نرم افزار محافظت از چشمان اسک دينيها در هنگام کار با رایانه

تب‌های اولیه

9 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
نرم افزار محافظت از چشمان اسک دينيها در هنگام کار با رایانه

نرم افزار EYEPRO نرم افزاری برای کنترل و نمایش پیام هشدار برای جلوگیری از کارکرد مداوم با کامپیوتر و اختصاص زمان استراحت برای چشمتان است.

با همه پیشرفت های صورت گرفته در زمینه ساخت صفحه نمایش برای سیستم رومیزی و لپ تاپ‌، هم اکنون هم استفاده زیاد از این دستگاه‌ ها به صورت روزانه مشکلات و بیماری‌ های فراوان را برای کاربران به همراه دارد که از بارزترین آنها سندرم بینایی کامپیوتری (COMPUTER VISION SYNDROME)، مشکل در تمرکز و یا بیماری‌های جسمی به دلیل بی حرکت بودن در ساعات متوالی است.

در همین رابطه شرکت CLASSLESOFT TECH برای حل مشکل برنامه خلاقانه ای را با نام EYE PRO طراحی کرده است که با نمایش پیغام هشدار دهنده در مورد زمان کار با کامپیوتر به صورت متوالی و نمایش زمان، قبل از ادامه کار خود باید به چشمان خود استراحت دهید و در صورت امکان تحرک بدنی داشته باشید تا حد زیادی از چشمان و سلامت جسمانی شما محافظت می‌کند.

اين برنامه 10 مگا بايتي در زمانهاي مناسب با پيامهاي تصويري متحرک بدون نياز به دانستن زبان انگليسي نحوه مراقبت از چشم را به شما آموزش ميدهد و تمرينهاي ورزشي چشم را به شما نمايش ميدهد.

[SPOILER]
من خودم نصب کردم به نظرم نرم افزار مفيديه:ok:
[/SPOILER]

دست شما درد نکنه

نرم افزار جالبیه
دست شما درد نکنه

سلام..خدا خیرتون بده..دستتون درد نکنه..

ببخشید کامپیوتر من این نرم افزار رو باز نمیکنه اگه میشه برنامه مورد نیازشو بگید.....با کمال تشکر

سیستم من هم ارور داد :Gig::Gig:

[="Tahoma"][="Navy"]

مهدی بیا مهدی بیا;359598 نوشت:
ببخشید کامپیوتر من این نرم افزار رو باز نمیکنه اگه میشه برنامه مورد نیازشو بگید.....با کمال تشکر

gunmakers;359835 نوشت:
سیستم من هم ارور داد

سلام
چه اروری بهتون داد
یا علی
:Gol:[/]

سلام ممنون ولی نمیشه که؟:Moteajeb!:

[="Verdana"][="Blue"]

گل ليلا;539263 نوشت:

سلام
چه اروری بهتون داد
یا علی