جمع بندی احساسی عجیب (بعد از ترک خودارضایی)

تب‌های اولیه

8 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
احساسی عجیب (بعد از ترک خودارضایی)

با سلام و وقت بخیر
جوانی 21 ساله هستم مدت 6 ماه است گناه بزرگی را ترک کردم. بسیار سبک و خوش نود بودم از خودم.
چند روز پیش ناگهان در حین ویرایش چند عکس که اصلا تحریک کننده نبود حالت ارضا شدن دست داد ولی نه جهشی در کار بود در خروج و نه سستی فقط کمی حالت شهوت بود که اصلا به مانند به اوج رسیدن نبود. (مقدار زیادی از من خارج شد از آن روز همش خودمو لعنت می کنم و احساس گناه و اینکه به راحتی برگشتم به 6 ماه پیش منو عذاب می ده (گفتم در حال ویرایش چند عکس بودم که حس شهوت و با حرکت دادن خود روی صندلی خارج شدن ماده از بدم اتفاق افتاد)
بسیار دلگیر و افسرده شدم سر نماز اکثر اوقات گریه می کنم با خدا زیاد حرف می زنم دوست دارم پاک باشم.
بعد از آن روز حسی در من به وجود آمده که احساس می کنم با کوچک ترین تحریک حتی دارز کشیدن روی شکم یا پوشیدن لباس دوباره اون اتفاق میوفته احساس می کنم همیشه حالت شهوت در من وجود داره (تو این چند روز این جوری شدم) درحالی که در شش ماه اخیر خیلی سبک و راحت بدون هیچ حاشیه و بدون فکر برگشت به گذشته زندگی می کردم اما این چند روز جونم به لبم رسیده فقط نماز می خونم قرآن می خونم شروع کردم به حفظ دعا و قرآن .
ورزشمو بیشتر کردم اصلا تو سایت های تحریک آمیز نمی رم حتی توی خیابون تلاش می کنم کسی رو نگاه نکنم. غذامو بسیار کم کردم جوری که تو چند هفته 6 کیلو وزنم آمده پایین فقط بگید چیکار کنم که دوباره گناه نکنم به خدا نه اهل دروغم نه اهل حقه بازی نه نگاه به ناموس مردم فقط می خوام پاک بشم و خدانگاهشو ازم برنداره بدون خدا من می میرم بخدا افسردگی گرفتم خجالت می کشم برم مسجد روم نمیشه از آدمای مسجد که همه پاک همهخوبن خجالت می کشم پیششون وایستم صبحا قبل اذان بیدار می شم نمازم غضا نمیشه ...

یه سوال آیا اون شش ماه که این کار رو انجام ندادم با اتفاق چند روز پیش به باد رفت دوباره گناه کردم؟:Ghamgin:
مشاور عزیز :Gol:لطفا زود کمکم کن که کم آوردم کارم شده دعای کمیل گوش کردن(و چقدر آروم می شم با گوش کردن این دعا) (ترس از گناه داره می کشتم داره دیونم می کنه شبا تا سه صبح بیدارم و حسرت روزای خوبمو می خورم روزایی که موفق شدم اما باز شکست خوردم:Ghamgin: و گریه می کنم)
من دانشجوی رشته فنی مهندسی هستم زیاد درس می خونم روزی 5تا 8 ساعت پشت میز نشتم و نمی تونم توی جمع باشم بخاطر فشار درسی اصلا افکار تحریک آمیز ندارم به چیزای تحریک آمیز نگاه نمی کنم حتی به بدن خودم سعی می کنم نگاه نکنم اما این حس (شبیه قلقلک تو وجودمه) داره اذیتم می کنه
لطفا کمک کنید
ساعت بعد حساب داریم و من می ترسم (من خیلی می ترسم)

با نام و یاد دوست

سلام دوست من.
ممنونم که راحت مشکلت را بیان کردید چون خیلی ها هستند مسائلی را باخود سالها حمل می کنند و بی جهت زجر می کشند
و تبریک می گویم به خاطر دو چیز:
بعد معنوی ای که در تلاش درخودتان تقویت کرده اید( اهل مسجدبودن، دعا، کم خوری، ورزش، نماز، مطالعه، و...)
دوم همت تان که 6 ماه است که خودارضایی را کنار گذاشته اید و این موفقیت را مرهنون توجه به معنویت و ارتباط صمیمی با خدا و اراده بالای خود هستید.
دین برای آرامش ما آمده و دایره مسائل دینی و تکالیف و وظایف شرعی و عقلی در حد توانایی و اختیار و آگاهی ما است. وقتی شما برای تحریک شدن کاری نکردید لزومی ندارد این همه احساس گناه داشته باشید و اگر هم براثر غفلت چنین اتفاقی هم افتاده بود بهترین دوا توبه است نه در تردید ماندن و سرزنش کردن و ملامت کردن خود.
مراقب باشید این که گفتید خجالت می کشم مسجد بروم دقیقا همان چیزی است که شیطان دوست دارد. در واقع سدهای بزرگ هم ابتدای با سوراخ های ریز شکستن شان شروع می شود. بله اجازه ندهید شیطان بیشتر ذهن تان را درگیر کند.
وقتی ما بیمار شدیم چاره فرار از پزشک نیست
اگر گناه هم کرده بودید چاره فرار از خدا نیست باید از شیطان و نفس به سوی خدا فرار کنیم (فروا الی الله).
بنابراین نگران نباشید توبه و تلاشش شش ماهه شما از بین نرفته و همچنان در آغوش مهرو عنایت و لطف خدا قرار دارید.
احتلام و ارضا بدون تحریک ارادی نشان دهنده طبیعت سالم است و جای شکر دارد.
البته اگر گرفتار وسواس فکری یا عملی هستید و فردی اضطرابی هستید( نشانه هایی مثل اینها دارد: نگرانی و احتمال اتفاق بد دادن و گوش به زنگ بود، دلشوره، تعریق، تکرر ادرار، کم شدن حواس و حافظه، خستگی و کوفتگی و گرفتگی عضلات، سر درد، و..)با اندک تحریکی با لباس یا تشک و...جنب می شوید توصیه می کنم از روان پزشک کمک بگیرید تا با ذهنی آرام به معنویت و درس خود ادامه دهید.

سلام
ممنونم بخاطر وقتی که گذاشتید، مسجد رفتن رو بیشتر و منظم تر کردم سعی کردم دیگه به اون موضوع و اتفاق فکر نکنم حالم خیلی بهتر شد دوباره احساس سبکی می کنم و اون احساس عجیب از بین رفت دوباره با خیال راحت به درسام می رسم بدون نگرانی هر شب چند دعا بخصوص دعای کمیل و دعای عهد رو گوش می کنم فکر می کنم خیلی تو روحیم تاثیر داره دعای کمیل.
می خواستم دوباره تشکر کنم از شما
نمی دونم جای این سوال اینجا هست یا نه اما چطوری باید به خدا نزدیک تر بشم؟ چطوری باید از گناه دور بشم؟ اصلا راه درست توبه کردن چیه؟ چه نمازهایی برای بخشیده شدن گناهان و اینکه خدا کمکم کنه باید بخونم؟ در در این زمینه ها هیچی نمی دونم
لطفا بیشتر راهنماییم کنید گاهی ذهنم پر از حرفهایی می شه که گوش کردن بهشون برابر با گناه معمولا در این مواقع دعای کمیل می ذارم و و اینقدر گوش می دم تا ذهنم خالی از این حرفها بشه یا گاهی می گیرم می خوابم که دچار گناه نشم آیا این کارها درسته؟ بزرگترین ترسم اینه یه روز عوض بشم بشم کسی که دوسش ندارم (سوئ برداشت نشه منظورم اینه که دوست ندارم کسی بشم که گناه براش یه اتفاق عادیه)
دوباره تشکر می کنم خدا خیرتون بده که راهنماییم می کنید.

sedaqat;332181 نوشت:
با سلام و وقت بخیر
جوانی 21 ساله هستم مدت 6 ماه است گناه بزرگی را ترک کردم. بسیار سبک و خوش نود بودم از خودم.
چند روز پیش ناگهان در حین ویرایش چند عکس که اصلا تحریک کننده نبود حالت ارضا شدن دست داد ولی نه جهشی در کار بود در خروج و نه سستی فقط کمی حالت شهوت بود که اصلا به مانند به اوج رسیدن نبود. مقدار زیادی از من خارج شد

درمان گیاهی سیلان منی

خروج مني در مردان بدنبال تحريکات جنسي خواهد بود. جهت اطلاع خوانندگان گرامي، يک چرخة کامل فعاليت جنسي در مردان از 4 مرحله تشکيل مي شود، اين مراحل به ترتيب عبارتند از: مرحلة برانگيختگي، مرحلة کفه يا همان تداوم تحريک جنسي، مرحلة انزال، و بالاخره مرحلة فروکش.

اگر مردي وارد مرحلة برانگيختگي شود، بدون اينکه ساير مراحل رابطة زناشوئي را کامل کند، پروستات مايع مني را توليد مي کند، ولي اين مايع خارج نمي شود. ممکن است بعداً مقداري از اين مايع، خود بخود و يا حين ادرار کردن خارج گردد.
ما يک حالتي هم داريم که در اصطلاح به آن سيلان مني گفته مي شود. سيلان مني عبارت است از خروج خود بخودي و غير ارادي مني بدون برقراري رابطة زناشوئي يا رسيدن به حالت ارگاسم است.

اين حالت غير ارادي است و تحت کنترل فرد نمي باشد و ممکن است چندين بار در روز اتفاق بيفتد. اين حالت معمولاً براي فرد مبتلا بسيار استرس زا مي باشد. با شناخت علل آن مي توان به مقدار زيادي مشکل سيلان مني را حل کرد. سيلان مني بيشتر در سنين نوجواني و بلوغ اتفاق مي افتد، علت آن افزايش هورمونها و افزايش توليد مايع مني است. کمترين حالت نعوظ و کمترين حالت تحريک، منجر به خروج مني مي گردد.

شايعترين علل سيلان مني به قرار زير هستند:

1. عوامل رواني: در اينجا فرد به علت عدم آگاهي کافي، افکار خود را بيش از حد به تحريکات جنسي متمرکز مي کند و وارد مرحلة برانگيختگي جنسي از 4 مرحلة يک چرخة جنسي مي شود، و چون چرخة جنسي کامل نشده و به ارگاسم نمي رسد، مکرراً حالت سيلان مني به وي دست مي دهد.

2. عوامل محيطي: در اينجا فرد از عوامل موجود در پيرامون خود (کتاب، رسانه هاي صوتي و تصويري، اينترنت و غيره) جهت تحريکات جنسي استفاده مي کند و مغز وارد مرحلة برانگيختگي جنسي مي شود، و اگر چرخة جنسي کامل نشود، ممکن است سيلان مني اتفاق بيفتد. عوامل رواني ناخود آگاه هستند ولي فرد از عوامل محيطي با ارادة خود استفاده مي کند.

3. انزال داراي يک مرکز در نخاع شوکي است که سبب تخلية کيسه هاي مني مي شود. استمناء و يا مقاربت بيش از حد (مثلا چندين بار در روز) سبب تحريک بيش از حد اين مرکز گرديده و ممکن است در عده اي حتي بدون تحريکات جنسي، بصورت غبر ارادي کيسه هاي مني خالي شوند.

4. خستگي مفرط: در خستگي جسمي يا رواني شديد ناشي از کار مفرط، فرد ممکن است به خواب عميق برود. در خواب عميق مهار از قشر مغز برداشته مي شود. اينگونه افراد بلافاصله پس از خوابيدن، بدون وجود کوچکترين افکار يا فانتزي و يا روياي محرک، دچار خروج مني مي گردند. اين با خروج مني در خواب ناشي از افکار، فانتزي و يا رويا فرق مي کند.

برای درمان سیلان منی و انزال بی مورد نسخه های زیر را به نگارش در می آوریم:

نسخه اول:
2مثقال کندر 2مثقال شکر سفید
2مثقال سیاه دانه 1مثقال مصطکی
2مثقال رازیانه

طرز استفاده:
داروهای طبیعی مذکور را آسیاب کرده، روزانه بعد از هر وعده غذا(صبح، ظهر، و عصر) یک قاشق چایخوری میل کنید.

نسخه دوم:
200گرم ریشه نیلوفر آبی را در 6 لیوان آب آنقدر بجوشانید تا 4لیوان باقی بماند، سپس از صافی گذرانده و روزانه 3 استکان (صبح، ظهر، عصر) میل کنید.

نسخه سوم:
مصطکی گل انار بلوط
سیاه دانه زیره سیاه رازیانه
زیره سبز کندر تخم زنیان
هر کدام 2 مثقال

طرز استفاده: داروهای طبیعی مذکور را آسیاب کرده و 2 برابر وزن آنها عسل اضافه نموده و روزی 3 الی 5 قاشق میل نمایید.

منبع: سادین

سایت دکتر صفری نژاد

sedaqat;332181 نوشت:
با سلام و وقت بخیر
چند روز پیش ناگهان در حین ویرایش چند عکس که اصلا تحریک کننده نبود حالت ارضا شدن دست داد ولی نه جهشی در کار بود در خروج و نه سستی فقط کمی حالت شهوت بود که اصلا به مانند به اوج رسیدن نبود. (مقدار زیادی از من خارج شد از آن روز همش خودمو لعنت می کنم و احساس گناه و اینکه به راحتی برگشتم به 6 ماه پیش منو عذاب می ده (گفتم در حال ویرایش چند عکس بودم که حس شهوت و با حرکت دادن خود روی صندلی خارج شدن ماده از بدم اتفاق افتاد)
بسیار دلگیر و افسرده شدم سر نماز اکثر اوقات گریه می کنم با خدا زیاد حرف می زنم دوست دارم پاک باشم.
بعد از آن روز حسی در من به وجود آمده که احساس می کنم با کوچک ترین تحریک حتی دارز کشیدن روی شکم یا پوشیدن لباس دوباره اون اتفاق میوفته احساس می کنم همیشه حالت شهوت در من وجود داره (تو این چند روز این جوری شدم) درحالی که در شش ماه اخیر خیلی سبک و راحت بدون هیچ حاشیه و بدون فکر برگشت به گذشته زندگی می کردم اما این چند روز جونم به لبم رسیده فقط نماز می خونم قرآن می خونم شروع کردم به حفظ دعا و قرآن .
ورزشمو بیشتر کردم اصلا تو سایت های تحریک آمیز نمی رم حتی توی خیابون تلاش می کنم کسی رو نگاه نکنم. غذامو بسیار کم کردم جوری که تو چند هفته 6 کیلو وزنم آمده پایین فقط بگید چیکار کنم که دوباره گناه نکنم به خدا نه اهل دروغم نه اهل حقه بازی نه نگاه به ناموس مردم فقط می خوام پاک بشم و خدانگاهشو ازم برنداره بدون خدا من می میرم بخدا افسردگی گرفتم خجالت می کشم برم مسجد روم نمیشه از آدمای مسجد که همه پاک همهخوبن خجالت می کشم پیششون وایستم صبحا قبل اذان بیدار می شم نمازم غضا نمیشه ...

یه سوال آیا اون شش ماه که این کار رو انجام ندادم با اتفاق چند روز پیش به باد رفت دوباره گناه کردم؟:ghamgin:
مشاور عزیز :gol:لطفا زود کمکم کن که کم آوردم کارم شده دعای کمیل گوش کردن(و چقدر آروم می شم با گوش کردن این دعا) (ترس از گناه داره می کشتم داره دیونم می کنه شبا تا سه صبح بیدارم و حسرت روزای خوبمو می خورم روزایی که موفق شدم اما باز شکست خوردم:ghamgin: و گریه می کنم)
من دانشجوی رشته فنی مهندسی هستم زیاد درس می خونم روزی 5تا 8 ساعت پشت میز نشتم و نمی تونم توی جمع باشم بخاطر فشار درسی اصلا افکار تحریک آمیز ندارم به چیزای تحریک آمیز نگاه نمی کنم حتی به بدن خودم سعی می کنم نگاه نکنم اما این حس (شبیه قلقلک تو وجودمه) داره اذیتم می کنه
لطفا کمک کنید
ساعت بعد حساب داریم و من می ترسم (من خیلی می ترسم)

سلام ترک این کار بهترین تصمیمی بوده که گرفتی امیدتو از دست نده که خود ناامیدی گناهه

سلام
از تمامی دوستان که به من لطف داشتن تشکر می کنم.
po0neh عزیز حتما تاپیک ها رو مطالعه می کنم ممنونم.
اهل بلا عزیز از شما تشکر می کنم بسیار مطلب مفیدی بود.
mohamad hamzeh عزیز برام دعا کن ممنونم از حضورت.

موضوع قفل شده است