سه راه دفع بلا و گرفتاري از دیدگاه آیت الله بهاءالديني

تب‌های اولیه

1 پست / 0 جدید
سه راه دفع بلا و گرفتاري از دیدگاه آیت الله بهاءالديني

مي فرمودند: سه چیز برای حل معضلات و گرفتاری خیلی موثرند:

اولی کشتن گوسفند کسانی که تمکن مالی دارند گوسفند ذبح کنند و به فقراء بدهند. کشتن گوسفند و خون ریختن خیلی از بلاها را رفع می کند. و

دومی حدیث کساء است(وَ ادْفَعُوا أَمْوَاجَ الْبَلَاءِ بِالدُّعَاءِ) پیامبر چندبار قسم می خورد که اگر کسی این حدیث را بخواند اگر غمگین باشد غمش برداشته می شود، صاحب حاجت حاجتش برآورده می شود.

وسومی هم چهارده هزار مرتبه صلوات فرستادن است. حالا چهار ده هزار مرتبه را چند نفر یا در چند جلسه بفرستند فرقی نمی کند.

آیت الله بهاءالدینی می فرمودند: ذکر صلوات برای اموات خیلی خاصیت دارد. می فرمودند: گاهی من به جای تلاوت قرآن برای اموات صلوات را هدیه می کنم و اثرات عجیبی هم دیدم. فرمودند: خواب دیدم فردی به چند نوع عذاب گرفتار است مقداری صلوات برایش هدیه کردم دوباره خوابش را دیدم، دیدم الحمدلله صلوات ها او را نجات داده اند. کسی می گفت: مادرم چند سالی مرده بود یک شب خوابش را دیدم گفت: پسرم هیچ چیزی مثل صلوات روح من را شاد نمی کند بهترین هدیه که به من می دهی این ذکر است.
می فرمودند: بنده می بینم بلاها هی رو سر افراد می آید دوباره برمی گردد( دعای پدر و مادر یا امام زمان یا خیرات یا صدقات باعث می شود).
از : وبلاگ معرفت نفس

برچسب: