جمع بندی اسرار عدد 75 در عرفان و علم ابجد حروف

تب‌های اولیه

29 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
اسرار عدد 75 در عرفان و علم ابجد حروف

[="Times New Roman"][="DeepSkyBlue"]با سلام و احترام

سوال بنده این است که اسرار عدد 75 چی هست در علم عرفان ؟
منتظر پاسخی کامل از کارشناسان گرامی هستم...:Gol:
[/][/]

با نام الله

کارشناس بحث: استاد

[="Tahoma"][="Navy"]

ashr;333169 نوشت:
با سلام و احترام

سوال بنده این است که اسرار عدد 75 چی هست در علم عرفان ؟
منتظر پاسخی کامل از کارشناسان گرامی هستم...:gol:

سلام علیکم
خواهر گرامی و همکار محترم،در مورد سوال شما بسیار جستجو کردم و هم از برخی همکارانم و هم از یکی از اساتید سوال نمودم،ولی همانطور که حدس می زدم،اطلاعی در این مورد نداشتند.
اگر خود شما مطلبی می دانید بفرمائید،و یا اینکه این سوال چگونه برای شما ایجاد شد.
[/]

[="Times New Roman"][="DeepSkyBlue"]

استاد;333334 نوشت:

سلام علیکم
خواهر گرامی و همکار محترم،در مورد سوال شما بسیار جستجو کردم و هم از برخی همکارانم و هم از یکی از اساتید سوال نمودم،ولی همانطور که حدس می زدم،اطلاعی در این مورد نداشتند.
اگر خود شما مطلبی می دانید بفرمائید،و یا اینکه این سوال چگونه برای شما ایجاد شد.

با سلام و احترام مجدد
ممنونم بزرگوار...
استاد از ما شاگردان خواسته بودند...اگر جواب رو فرمودند حتما...

حتی بنده روی جدول عرش هم کار کردم ولی متوجه اسرار 75 نشدم ولی توی اون جدول هم عدد خاص بود...[/]

باسلام

چه استادی از شما اسرارش را خواستند؟
اگر از اساتید رشته مهندسی بودند منظورشان اسرار خود عدد 75 هست و به علم اعداد مربوط میشود نه علم حروف!

وفقکم الله

اهل بلا;333650 نوشت:
باسلام

چه استادی از شما اسرارش را خواستند؟
اگر از اساتید رشته مهندسی بودند منظورشان اسرار خود عدد 75 هست و به علم اعداد مربوط میشود نه علم حروف!

وفقکم الله

با سلام و احترام
استاد عرفان بنده که درس به اسرار حروف رسیده است...
[/]

سلام

یک جورهایی می توانید آسمانهای هفتم و پنجم را در نظر بگیرید که 75 انتقالی از آسمان هفتم به پنجم را نشان می دهد.

"و لله غیب السماوات و الارض"

aminj;333856 نوشت:
سلام

یک جورهایی می توانید آسمانهای هفتم و پنجم را در نظر بگیرید که 75 انتقالی از آسمان هفتم به پنجم را نشان می دهد.

"و لله غیب السماوات و الارض"

سلام
ببخشید یه سوال داشتم،شما چقدر فسفر سوزوندی این جواب رو دادی؟!!:khaneh:
آخه خوبه آدم قبل اینکه چیزی بگه یکم فکر کنه بعد افاضه کنه:Gig:
75 یعنی 70+5 نه 7 و 5
امیدوارم زودرنج نباشید:Gol:

سلام
از نظر ابجدی معنای خاصی نمی دهد
ولی بگمانم منظور استاد شما عقل و جهل می باشد
همانطور که

[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]در حدیث معروفی که در کتاب اصول کافی( جلد 1، حدیث 14) ، از امام صادق (ع) نقل شده است،[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]چنین می خوانیم:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]یکی از یاران آن حضرت بنام " سماعه بن مهران " می گوید:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]با گروهی از اصحاب آن حضرت در خدمتش بودیم که سخن از عقل و جهل به میان آمد، فرمود:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]لشکریان عقل و جهل را بشناسید تا هدایت شوید. من گفتم فدایت شوم تا شما شرح ندهید ما آگاه[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]نخواهیم شد.[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]امام فرمود: خداوند در آغاز عقل را آفرید... سپس جهل را ( عقل از در اطاعت درآمد و جهل راه[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]گناه را پویید).[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]خداوند 75 لشکر به عقل داد و 75 لشکر که ضد آن بود به جهل.[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif][/][/][/]

مسافر زمان;335194 نوشت:
سلام
از نظر ابجدی معنای خاصی نمی دهد
ولی بگمانم منظور استاد شما عقل و جهل می باشد
همانطور که
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]در حدیث معروفی که در کتاب اصول کافی( جلد 1، حدیث 14) ، از امام صادق (ع) نقل شده است،[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]چنین می خوانیم:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]یکی از یاران آن حضرت بنام " سماعه بن مهران " می گوید:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]با گروهی از اصحاب آن حضرت در خدمتش بودیم که سخن از عقل و جهل به میان آمد، فرمود:[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]لشکریان عقل و جهل را بشناسید تا هدایت شوید. من گفتم فدایت شوم تا شما شرح ندهید ما آگاه[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]نخواهیم شد.[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]امام فرمود: خداوند در آغاز عقل را آفرید... سپس جهل را ( عقل از در اطاعت درآمد و جهل راه[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]گناه را پویید).[/][/][/]
[=arial][=tahoma][=arial, helvetica, sans-serif]خداوند 75 لشکر به عقل داد و 75 لشکر که ضد آن بود به جهل.[/][/][/]

با سلام و احترام
ممنونم از پاسختون بزرگوار...

حقیر منظورم مثل اینکه اسرار عدد 19 در بسم الله الرحمن الرحیم هست و یا اسرار حروف مقطعه که در عدد 23 و 19 و... میشه پیدا کرد..

تمام پاسخ خای شما هم به یک معنا درست است..ولی مقصود حقیر چیز دیگه هست...ولی اینم یاد داشت میکنم..ممنونم از جوابتون..
[/]

ashr;335297 نوشت:

با سلام و احترام
ممنونم از پاسختون بزرگوار...

حقیر منظورم مثل اینکه اسرار عدد 19 در بسم الله الرحمن الرحیم هست و یا اسرار حروف مقطعه که در عدد 23 و 19 و... میشه پیدا کرد..

تمام پاسخ های شما هم به یک معنا درست است..ولی مقصود حقیر چیز دیگه هست...ولی اینم یاد داشت میکنم..ممنونم از جوابتون..

باسلام خدمت شما

دوست عزیز فکر نکنم از دوستان متخصص علوم غریبه در این سایت عضو باشند!

یه نمونه جالب بنده یافتم براتون میگم

الکوثر= 757
فاطمه+خدیجه= 757
بنت و بن هم که میدونید حساب نمیشه!

سعیدجوادی;335173 نوشت:
ببخشید یه سوال داشتم،شما چقدر فسفر سوزوندی این جواب رو دادی؟!! آخه خوبه آدم قبل اینکه چیزی بگه یکم فکر کنه بعد افاضه کنه 75 یعنی 70+5 نه 7 و 5 امیدوارم زودرنج نباشید

قل لعبادی یقولوا التی هی احسن ان الشیطان ینزغ بینهم

جهت اطلاع افراد: فسفر در مغز نمی سوزد و به عملکرد سلولها کمک می کند. گلوکز در مغز می سوزد و همچنین انسان ... در یک جاهایی (مگر اینکه خدا او را نجات دهد).

اگر بنا به این گونه استدلال باشد (75 = 70 + 5)، 75 = 5* 15، 75 = 25 + 50 و ... . پس اگر کسی نحوه استدلال پست 7 اینجانب را قبول ندارد، قبول نکند. ما نیازی به آموزش ریاضیات نداریم. مطالب پست 7 به درد کسانی که باید بخورد می خورد.

سلام بر بقیة الله اعظم (عج)

گنج عشر در وجود ماست ، همان سرمایه ای که گفته شد " انی نفخت فیه من روحی " در قلب ماست .

سلامی دوباره
اگر ما بیاییم اسم مبارک حضرت فاطمه (س)رو به ابجد حساب کنیدم می شود 135
که اگر جمع تک تک حساب کنیم 135می شود 1+3+5که می شود 9
حال اگر 135 رو بچرخانیم می شود 153 که می شود جلابیبهن ایه 59 سوره احزاب می شود که به معنی حجاب و چادر می باشد جمع این عدد هم می شود 9 یعنی 1+5+3=9
و اگر باز بچرخانیم می شود 351 که می شود قران که باز عدد 9 حاصل می شود
و اگر باز بچرخانیم می شود 531 تاسع می باشد که باز جمعش عدد 9 هست(اگر عدد 531 بر 9 تقسیم کنیم می شود 59 که اسم امام عصر(عج)می باشد
حتی اگر سن مبارک حضرت فاطمه(س)رو از یک تا 18 جمع کنیم می شود 171 که خود این عدد می شد 1+7+1که می شود 9
و همچنین عدد ابجد اربعین که می شود 333 که اگر جمع تک تک شود می شود 9 و بسیاری موارد دیگر از جمله مدت بارداری و..... که گواه بر عدد 9 هست
در قسمت بعدی عدد ابجد الله رو حساب می کنیم که می شود 66 که نیازی به توضیح نیس
حال اگر ما عدد 66 رو با عدد 9 جمع کنیم می شود عدد 75
حال اگر استاد شما هم جواب درست رو گفتن اینجا بیان کنید تا ما هم همانطور که استاد گرامی عرض کردن از جواب اشنا بشیم
یا علی

سلام لیست حروف و اعداد ابجد رو میخام

[="Tahoma"][="Navy"]

mohamad hamzeh;343179 نوشت:
سلام لیست حروف و اعداد ابجد رو میخام

بسمه تعالی

ابجَد هَوَّز حُطّي كِلَمَن
سَعفَص قِرَشَت ثَخِذ ضَظَغ

9حرف اول به ترتيب برابرند با عددهاي از ۱تا ۹
۹حرف دوم به ترتيب برابرند با مضربهاي ۱۰، از ۱۰تا ۹۰
۹حرف سوم به ترتيب برابرند با مضربهاي ۱۰۰، از ۱۰۰تا ۹۰۰
و حرف آخر برابر است با ۱۰۰۰.[/]

بنام خداوند متعال
سلام علیکم
اولا دوستان عزیز از خداوند بخواهیم که معرفتش را به ما اعطا کند که از همه اعداد مهمتر است در ضمنا عدد 40یا اربعین بسیار مهم است که همه تقریبا در حد خود اطلاعات داریم

اهل بلا;335351 نوشت:
باسلام خدمت شما

دوست عزیز فکر نکنم از دوستان متخصص علوم غریبه در این سایت عضو باشند!

یه نمونه جالب بنده یافتم براتون میگم

الکوثر= 757
فاطمه+خدیجه= 757
بنت و بن هم که میدونید حساب نمیشه!

با سلام و احترام
یک دنیا تشکر ...بزرگوار حقیر برای عدد 75 رو میخوام....
[/]

مسافر زمان;343072 نوشت:
سلامی دوباره
اگر ما بیاییم اسم مبارک حضرت فاطمه (س)رو به ابجد حساب کنیدم می شود 135
که اگر جمع تک تک حساب کنیم 135می شود 1+3+5که می شود 9
حال اگر 135 رو بچرخانیم می شود 153 که می شود جلابیبهن ایه 59 سوره احزاب می شود که به معنی حجاب و چادر می باشد جمع این عدد هم می شود 9 یعنی 1+5+3=9
و اگر باز بچرخانیم می شود 351 که می شود قران که باز عدد 9 حاصل می شود
و اگر باز بچرخانیم می شود 531 تاسع می باشد که باز جمعش عدد 9 هست(اگر عدد 531 بر 9 تقسیم کنیم می شود 59 که اسم امام عصر(عج)می باشد
حتی اگر سن مبارک حضرت فاطمه(س)رو از یک تا 18 جمع کنیم می شود 171 که خود این عدد می شد 1+7+1که می شود 9
و همچنین عدد ابجد اربعین که می شود 333 که اگر جمع تک تک شود می شود 9 و بسیاری موارد دیگر از جمله مدت بارداری و..... که گواه بر عدد 9 هست
در قسمت بعدی عدد ابجد الله رو حساب می کنیم که می شود 66 که نیازی به توضیح نیس
حال اگر ما عدد 66 رو با عدد 9 جمع کنیم می شود عدد 75
حال اگر استاد شما هم جواب درست رو گفتن اینجا بیان کنید تا ما هم همانطور که استاد گرامی عرض کردن از جواب اشنا بشیم
یا علی

با سلام و احترام
عالیه عالیه باز هم بگین ...
حقیر دنبال جواب هستم حالا حالا ها جواب رو نمیگن...
[/]

سلام چند جواب دیگر هم پیدا کردم که بترتیب بیان می کنم
اولا که می دانیم پیامبر در سن 63 سالگی از این دنیا رفتن و یا حضرت علی (ع)در سن 63 سالگی به شهادت رسیدن اگر این عدد رو با عدد 12 که دوازده امام ما می باشد جمع کنیم می شود 75
اولین مورد می شود
63+12=75
دومین مورد
از انجایی که ما با اسرار عدد هفت اشنایی داریم و در قران می دانیم که:
« و اگر آنچه درخت در زمين است، قلم باشد و دريا را هفت درياي ديگر به ياري آيد، سخنان خدا پايان نپذيرد. قطعاً خداست که شکست‏ناپذير حکيم است»
یا
«و قطعا وعده‏گاه همه آنان دوزخ است، (دوزخي) که براي آن هفت در است و از هر دري بخش معيني از آنان (وارد مي‏شوند).»
و یا هفت در بهشت
و یا هفت سلام قران
سلام قولا من ربّ رحيم (يس، 58)- سلام علي ابراهيم (صافات، 109)
- سلام علي نوح في العالمين (صافات، 79)
- سلام علي موسي و هرون (صافات، 120)
- سلام علي ء‏ال ياسين (صافات، 130)
- سلام عليکم طبتم (زمر، 73)
- سلام هي حتي مطلع الفجر (قدر، 5)
پی به عدد هفت خواهیم برد حال اگر ما این عدد هفت رو با ابجد حکم که از اسماخداوند می باشد که 68 می باشد جمع کنیم می شود 75
پس دومین
68+7=75
سومین مورد:
اگر ما بیاییم ابجد احد که از اسامی خداوند می باشد رو که عدد 13 می باشد رو با ابجد باطن که 62 می باشد جمع کنیم می شود 75
پس سومین مورد
13+62=75
چهارمین مورد
حال اگر همین اسم احد رو با اسم حمید که از اسما خداوند است و ابجدش 62 است جمع کنیم می شود

75
پس چهارمین مورد هم می شود 62+13=75
پنجمین مورد
اگر ما ابجد اسم خداوند ،مجید که می شود57 رو با اسم خدواند حی(به قولی شریف ترین و عظیم ترین اسم خداوند هم می باشد)که ابجد این اسم می شود18 رو جمع کنیم می شود 75
پس پنجمین مورد می شود 57+18=75
ششمین مورد
اگر ما بیاییم اسم خداوند سید رو که ابجدش 74 هست رو با عدد یک که به معنای تنها خالق و آفریننده ماست جمع کنیم می شود 75

پس ششمین مورد می شود 74+1=75
و هفتمین مورد
و اگر عدد ابجد اسم خداوند دلیل رو با عدد یک که به معنای تنها خالق و آفریننده ماست جمع کنیم می شود 75
یعنی هفتمین مورد می شود
74+1=75
که البته به معنی اسما هم سعی کنید دقت کنید مثلا همین اخری
می گه دلیل +یک(خدا)می شه 75
یعنی دلیل همه چیز و همه کس یه چیزه اونم خدا
که جمعش می شه 75
(در ضمن هفت مورد شد کاملا اتفاقی بود و فقط رو اسما الحسنی چک کردم)
امیدوارم که بدردتون بخوره
شاد و موفق باشید

یا علی

مسافر زمان;343565 نوشت:
اولا که می دانیم پیامبر در سن 63 سالگی از این دنیا رفتن و یا حضرت علی (ع)در سن 63 سالگی به شهادت رسیدن اگر این عدد رو با عدد 12 که دوازده امام ما می باشد جمع کنیم می شود 75
اولین مورد می شود
63+12=75
دومین مورد
« و اگر آنچه درخت در زمين است، قلم باشد و دريا را هفت درياي ديگر به ياري آيد، سخنان خدا پايان نپذيرد. قطعاً خداست که شکست‏ناپذير حکيم است»
یا
«و قطعا وعده‏گاه همه آنان دوزخ است، (دوزخي) که براي آن هفت در است و از هر دري بخش معيني از آنان (وارد مي‏شوند).»
و یا هفت در بهشت
و یا هفت سلام قران
پی به عدد هفت خواهیم برد حال اگر ما این عدد هفت رو با ابجد حکم که از اسماخداوند می باشد که 68 می باشد جمع کنیم می شود 75
پس دومین
68+7=75
سومین مورد:
اگر ما بیاییم ابجد احد که از اسامی خداوند می باشد رو که عدد 13 می باشد رو با ابجد باطن که 62 می باشد جمع کنیم می شود 75
پس سومین مورد
13+62=75
چهارمین مورد
حال اگر همین اسم احد رو با اسم حمید که از اسما خداوند است و ابجدش 62 است جمع کنیم می شود

75
پنجمین مورد
اگر ما ابجد اسم خداوند ،مجید که می شود57 رو با اسم خدواند حی(به قولی شریف ترین و عظیم ترین اسم خداوند هم می باشد)که ابجد این اسم می شود18 رو جمع کنیم می شود 75
ششمین مورد
اگر ما بیاییم اسم خداوند سید رو که ابجدش 74 هست رو با عدد یک که به معنای تنها خالق و آفریننده ماست جمع کنیم می شود 75

و هفتمین مورد
و اگر عدد ابجد اسم خداوند دلیل رو با عدد یک که به معنای تنها خالق و آفریننده ماست جمع کنیم می شود 75
یعنی هفتمین مورد می شود
74+1=75
که جمعش می شه 75
شاد و موفق باشید

یا علی

خیلییییییییی جالب بود

مسافر زمان;343565 نوشت:
اولین مورد می شود
63+12=75
دومین مورد
یا
و یا هفت در بهشت
و یا هفت سلام قران
پس دومین
68+7=75
سومین مورد:
پس سومین مورد
13+62=75
چهارمین مورد

75
پنجمین مورد
ششمین مورد

و هفتمین مورد
یعنی هفتمین مورد می شود
74+1=75
که جمعش می شه 75
شاد و موفق باشید

یا علی

با سلام و احترام
یک دنیا تشکر...اجرتون با مادر سادات....
واقعا یدونه صلوات براش کم هست...عالییییییییییییییییه
[/]

مسافر زمان;343565 نوشت:
اولا که می دانیم پیامبر در سن 63 سالگی از این دنیا رفتن و یا حضرت علی (ع)در سن 63 سالگی به شهادت رسیدن

باسلام

سن پیامبر و مواردی که ذکر کردی ربطی به جواب سوال دوستمون نداره!

اسراری که دوستمون خواستند در حیطه علوم غریبه قرار میگیره اما بعضی میگن جزو اسرار عرفان است! در کل اسرار مورد نظر دوستمان به احتمال زیاد از اسرار قرآن باید باشد! عدد تکرار یا ابجد کلمه یا اسمی ممکنه باشه یا......

مثلا

[=tahoma][=tahoma, arial, helvetica, sans-serif]کلمه مصیبة و مشتقات آن با کلمه الشکر و مشتقات آن هر کدام 75 مرتبه در قرآن تکرار شده!

و عجبا که در زیارت عاشورا میفرمایند :

[/]
[/]

اَللَّهُمَّ لَکَ الْحَمْدُ حَمْدَ الشَّاکِرینَ لَکَ عَلى مُصابِهِمْ

خدایا مخصوص تو است ستایش سپاسگزاران تو بر مصیبت زدگى آنها،

اَلْحَمْدُ لِلَّهِ عَلى عَظیمِ رَزِیَّتى
سپاس خداى را بر بزرگى مصیبتم

پارسايی را ديدم بركنار دريا كه زخم پلنگ داشت و به هيچ دارويی به نمی شد.

مدتها درآن رنجور بود و

شكر خدای عزوجل علی الدوام گفتی.

پرسيدندش كه شكر چه مي گويی؟

گفت شكر آنكه به مصيبتی گرفتارم نه به معصيتی !!!

مسافر زمان;343565 نوشت:
اولا که می دانیم پیامبر در سن 63 سالگی از این دنیا رفتن و یا حضرت علی (ع)در سن 63 ...

سلام و عرض ادب
ببخشید اما فکر می کنم خیلی منطقی نباشه!چون شما عدد رو اصل قرار دادید ،بعد شروع به جمع کردن کردید. تازه اگر حوصله تان می شد باید مقسوم علیه ها را هم بدست می آوردید و می گفتید مثلا فلان چیز 25 وفلان اسم هم 3 که وقتی در هم ضرب کنیم می شه 75!یا خیلی حرف های دیگه... و حتی می شه گفت "عدد از شما رموز و اعجاز از ما!!!"
غرض بنده از این صحبت ها فقط یادآوری این نکته است که شیعه از خودش چیزی نمی گه مگر آیه قرآن و روایت باشه یا برپایه یکی از این دو ثقل بتوان آن مطلب را برداشت کرد،در غیر این صورت بهتر است بگوییم نمی دانم .(همانطور که درباره عدد 7 یا19 ویا 40 با استناد روایات جنبه اعجازی قائل شده ایم و نه برداشت شخصی)
"والسلام علی من اتّبع الهدی"

سلام دوستان

من کلا با عرفان مشکل دارم و میخواهم با کسی در اینباره بحث بکنم ولی کلیه تاپیکها بسته شده اند
کجا باید بحث بکنم؟

همینجا :ok:

سلام جناب استاد-سوالی دارم که مربوط به تاپیک نیست ولی اگر امکان دارد پاسخ دهید چون فکر می کنم نیازی به تاپیک جدید نیست.
آیا "چشم دل " با "گوش دل "تفاوت دارد؟
اگر دارد تفاوت چیست؟
و اگر ندارد چرا میگویند " چشم و گوش دل فلانی باز است."؟
سپاسگزارم.

hamid40;433459 نوشت:
سلام جناب استاد-سوالی دارم که مربوط به تاپیک نیست ولی اگر امکان دارد پاسخ دهید چون فکر می کنم نیازی به تاپیک جدید نیست.
آیا "چشم دل " با "گوش دل "تفاوت دارد؟
اگر دارد تفاوت چیست؟
و اگر ندارد چرا میگویند " چشم و گوش دل فلانی باز است."؟
سپاسگزارم.

سلام علیکم
مقصود از این دو واژه همان بحث کشف و شهود نفس ناطقه است که اگر کشف از مقوله صوت باشد می گویند با گوش دل شنید و اگر همراه با تصویر باشد می گویند با چشم دل دید.

پرسش:
سوال بنده این است که اسرار عدد 75 در علم عرفان چیست ؟ و لیست حروف و اعداد ابجد چیست؟

پاسخ:
الف: در مورد اسرار عدد75بسیار جستجو کردم ،ولی همانطور که حدس می زدم،اطلاعی در این مورد وجود نداشت.
ب: ابجَد هَوَّز حُطّي كِلَمَن
سَعفَص قِرَشَت ثَخِذ ضَظَغ

9حرف اول به ترتيب برابرند با عددهاي از ۱تا ۹
۹حرف دوم به ترتيب برابرند با مضربهاي ۱۰، از ۱۰تا ۹۰
۹حرف سوم به ترتيب برابرند با مضربهاي ۱۰۰، از ۱۰۰تا ۹۰۰
و حرف آخر برابر است با ۱۰۰۰.

موضوع قفل شده است