◊▫● دانلود صوتی زیارت حضرت زهرا (سلام الله علیها) ●▫◊

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
◊▫● دانلود صوتی زیارت حضرت زهرا (سلام الله علیها) ●▫◊

:Sham: زیارت حضرت فاطمه زهرا:doa(8): :Sham:
................................................................................
حاج محمدرضا طاهری

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا مُمْتَحَنَةُ اِمْتَحَنَکِ الَّذی خَلَقَکِ قَبْلَ اَنْ یَخْلُقَکِ

سلام بر تو ای آزمایش شده. آنکس که تو را آفرید پیش از آنکه تو را خلق کند، آزمودت

وَکُنْتِ لِما امْتَحَنَکِ بِه صابِرَةً وَنَحْنُ لَکِ اَولِیاَّءُ مُصَدِّقُونَ وَ لِکُلِّ ما

و تو در آن آزمایش بردبار و شکیبا بودی و ما دوستان تو و تصدیق‌کنندگان شماییم و در برابر هرچه

اَتی بِهِ اَبُوکِ صَلَّی اللّهُ عَلَیْهِ وَآلِهِ وَ سَلَّمَ وَ اَتی بِهِ وَصِیُّهُ عَلَیْهِ

پدرت صلی‌الله علیه و آله و سلم و وصیش علیه‌السلام آورده‌اند

السَّلامُ مُسَلِّمُونَ وَ نَحْنُ نَسْئَلُکَ اَللّهُمَّ اِذْ کُنّا مُصَدِّقینَ لَهُمْ اَنْ

تسلیم هستیم و ای خدا ما از تو می خواهیم همچنان‌که ما تصدیق‌کننده این بزرگان هستیم تو هم

تُلْحِقَنا بِتَصْدیقِنا بِالدَّرَجَةِ الْعالِیَةِ لِنُبَشِّرَ اَنْفُسَنا بِاَنّا قَدْ طَهُرْنا

ما را به خاطر همین تصدیق‌مان به درجه عالیه‌ای برسانی تا ما خود را مژده دهیم که به خاطر دوستی و

بِوَلایَتِهِمْ عَلَیْهِمُ السَّلامُ.

ولایت این خانواده علیهم‌السلام پاک شدیم.

:Sham: زیارت حضرت فاطمه زهرا :Sham:
.................................................. ..............................
قاسم موسوی قهار

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا مُمْتَحَنَةُ اِمْتَحَنَکِ الَّذی خَلَقَکِ قَبْلَ اَنْ یَخْلُقَکِ

سلام بر تو ای آزمایش شده. آنکس که تو را آفرید پیش از آنکه تو را خلق کند، آزمودت

وَکُنْتِ لِما امْتَحَنَکِ بِه صابِرَةً وَنَحْنُ لَکِ اَولِیاَّءُ مُصَدِّقُونَ وَ لِکُلِّ ما

و تو در آن آزمایش بردبار و شکیبا بودی و ما دوستان تو و تصدیق‌کنندگان شماییم و در برابر هرچه

اَتی بِهِ اَبُوکِ صَلَّی اللّهُ عَلَیْهِ وَآلِهِ وَ سَلَّمَ وَ اَتی بِهِ وَصِیُّهُ عَلَیْهِ

پدرت صلی‌الله علیه و آله و سلم و وصیش علیه‌السلام آورده‌اند

السَّلامُ مُسَلِّمُونَ وَ نَحْنُ نَسْئَلُکَ اَللّهُمَّ اِذْ کُنّا مُصَدِّقینَ لَهُمْ اَنْ

تسلیم هستیم و ای خدا ما از تو می خواهیم همچنان‌که ما تصدیق‌کننده این بزرگان هستیم تو هم

تُلْحِقَنا بِتَصْدیقِنا بِالدَّرَجَةِ الْعالِیَةِ لِنُبَشِّرَ اَنْفُسَنا بِاَنّا قَدْ طَهُرْنا

ما را به خاطر همین تصدیق‌مان به درجه عالیه‌ای برسانی تا ما خود را مژده دهیم که به خاطر دوستی و

بِوَلایَتِهِمْ عَلَیْهِمُ السَّلامُ.

ولایت این خانواده علیهم‌السلام پاک شدیم.

:Sham: زیارت حضرت زهرا در روز یکشنبه :Sham:
.............................................................................................
محسن حسن زاده

اَلسَّلامُ عَلَیْکِ یا مُمْتَحَنَةُ امْتَحَنَکِ الَّذى خَلَقَکِ فَوَجَدَکِ لِمَا امْتَحَنَکِ

سلام بر تو اى آزمایش شده ، آزمودت آن خدایى که تو را آفرید پس تو را در آنچه آزمود

صابِرَةً اَنَا لَکِ مُصَدِّقٌ صابِرٌ عَلى ما اَتى بِهِ اَبُوکِ وَ وَصِیُّهُ صَلَواتُ

بردبار یافت و من مقام شامخت را تصدیق دارم و بر آنچه پدرت و همچنین وصى او - که درود

اللّهِ عَلَیْهِما وَ اَنَا اَسْئَلُکِ اِنْ کُنْتُ صَدَّقْتُکِ اِلاّ اَلْحَقْتِنى بِتَصْدیقى

خدا بر ایشان باد - آورده اند صابرم و از تو مى خواهم که اگر تو را تصدیق کرده ام تصدیق مرا

لَهُما لِتُسَرَّ نَفْسى فَاشْهَدى اَنّى ظاهِرٌ بِوَِلایَتِکِ وَ وَِلایَةِ آلِ بَیْتِکِ

به آن دو نیز برسانى تا دلم را شاد گردانى و گواه باش که من پشت گرم به ولایت تو و ولایت خاندانت

صَلَواتُ اللّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ

صلوات الله علیهم اجمعین هستم

:Sham: زیارت حضرت فاطمه زهرا :Sham:
.................................................. ..............................
با نوای زیبای اباذر حلواجی

[SPOILER]

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُمْتَحَنَهُ امْتَحَنَکِ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَکِ قَبْلَ أَنْ یَخْلُقَکِ فَوَجَدَکِ لِمَا امْتَحَنَکِ

صَابِرَهً وَ زَعَمْنَا أَنَّا لَکِ أَوْلِیَاءُ وَ مُصَدِّقُونَ وَ صَابِرُونَ لِکُلِّ مَا أَتَانَا بِهِ

أَبُوکِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ وَ أَتَی (أَتَانَا) بِهِ وَصِیُّهُ‏ فَإِنَّا نَسْأَلُکِ إِنْ کُنَّا صَدَّقْنَاکِ

إِلاَّ أَلْحَقْتِنَا بِتَصْدِیقِنَا لَهُمَا لِنُبَشِّرَ أَنْفُسَنَا بِأَنَّا قَدْ طَهُرْنَا بِوِلاَیَتِکِ‏

اَلسَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ نَبِیِّ اللَّهِ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ حَبِیبِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ خَلِیلِ اللَّهِ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ صَفِیِّ اللَّهِ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ أَمِینِ اللَّهِ السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ خَیْرِ خَلْقِ اللَّهِ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ أَفْضَلِ أَنْبِیَاءِ اللَّهِ وَ رُسُلِهِ وَ مَلاَئِکَتِهِ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا بِنْتَ خَیْرِ الْبَرِیَّهِ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا سَیِّدَهَ نِسَاءِ الْعَالَمِینَ مِنَ الْأَوَّلِینَ وَ الْآخِرِینَ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا زَوْجَهَ وَلِیِّ اللَّهِ وَ خَیْرِ الْخَلْقِ بَعْدَ رَسُولِ اللَّهِ‏

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا أُمَّ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ سَیِّدَیْ شَبَابِ أَهْلِ الْجَنَّهِ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الصِّدِّیقَهُ الشَّهِیدَهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الرَّضِیَّهُ الْمَرْضِیَّهُ السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الْفَاضِلَهُ الزَّکِیَّهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الْحَوْرَاءُ الْإِنْسِیَّهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا التَّقِیَّهُ النَّقِیَّهُ السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الْمُحَدَّثَهُ الْعَلِیمَهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الْمَظْلُومَهُ الْمَغْصُوبَهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ أَیَّتُهَا الْمُضْطَهَدَهُ الْمَقْهُورَهُ

السَّلاَمُ عَلَیْکِ یَا فَاطِمَهُ بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ وَ رَحْمَهُ اللَّهِ وَ بَرَکَاتُهُ

صَلَّی اللَّهُ عَلَیْکِ وَ عَلَی رُوحِکِ وَ بَدَنِکِ‏

أَشْهَدُ أَنَّکِ مَضَیْتِ عَلَی بَیِّنَهٍ مِنْ رَبِّکِ وَأَنَّ مَنْ سَرَّکِ فَقَدْ سَرَّرَسُولَ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

وَ مَنْ جَفَاکِ فَقَدْ جَفَا رَسُولَ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

وَ مَنْ آذَاکِ فَقَدْ آذَی رَسُولَ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

وَ مَنْ وَصَلَکِ فَقَدْ وَصَلَ رَسُولَ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

وَ مَنْ قَطَعَکِ فَقَدْ قَطَعَ رَسُولَ اللَّهِ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

لِأَنَّکِ بَضْعَهٌ مِنْهُ وَ رُوحُهُ الَّذِی بَیْنَ جَنْبَیْهِ کَمَا قَالَ صَلَّی اللَّهُ عَلَیْهِ وَ آلِهِ‏

أُشْهِدُ اللَّهَ وَ رُسُلَهُ وَ مَلاَئِکَتَهُ أَنِّی رَاضٍ عَمَّنْ رَضِیتِ عَنْهُ سَاخِطٌ عَلَی مَنْ سَخِطْتِ عَلَیْهِ‏

مُتَبَرِّئٌ مِمَّنْ تَبَرَّأْتِ مِنْهُ مُوَالٍ لِمَنْ وَالَیْتِ مُعَادٍ لِمَنْ عَادَیْتِ‏ مُبْغِضٌ لِمَنْ

أَبْغَضْتِ مُحِبٌّ لِمَنْ أَحْبَبْتِ وَ کَفَی بِاللَّهِ شَهِیداً وَ حَسِیباً وَ جَازِیاً وَ مُثِیباً

ای آن که خدایی که تو را خلق کرد پیش از خلقت بیازمود و در آن آزمایش بر هر گونه بلا و مصیبت تو را شکیبا و بردبار گردانید
و ما چنین پنداریم که دوستان شما هستیم و مقام بزرگی شما را تصدیق می‏کنیم و بر هر دستور و تعلیمات الهی که پدر شما و وصیّش که درود حق بر او
و آلش باد برای ما آورد صبور و مطیع خواهیم بود
پس ما درخواست می‏کنیم هرگاه که مصدق و مؤمن به شما هستیم که ما را بواسطه این تصدیق به رسول و وصیش خدا به شما ملحق فرماید
تا به ما مژده رسد که بواسطه دوستی شما ما را از گناهان پاک سازد
سلام بر تو ای دختر رسول خدا سلام بر تو ای دختر پیغمبر خدا
سلام بر تو ای دختر حبیب خدا سلام بر تو ای دختر دوست خاص خدا
سلام بر تو ای دختر بنده خالص خدا سلام بر تو ای دختر امین خدا سلام بر تو ای دختر بهترین خلق خدا
سلام بر تو ای دختر بهترین پیغمبران و رسولان و فرشتگان خدا
سلام بر تو ای دختر بهترین خلق سلام بر تو ای سیده زنان عالم از اولین و آخرین
سلام بر تو ای زوجه ولی خدا (امیر المؤمنین) و بهترین تمام خلق بعد از رسول خدا
سلام بر تو ای مادر حسن و حسین دو سید جوانان اهل بهشت
سلام بر تو ای صدیقه طاهره که به راه دین شهید گردیدی
سلام بر تو ای آنکه خدا از تو خوشنود و تو از خدا خوشنودی
سلام بر تو ای صاحب فضیلت‏و پاکیزه صفات سلام بر تو ای انسیه حوراء
سلام بر تو ای ذات متقی پاک گوهر سلام بر تو ای آنکه به الهام خدا دانا بودی
سلام بر تو ای مظلوم (و دارای عصمت) که حق تو را غصب کردند
سلام بر تو ای ستم کشیده و مقهور دشمنان دین
سلام بر تو ای فاطمه دختر رسول خدا و رحمت و برکات حق بر تو باد
درود خدا بر تو و بر جسم و جان تو باد
گواهی می‏دهم که چون تو از جهان رفتی با مقام یقین و دلیل روشن از جانب پروردگار بودی و هر که تو را مسرور و شاد ساخته
رسول خدا که درود خدا بر او و آلش باد را شاد ساخته
و هر که در حق تو جفا و ظلم کرد به رسول خدا که درود خدا بر او و آلش باد ظلم و جفا کرده
و هر که تو را آزرده کرد رسول خدا که درود خدا بر او و آلش باد را آزرده است
و هر که به تو پیوست به رسول خدا که درود خدا بر او و آلش باد پیوسته
و هر که از تو بریده از رسول خدا که درود خدا بر او و آلش باد بریده است
زیرا تو پاره تن پیغمبر و روح مقدس آن بزرگواری
خدا را گواه می‏گیرم و رسول او و فرشتگان را که من از آن کس راضیم که شما از او راضی هستید و خشمگینم از هر که شما از او خشمگین هستید
بیزارم از آنکه شما از او بیزارید دوستم با آن که شما با او دوستید و دشمنم با هر که شما با او دشمنید
ناراضیم از هر که شما از او ناراضی هستید و محبوب من است هر که محبوب شماست و بر صدق گواهی من خدا کافی است
که گواه و محاسب و جزا دهنده و ثواب بخشنده است.
خدا را گواه می‏گیرم و پیغمبران و فرشتگان را خدا را گواه می‏گیرم و فرشتگان را که من دوستم با دوستان شما
و دشمنم با دشمنان شما و با هر که محاربه کند با شما محاربم
من ای مولای من به مقام عصمت و عظمت تو و پدر بزرگوارت و شوهر و فرزندانت که پیشوایان دین منند یقین دارم
و به ولایت و امامت شما ایمان دارم و ملتزم اطاعت شما هستم
گواهی می‏دهم که دین همان است که آنها راست و حکم خدا همان حکم است که آنها کنند و آنها حکم خدا را البته به خلق رسانیدند
و امت را به راه خدا به طریق حکمت و برهان و پند و اندرز نیکو دعوت کردند و از ملامت لائمان نیندیشیدند
و درود بر تو و بر پدر بزرگوار و شوهر و ذریه و فرزندانت که امامان پاک گوهرند ای پروردگار درود فرست بر محمد (ص) و اهل بیتش
و درود فرست بر بتول طاهره و صدیقه معصومه باتقوای پاکیزه روح
که از خدا راضی است و خدا از او راضی است پاک گوهر با رشد و هدایت و مظلوم و مقهور امت که حقش را غصب
و ارثش را منع کردند و استخوان پهلویش را شکستند و به شوهرش ستم نمودند و فرزندش را شهید کردند
ای خدا فاطمه دخت رسول توست و پاره تن و باطن قلب و جگر گوشه پیغمبر توست
تحیت و درود از توبر او باد و او تحفه گرانبهای توست که خاصه به وصی رسولت اعطا فرمودی و حبیب حضرت مصطفی و قرین حضرت مرتضی
و بزرگ زنان عالم و بشارت دهنده اولیاء و ملازم ورع و زهد
و سیب باغ فردوس و بهشت خلد تو مولدش را به شرف زنان بهشتی شرافت دادی
و انوار ائمه طاهرین را از نسل پاک او مقرر داشتی و در برابرش پرده نبوت را بیاویختی
پروردگارا درود فرست بر او درودی که مقامش نزد تو بیفزاید و نزد تو شرافت یابد و از مقام رضا و خشنودیت منزلت گیرد از ما تحیت و سلام به روح پاک آن بزرگوار برسان و بواسطه دوستی و محبت او ما را فضل و احسان و رحمت و مغفرت کرامت فرما که تو ای خدا دارای مقام عفو با لطف و کرامتی

[/SPOILER]