انتصابات جدید انجمن گفتگوی دینی (مدیر اجرایی_فرهنگی )

تب‌های اولیه

348 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
انتصابات جدید انجمن گفتگوی دینی (مدیر اجرایی_فرهنگی )

سلام و عرض ادب خدمت کارشناسانٰ مدیرانٰ همکاران و کاربران فرهیخته انجمن

گفتگوی دینی

در این موضوع انشا الله با حول و قوه الهی و با عنایات بقیه الله الاعظم

عجل الله تعالی

انتصابات جدید همکاران انجمن گفتگوی دینی را اعلام خواهیم کرد .

:fireworks::roz::fireworks:

بسم الله الرحمن الرحیم

همکار مدیر سایت 1

همکار مدیر سایت 2

سلام علیکم
با تبریک و تهنیت ایام الله فجر و سالگشت انقلاب شکوهمند اسلامی
نظر به سابقه درخشان درانجمن های دینی مرکز و سایر جوامع مجازی و نیز توانمندی و قابلیت های شایسته ٰ به ویژه در تشخیص موضوعات دینی و توانمندی علمی؛ شما دو بزرگوار را به عنوان همکار مدیر سایت در انجمن های مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی منصوب می کنم .
امیدوارم با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت آن تدابیری اتخاذ کنید و با هماهنگی و نظم مناسب به خوبی از عهده این مسؤلیت خطیر و مهم بر آیید.
بی شک سرعت در ارجاع به موقع سؤالات و شبهاتی به پاسخگویان و تهیه و تدارک پاسخ های مناسب از سوی کارشناسان از اولویت ها و اهداف مهم انجمن ها می باشد و این امر خطیر رضایت خداوند و اهل بیت و پرسشگران بزرگوار را در پی خوواهد داشت .
لازم می دانم از تیم ارجاعی سابق کمال تشکر و قدر دانی را بکنم و از همه همکاران در هر دو انجمن بخواهم که با شما بزرگوارن همکاری کامل و شایسته را بنمایند .

شرح وظایف به خدمت ارسال خواهد شد .

و السلام

سلام
انتصاب این دو بزرگوار رو تبریک عرض میکنم امیدوارم در این وظیفه خطیر موفق باشند.

به نام خدا
با سلام وتحیات
من هم به همکارانم تبریک می گویم
انشاءالله موفق و موید باشید

سلام و عرض ادب :Gol:

بنده هم تبریک عرض میکنم، انشاءالله که به بهترین نحو از عهده ی این مسئولیت برخواهند آمد.

:Gol:

به نام خدا
سلام و عرض ادب
بنده هم به این دو بزرگوار(که کلا نمیشناسمشون!:Gig:) تبریک میگم
و براشون آرزوی موفقیت دارم:Gol:
التماس دعــــآ

به نام علی اعلی

سلام و عرض ادب

مدیر سایت;312700 نوشت:
بسم الله الرحمن الرحیم

همکار مدیر سایت 1

همکار مدیر سایت 2

سلام علیکم
با تبریک و تهنیت ایام الله فجر و سالگشت انقلاب شکوهمند اسلامی
نظر به سابقه درخشان درانجمن های دینی مرکز و سایر جوامع مجازی و نیز توانمندی و قابلیت های شایسته ٰ به ویژه در تشخیص موضوعات دینی و توانمندی علمی؛ شما دو بزرگوار را به عنوان همکار مدیر سایت در انجمن های مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی منصوب می کنم .
امیدوارم با توجه به اهمیت موضوع و حساسیت آن تدابیری اتخاذ کنید و با هماهنگی و نظم مناسب به خوبی از عهده این مسؤلیت خطیر و مهم بر آیید.
بی شک سرعت در ارجاع به موقع سؤالات و شبهاتی به پاسخگویان و تهیه و تدارک پاسخ های مناسب از سوی کارشناسان از اولویت ها و اهداف مهم انجمن ها می باشد و این امر خطیر رضایت خداوند و اهل بیت و پرسشگران بزرگوار را در پی خوواهد داشت .
لازم می دانم از تیم ارجاعی سابق کمال تشکر و قدر دانی را بکنم و از همه همکاران در هر دو انجمن بخواهم که با شما بزرگوارن همکاری کامل و شایسته را بنمایند .

شرح وظایف به خدمت ارسال خواهد شد .

و السلام

من هم این انتصاب رو خدمت این دو بزرگوار تبریک عرض می کنم

ان شاءالله که در انجام وظائف محوله موفق باشند.

تا شاهد رونق بیش از پیش انجمن باشیم

با آرزوی موفقیت و سلامتی

یا علی :Gol:

منم تبریک میگم انشالله در تمامی مراحل زندگی موفق باشید:Gol:

[SPOILER]سلام به هر دو بزگوار چرا اسم ندارید:Moteajeb!:[/SPOILER]

[="Times New Roman"][="DeepSkyBlue"]با سلام و احترام خدمت بزرگواران
بنده هم به دو بزرگوار تبریک عرض میکنم
در پناه سیدالشهداء(ع)
[/]

[="magenta"]با عرض سلام و ادب خدمت دوستان بزرگوار

بنده هم به نوبه خودم ضمن تبریک و خیر مقدم مجدد خدمت مدیر محترم سایت جناب حاج آقای امیرخانی، خدمت همکاران محترم مدیر سایت هم تبریک عرض می کنم.

امیدوارم با تلاش این بزرگواران و همکاری همه کارشناسان و اساتید بزرگوار شاهد ترقی و پیشرفت روز افزون انجمن های مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی که هدفی جز ترویج معارف مترقی دین مبین اسلام ندارد،باشیم.

انشاءالله خداوند به همگی توفیق تلاش در این راه ارزشمند را عنایت بفرماید.[/]

با عرض سلام و تبریک این ایام خجسته.بنده هم عرض ادب و تبریک ویژه دارم خدمت این دو بزرگوار:Gol:.انشاءالله درپناه حق موفق و موید باشید و خدای رحمان انقدر به زحمتکشان این نظام خیر و آرامش عطا کنه که جز رفع مشکلات و پاسخگویی به دغدغه ی مسلمین مشغله ذهنی دیگه ای نداشته باشند.آمین

سلام
من هم به نوبه ی خودم به این دو بزرگوار تبریک عرض میکم و ارزوی موفقیت روز افزون رو براشون از خدای منان دارم
انشاءالله که به خوبی از پس این مسئولیت خطیر بر بیایند
موفق باشید
یاعلی:Gol:

[=Times New Roman]
سلام عليكم

همكار محترم مديريت سايت (1)
و
همكار محترم مديريت سايت (2)

همواره موفق باشيد ان شاء الله تعالي :Gol:

ياحق

بسم الله
يا محمد ص
سلام منم به دو عزيز تبريك ميگم.
و به هر دو عزيز ميگم هم اينجا هم در اسك قران اگر كمكي خواستن ما هستيم با افتخار
موفق باشيد
يا حق و يا علي ع

بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام

خدمت دو همکار بزرگوار تبریک عرض می کنم.

انشاالله با یاری خداوند و عنایات حضرت ولی عصر(عج) در انجام مسولیت های محوله به نحو احسن موفق باشید.
:Gol::Gol:

به نام خدا
یا امام حسن عسگری(ع)

ضمن عرض سلام و تبریك به این دو بزرگوار...إنشاءالله که همیشه موفق و مؤید باشید:Gol:

یا علی:Gol:

به نام خدا
با سلام و عرض ادب
بنده هم انتصاب شايسته همكاران گرامي مدير سايت را تبريك عرض مي كنم
ان شاء الله در خدمت به قرآن عزيز موفق باشند .

لا حول و لا قوة الا بالله

بنده هم به شما دو بزرگوار تبریک میگم و آرزوی موفقیت دارم

[SPOILER]جناب / سرکار همکار مدیر سایت 1 و همکار مدیر سایت 2 بدینوسیله انتصاب به جا و شایسته شما رو به عنوان همکاران مدیر سایت تبریک عرض کرده و برای شما در انجام این وظیفه خطیر آرزوی موفقیت داریم

و من الله التوفیق
کبوتر حرم
1391/11/13[/SPOILER]
[SPOILER]به نظرتون با این متن کاربر برتر ماه میشم ؟:khandeh!:[/SPOILER]

كبوتر حرم;312825 نوشت:
به نظرتون با این متن کاربر برتر ماه میشم ؟

با سلام
خیر
ملاکهای کاربر برتر:
ملاک ها در دو سطح کمی و کیفی ارزیابی می شود
کمیت : مشارکت در انجمن
کیفیت:ارزیابی توسط همکاران و استقبال و توجه عمومی توسط کاربران
بیشتر

[="Tahoma"][="Green"][="DarkGreen"]اللهم عجل لولیک الفرج

با عنایت حضرت ولی عصر این سمت جدید را به شما بزرگواران تبریک و تهنیت عرض می کنم و امیدوارم در سایه مدیریت توانای جناب امیر خانی بتوانید با رسیدگی به موقع و مناسب به وظایف محوله در بهبود سایت به سمت رضایت خداوند قدم گذاشته و سایت را تبدیل به یک سایت علوی با رفتاری نیکو گردانید

با تشکر از شما

یک مسلمان و در ارزوی شیعه شدن

محمد اسم مستعار کبوتر حرم الزهرا

با تشکر :Gol:

[/]
[/]

:hamdel::Gol:تبریک تبریک میگم انشاا... شاهد موفقیت روز افزون این سایت باشیم
و تشکر از همه مدیران و دست اندرکاران این سایت که جا دارد از انها هم تشکر بکنیم

همکار مدیر سایت 1

همکار مدیر سایت 2

بسمه تعالی
سلام...
بنده هم به نوبه خودبه این دوبزرگوارتبریک عرض میکنم وامیدوارم درپناه امام عصر(روحی له الفداه)به وظایفتون عامل باشید!:Gol:

من هم از کسایی که برای این سایت زحمت کشیدند و میکشند جناب آقای زارع ،مدیریت جدید، همکاران مدیریت، کارشناسان محترم، و کاربران عزیز تشکر میکنم و آرزوی موفقیت دارم. :Gol:

[="Tahoma"][="Black"]

با سلام و درود

بنده نیز به نوبه خودم انتصاب این دو بزرگوار را تبریک عرض می کنم و برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون دارم.

:Rose::Rose::Rose:

[/]

سلام
تبریک میگم این انتصابات جدید را و امیدوارم که موفق باشید.
یا حق...

"هو المحبوب"

سلام
منم به این دو بزرگوار تبریک میگم ان شاءالله همیشه موفق و سربلند باشند.
یا علی.

[="Tahoma"]با سلام و درود بر عالمان فرهيخته و زحمتكش انجمن ديني (اسكدين)

انتصاب همكاران مديريت محترم سابت رو به خدمت هر دو عزيز بزرگوار تبريك عرض ميكنم

از خداوند بزرگ ميخواهم اين دو استاد گرامي را در پناهش محافظت بفرمايد و در خدمت رساني به تشنگان معارف الهي بيش از پيش توفيق عنايت بفرمايد
آمين
التماس دعا :Gol:

با سلام

تبریک می گم :hamdel:

بنده ام به این دو بزرگوار تبریک میگویم

با سلام وخسته نباشید

بنده هم به این دو بزرگوار تبریک میگویم و براشون آرزوی موفقیت دارم.

یا علی:Gol:

با عرض سلام و تبریک خدمت همکاران گرامی انشالله در پناه حق موفق و موید باشید

سلام عليكم

از طرف دوستانم در انجمن كلام به همكاران محترم مديرسايت كه در اين روزهاي خجسته به انتصاب رسيدند صميمانه تبريك عرض مي كنم و از ذات باري تعالي موفقيت و سربلندي شون رو خواستارم.

انشالله كه با صبر و اخلاق خوش و رفتار و تصميمات عاقلانه اشون، انگيزه همكاران رو براي كار افتخاري در اين سايت هرچه بيشتر كنند.

با سلام

بنده تشكر و قدرداني مي كنم
:Gol: از كليه كاربران عزيز و كارشناسان دلسوز و مديران زحمت كش:Gol:
:Gol: و همكاران اجرايي و فرهنكي فهيم اسك دين عزيز كه لطف كرده و پيام تشكر فرستادن:Gol:
و يا تايپك زدن

بنده خادمي قران و اسلام را براي خود افتخار مي دانم و در خدمت دوستان بودن را توفيقي از طرف باري تعالي.

التماس دعا
موفق و مويد

:Gol:ياعلي:Gol:

سلام

بنده هم اين انتصابات شايسته رو تبريک عرض مي کنم.
و خوشحالم که ادب ، متانت و گرمي کلامي که در صحبتهاي اين بزرگواران مي بينم ، همکاران مدير سايت را به همياران و همدلان کاربران و عزيزان خوب اسک ديني مبدل ساخته است.

موفق باشيد
يا علي:Gol:

سلام
عرض تبریک خدمت همکاران محترم مدیر سایت به خاطر این توفیق
انشاءالله در انجام این مسئولیت ، در محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه سربلند باشید.

بسم الله الرحمن الرحیم

با تبریک سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی ایران

مدیر محترم ارجاع سؤالات با توجه به سابقه درخشان ؛توانمندی و شناخت کامل و حسن تدبیر شما در انجمن های دینی مرکز و جوامع مجازی شما را به مدیریت ارجاع سؤالات در انجمن های گفتگوی دینی و قرآنی مرکز منصوب میکنم . امیدوارم با توجه به شرح وظایفی که در پیام خصوصی به خدمت ارسال می شود . روند و فرآیند ارجاع سؤالات در دو انجمن به گونه ای پیش برود که پرسش های کاربران عزیز در انجمن ها در کمترین زمان ممکن با همکاری و همیاری همکارانتان توسط پاسخگویان محترم پاسخ داده شود .
در ضمن اسم آیدی همکار مدیر سایت 1 به حکمت و همکار مدیر سایت 2 به طاهر تغییر نام پیدا کرده اند .

با آرزوی توفیقات روز افزون برای تمامی خادمان قرآن و اهل بیت

علیهم السلام

سلام
ضمن گرامیداشت ایام پیروزی انقلاب اسلامی ایران انتصاب شما به عنوان مدیر ارجاع سوالات را تبریک عرض میکنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم.

[="Times New Roman"][="Navy"]

مدیر سایت;315352 نوشت:
در ضمن اسم آیدی همکار مدیر سایت 1 به حکمت و همکار مدیر سایت 2 به طاهر تغییر نام پیدا کرده اند .

سلام عليكم

قطعا طاهر و حكمت آيدي هاي بسيار محترمانه تر و با معني تر و زيباتر از نمونه هاي زير است :

پاسخگوي قراني 1
پاسخگوي قراني 2
پاسخگوي قراني 3
..
..
پاسخگوي قراني 15

موفق و منصور باشيد.

ياحق[/]

سلام و عرض ادب :Gol:

بنده نیز ضمن تبریک ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی، انتصاب ایشان را تبریک عرض میکنم

و آرزوی موفقیت بیش از پیش برای ایشون دارم.

التماس دعا.

سلام

تبريك به اين دو بزرگوار اميدوارم هميشه سلامت و در پناه حق باشن :Gol:

با سلام و عرض ادب و احترام

تبریک بنده رو هم پذیرا باشید.:Gol:

اینگونه نامگذاری دوست داشتنی است.

به امید موفقیت هرچه بیشتر اسک دین.:hamdel:

سلام
من هم این انتصاب به جا رو تبریک میگم
یاعلی:Gol:

بسم الله.
يا محمد ص.
سلام منم تبريك ميگم انشالله در پناه حق موفق باشيد.
يا حق و يا علي ع.

به نام خدا
عرض سلام وتحیات
و تبریک امروز روز بیست و دوم بهمن ماه
برای همکارانم آرزوی موفقیت بیش از پیش را دارم
التماس دعا

موفق باشید

سلام به مسئولین محترم ومدیران جدید.منم ازطرف خودم و بقیه کاربران تبریک وخوشحالی همگیمون را به شما تقدیم مینمائیم.موفق و پیروز باشید.درپناه حق .امیدموفق.

[="Purple"]سلام عليكم

اين انتصاب جديد رو در اين روز خجسته، خدمت شون تبريك عرض مي كنم و انشالله كه بتوانند با پشتكار و حسن تدبير كه جناب مديرسايت هم فرمودند ؛ موفقيت هاي روزافزون براي انجمن هاي مركز ملي كسب كنند.

و از سويي هم بنده هم مانند جناب بينا، از اينكه عنوان همكاران مدير از شماره بندي به نام تغيير پيدا كرده تشكر ميكنم.

لطف بفرماييد در جاي خود توضيحي درباره سمت مديرارجاع سوالات و تناسبش با همكاران مديرسايت بفرماييد.
[/]

[="Tahoma"][="Green"]
مدیر سایت;315352 نوشت:
مدیر محترم ارجاع سؤالات

اللهم عجل لولیک الفرج

سلام علیکم

با عرض ادب و احترام و تبریک این سمت شما امیدورام در راستای ترویج فرهنگ ناب محمدی قدم گذاشته و کمک شایسته ایی به ترویج فرهنگ تشیع و پاسخگویی به شبهات داشته باشید

و همچنین تغییر نام رسمی و خشک اساتید به نام های زیبا و دلنشین که موجب ارامش و راحتی ما کاربران میشود را تبریک می گوییم:hamdel:

امیدوارم که توفیق روز افزون نصیب همه شود

صلوات

[/]

[="Tahoma"][="Black"]

یا الله

سلام و درود

آرزوی موفقیت برای شما بزرگواران دارم.

[/]

با سلام

خدمت به اسلام عزیز افتخاری است بس بزرک

بنده هم تبریک عرض می کنم خدمت جناب مدیر محترم ارجاع سؤالات این انتصب شایسته را

موفق و موید