نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کداميک از بخشهاي تقويم بيشتر مورد توجه شما بوده است؟

رأی دهندگان
76. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • نمایش رویداد های ملی و مذهبی و میلادی

39 51.32%
  • نمايش اوقات شرعي و پخش اذان

54 71.05%
  • آيات گلچين شده قرآن کريم همراه با تفسير

35 46.05%
  • احاديث زیبای معصومین

38 50.00%
  • نمايش احکام شرعی

40 52.63%
  • جملات زيباي شهدا ، وصيتنامه ، خاطره

38 50.00%
  • مطالب مشاوره اي کاربردی

32 42.11%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 11 از 44 نخست ... 910111213213141 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: ︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

نوشته
    6
    حضور
    6 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    14

با سلام و تشکر از نرم افزار واقعا عالی تون
    اگه میشه برای اذان شهر فریدونشهر از توابع استان اصفهان را هم وارد کنید.
    خیلی ممنون

2. صلوات ها 7

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

نقل قول نوشته اصلی توسط alit نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از نرم افزار واقعا عالی تون اگه میشه برای اذان شهر فریدونشهر از توابع استان اصفهان را هم وارد کنید. خیلی ممنون
    سلام
    عرض ادب و احترام
    شهر شما تو تقویم هست
    قسمت اوقات شرعی برید
    لبه انتخاب شهر
    از لیست استان ها بزنید اصفهان
    از لیست شهر ها برید صحفه دومش
    شهر هفتم فیردونشهر است
    با تشکر

︵‿❤ نرم افزار دسکتاپي تقويم شمیم يار 92 ❤‿︵ تقويم 93 منتشر شد!!!

3000 مداحی محرم +5000 صوت مذهبی
    دریایی از امکانات پیش روی شماست

4. صلوات ها 8

علاقه
    ظهور.کامپیوتر
    نوشته
    57
    حضور
    26 دقیقه
    دریافت
    11
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    490

سلام.عالی بود

6. صلوات ها 7

نوشته
    5
    حضور
    4 ساعت 21 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    30

یا سلام و خسته نباشید
    ضمن تشکر از تمام زحمات شما من در ویندوز 8 مشکلی دارم ، بعدر از نصب تقویم شمیم یار 92 هر موقع که بر روی محیط Desktop کلیک میکنم تقویم غیر فعال میشه و مجبور هستم دوباره اون رو از کنار ساعت در Taskbar فعال کنم میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست چون این مشکل رو با تقویم شمیم یار 91 در ویندوز 8 نداشتم.
    با تشکر.

8. صلوات ها 7

علاقه
    مطالعه
    نوشته
    15
    حضور
    4 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    50

سلام واقغا این تقویم معرکه استفقط تنها مشکلی که من دارم اینه که اخطار ها به فارسی نیست؟! اخطار ها به صورت حروفی در هم نمایش داده می شود؟! لطفا راهنماییم کنید
    چفیه هاتان را به دست فراموشی سپردیم و وصیت نامه هایتان را نخوانده رها کردیم .پلاکهایتان را که تا دیروز نشانی از شما بود امروز گمنام مانده است

10. صلوات ها 7

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

نقل قول نوشته اصلی توسط doosty نمایش پست ها
    سلام واقغا این تقویم معرکه استفقط تنها مشکلی که من دارم اینه که اخطار ها به فارسی نیست؟! اخطار ها به صورت حروفی در هم نمایش داده می شود؟! لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    عرض ادب و احترام
    تو قسمت راهنمای نرم افزار گذاشتیم اینجا هم تو سوالات متداول هست
    به این ترتیب عمل کنید
    )جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی نمایش حروف فارسی، تنظیمات صحیح فارسی ویندوزتان را به صورت زیر بررسی فرمایید:
    Win XP: Control Panel-->Language, and Regional Options
    سپس زبان Farsi را انتخاب نمایید.
    Win 7 : Control Panel-->Clock,Language & Region --> Regional and Language
    زبان Persian را انتخاب نمایید.
    سپس به برگه آخر یعنی Administrative رفته و با زدن دکمه Change System Locale گزینه Persian را انتخاب کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ddhalerworden نمایش پست ها
    یا سلام و خسته نباشید ضمن تشکر از تمام زحمات شما من در ویندوز 8 مشکلی دارم ، بعدر از نصب تقویم شمیم یار 92 هر موقع که بر روی محیط Desktop کلیک میکنم تقویم غیر فعال میشه و مجبور هستم دوباره اون رو از کنار ساعت در Taskbar فعال کنم میشه راهنمایی کنید که مشکل از کجاست چون این مشکل رو با تقویم شمیم یار 91 در ویندوز 8 نداشتم. با تشکر.
    این مشکل زمانی درست میشه که روی شو دسکتاپ کلیک کنید و تقویم برود قسمت تری

کافیه هر موقع شو دسکتاپ را زدید بعدش یه بار تقویم را باز کنید و دوباره ببندید خودش درست میشود

با تشکر

ویرایش توسط مهدی : ۱۳۹۲/۰۱/۲۵ در ساعت ۱۸:۰۵

12. صلوات ها 9

نوشته
    6
    حضور
    55 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    41

سلام استاد
    محاسبه سايت الهي در خصوص سلنگور ظاهرا براساس محاسبات اهل سنت هست و با زمان اونا اينم زمان داده فكر كنم اگه گجت پيوستي را براي محاسبات استفاده كنيد دقيقتر و شيعي است.

با تشكر فراوان

14. صلوات ها 7

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyomova نمایش پست ها
    سلام استاد محاسبه سايت الهي در خصوص سلنگور ظاهرا براساس محاسبات اهل سنت هست و با زمان اونا اينم زمان داده فكر كنم اگه گجت پيوستي را براي محاسبات استفاده كنيد دقيقتر و شيعي است. با تشكر فراوان
    سلام
    عرض ادب و احترام
    از رو این گجت نمیشه فایل ساخت باید سایت یا فایلی باشه که اوقات کل سال را داشته باشد
    حالا می گردم ببینم سایت بهتری پیدا می کنم
    با تشکر

16. صلوات ها 8

علاقه
    خداوند
    نوشته
    228
    حضور
    22 ساعت 29 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    17
    صلوات
    976

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

دلیل اینکه بنده این نرم افزار را نصب کردم:
    مراقب تقویم های کاغذی سوراخدار رو میزی جدید باشید. برخی از چاپخانه ها امسال ساعات شرعی رو (کاملاً) اشتباه درج کردند. (حالا نمی دونم از قصد بوده یا غیر عمد... در مجموع هرجایی که در دولت مسئول این قضیه هست باید با جریمه جلوی خطاهای اینها رو بگیره) مراقب باشید وقتی تقویم رومیزی می خرید حتما روی جلد اون رو دقت کنید که مشخصات کامل چاپخانه و... روی اون درج شده باشه... اگر نبود نخرید.... تا تولید کننده ها یاد بگیرن از دفعات دیگه در درج ساعات شرعی دقت کنند...

تشکر از شما: بنده پس از اون قضیه بالا که خدمتتون عرض کردم. برای امتحان نرم افزار (شمیم یار 92) رو نصب کردم و پس از اون مشاهده کردم که این نرم افزار بسیار سودمند و مفید و دقیق هست... و به شخصه بسیار از طراحی زیبا... سرعت بالا... دقت بالا... و امکانات زیاد این نرم افزار لذت بردم... خداوند انشالله به حق محمد و آل محمد مشکلاتتون رو رفع کنه، همونطور که مشکل ما رو رفع کردید

برخی کمبودهای این نرم افزار:

1) بنده دو مونیتور دارم که بصورت Dual View تنظیم شده (یعنی تصویر مونیتور دوم در سمت راست و تصویر مونیتور اول و اصلی در سمت چپ دیدگاه قرار میگیره) و مونیتور بزرگم رو بعنوان مونیتور اصلی سیستم عامل تعریف کردم. ولی وقتی نرم افزار رو باز می کنم، همیشه این نرم افزار در مونیتور دوم نمایش داده میشه که همیشه خاموش هست و مجبورم با سختی مونیتور دوم رو روشن کنم و پنجره برنامه شما رو از سمت راست بکشم به سمت چپ که بیاد توی مونیتور اول و دیده بشه. که خیلی سخته... اگر می شد این امکان رو تصحیح می کردید خیلی خوب بود... نکته عجیب اینجاست که وقتی تازه نرم افزار باز میشه اون نوار برنامه شما رو در مونیتور اصلی نمایش میده!!! ولی وقتی روی همون نوار کلیک میشه که برنامه اصلی باز بشه... برنامه اصلی در مونیتور 2 باز میشه!!! به حق چیزهای ندیده!

2) در قسمت (ثبت یادآوری) و (یادداشت روزانه) اگر امکان import و export رو هم قرار بدید. اونهایی که می خواهند بدلیل مشکلاتی سیستم عاملشون رو پاک کرده و دوباره نصب کنند. می تونند بعد از نصب مجدد سیستم عامل دوباره تمام تنظیمات قبلی رو به نرم افزار شما وارد کنند. با اینکارتون باعث میشید که کاربران حرفه ای بیشتر به سمت نرم افزار شما رو بیارن. چون در غیر اینصورت می ترسند که اگر اطلاعات زیادی رو در نرم افزار شما وارد کنند بعد از پاک کردن سیستم عامل و نصب مجدد همه از بین بره و زحماتشون بی نتیجه باشه

3) در قسمت ثبت یاد آوری بهتره که یک چرخه ایجاد کنید. که مثلا 22 بهمن تمام سالها آلارم بده و یا اینکه 22 بهمن سال 93 آلارم بده... و در حالت اول وقتی آلارم داد دیگه تنظیمات پاک نشه و سال دیگه هم همون موقع آلارم بده... به این صورت کاربران دستشون بازتره و مشتری دائمی شما خواهند شد... و به نرم افزارتون عادت می کنند... مثلا بعضی ها هستند می خوان که روز تولد دیگران رو یادداشت کنند. نمی تونند هر سال اونو ثبت کنند و می خوان وقتی یکبار ثبت کردن دیگه در حافظه نرم افزار برای همیشه بمونه...

4) وقتی کاربر بر روی مثلا (قرآن) یا (حدیث) و... کلیک می کنه به نظر من بهتره که رنگ صورتی اونجایی که نوشته (قرآن) مثلا صورتی کمرگ بشه که کاربر بفهمه الان کجا هست... و گیج نشه

5) مستطیل (هجری قمری) رو هم در صفحه اصلی اگر یک کمی طولانی تر کنید ثواب داره که این جمادی الاول و جمادی الثانی... بنده خدا ها جا بشن

6) یک فایل میانبر هم اگر بعد از نصب در دسکتاپ می گذاشتید که اون بنده خداهایی که کلن می بندنش و دوباره می خوان باز کنند بتونند

باز هم اگر ایرادی بود بعدا می گم خدمتتون

ولی در مجموع بنده (بعنوان یک کاربر حرفه ای و outlook باز و برنامه نویس ) خیلی خوشحالم که این نرم افزار رو در کامپیوتر خودم دارم و انشالله اگر روال اینطور پیش بره بنده هرگز این نرم افزار رو از کامپیوتر خودم پاک نخواهم کرد و براتون (تبلیغ + دعا) هم خواهم کرد انشالله

خوانندگان عزیز در خاتمه برای تمام کسانی که در ساخت این نرم افزار تلاش کردند
    یک صلوات محمدی بفرستید

یا حسین شهید (ع)
    ویرایش توسط ماه نورد : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶ در ساعت ۱۱:۰۱

18. صلوات ها 9

علاقه
    دین و موضوعات دینی
    نوشته
    5,952
    حضور
    80 روز 5 ساعت 37 دقیقه
    دریافت
    131
    آپلود
    0
    گالری
    1505
    صلوات
    54604

سلام
    عرض ادب و احترام
    با تشکر از عنایت و دقت شما
    مورد یک را برسی می کنیم اگر راهی داشت خدمتون عرض می کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماه نورد نمایش پست ها
    ) در قسمت (ثبت یادآوری) و (یادداشت روزانه) اگر امکان import و export رو هم قرار بدید. اونهایی که می خواهند بدلیل مشکلاتی سیستم عاملشون رو پاک کرده و دوباره نصب کنند. می تونند بعد از نصب مجدد سیستم عامل دوباره تمام تنظیمات قبلی رو به نرم افزار شما وارد کنند. با اینکارتون باعث میشید که کاربران حرفه ای بیشتر به سمت نرم افزار شما رو بیارن. چون در غیر اینصورت می ترسند که اگر اطلاعات زیادی رو در نرم افزار شما وارد کنند بعد از پاک کردن سیستم عامل و نصب مجدد همه از بین بره و زحماتشون بی نتیجه باشه
    انشالله در نسخه های بعدی این امکان را قرار میدیم ولی در حال حاضر هر موقع خواستید سیستم را عوض کنید به این آدرس برید و این فایل را کپی کنید و بعد از نصب سیستم جدید دوباره تو همون آدرس کپیش کنید
    کد:
    c:\program files\tagh92\yadavari.txt
    در قسمت ثبت یاد آوری بهتره که یک چرخه ایجاد کنید. که مثلا 22 بهمن تمام سالها آلارم بده و یا اینکه 22 بهمن سال 93 آلارم بده... و در حالت اول وقتی آلارم داد دیگه تنظیمات پاک نشه و سال دیگه هم همون موقع آلارم بده... به این صورت کاربران دستشون بازتره و مشتری دائمی شما خواهند شد... و به نرم افزارتون عادت می کنند... مثلا بعضی ها هستند می خوان که روز تولد دیگران رو یادداشت کنند. نمی تونند هر سال اونو ثبت کنند و می خوان وقتی یکبار ثبت کردن دیگه در حافظه نرم افزار برای همیشه بمونه...
    نرم افزار های شمیم فقط یکسال کار میکنند یعنی سال بعد دوباره باید نسجه جدید نصب کنید پس این امکان غیر قابل اجرا است
    ) وقتی کاربر بر روی مثلا (قرآن) یا (حدیث) و... کلیک می کنه به نظر من بهتره که رنگ صورتی اونجایی که نوشته (قرآن) مثلا صورتی کمرگ بشه که کاربر بفهمه الان کجا هست... و گیج نشه
    اون پروانه برای همین هست دیگه رو هر مطلب بزنید این میاد کنار اون مطلب
    ) مستطیل (هجری قمری) رو هم در صفحه اصلی اگر یک کمی طولانی تر کنید ثواب داره که این جمادی الاول و جمادی الثانی... بنده خدا ها جا بشن
    جاشون که میشه فقط یکم مهربونتر جا شدند
    ) یک فایل میانبر هم اگر بعد از نصب در دسکتاپ می گذاشتید که اون بنده خداهایی که کلن می بندنش و دوباره می خوان باز کنند بتونند باز هم اگر ایرادی بود بعدا می گم خدمتتون
    همون فایل ستاپی که باش برنامه را نصب کردید این کار میکنه اون بذارید تو دسکتاپ یا هر جای دیگه باش هم میشه برنامه را اجرا کرد هم برنامه را حذف کرد

باز هم از عنایت و توجه شما تشکر می کنیم
    یا علی

20. صلوات ها 8

صفحه 11 از 44 نخست ... 910111213213141 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۵/۱۲/۰۴, ۰۳:۳۷ : 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری