جمع بندی ازدواج زوری

تب‌های اولیه

6 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
ازدواج زوری

به نام خدا سلام.من نوجوانی 18 ساله ام.زنداداش من به زور همسر برادرم شده و برادرم هم خبر نداشته.درعین حال خیلیم خانمشو دوست داره.ولی زنداداشم اصلا داداشمو دوست نداره.آیا هیچ امیدواری برای اینکه زندگیشون پراز عشق بشه هست یا اصلا کسانی مثل این مورد بودن که زندگیشون خوب بشه؟چون برادرم باخانمش دوساله نامزدن ویک ساله عقد کردن.ولی زنداداشم چون داداشمو دوست نداره هنوز حتی یک بار باداداشم بیرون نرفته.لطفا من رو راهنمایی کنید.چون من میتونم بازنداداشم حرف بزنم فقط نمیدونم چی بگم.ممنون.:Ghamgin::Ghamgin::Gol::Gol:

با نام و یاد دوست

کارشناس بحث: امیدوار

ehsand;333056 نوشت:
به نام خدا سلام.من نوجوانی 18 ساله ام.زنداداش من به زور همسر برادرم شده و برادرم هم خبر نداشته.درعین حال خیلیم خانمشو دوست داره.ولی زنداداشم اصلا داداشمو دوست نداره.آیا هیچ امیدواری برای اینکه زندگیشون پراز عشق بشه هست یا اصلا کسانی مثل این مورد بودن که زندگیشون خوب بشه؟چون برادرم باخانمش دوساله نامزدن ویک ساله عقد کردن.ولی زنداداشم چون داداشمو دوست نداره هنوز حتی یک بار باداداشم بیرون نرفته.لطفا من رو راهنمایی کنید.چون من میتونم بازنداداشم حرف بزنم فقط نمیدونم چی بگم.ممنون.:ghamgin::ghamgin::gol::gol:

ehsand;333056 نوشت:

بسمه‌تعالي
با عرض سلام و تحيت
در ابتدا توجه داشته باشيد؛ ازدواجهاي تحميلي، از مصاديق بارز ازدواجهاي ناموفق هستند كه متاسفانه در بسياري از موارد منجر به طلاق عاطفي و يا حقيقي مي‌شوند.
اينكه فرموده‌ايد آيا اميدي براي تغيير نگرش ايشان وجود دارد يا خير؟ بايد گفت هرچند تغيير ايشان امر ناممكني نيست، اما برحسب مدت زمان نسبتا زيادي كه بايكديگر بوده‌اند و همچنين برحسب روان بنه منفي ايشان به ازدواج با برادر شما، چنين تغييري، امر كاملا دشواري است، كه معمولا براي دستيابي به چنين تغييري، هرچند نصيحت و گفتگو بي‌تاثير نيست، اما مشاوره تخصصي و حضوري لازم است.
از خداوند متعال خوشبختي تمام زوجهاي جوان را مسئلت دارم.

بنظر من شما باید نخست با برادرتون گفتگو کنید و از او بپرسید که چرا علی رغم میل این خانم که به او علاقه ای ندارد خودش را به او تحمیل کرده و یا حاضر به ازدواج با ایشان شدند و اگر پاسخ قانع کننده ای دادند انگاه با همسر ایشان صحبت کنید.از این توضیحی که سما داید من دریافته ام که برادرتان 100% مقصراند

[="Tahoma"][="SeaGreen"]سلام علیکم
خیر باشه ان شاء الله.

حلاج;334123 نوشت:
بنظر من شما باید نخست با برادرتون گفتگو کنید و از او بپرسید که چرا علی رغم میل این خانم که به او علاقه ای ندارد خودش را به او تحمیل کرده و یا حاضر به ازدواج با ایشان شدند و اگر پاسخ قانع کننده ای دادند انگاه با همسر ایشان صحبت کنید.از این توضیحی که سما داید من دریافته ام که برادرتان 100% مقصراند

ولی من دقیقاً عکس این رو برداشت کردم! یه بار دیگه مطلبشونو بخونین نوشتن برادرم نمیدونسته ازدواج زوری بوده!
چرا 100٪مقصر؟[/]

به نظر من بهترین کار اینه که یه بار درست و حسابی برادرتون بشینه با خانومش حرف بزنه یا نامه ای چیزی بنویسه بده بهش و کاملا براش توضیح بده که اونم خبر نداشته که ازدواج زوری بوده و ازش بپرسه که مشکلش چیه و برای چی دوستش نداره. فقط یه نکته ای اینجا می مونه که اونم اینه که اگه پای شخص دیگه در میون باشه مشکل خیلی حاد تر میشه.
راستی 18 سالگی دیگه نوجوان حساب نمیشین که!:khaneh:

موضوع قفل شده است