جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: قدرت نه گفتن به نباید ها !!!

علاقه
    مطالعه
    نوشته
    35
    حضور
    6 روز 3 ساعت 13 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    100

قدرت نه گفتن به نباید ها !!!

باسلام خدمت دوستان عزیز
    من موضوعی رو میخوام مطرح کنم که شاید همه ما باهاش درگیر هستیم و شاید درگیر بودیم و خواهیم بود ( به زمان خاصی برنمیگرده)
    به نظر دوستان ما از چه طریقی میتونیم به کارهایی که گناه محسوب میشن و به هر نحوی انجام ندادن اونها جایز نیست بتونیم نه بگیم ؟
    هر شخصی نقاط ضعفی داره و همینطور عادت هایی که ممکنه با توبه هم از بین نره و توبه یجور بازی گرفتن خودش و گول زدن خدای خودش باشه ( مثل دروغ و شهوت ، غیبت کردن، ثروتی که به هر نحوی به دست بیاد ، حس انتقام جویانه و نتونستن بخشیدن و ...)
    قدرت نه گفتن در برابر وسوسه های شیطان خیلی سخته واقعا سخته و برای من که هست و برای شما دوستان هم احتمالا تو بعضی موارد ممکنه باشه فرق نمیکنه که چی باشه فقط مهم اینه که انجام ندادنش به صلاحه چه از دیدگاه دین و چه از دیدگاه انسانی برای هر فرد ما تو بعضی مسائل دین هم مد نظر قرار ندین بعضی کارها و چیزها در مجموع برای انسان انجام ندادنش بهتره
    مثال زیاده بخوایم بزنیم ولی موضوع رو بسته نمیکنم به یه موضوع خاص و میخوام دوستان نظرات خودشون رو بگن و شاید بنده تونستم برداشتی داشته باشم و بتونه برای من مثبت تلقی بشه
    خیلی جاها دیددم و شنیدم که میگن خدا رو در کنارت احساس کن و یا اینکه به امام زمان توکل کن و ازون کمک بگیر ولی متاسفانه ما بیشتر اهل حرف زدن هستیم تا عمل !!!
    حتی ممکنه این اتفاق برای کسانی که خودشون هم نصحیت کننده و راهنما هستن پیش میاد
    ولی هیچ وقت به دلیل ایمان ضعیف به خودمون گفتیم این بار آخره دیگه و یا خدا خودش موقعیت مارو داره میبینه پس شاید ببخشه ( که میبخشه هم) ولی تکلیف خودمون چی میشه وجدانی که روش پا گذاشتیم بعد از ترک اون کاری که نباید انجام بشه و باهاش خو گرفتیم ...
    دوستان کلیت موضوع رو ببینن و بررسی کنن
    (موضوع موضوعیه که پیرو جون نمیشناسه و هممون از درون یه مشکلاتی داریم و شاید رومون نشه به زبونش بیاریم حتی به نزدیکترین کسمون)
    هدف : قدرت نه گفتن و پا گذاشتن رو خواسته های اشتباهمون و توانایی نهی کردن وسوسه های شیطان برای تکرار مجدد اون !!!

2. صلوات

3.  

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری