جمع بندی خارج شدن اب منی در خواب

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خارج شدن اب منی در خواب

با سلام من 6 ماه به لطف خدا خود ارضایی ترک کردم ولی توی این چند ماه یه چیز اعصاب منو خورد کرده بعضی مواقع در خواب به طور ناخودگاه اب منی خارج میشه بعد احساس گناه میکنم خواهش میکنم راهنمایم کنید نمیخوام اب منیم در خواب خارج بشه (این هم اضافه کنم که توی هیچ سایت غیر اخلاقی نمیرم-نگاه به نامحرم نمیکنم-ورزش هم میکنم) کمکم کنید

با نام الله

حسین کریمی;334715 نوشت:
با سلام من 6 ماه به لطف خدا خود ارضایی ترک کردم ولی توی این چند ماه یه چیز اعصاب منو خورد کرده بعضی مواقع در خواب به طور ناخودگاه اب منی خارج میشه بعد احساس گناه میکنم خواهش میکنم راهنمایم کنید نمیخوام اب منیم در خواب خارج بشه (این هم اضافه کنم که توی هیچ سایت غیر اخلاقی نمیرم-نگاه به نامحرم نمیکنم-ورزش هم میکنم) کمکم کنید

با عرض سلام و احترام

از اینکه موفق به ترک گناه شده اید خوشحالیم و برای شما آرزوی موفقیت های بیشتر می کنیم .

هر مایعی که در خواب از بدن انسان خارج می شود منی نیست اگر یقین نداشته باشید که مایع یاد شده منی است و همچنین نشانه های منی (خروج با شهوت و جهش و سست شدن بدن بعد از خروج) را نداشته باشد یا شما شک داشته باشید ، منی محسوب نشده و موجب غسل نمی گردد و پاک است .

اما اگر منی باشد یا نشانه های آن را داشته باشد باز هم مشکل خاصی نیست این مسئله روال طبیعی بدن خصوصا مردان است و البته نیاز به تطهیر و غسل دارد.

همیشه موفق و پیروز باشید

ســــلام عـــلـــيكم
خوشحالم كه تونستي اين گناه كبيره رو ترك كني و اينكه اگر شب خواب بودي و صبح ديدي شورتت خيس شده اگر فهميدي آن مايع مني است(يكي از راه هاي فهميدن اين موضوع بوي بد مايع مني ميباشد)بايد غسل كني و چون اين كار تو عمدي نبوده و خودش بدون اختيار تو خارج شده است گناه محسوب نميشه و لازم نيست كه ناراحت بشي چون امري طبيعي است

حسین کریمی;334715 نوشت:

باسلام

برای جلوگیری از احتلام، دعای زیر را 7 بار قبل خواب بخوانید. البته این نشانه سلامت شماست نه بیماری!

بسم الله الرحمن الرحیم
اللّهُمَّ اِنّی اَعُوذُ بِکَ مِنَ الاِْحْتِلامِ وَ مِنْ سُوءِ الاَْحْلامِ وَ مِنْ اَنْ یَتَلاعَبَ بِیَ الشَّیطانُ فِی الْیقْظَةِ وَ الْمَنام

مطلب لینک زیر را هم بخوانید

http://www.askdin.com/post334792-5.html

خیلی ممنون پاسخ ها عالی بود ولی مشکل من اینکه بعضی مواقع خواب های غیر اخلاقی می بینم بعد در خواب اب منی میاد کمکم کنید از این خواب ها رها شم

[="tahoma"][="green"]

حسین کریمی;335113 نوشت:

خیلی ممنون پاسخ ها عالی بود ولی مشکل من اینکه بعضی مواقع خواب های غیر اخلاقی می بینم بعد در خواب اب منی میاد کمکم کنید از این خواب ها رها شم

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام

فکر کنم این خواب ها طبیعی باشه

اگر نباشه با وضو بخوابید
و قبل از خواب خدا رو نیایش کنید و با یاد او بخوابید

ان شاء الله سود بخش باشد

یا حق[/][/]

حسین کریمی;335113 نوشت:

باسلام

در همان دعا که ذکر کردم آمده "من الاحتلام" یعنی از دیدن رویاهای جنسی در خواب جلوگیری میشود و همچنین از خوابهای بد و آشفته (من سوء الاحلام)!

راه حلهای دیگر

درمان احتلام: خوردن کندر تا حدودی این مشکل رو حل میکنه یا بجای آن برای درمان احتلام ، تکرّر ادرار و سستی ادرار روش زیر بسیار مفید است ، 1/5 گرم اسفند را صبح ناشتا به همراه کمی خاکشیر با کمک آب بدون اینکه کوبیده و یا خرد شود بخورید (1 قاشق چایخوری) . بهتر است در زمان معالجه از خوردن ماست ، کشک و ترشیجات پرهیز شود.

برای جلوگیری از احتلام، موارد زیر نیز توصیه میشود:

1- شب‏ها دو سه ساعت قبل از خواب چیزی نخورید، حتی مایعات.
2- سعی کنید محل خواب شما گرم نباشد و از رو انداز سنگین استفاده نکنید.
۳- به ورزش و کارهایی از قبیل استحمام با آب سرد (در فصول مناسب) که موجب تقویت اراده و اعصاب میشود مداومت کنید.
۴- از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبنده پرهیز نمایید.
۵- از دیدن صحنه‏ های محرک و ... خودداری کنید.
۶- سعی کنید با طهارت بخوابید و این دعایی که برای قبل از خواب و برای جلوگیری از احتلام ذکر شده نیز استفاده کنید. دعا این است:

اَللَّهُمَّ اِنّى اَعُوذُ بِکَ مِنَ الْأِحْتِلامِ وَ مِنْ شَرِّ الْأَحْلامِ وَ مِنْ اَنْ یَتَلاعَبَ بِىَ الشَّیْطانُ فِى الیَقْظَةِ وَالْمَنامِ. (خدایا به تو پناه برم از احتلام و از شر خوابهاى آشفته و از اینکه شیطان با من بازى کند چه در بیدارى و چه در خواب)
۷ـ سعی کنید به شکم نخوابید(به بغل یا به پشت بخوابید)
۸ـ قبل خواب آلت خود را با آب سرد بشویید(بیضه ها را) این کار بسیار بسیار اثر بخش است
۹- از نظر تغذیه هم نوشابه-آجیل-پیاز-ادویه جات و فلفل و... کمتر مصرف کنید مخصوصا شبها!
۱۰- کسانی که زیاد به این مشکل دچار میشوند میتوانند با یک پلاستیک و یک کش قیتونی آلت خود را تا صبح پوشیده نگه دارند.

شهوت زیاد بروز احتلام را بیشتر میکند. بطور کلی مصرف سردیجات هم در مردان و هم در زنان میل جنسی(شهوت) را کاهش میدهدو برعکس گرمی جات میل جنسی را افزایش میدهد.

برای کاهش میل جنسی میتوانید سردیجات مثل لیمو،ماست،و... مصرف کنید. و افزایش دهنده های میل جنسی را هم که در زیر گفته شده را کمتر مصرف کنید مخصوصا پیاز،ادویه جات(زردچوبه،دارچین)،زنجبیل ،زعفران،موز،آجیل مخصوصا تخم کدو و بادام زمینی!

یا اینکه همراه با این موارد سردی هم مصرف کنید مثلا پیاز و سیر با ماست بخورید یعنی گرمی و سردی با هم!

افزایش دهنده میل جنسی : زعفران، پیاز ، عسل، موز، مارچوبه، سیب، هویج، زیتون، گوجه فرنگی، کدو حلوائی، ذرت بو داده با کره، انجیر، خرما، زنجبیل، فلفلو انواع ادویه های تند(ادویه کاری)، شکلات، میگو و انواع غذاهای دریائی و ..

تنها راه حل کامل احتلام، ازدواج هست و بعد ازدواج به انجام این دستورات و رژیم غذایی و... نیازی نخواهید داشت!

موضوع قفل شده است