نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کداميک از بخشهاي تقويم بيشتر مورد توجه شما بوده است؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نمایش رویداد های ملی و مذهبی و میلادی

39 51.32%
  • نمايش اوقات شرعي و پخش اذان

54 71.05%
  • آيات گلچين شده قرآن کريم همراه با تفسير

35 46.05%
  • احاديث زیبای معصومین

38 50.00%
  • نمايش احکام شرعی

40 52.63%
  • جملات زيباي شهدا ، وصيتنامه ، خاطره

38 50.00%
  • مطالب مشاوره اي کاربردی

32 42.11%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 3 از 44 نخست 1234513233343 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

علاقه
    خدا و حضرت زهرا (س) و امام زمان(عج)
    نوشته
    6,242
    صلوات
    55688
    حضور
    60 روز 3 ساعت 3 دقیقه
    وبلاگ
    1
    دریافت
    66
    آپلود
    42
    گالری
    3111

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    من هم از همه دوستانی که برای تهیه تقویم کمک کردند تشکر میکنم به ویژه جناب گل لیلا و جناب مـهـدی که زحمات فراوانی کشیدند.
    کار فوق العاده زیبا و بی نظیری هست.
    اجر همگی با صاحب الزمان
    یاعلی

ویرایش توسط سلیلة الزهراء : 1392/01/17 در ساعت 19:48
    مــــولاي غريبــــــم!

اشتياقــــــي که به ديــــدار تـــو دارد دل مــــن

دل مـــــن دانـــد

و مـــــــن دانــــــم و

تنــــها دل مــــــن ...

شـــادی
    روح شـــهـــدا صـــلـــوات

نوشته
    15
    صلوات
    127
    حضور
    21 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

اللًّهُـ__ـمَ صَّـ__ـلِ عَـ__ـلَى مُحَمَّـ__ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ__ـَد و عَجِّـ__ـلّ فَّرَجَهُـ__ـم
    اللًّهُـ__ـمَ صَّـ__ـلِ عَـ__ـلَى مُحَمَّـ__ـدٍ وَ آلِ مُحَمَّـ__ـَد و عَجِّـ__ـلّ فَّرَجَهُـ__ـم

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,956
    صلوات
    54562
    حضور
    80 روز 5 ساعت 3 دقیقه
    وبلاگ
    5
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط dadashjoun نمایش پست ها
    ا سلام خیلی ممنون از تقویم خیلی خوبتون اگه میشه اوقات شرعی شهر اتاوا (کانادا) رو برای من بگذارید. متشکرم
    سلام
    عرض ادب و احترام
    اوقات شرعی که ما تو تقویم استفاده کردیم همه از سایت ژوفیزیک ایران است که مورد تایید مقام معظم رهبری است
    برای شهرهای خارجی ما از سایت شهید آوینی استفاده می کنیم شهر شما تو سایت آوینی نیست از سایت اذان گو گرفتم ببینید اگه درسته فایلش را براتون بذارم تو سایت(از پیوست دانلود کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط emad.esmaeilli نمایش پست ها
    من سه بار دانلود کردم نتونستم نصب کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط emad.esmaeilli نمایش پست ها
    من 5 بار دانلود کردم فایل ناقصه نصب نمیشه
    شما دوستان گرامی باید فایل را کامل دانلود کنید حجم فایلی که دان شده باید 10.75 مگابایت باشد
    از دانلود مننجر استفاده کنید مشکل حل میشود
    با تشکر
    ویرایش توسط مهدی : 1392/01/17 در ساعت 20:34
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

علاقه
    عقاید اسلامی
    نوشته
    2,155
    صلوات
    19405
    حضور
    1 روز 4 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    18
    آپلود
    0
    گالری
    190

سلام عليكم

عرض تبريك سال جديد و قبولي عزاداري شيعيان اميرالمومنين در غم يار وفادارشان.

تشكر از زحمات جناب مهندس گل ليلا و جناب مهدي و تمام دوستان غير از خودم كه زحمات بسيار زيادي براي تهيه اين كار عظيم كشيده اند به راحتي ممكن نيست.

انشالله همگي به زودي مشرف به زيارت حرم شريف ائمه اطهار بشوند.

ویرایش توسط maryam : 1392/01/18 در ساعت 10:26
    [SIGPIC][/SIGPIC]

مقربان

علاقه
    گل ، صدای رود خونه ، آبی فیروزه ای، صدای اذان مرحوم مؤذن زاده اردبیلی
    نوشته
    755
    صلوات
    5867
    حضور
    31 روز 1 ساعت 39 دقیقه
    وبلاگ
    9
    دریافت
    16
    آپلود
    53
    گالری
    116

نقل قول نوشته اصلی توسط گل ليلا نمایش پست ها

تشکر و قدردانی

من شنيدم که شما فصل بهاري آقا
    به دل خسته ما صبر و قراري آقا
    حيف يکسال گذشت و خبري از تو نشد
    هوس آمدن امسال نداري آقا؟

با سلام و آرزوي سالي پر از موفقيت و سربلندي براي عزيزان اسک ديني
    و عرض تسليت ايام فاطميه و شهادت حضرت زهراي مرضيه (س)

خدا رو شاکرم که باز توفيق داد که سال جديد رو با ارائه يک نسخه ويژه از تقويم شميم يار که مورد علاقه بسياري از کاربران فضاي مجازي در سال گذشته بوده است، آغاز کنيم.
    اميدوارم امسال نيز اين نرم افزار که حاصل چهارماه فعاليت و تلاش شبانه روزي و خستگي ناپذير جمعي از مديران ، همکاران و کاربران خوب انجمن گفتگوي ديني بوده است، مورد استفاده و رضايت شما علاقمندان قرار گيرد.
    امسال نيز ثواب استفاده از اين نرم افزار را که به نام مهدي فاطمه(عج) مزين است ، به روح مطهر بي بي دو عالم حضرت زهرا(س) تقديم مي کنيم.باشد که آن بزرگوار دست گير همه ما در دنيا و آخرت باشند.

︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! لازم می دانم در اینجا از زحمات شبانه روزی و خالصانه عزیزان محترمی که در شکل گیری این نرم افزار ، ماهها از بهترین وقت و لحظات خود را صرف تهیه محتوا ، نظارت ، بررسی مطالب ،طراحی گرافیکی ، برنامه نویسی و تست نرم افزار کردند سپاسگزاری کنم.

︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! دوست و برادر عزیزم جناب مهدی برای طراحی گرافیک بسیار زیبای نرم افزار و برنامه نویسی بخشهای ویژه و جدید شمیم یار
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! سرکار سلیله الزهرا و سرکار افلاکیان بابت تهیه محتوای معنوی بخش شهدا ، شامل کلام و خاطرات زیبای شهیدان دفاع مقدس
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! سرکار maryam بابت تهیه و تدوین مناسبتهای ملی ، مذهبی و میلادی تقویم شمیم یار از منابع مختلف
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! سرکار زینب سادات بابت انتخاب آیات زیبا و نورانی قرآن کریم و تنظیم محتوا به صورت متن ، ترجمه و تفسیر کلام الهی
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! سرکار tahoor بابت تهیه محتوای بخش ویژه معصوم شناسی که از بخشهای جدید شمیم یار می باشد
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! سرکار آدینه بابت انتخاب و گلچین کردن فایلهای صوتی بسیار زیبای مهدوی برای روزهای جمعه
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! کارشناس محترم هدی بابت تهیه و گلچین کردن احادیث نورانی معصومین
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! کارشناسان محترم نور و سجاد بابت تهیه و انتخاب احکام شرعی با توجه به مخاطبین نسل امروز
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! جناب حامی بابت تهیه بخش غنی و پر بار مشاوره با توجه به دغدغه های مخاطبین
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! مدیران محترم اجرایی ، فرهنگی و فنی که یار و همراه همیشگی بخش فرهنگی و نرم افزار برای تولید این آثار فاخر می باشند
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! همکار محترم تدوین بابت هماهنگی و پیگیری نظارت محتوای نرم افزار و ارزیابان محترم مرکز ملی بابت نظارت دقیق بر محتوای نرم افزار
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! مديريت محترم سايت اسک دين جناب حجه الاسلام امیرخانی بابت همفکری و پیگیری و نظارت بر تسریع فرآیند تولید نرم افزار و جناب حجه الاسلام زارع مدیریت اسبق انجمن بابت هماهنگی جهت استارت کار
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! همچنين از جناب جعفری مدیریت محترم بخش اینترنت مرکز ، جناب حجه الاسلام و المسلین روشن تن مدیریت محترم بخش ارزیابی مرکز و جناب حجه الاسلام و المسلین مخدوم رییس محترم مرکز ملی پاسخگویی تشکر می کنم و امیدوارم این بزرگواران با حمایت همه جانبه خود ما را در تولید و گسترش این گونه نرم افزارها هرچه بیشتر یاری نمایند.
    ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!! و برخی از همکاران و کاربران محترم دیگر که راضي به بردن نامشان نبودند.

جهت سلامتی همه این عزیزان که ان شاء الله شمیم یار یعنی عطر گل نرگس و توفیق زیارت جمال نورانی امام عضر(عج) نصیبشون بشه ، سه صلوات محمدی قرائت بفرمایید.

التماس دعا
    خدمتگزار نشریات الکترونیک و نرم افزارهای دینی
    گل لیـــــــــــلا

سلام

واقعا دستتون درد نکنه

بهترین هدیه سال جدید بود

بسیار پربار ، زیبا و بدرد بخور

از شما و همه کسانی که نام بردید تشکر میکنم

اجرتون با مادر

نوشته
    15
    صلوات
    127
    حضور
    21 ساعت 20 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0

اجرکم عندالله

نوشته
    5
    صلوات
    56
    حضور
    3 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مـهـدی نمایش پست ها
    سلام
    عرض ادب و احترام
    اوقات شرعی که ما تو تقویم استفاده کردیم همه از سایت ژوفیزیک ایران است که مورد تایید مقام معظم رهبری است
    برای شهرهای خارجی ما از سایت شهید آوینی استفاده می کنیم شهر شما تو سایت آوینی نیست از سایت اذان گو گرفتم ببینید اگه درسته فایلش را براتون بذارم تو سایت(از پیوست دانلود کنید

شما دوستان گرامی باید فایل را کامل دانلود کنید حجم فایلی که دان شده باید 10.75 مگابایت باشد
    از دانلود مننجر استفاده کنید مشکل حل میشود
    با تشکر

خیلی ممنون
    اذان ظهرش دقیقه ولی اذان صبح و مغربش چند دقیقه اختلاف داره. ولی مهم نیست، اگه لطف کنید فایلش رو برام درست کنید ممنون میشم.

نوشته
    7
    صلوات
    51
    حضور
    8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0

مشکل با محل قرار گیری تقویم در دسکتاپ

با سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان
    من تقویم 92 رو نصب کردم
    بسیار عالی بود
    اما یک مشکلی دارم باهاش
    اینکه به طور کامل به لبه دسکتاپ نمی چسبه
    یعنی از لبه دسکتاپ (سمت راست مانیتور) حدود 2 3 سانتی متر فاصله داره
    ضمن اینکه مثل گجت ها ، اصلا نمی شود جابجاش کرد
    سر جاش قفل شده
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    با تشکر
    ویرایش توسط erfan_3d : 1392/01/17 در ساعت 21:37

نوشته
    892
    صلوات
    1561
    حضور
    16 روز 10 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0

واقعا تشکر از این برنامه بسیار عالی
    انصافا و خداوکیلی خیلی خیلی کاربردیه.هرچقدر هم تشکر کنم کم گفتم
    فقط چندتا سوال و یا شاید پیشنهاد
    اول اینکه امکان انتخاب 3 اذان مختلف برای نماز های 5 گانه که با 3 اذان در موردشون مطلع میشیم ، قرار ندادید؟
    دوم اینکه اون امکان ثبت یادآوری که قرار دادید فقط روز رو میتونیم تعیین کنیم؟ساعت و زمانش رو نمیشه تعیین کرد؟ضمنا چجوری بهمون یادآوری میکنه؟روی تقویم نشون میده؟نمیشه یه آلارم یا زنگی براش تعیین کرد؟
    سوال سوم اینکه اون قسمت یادداشت روزانه به چه درد میخوره و دقیقا چجوری کار میکنه؟
    اما 4تا مطلب
    اول یه گلایه که هنوز رویداد ها بخشش کامل نیست به عنوان مثال روز 25 بهمن روز ولنتاین میلادی هست و روز 29 روز سپندارمزگان اما توی تقویم ثبت نشده
    دوم هم یه گلایه دیگه اینکه یادمه توی تاپیک قبلی گفته شد که اگر میشه این امکان رو تعیین کنید که قبل از اذان بتونیم به چند ایاتی از قران مجید گوش بدیم و بعد از اون هم اگر تعقیباتی هست بتونیم گوش بدیم.خیلی از ماها به این مساله علاقه مندیم و من خیلی منتظر این ویژگی بودم اما به نظر قرار داده نشده
    مطلب سوم این که الان من مثلا نمیدونم 24 تیر میشه 15 جون یا جولای؟یا اینکه جون یا جولای چندمین ماه میلادی میشه؟
    مطلب چهارم هم یه پیشنهاده که یه قسمت تبدیل تاریخ قمری به هجری و مبیلادی و کلا برعکس اینا توی نرم افزار بزارید دیگه تکمیل میشه
    باز هم تشکر به خاطر این نرم افزار بیییییییییییییییییییییییی ییی نظیر

ویرایش توسط muiacir : 1392/01/17 در ساعت 22:10

نوشته
    17
    صلوات
    127
    حضور
    22 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    2
    آپلود
    0
    گالری
    5

اجرتون با خدا
    من تقویم شمیم یار 91 رو سال پیش دانلود کردم و برای دوستانم هم دادم.خیلی استفاده کردم.حالا که تقویم 92 رو نصب کردم،امکاناتش کاملتر شده .بی نظیره

صفحه 3 از 44 نخست 1234513233343 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از 1395/12/04, 03:07 : 3

کلمات کلیدی این موضوع