آیا این کار جایز است؟ ( ترغیب کاربران به خرید نرم افزار)

تب‌های اولیه

5 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آیا این کار جایز است؟ ( ترغیب کاربران به خرید نرم افزار)

به نام خدا
سلام
من یه سری برنامه نوشتم
اولش کاربرا میتونن ازش بصورت دمو یا آزمایشی استفاده کنن
توی سایتی که گذاشتم یه قسمت داره که کاربرا میتونن رنک بدن به برنامه ها مثلا از یک تا 5 رتبه بدم
حالا من برای هر کدوم واسه خودم رنک 5 رو یه بار دادم ..آیا میتونم چندین بار رنک بدم ؟یا درخواست کنم دوستام بیان رنک بدن که برنامه خوبیه؟ یا نظر بدم یا دوستام بدن که نظر مثبت بدم ملت ترغیب شن آزمایشش کنن یا حتی بخرن؟
مرسی

با نام و یاد دوست

[="Tahoma"][="Black"]

md66;319083 نوشت:
به نام خدا سلام من یه سری برنامه نوشتم اولش کاربرا میتونن ازش بصورت دمو یا آزمایشی استفاده کنن توی سایتی که گذاشتم یه قسمت داره که کاربرا میتونن رنک بدن به برنامه ها مثلا از یک تا 5 رتبه بدم حالا من برای هر کدوم واسه خودم رنک 5 رو یه بار دادم ..آیا میتونم چندین بار رنک بدم ؟یا درخواست کنم دوستام بیان رنک بدن که برنامه خوبیه؟ یا نظر بدم یا دوستام بدن که نظر مثبت بدم ملت ترغیب شن آزمایشش کنن یا حتی بخرن؟ مرسی

با عرض سلام و احترام خدمت جناب عالی و تشکر از سؤالتان

در فرض سؤال این کار مانعی ندارد مگر اینکه بر خلاف مقررات باشد که در این صورت انجام آن جایز نیست . (1)

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
1. استفتاء از دفتر آیت الله خامنه ای در قم[/]

سلام و تشکر
مقررات سایت یا قانون؟
بحث سایت اینترنتی هست و مقررات قانونی نیست ولی عرف اینه که هر کی یه بار رای میده حالا اینکه همه رعایت میکنن هم شک دارم

سجاد;319109 نوشت:

با عرض سلام و احترام خدمت جناب عالی و تشکر از سؤالتان

در فرض سؤال این کار مانعی ندارد مگر اینکه بر خلاف مقررات باشد که در این صورت انجام آن جایز نیست . (1)

در پناه حضرت حق باشید

پی نوشت:
1. استفتاء از دفتر آیت الله خامنه ای در قم

[="Tahoma"][="Black"]

md66;319179 نوشت:
سلام و تشکر مقررات سایت یا قانون؟ بحث سایت اینترنتی هست و مقررات قانونی نیست ولی عرف اینه که هر کی یه بار رای میده حالا اینکه همه رعایت میکنن هم شک دارم

با عرض سلام و احترام مجدد

منظور مقررات قانونی است و همین طور شروط و تعهداتی که ضمن عقد قرارداد با سایت بر عهده گرفته اید (اگر چنین قراردادی باشد) هر دو این موارد لازم الاجراء هستند .

همیشه موفق و سلامت باشید[/]

موضوع قفل شده است