جمع بندی درآمدحاصل از سایت کلیکی به دلم نمی نشیند و میخواهم همه را بگونه ای پس دهم

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
درآمدحاصل از سایت کلیکی به دلم نمی نشیند و میخواهم همه را بگونه ای پس دهم

با سلام
سوال داشتم از محضرتان که امید است راهنمایی کنید.

من مدتی است که در سایت های تبلیغاتی کلیکی مشغول به کار هستم.
ولی از امروز این کار رو متوقف کردم چون حسم بهم میگه درآمد ازین راه حلال نیست و شک و شبهه داره.

به این صورت هست که شما تبلیغاتی رو نگجاه میکنید و به ازاش پول میگیرید اما مقدارش ناچیزه. . اگر یک سایت باشه 3/4 هزار تومن ماهانه. حالا اگر بخاید درامد بیشتری داشته باشید پول به سایت واریز میکنید و زیرمجموعه میخرید. به گفته مدیران زیرمجموعه هممثل ما انسان واقعیست. با هر کلیک زیرمجموعه بر روی تبلیغات شما مبلغی رو دریافت میکنید به عنوان پورسانت که با اجاره هر چه بیشتر زیرمجموعه که مساوی با سرمایه گزاری بیشتر هست درآمد هم بالا میره. حالا این سایت ها در ستاد ساماندهی ثبت شده اند. و درامد از نظر اونها شرعی ست. اما ایا این مثل سرمایه و سود نیست؟ انگار پول بزاری سود بگیری. این شرعی ست؟
اینگونه توجیه میکنند که بله شما انگار کارگر اجاره میکنید که براتون کار کنه ولی اصلا مثال خوبی نیست. کارگر کار میکنه و لی پول که به ما نمیده..

در بیشترین حالت درامد شما به حالت میلیونی هم میرسه...ایه عقلانی ست که شما بعد از چند ماه سرمایه گزاری میلیونی درآمد داشته باشید؟ اونم در حالی که فقط از پولتون سود میبرید و کار خاصی جز کلیک بر روی چند تعداد معدود اگهی انجام نمیدید. ؟

من تحقیق زیاد کردم . تنها مورد حلال اینه که خود شخص اگهی ببینه و مبلغی به حسابش بیاد. اما هیچ مرجعی نگفته درآمد از طریق زیرمجموعه حلال هست. با این حال من ادرس یکی از این سایت ها رو در اختیار شما قرار میدم که اگر خوب توضیح ندادم خودتان ببینید
http://bux.tirage24.com/?v=l

حالا سوال اصلی من:

من چند ماهی در این سایت ها کار کردم هم از سرمایه خودم استفاده کردم و هم از سودهایی که سایت ها به من میداد. حالا حساب کتابا قاطی شده. واسه کفاره دادن هر چی فکر میکنم نمیدونم چقدر باید بدم. چون حتی تخمینی هم سخت میشه گفت چقدر ازین پولها برای خودم بود و چقدر از سایت های دیگر برداشت کردم. لطفا کمکم کنید. میخام تمام این پولهلایی که دلم رضا نمیدهد و خرجش کردم به موسسه خیره ای ای بدهم تا حداقل پول حرام نخورده باشم. اما من با مبلغ ان مشکل دارم.شاید در حدود 600 تا 800 هزار
بوده
اما باز دقیق نمیشود گفت.
حتی نمیدانم این پولها را کجا خرج کردم که الان هیچ ندارم.

راه حل چیست؟ من چه کار کنم تا این بار را از دوشم بردارم؟
لطفا من رو از این همه فکر و خیال نجات دهید.
ممنون

با نام و یاد دوست

هـمـــای سعـــادت;331476 نوشت:
با سلام سوال داشتم از محضرتان که امید است راهنمایی کنید. من مدتی است که در سایت های تبلیغاتی کلیکی مشغول به کار هستم. ولی از امروز این کار رو متوقف کردم چون حسم بهم میگه درآمد ازین راه حلال نیست و شک و شبهه داره. به این صورت هست که شما تبلیغاتی رو نگجاه میکنید و به ازاش پول میگیرید اما مقدارش ناچیزه. . اگر یک سایت باشه 3/4 هزار تومن ماهانه. حالا اگر بخاید درامد بیشتری داشته باشید پول به سایت واریز میکنید و زیرمجموعه میخرید. به گفته مدیران زیرمجموعه هممثل ما انسان واقعیست. با هر کلیک زیرمجموعه بر روی تبلیغات شما مبلغی رو دریافت میکنید به عنوان پورسانت که با اجاره هر چه بیشتر زیرمجموعه که مساوی با سرمایه گزاری بیشتر هست درآمد هم بالا میره. حالا این سایت ها در ستاد ساماندهی ثبت شده اند. و درامد از نظر اونها شرعی ست. اما ایا این مثل سرمایه و سود نیست؟ انگار پول بزاری سود بگیری. این شرعی ست؟ اینگونه توجیه میکنند که بله شما انگار کارگر اجاره میکنید که براتون کار کنه ولی اصلا مثال خوبی نیست. کارگر کار میکنه و لی پول که به ما نمیده.. در بیشترین حالت درامد شما به حالت میلیونی هم میرسه...ایه عقلانی ست که شما بعد از چند ماه سرمایه گزاری میلیونی درآمد داشته باشید؟ اونم در حالی که فقط از پولتون سود میبرید و کار خاصی جز کلیک بر روی چند تعداد معدود اگهی انجام نمیدید. ؟ من تحقیق زیاد کردم . تنها مورد حلال اینه که خود شخص اگهی ببینه و مبلغی به حسابش بیاد. اما هیچ مرجعی نگفته درآمد از طریق زیرمجموعه حلال هست. با این حال من ادرس یکی از این سایت ها رو در اختیار شما قرار میدم که اگر خوب توضیح ندادم خودتان ببینید http://bux.tirage24.com/?v=l حالا سوال اصلی من: من چند ماهی در این سایت ها کار کردم هم از سرمایه خودم استفاده کردم و هم از سودهایی که سایت ها به من میداد. حالا حساب کتابا قاطی شده. واسه کفاره دادن هر چی فکر میکنم نمیدونم چقدر باید بدم. چون حتی تخمینی هم سخت میشه گفت چقدر ازین پولها برای خودم بود و چقدر از سایت های دیگر برداشت کردم. لطفا کمکم کنید. میخام تمام این پولهلایی که دلم رضا نمیدهد و خرجش کردم به موسسه خیره ای ای بدهم تا حداقل پول حرام نخورده باشم. اما من با مبلغ ان مشکل دارم.شاید در حدود 600 تا 800 هزار بوده اما باز دقیق نمیشود گفت. حتی نمیدانم این پولها را کجا خرج کردم که الان هیچ ندارم. راه حل چیست؟ من چه کار کنم تا این بار را از دوشم بردارم؟ لطفا من رو از این همه فکر و خیال نجات دهید.

با سلام و عرض ادب

اگر صاحبان اصلی پول را میشناسید،باید به مقداری که یقین کنید چیزی برگردنتان نمانده است به آنها برگردانید ودر غیر این صورت ،از طرف آنان با اجازه مرجع تقلیدتان به فقیر صدقه بدهید.

موضوع قفل شده است