
نمی دونم چرا کسی پستی ارسال نمی کنه؟
اونی که این موضوع رو ایجاد کرد به راهنمایی شما نیاز داره. باید کمکش کنین.
دست من تو این زمینه بسته و روی شما حساب باز می کنم. خیلی از جوونا به این موضوع نیاز دارن...
در ضمن فکر کنم منظورشون علاقه به جنس مخالف باشه. چون برای ابراز علاقه به جنس موافق انسان خجالت نمی کشه. شاید غرورش جلوشو بگیره ولی فکر نکنم برای این کار بخواد از دیگران کمک بگیره.این علاقه رو می تونه با رفتارش ابراز کنه.
و همچنین انسان نیازی نداره به شی بی جان ابراز علاقه کنه. اگه هم خواست خوب بهش میگه. مثلا می گه"ماشین گلم. عزیزم ....":khandeh!:
فکر کنم منظور ایشون ابراز علاقه به جنس مخالف بوده که حیا ایشون مانع از انجام اون شده.
لطف کنین نظر بدین.

1. فکر کنم این موضوع خیلی قدیمیه!
2. ماشاا... آقا پسرا که این کارو خوب بلدند، درست یا غلط، مستقیم یا غیرمستقیم، موجه یا غیرموجه حرفشونو میزنند!
3. دختر خانمام این چیزا رو یاد نگیرن و بلد نباشند بهتره!

narenj;9217 نوشت:
سلام

ببینید دوست عزیز
کلاً اگه واقعاً کسی دوست داشته باشید خود به خود این ابراز علاقه انجام میشه .:Moteajeb!:. شما هم برای اینکه پیازداغشو بیشتر کنید می تونید با چند تا شعر یا جملات عاشقانه این ابراز احساسات و شدت بدید . البته باید اشعار و جملاتتون مناسب با شرایط و موقعیت باشه اگر نه که ممکنه کار خراب بشه . می تونید از ارسال عکس ها و مطالبی که مفهومی را در بر دارند به صورت ایمیل یا ام ام اس و ... هم بهره ببرید . سعی کنید به قول دوستمون حرفهای عاشقانه که تو صندوقچه دلتون ذخیره کردید تو صحبت عادیتون استفاده کنید .
در کل سعی کنید در این موارد با دل جلو برید نه با عقل چون کلاً عقل تو این مسائل کم میاره و به قول بزرگی :: دل دلایلی دارد که عقل به کل از آن بی خبر است ::.
اگه بیشتر در مورد موقعیتتون توضیح بدید بهتر میشه راهنمایی کرد !!:Cheshmak::Nishkhand:

:hamdel::hamdel::Gol::hamdel::Gol::Gol:

hush dragon;168052 نوشت:

دست من تو این زمینه بسته و روی شما حساب باز می کنم. خیلی از جوونا به این موضوع نیاز دارن...

با سلام و احترام

اگر جهت ايجاد فضاي مناسب براي ازدواج ميخواين ابراز علاقه به جنس مخالف رو ياد بگيرين كارتون اشتباه هست.

جهت اطلاع بيشتر و كامل تر براي اينكه در چه زماني بايد ابراز علاقه كرد و چگونه بايد اقدام كرد و... مي تونين سخنراني دكتر بانكي با موضوع "مهارت هاي گفتگو در خواستگاري" رو از تاپيك زير گوش كنيد كه ان شاءالله خيلي براتون مفيد هست.

[=Microsoft Sans Serif]سلام
[=Microsoft Sans Serif]به نظر من ابراز علاقه برای همه فرمول مشخصی نداره! هرکسی یه طوره...مثلا یکی با رفتارش...یکی با سخناش...یکی با کادو خریدناش...یکی با بغل و ...
[=Microsoft Sans Serif]خلاصه هرکی یه طوره...شما باید اونطور که درونتون هست و از وجودتون و از عشقتون برمیاد، ابراز علاقه کنین...مطمئن باشین این نوع ابراز عشق از هرچیزی با ارزش تره :Cheshmak:و به نوعی ادا نیست! حقیقیه...

وحشت از عشق که نه،ترسم از فاصله هاست

وحشت از غصهکه نه ، ترسم از خاتمه هاست
ترسبیهوده ندارم ، صحبت از خاطره هاست
صحبت از کشتن ناخواسته عاطفههاست
کوله باری پراز هیچ ، که بر شانه ماست
گله از دست کسی نیست ،

مقصر دل دیوانه ماست

من بی تو یعنی هیچ!

و من با تو یعنی هیچ!

ولی این «هیچ» کجا، آن «هیچ» کجا!

عمری است که ما در پی اغیار
دویدیم از یار بماندیم و به مقصد نرسیدیم

در راه رسیدن به تو گیرم که بمیرم
اصلا به تو افتاد مسیرم که بمیرم؟

من الغریب الی الحبیب
ای هم نفس

گفته بودم چو بیایی غم دل باتو بگویم/چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

اگر به تو پیله کرده ام

قدری طاقت بیار

پروانه ات میشوم

آنقدر در مي زنم اين خانه را

تا ببينم روي صاحب خانه را

غربت را نباید در الفبای شهر غریب جستجو کرد.

همین که عزیزت نگاهش را به طرف دیگری کرد تو غریبی!!!!!!

به سلامتی اونایی که هم دل دارن،هم معرفت؛اما کسی رو ندارن...!!

من و دل همنفسیم با نفس خیال تو
نفسم ، همنفسم ، هر نفسم فدای تو

واین آخرین پیام من است ................................

دوستی چیز عجیبی نیست،

با سلام و احترام
به دلیل ناقص بودن سوال و عدم حضور کاربر سوال کننده فعلا تاپیک قفل می شود.

کاربر محترم naranj اگر دوباره حضور پیدا کردند در صورت تمایل به جهت تکمیل سوال به همکاران انجمن مشاوره رجوع کنند تا تاپیک باز بشه.

موفق باشید

موضوع قفل شده است