صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: چرا جوانان به طرف مخالفان جمهوری اسلامی میروند ؟

علاقه
    خدا
    نوشته
    866
    حضور
    24 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    5343

چرا جوانان به طرف مخالفان جمهوری اسلامی میروند ؟

آیا قهرمانان و الگو های جوانان بجای مبارزه و تلاش سکوت کرده اند ؟
    امروز كم و بيش اينچنين در مغز جوانان فرو رفته است كه يا بايد خداپرست بود و مسالمت جو و عافيت طلب و ساكت و ساكن و بی تفاوت و ظالم و يا بايد ضد دین بود و قهرمان و دشمن استعمار و استثمار و استبداد و استکبار و ظالم ! جالب نیست ؟ چرا چنين انديشه‏ای در مغز جوانان راه يافته است ؟ چرا ضد دین بودن به‏ آن خاصيت شناخته شده و مكتب الهی به اين خاصيت ؟ پاسخ اين پرسشها واضح است . لزومی ندارد كه منطقا از ضد دین بودن ، آن‏ استنباط شود و از مكتب الهی اين . جوان كه با اين استنتاجات منطقی سرو كار ندارد . جوان يك چيز می‏بيند و همان كافی است برای نتيجه گيری او . جوان می‏بيند كه قيامها و انقلابها و نبردها و مبارزه‏ها را طرفداران‏ ضد دین اداره می‏كنند و الهيون غالبا در جناح بی تحركها و بی تفاوتها قرار دارند . برای جوان همين قدر كافی است كه در قضاوت خود مكتب الهی‏ را محكوم و مكتب مادی را تأييد نمايد .

بدون‏ ترديد سنگر قهرمانی را تا حدودی مخالفان جمهوری اسلامی اشغال كرده‏اند . خاصيت تحرك و انقلابی بودن را آنها نسبتا به خود اختصاص داده‏ا ند . بايد اعتراف كنيم كه مفاهيم دينی در عصر ما نیاز به حماسه دارد . کجایند آنانی که میگفتند نفراتی که فساد اقتصادی دارند را رسوا خواهیم کرد ؟؟؟؟ تاريخ نشان می‏دهد كه همواره پيامبران و پيروان آنها بوده‏اند كه‏ در مقابل فرعونها و نمرودها و صاحبان قدرت به پا خاسته‏اند و قدرتهای‏ اهريمنی را در هم كوفته‏اند . حالا کارمان به جایی رسیده است که آنهایی که با اسلام مخالفن پرچم غیرت بدست گرفته اند و دم از مبارزه با ظلم میزنند !!!! شهیدان با غیرت انقلاب 57 ما شرمنده ایم .

امام خمینی ره فرمودند یاران من اکنون در گهواره هستند , آری راست میگفت . ای امام ما تو رفتی اما یاران در گهواره ات هستند و پیرو راهت خواهند ماند و همچون گذشته همانند پولاد در مقابل ظالمان داخلی و خارجی سینه سپر خواهند کرد .

چه کسی می تواند ادعا کند در مبارزه با ظالمان ضد دین و به ظاهر با دین داخل کشور و خارج کشور مبارز تر از آیت الله خامنه ای پیدا خواهد شد . ما یاران در گهواره امام خمینی ره و یاران وفا دار کنونی آیت الله خامنه ای هستیم و بدانند – البته می دانند - که اگر قهرمانی وجود دارد از ما مذهبیون است نه آنهایی که یا بی دینند یا لباس دین را پوشیده اند .
    شاید مذهبیون ساکت و بی تحرک و بی تفاوت رگ غیرتشان به جوش آمد و یادشان آمد که اسلام دین مبارزه با ظلم است .
    از تمامی دوستان برای مشارکت در این مبحث دعوت می نمایم .

برگرفته از کتاب علل گرایش به مادی گری - استاد مطهری
    ویرایش توسط vahid_barvarz : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳ در ساعت ۱۹:۵۸
    شادی و آرام نبود هر کرا وصل تو نیست / هر کرا وصل تو باشد هر چه باید جمله هست
    اگر لذت ترک لذت بدانی , دگر لذت نفس را لذت نخوانی
    انرژی هسته ای برای همه؛ سلاح هسته ای برای هیچکس

2. صلوات ها 8

3.  

علاقه
    خدا
    نوشته
    866
    حضور
    24 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    5343

آیت الله خامنه ای خطاب به دولت :

بايد با چشمهاى تيزبين، ريزبين و دوربين مراقبت كنيد كه كسانى نيايند به عنوان ايجاد اشتغال و ايجاد كار و كارآفرينى تسهيلات بانكى بگيرند، اما كارآفرينىِ واقعى انجام نگيرد. اين را بايد مراقبت كنيد؛ هم شما مراقبت كنيد، هم قوه‌‌ى قضائيه مراقبت كند. به نظر من همكارى قوه‌‌ى مجريه و قوه‌‌ى قضائيه در اينجا يك كار بسيار لازم است.
    شادی و آرام نبود هر کرا وصل تو نیست / هر کرا وصل تو باشد هر چه باید جمله هست
    اگر لذت ترک لذت بدانی , دگر لذت نفس را لذت نخوانی
    انرژی هسته ای برای همه؛ سلاح هسته ای برای هیچکس

5. صلوات ها 7

علاقه
    زیارت ، اقتصاد
    نوشته
    1,467
    حضور
    17 روز 3 ساعت 14 دقیقه
    دریافت
    14
    آپلود
    0
    گالری
    58
    صلوات
    12737

لا حول و لا قوة الا بالله

به نظرم چنین تاپیکهایی خیلی زود قفل بشند
    تمام سعیم رو میکنم که سر بسته حرف بزنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_barvarz نمایش پست ها
    جوان می‏بيند كه قيامها و انقلابها و نبردها و مبارزه‏ها را طرفداران‏ ضد دین اداره می‏كنند و الهيون غالبا در جناح بی تحركها و بی تفاوتها قرار دارند . برای جوان همين قدر كافی است كه در قضاوت خود مكتب الهی‏ را محكوم و مكتب مادی را تأييد نمايد .

اتفاقاً به نظرم برعکس هست ، همه جای دنیا این الهیون بودند که علیه ظلم و ظالم قیام کردند و اغلب هم موفق بودند
    البته من متوجه منظورتون نشدم که چرا در کشور جوانان به سمت مخالفان میروند
    تاریخ نشون داده که الحمدلله مردم ایران مردم فهمیده ای هستند و حق رو از باطل تشخیص میدند به شرطی که از این فهمیده بودن سوء استفاده نشه
    امروز در آستانه سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم ، اگر الآن دوباره رفراندوم برگزار بشه بعید میدونم حتی 70% به جمهوری اسلامی رای بدند و این اصلاً خوب نیست
    به نظرم مردم (جوانانی که شما فرمودید) ممکن هست که از مخالفان نظام حمایت نکنند اما مطمئنم از نظام هم دل خوشی ندارند و این باید ریشه یابی بشه
    دیگه نمیدونم سربسته تر از این چه جوری بگم

یادم میاد قرار روز اولم باهات ، مگه قرارمون نبود بشم منم فدات
    آقا دارن میرن دونه دونه کبوترا ، توی دمشق و کاظمین و شهر سامرا
    دلم پر از شکایته امام مهربون ، چه جور دلت میاد بهم بگی بازم بمون
    به جون حضرت جواد و جون مادرت ، ی کاری کن که پرپرت بشه کبوترت

7. صلوات ها 5

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,533
    حضور
    220 روز 15 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7882

به نام خدا.

اتفاقا جناب وحید برورز ، بنده فکر میکنم جوانان امروز حماسه و انقلاب و جنگ نمیخوان. بیشتر علاقه به مقداری آرامش و آسایش فکری و روحی دارند.

با تشکر ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

9. صلوات ها 5

نوشته
    28
    حضور
    26 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    144

تا وقتي مباني اصيل انقلاب براي جوانان طوري مطرح بشه كه "ما" انقلــاب كرديم ولي نميخواستيم اين شكلي بشه، خب معلومه جوانان به سمت ديگري ميروند، جوان ابتدا به ساكن ظاهر بين است (تورم و... ) ولي فقط كافي است حقايق را براي او بگويي....

11. صلوات ها 5

علاقه
    ورزش،مطالعه،تفریح،فیلم
    نوشته
    394
    حضور
    13 روز 21 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    2303

اقا دشمن فکر جوونا رو هدف قرار داده
    چند وقت پیش با یکی که سن و سالش هم کم بود صحبت می کردم می گفت من می دونم دشمن بده ولی نمی دونم چرا ذاتا دوست دارم دشمن بیاد اینجا
    اینا فقط بخاطر ماهواره و تبلیغات دشمنه
    بخدا پاکستان و عراق و افغانستان و... ببینید چی کم داریم؟ بخدا امنیت داریم درسته که مشکلاتی هست
    همیشه مشکلات بوده
    باید سختی رو تحمل کرد همونطور که یه نفر می خواد تو کنکور روزانه قبول بشه باید سختی بکشه
    بخدا قدر بدونیم
    ارامش رو خود جوون ها بوجود میارن با خودسازی پس کی باید شروع کنیم؟
    چرا همیشه فکر می کنیم اگر هر اتفاقی بیافته وضع بهتر می شه؟بخدا بیاییم قدر لحظات الان رو بدونیم
    سختی ها هم تموم می شه باید تحمل کرد و کار کرد
    واسه چهارتا فیلم و مستند که تو ماهواره پخش می شه فکر نکنیم ما چقدر عقبیم فکر نکنیم چون نمی تونیم با شلوارک تو خیابون بریم پس نظام بده فکر نکنیم چون نمی تونیم هر جا خواستیم بریم پس نظام خوب نیس
    با این تبلیغاتی که دشمن خصوصا تو فیلماش داره می کنه زنگ هشدار رو باید به صدا دراورد
    اول میان ساختار خانواده رو بهم می ریزن 15سال پیش رو بیاد بیارید از صدتا خانم چندتاش حجاب داشتن؟چندتاش شرم و حیا داشتن؟حالا چی؟
    15سال پیش چند تا پسر دنبال این و اون بودن؟چقدر غیرت داشتن؟چقدر با ایمان بودن حالا چی؟
    نماز خوندن اون موقع با الان
    وقتی دشمن تونست شرم و حیا رو از بین ببره که داره موفق هم می شه
    کم کم یه خانم یا یه اقا بدون شرم می گه بابا صبح نماز نخوندم چی شد مگه؟روزه نگرفتم چی شد مگه
    بعد میان اسلام و بعد قران و در اخر هیچی واسشون مهم نیس و می گن بابا خارج رو ببین چقد خوبه
    یا عشق بعضیا شده رفتن به خارج و گرفتن چندتا عکس و گذاشتن تو صفحات اجتماعی
    خوب چون ایمانشون ضعیف شده حالا هر چی دشمن بگه قبول می کنن
    دشمن می گه وضع اقتصادی خوب نیس ما هم قبول می کنیم میاییم انبار می کنیم خودمون گرون می دیم
    مثل کسیه که می خواد فوتبال مسابقه بده بهش بگن تو هیچی نیستی و اون هم قبول کنه چه انتظاری باید ازش داشت؟؟
    ما باید از خودمون شروع کنیم ایمانمون رو قوی کنیم
    بهتون قول می دم نظام ما بهترینه همین امنیتش می ارزه به همه چی
    اگر خدای ناکرده بخواد تغییری رخ بده هممون می گیم چه اشتباهی انجام دادیم
    قدر نظام و رهبرمون رو بدونیم درسته که مشکلات هست ولی باید تحمل کرد و خود رو ساخت و تلاش رو بیشتر و بیشتر کرد
    یا علی

13. صلوات ها 5

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,533
    حضور
    220 روز 15 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7882

نقل قول نوشته اصلی توسط مسافر زمان نمایش پست ها
    اقا دشمن فکر جوونا رو هدف قرار داده
    چند وقت پیش با یکی که سن و سالش هم کم بود صحبت می کردم می گفت من می دونم دشمن بده ولی نمی دونم چرا ذاتا دوست دارم دشمن بیاد اینجا
    اینا فقط بخاطر ماهواره و تبلیغات دشمنه
    بخدا پاکستان و عراق و افغانستان و... ببینید چی کم داریم؟ بخدا امنیت داریم درسته که مشکلاتی هست
    همیشه مشکلات بوده
    باید سختی رو تحمل کرد همونطور که یه نفر می خواد تو کنکور روزانه قبول بشه باید سختی بکشه
    بخدا قدر بدونیم
    ارامش رو خود جوون ها بوجود میارن با خودسازی پس کی باید شروع کنیم؟
    چرا همیشه فکر می کنیم اگر هر اتفاقی بیافته وضع بهتر می شه؟بخدا بیاییم قدر لحظات الان رو بدونیم
    سختی ها هم تموم می شه باید تحمل کرد و کار کرد
    واسه چهارتا فیلم و مستند که تو ماهواره پخش می شه فکر نکنیم ما چقدر عقبیم فکر نکنیم چون نمی تونیم با شلوارک تو خیابون بریم پس نظام بده فکر نکنیم چون نمی تونیم هر جا خواستیم بریم پس نظام خوب نیس
    با این تبلیغاتی که دشمن خصوصا تو فیلماش داره می کنه زنگ هشدار رو باید به صدا دراورد
    اول میان ساختار خانواده رو بهم می ریزن 15سال پیش رو بیاد بیارید از صدتا خانم چندتاش حجاب داشتن؟چندتاش شرم و حیا داشتن؟حالا چی؟
    15سال پیش چند تا پسر دنبال این و اون بودن؟چقدر غیرت داشتن؟چقدر با ایمان بودن حالا چی؟
    نماز خوندن اون موقع با الان
    وقتی دشمن تونست شرم و حیا رو از بین ببره که داره موفق هم می شه
    کم کم یه خانم یا یه اقا بدون شرم می گه بابا صبح نماز نخوندم چی شد مگه؟روزه نگرفتم چی شد مگه
    بعد میان اسلام و بعد قران و در اخر هیچی واسشون مهم نیس و می گن بابا خارج رو ببین چقد خوبه
    یا عشق بعضیا شده رفتن به خارج و گرفتن چندتا عکس و گذاشتن تو صفحات اجتماعی
    خوب چون ایمانشون ضعیف شده حالا هر چی دشمن بگه قبول می کنن
    دشمن می گه وضع اقتصادی خوب نیس ما هم قبول می کنیم میاییم انبار می کنیم خودمون گرون می دیم
    مثل کسیه که می خواد فوتبال مسابقه بده بهش بگن تو هیچی نیستی و اون هم قبول کنه چه انتظاری باید ازش داشت؟؟
    ما باید از خودمون شروع کنیم ایمانمون رو قوی کنیم
    بهتون قول می دم نظام ما بهترینه همین امنیتش می ارزه به همه چی
    اگر خدای ناکرده بخواد تغییری رخ بده هممون می گیم چه اشتباهی انجام دادیم
    قدر نظام و رهبرمون رو بدونیم درسته که مشکلات هست ولی باید تحمل کرد و خود رو ساخت و تلاش رو بیشتر و بیشتر کرد
    یا علی
    به نام خدا.

آقا من نیمدونم چقدر آزادی برای بیان سیاسی دارم. اگر جایی بد بود بنده ضمن عذرخواهی از مدیران محترم خواهشمندم که قیچیش کنن ولی به گناه بنده بقیه رو نگیرن و تاپیک رو نبندن.

برادر من ، شما فکر میکنی جوانان مشکلشون اینهکه تو خیابون شلوارک نمیپوشن؟ کما اینکه میپوشن؟ فکر میکنی مشکلشون اینه که باید چادر سر بکنند و موهاشون رو بپوشونند؟ کما اینکه نمی پوشونند و تقریبا (ببخشید) لخت تشریف میارن بیرون؟

مشکل جوانان اینه که بیکارند. هدفی ندارند. دولت به عنوان متولی ایجاد اشتغال و حمایت از شغل های غیر دولتی ، تنها کاری که نمیکنه ایجاد اشتغال برای جوانان هست.

در عوض دولت به افزایش زمان تحصیل جوانان و ادامه زندگی اونها به عنوان یک عضو مصرف کننده تا سنین بالا (25 سال) کمک میکنه.

دولت متولی اشاعه فرهنگ اسلامی ( فرهنگ نه لباس! ) در جامعه است. برای این منظور ابزار قدرتمند رسانه رو در دست داره. اما تنها کاری که میکنه اینه که با حرف های الکی ، و وعده های پوچ مردم رو خسته کنه. مردم میبینن پول تو جیبشون نیست ، میاد میگه پول تو جیبتون هست. خوب واقعیت رو که حس میکنن ، افسرده میشن ، دلزده میشن ، و به ناچار برای رفع تشنگی به سمت مرداب که فرهنگ غلط غربی هست میرن.

ما ضربه میخوریم اما بیشتر به خاطر بی عقلی خودمون نه بدجنسی دشمن.

با تشکر ، ستایشگر
    ویرایش توسط ستايشگر : ۱۳۹۱/۱۱/۱۳ در ساعت ۱۹:۵۳
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

15. صلوات ها 9

نوشته
    1,956
    حضور
    95 روز 11 ساعت 38 دقیقه
    دریافت
    126
    آپلود
    6
    گالری
    8
    صلوات
    5456

سلام عليكم

سپاس از ايجاد كننده تاپيك . اين تاپيك سعي در آسيب شناسي و تحليل دارد لذا بستن آن بي معني است كبوتر حرم گرامي

اما موضوعات زيادي را مطرح كرديد جناب بارورز لذا نمي دانم چقدر ميتوانم مشق بنويسم هرقدر شد ببخشيد

امروز كم و بيش اينچنين در مغز جوانان فرو رفته است كه يا بايد خداپرست بود و مسالمت جو و عافيت طلب و ساكت و ساكن و بی تفاوت
    خب اين روش افراد مختلفي است

برخي همرنگ جماعتند تا سود همرنگي ببرند و برخي عافيت طلبان بي مسئوليت اند همانطوريكه در برابر دين خدا بي مسئوليت زندگي ميكنند و ميميرند به خيال بهشت.
    گروهي از همين ها هم منافق اند

و يا بايد ضد دین بود و قهرمان و دشمن استعمار و استثمار و استبداد و استکبار و ظالم ! جالب نیست ؟
    اين دسته نيز چند گروه اند.
    گروهي مستضعف فكري و اعتقادي اند . گروه ديگر بفكر سودجوئي از اين بازار اعتقادي و سياسي ميخواهند استفاده كنند و مابقي هم تكليفشان مشخص است . اصلا با مذهب و دين مشكل دارند و..

جمع بندي اين دو + يك گروه :

هيچ كدام سفيد مطلق و سياه مطلق نيستند . انسان ها تغئير ميكنند . در اين زمان گروه سوم به چشم نمي آيد كه همانا نه همراه مطلق با مذهبي هايند و نه همراه با اجانب
    و البته
    تنها كساني به چشم مي آيند كه يكي از اين دو دسته را شامل شوند.

جامعه شناسي دليل شكل گيري اين سه گروه اين است كه در برابر مكتب ديني يك مكتب مخالفي وجود دارد كه جاذبه هاي خاص خودش را دارد.

مكتب سرمايه داري بعنوان وزنه مقابل مكتب ديني جذابيتهائي دارد كه اين بازار چندگانه حاصل تقابل اين دو مكتب است.
    و همچنين ضعفهائي را دارد كه اين قدرت و ضعف در برابر قدرت و ضعف مكتب اسلامي سعي ميكند پيروز ميدان باشد همانطوريكه در برابر كمونيسم پيروز شد.

جوان می‏بيند كه قيامها و انقلابها و نبردها و مبارزه‏ها را طرفداران‏ ضد دین اداره می‏كنند و الهيون غالبا در جناح بی تحركها و بی تفاوتها قرار دارند . برای جوان همين قدر كافی است كه در قضاوت خود مكتب الهی‏ را محكوم و مكتب مادی را تأييد نمايد .

اين بخش كلام شما را 6 دانگ قبول دارم. مسئوليت پذيري فرد مسلمان در جامعه اسلامي نشانه ايمان اوست
    يا بقولي تعهد شخص با ايمان در قبال خودش بدون مسئوليت پذيري در قبال ديگران يك دين و مذهب جديدي است غير از اسلام كه معلوم نيست خدا و پيامبرش كيست
    و البته خيلي ها بدان مبتلايند.

...
    قال الله سبحانه و تعالي : اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى ( مائده / 8 )

قال النبي : بالعدل قامت السموات و الارض (تفسير صافي ذيل آيه 7 سوره الرحمن)
    و قال :
    اياكم و الظلم فان الظلم عند الله هو الظلمات يوم القيامة ( سفينة البحار ماده "ظلم" )

مسئوليت قرآني مردم در قبل عدل

17. صلوات ها 4

علاقه
    ورزش،مطالعه،تفریح،فیلم
    نوشته
    394
    حضور
    13 روز 21 ساعت 32 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    21
    صلوات
    2303

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    به نام خدا.

آقا من نیمدونم چقدر آزادی برای بیان سیاسی دارم. اگر جایی بد بود بنده ضمن عذرخواهی از مدیران محترم خواهشمندم که قیچیش کنن ولی به گناه بنده بقیه رو نگیرن و تاپیک رو نبندن.

برادر من ، شما فکر میکنی جوانان مشکلشون اینهکه تو خیابون شلوارک نمیپوشن؟ کما اینکه میپوشن؟ فکر میکنی مشکلشون اینه که باید چادر سر بکنند و موهاشون رو بپوشونند؟ کما اینکه نمی پوشونند و تقریبا (ببخشید) لخت تشریف میارن بیرون؟

مشکل جوانان اینه که بیکارند. هدفی ندارند. دولت به عنوان متولی ایجاد اشتغال و حمایت از شغل های غیر دولتی ، تنها کاری که نمیکنه ایجاد اشتغال برای جوانان هست.

در عوض دولت به افزایش زمان تحصیل جوانان و ادامه زندگی اونها به عنوان یک عضو مصرف کننده تا سنین بالا (25 سال) کمک میکنه.

دولت متولی اشاعه فرهنگ اسلامی ( فرهنگ نه لباس! ) در جامعه است. برای این منظور ابزار قدرتمند رسانه رو در دست داره. اما تنها کاری که میکنه اینه که با حرف های الکی ، و وعده های پوچ مردم رو خسته کنه. مردم میبینن پول تو جیبشون نیست ، میاد میگه پول تو جیبتون هست. خوب واقعیت رو که حس میکنن ، افسرده میشن ، دلزده میشن ، و به ناچار برای رفع تشنگی به سمت مرداب که فرهنگ غلط غربی هست میرن.

ما ضربه میخوریم اما بیشتر به خاطر بی عقلی خودمون نه بدجنسی دشمن.

با تشکر ، ستایشگر :gol:
    سلام نه خواهش می کنم
    منم قبول دارم مشکلاتی هست خصوصا بیکاری
    من می گم چرا ما داریم دامن می زنیم؟چرا بجای کمک کردن به دولت میایم چیزای که باید بفروش برسونیم انبار می کنیم؟ما خودمون داریم کمک به دشمن می کنیم
    بیکاری هست قبول ولی قبول داری توقعات بالا رفته؟ چرا کمی توقعاتمون رو نیاریم پایین؟
    چرا باید هممون ماشین مدل بالا داشته باشیم؟چرا باید بهترین و لوکس ترین خونه ها رو داشته باشیم؟خوب معلومه که نمی رسیم
    من کوچیکی خودم رو خوب یادمه باورت می شه ما دو هفته ای یا سه هفته ای یک بار برنج اونم به مقدار کم سر سفره بود؟ولی الان همین قضیه برنج ما که داریم می بینیم خیلیا دارن انبار می کنن تا عرضه می کنن همه هجوم می برن یک ساعته تموم می شه
    یا همون قضیه مرغ و....
    ما خودمون تقصیر کاریم اینطوری که بکنیم معلومه که اقتصاد عقب می افته و معلومه که بیکاری زیاد می شه
    منم قبول دارم دولت باید بیشتر کار کنه ولی ما در عوض چه کار می کنیم چقدر به دولتمون کمک می کنیم؟اخه دولت چند جبهه باید مقابله کنه؟اگر ایمان و ساختار درونیمون قوی باشه مطمعنا کمی صبر کمی تلاش هم بکنیم خیلی خوبه مطمعنم داری می گی جوون مردم کار می خواد پول می خواد منم حرفت رو تایید می کنم باید قبول کنیم الان مثل زمان جنگه ما باید پشت نظاممون باشیم شک نکن این مشکلات تموم می شه غرب رو ایمان ما داره سرمایه گذاری می کنه اگر پیروز بشیم که با هم باشیم می شیم حتما همه چیز درست می شه
    البته بگم نظر شما هم واسه من خیلی قابل احترامه

19. صلوات ها 5

نوشته
    24
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    85

1
    بیایید از این به بعد هر کس انتقاد کرد سریع بهش نگیم ضد انقلاب

حتی رهبری فرمدند اگر نظر کارشناسی که مخالف نظر من بود نظری که پشتش دلیل هست
    سریع ردش نکن
    بهش فکر کن
    من که هر جا انتقاد کردم سریع بهم گفتا ضد انقلاب

2
    سخنرانی امام خمینی در بهشت زهرا را بخوانید
    ارزیابی کنید خیلی از خواسته های امام و مردم تحقق پیدا کرده
    مثل مستقل بودن ارتش از تجهیزان بیگانه
    خیلی هم نه باید کارشناسی بررسی کرد ضعفها را قبول کرد

3

خود اصلاحی
    اگر تک تک ما کارهامونو ارزیابی کنیم جامعه اصلاح میشه
    نریم سراغ جامعه بریم سراغ خودمون
    خود اصلاحی قدم اول است

4
    صدا و سیما صدا و سیما صدا و سیما
    امان از صدا و سیما امان .......................

5
    جذب حداکثری
    دفع حداقلی
    متاسفانه خیلی ها برعکسشو در نظر میگیرن
    تفاهم از سه تا ت تشکیل شده
    توانایی تحمل تفاوتها
    تفاهم یعنی درک اندیشه های متفاوت نه داشتن افکار یکسان

تلاقی ایام فاطمیه با نوروز

www.fatemeye92.ir

21. صلوات ها 7

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری