::::امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟::::

تب‌های اولیه

10 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
::::امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟::::

[="Tahoma"][="Navy"]

امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟::::

بهش گفتم: امام زمان عج رو دوست داری؟
گفت: آره ! خیلی دوسش دارم

گفتم: امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟
گفت: آره!

گفتم : پس چرا کاری که آقا دوست داره انجام نمیدی؟
گفت: خب چیزه!…. ولی دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله

گفتم: از این حرف که میگن به ظاهر نیست ، به دله بدم میاد
گفت: چرا؟

براش یه مثال زدم:
گفتم: فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی یه رستوران داره باهاش شام می خوره. تو هم سراسیمه میری و می بینی بله!!!! آقا نشسته و داره به دختره دل میده و قلوه می گیره.عصبانی میشی و بهش میگی: ای نامرد! بهم خیانت کردی؟ بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه : عزیزم! من فقط تو رو دوست دارم. بعد تو بهش میگی: اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا آوردیش رستوران؟ اونم بر می گرده میگه: عزیزم ظاهر رو نبین! مهم دلمه! دوست داشتن به دله…

دیدم حالتش عوض شده

بهش گفتم: تو این لحظه به شوهرت نمیگی: مرده شور دلت رو ببرن؟ تو نشستی با یه دختره عشقبازی می کنی بعد میگی من تو دلم تو رو دوست دارم؟ حرف شوهرت رو باور می کنی؟
گفت: معلومه که نه! دارم می بینم که خیانت می کنه ، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه

گفتم: پس حجابت….
اشک تو چشاش جمع شده بود
روسری اش رو کشید جلو
با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم می کنم ، حجاب که قابلش رو نداره

از فردا دیدم با چادر اومده
گفتم: با یه مانتو مناسب هم میشد حجاب رو رعایت کرد!
خندید و گفت: می دونم ! ولی امام زمانم چــــــادر رو بیشتر دوست داره
می گفت: احساس می کنم آقا داره بهم لبخنــــــــــد می زنه

[/][/]

سلام
اينوهميشه يادمون باشه « اعتقاداتی كه دردل باشه وبه ظاهربروزنكنه هرچه سريع تردردل ذوب ونابودمی شه »

ظاهرسازی اين جوراعتقادات مذهبی خيلی خوبه امابشرط اينكه به زورنباشه وبرگرفته از همون دلی كه می گيدباشه

كه اين شعارشيعيان واقعی علی است «لااكراه فی الدّين»(آيه ی صريح قرآن)
امربه معروف ونهی ازمنكرواجب است اماراه مخصوص به خودراداردوخطاب مابه كسانی كه هيچ حرف حق نمی شنونداين است كه
«اعتقادات مابرای ماواعتقادات شماهم برای شماوبس»(آيه ی صريح قرآن)
البته اين به خاطرسستی دروظيفه وكم آوردن دراين امر نيست
اين به خاطراهميت دادن به اعتقادات همه ی مردم است
چون مردم دوست ندارند، كسی به آنهابگويدكه چگونه فكركنند
اگرماانتظاربرگشتن ازتعصبات اعتقادی ديگران راداشته باشيم عقل سليم حكم می كندكه همين انتظارروازخودمان هم داشته باشيم
چون آنهاهم به مانندماانسانند

من يقين دارم كه همين راه اداره ی جهانی امام زمان روحی له الفداخواهدبود
كه غيرازاين هرگز اتحادجهانی بوجودنخواهدآمد
باحكومت مذهبی واعتقادی برمردم وسياست وسرمايه داری هرگز اين نظام تعالی تشكيل نخواهدشد

واقعا عالی بود.

تنها مقاله ای بود که تواین سایت کامل خوندمش...

[="Olive"]

گل ليلا;310514 نوشت:
گفتم : پس چرا کاری که آقا دوست داره انجام نمیدی؟ گفت: خب چیزه!…. ولی دوست داشتن امام زمان عج به ظاهر نیست ، به دله گفتم: از این حرف که میگن به ظاهر نیست ، به دله بدم میاد گفت: چرا؟ براش یه مثال زدم: گفتم: فرض کن یه نفر بهت خبر بده که شوهرت با یه دختر خانوم دوست شده و الان توی یه رستوران داره باهاش شام می خوره. تو هم سراسیمه میری و می بینی بله!!!! آقا نشسته و داره به دختره دل میده و قلوه می گیره.عصبانی میشی و بهش میگی: ای نامرد! بهم خیانت کردی؟ بعد شوهرت بلند میشه و بهت میگه : عزیزم! من فقط تو رو دوست دارم. بعد تو بهش میگی: اگه منو دوست داری این دختره کیه؟ چرا باهاش دوست شدی؟ چرا آوردیش رستوران؟ اونم بر می گرده میگه: عزیزم ظاهر رو نبین! مهم دلمه! دوست داشتن به دله… دیدم حالتش عوض شده بهش گفتم: تو این لحظه به شوهرت نمیگی: مرده شور دلت رو ببرن؟ تو نشستی با یه دختره عشقبازی می کنی بعد میگی من تو دلم تو رو دوست دارم؟ حرف شوهرت رو باور می کنی؟ گفت: معلومه که نه! دارم می بینم که خیانت می کنه ، چطور باور کنم؟ معلومه که دروغ میگه گفتم: پس حجابت…. اشک تو چشاش جمع شده بود روسری اش رو کشید جلو با صدای لرزونش گفت: من جونم رو فدای امام زمانم می کنم ، حجاب که قابلش رو نداره

من یه بار از این راه وارد شدم!
ولی موتاسفانه به اینجا ختم نشد!
نگفت دوست داشتن امام زمان به دله!
گفت حالا تا جوونم میخوام جوونی کنم!!!بعدا توبه میکنم!!!!!(فک کنم منظورش این بود: وقتی پیر شدم و دیگه نیازی نبود حجاب داشته باشم اون موقع با حجاب میشم!!!!!)[/]

سلام من خودم موندم حجاب واقعا فقط چادر است من مانتویی هستم ولی موهای خودم را میپوشانم واقعا تا چادری نشوم امام وخدا از من راضی نمیشوند ایا اعمال من مورد قبول واقع میشوند؟برای مومن بودن یه خانوم حتما باید چادری باشد؟

سلام ستایش سادات :Gol:
عزیزم انشاءالله که اعمالت مورد قبول درگاه حق قرار بگیره. [="DarkRed"]نپوشیدن چادر باعث رد اعمال دیگه شما نیست .:ok:[/]
آفرین بر ایمان و اعتقاد شما که به فکر حفظ حجاب خودتون هستید و [="DarkRed"]موهاتون را از نامحرم می پوشانید.:[/]:Kaf:
عزیزم حجاب فقط چادر نیست .
[="DarkRed"]چادر حجاب برتر هست[/]. وقتی قرآن را می خوانید بحث جلباب به عنوان پوشش مطرح شده یعنی پارچه ای بلند که از سر به روی شانه ها و پایین تر قرار میگرفته چیزی شبیه به همین چادر سنتی که تو ایران استفاده میشه یعنی پارچه ای که از سر تا پا را پوشش میده و [="DarkRed"]حجم اندامها در آن مشخص نیست:ok:[/]
در سیره زندگی حضرت زهرا و حضرت زینب (س) هم حجاب اینگونه بوده به صورت عبایی که سر تا پای ایشان را پوشش می داده و حجم اندام در آن مشخص نبوده.
مثلا ممکنه که از روی چادر بشه تشخیص بدی که یک فرد چاق هست یا لاغر . بلندقامت هست یا کوتاه قد. تا اینجا فکر میکنم طبیعی باشه مثل اینکه شما یک دختربچه نابالغ را چه با چادر و چه با مانتو و روسری پوشیده مشاهده کنید. در اصل تفاوتی نداره به خاطر اینکه[="DarkRed"] اندامهای زنانه یک دختر نابالغ اصلا دیده نمیشه.[/] و تفاوتی در نوع پوشش وجود نداره. یعنی همین مقدار که زیبایی مو پوشیده شده برای حجاب کافی هست.
اما در مورد یک خانم جوان فکرمیکنم پوشش کامل همان چادر باشه به خاطر اینکه همانطور که جسم ایشان بالغ شده ، جذابیت های زنانه هم افزایش پیدا کرده [="DarkRed"]و بوسیله چادر کاملا اندام زنانه پوشش پیدا خواهد کرد.[/] اما مانتو حجابی است که اگر درست رعایت بشه بیشترین بخشی را که از زیباییهای زنانه شما پوشش میده همان موی سر هست ولی در مورد حجم اندامها:Gig:
و[="DarkGreen"] در آخر هم یادم افتاد که حضرت زهرا سلام الله علیها وصیت کردن که بدن پاکشون را در تابوتی بلند و پوشیده قرار بدهند تا اندام حضرت در آن مستور بماند. و چشم هیچ نامحرمی حتی به جسم بی جان مادر سادات نیفتد.
حالا یوسف زهرا حضرت مهدی (عج) از ما چه نوع پوششی را انتظار دارن؟...
[/]

[="Olive"]

setayesh sadat;310846 نوشت:
سلام من خودم موندم حجاب واقعا فقط چادر است من مانتویی هستم ولی موهای خودم را میپوشانم واقعا تا چادری نشوم امام وخدا از من راضی نمیشوند ایا اعمال من مورد قبول واقع میشوند؟برای مومن بودن یه خانوم حتما باید چادری باشد؟

نه عزیزم کی گفته حجاب فقط چادر است!؟این همه چادری که ادم میبینتشون حرصش در میاد نیستن مگه چادر سر میکنه با شش من ارایشو موهایی که تا بینهایت بیرونه!!!
اون دوست من که گفتم مث شما نبود اخه....!

[SPOILER]البته از حق نگذریم چادر یه چیز دیگس...! :khandeh!:[/SPOILER][/]

باسلام و صلوات
حجت آل محمد ص فرمودند: دختر رسول گرامی اسلام ص برای من سرمشق و الگوی نیکوست.!

هورشید عزیز خوب حجابی که برای رضای خدا نباشه بهتر از این هم نمی شه که شما گفتین. این حجاب برای راضی نگهداشتن آن پدر و مادری هست که دلخوش هستن که دخترشون چادری است. یعنی اصلا دختر ممکنه با اصل حجاب مشکل داشته باشه ولی به خاطر تظاهر به پوشش چادر به خاطر خانواده اش یا مثلا راضی نگه داشتن شوهرش یا مثلا به خاطر اجباری بودن چادر در محیط تحصیل یا کارش و ... اینطور چادر به سر کنه ، که وقتی آدم این افراد را در جامعه میبینه نسبت به اصل پوشش برتر هم بدبین میشه.
ولی عزیزم الگوی ما برای پذیرفتن حجاب برتر حضرت زهرا (س) هستن.:Gol:
ما برای راضی نگهداشتن قلب آقا امام زمان (عج) این پوشش زهرایی را به ایشان هدیه میکنیم.:Hedye:

گل ليلا;310514 نوشت:
امام زمان حجاب رو دوست داره یا نه؟::::

سلام
امام زمان حجاب را دوست ندارد .
حجاب یعنی گناه
حجاب یعنی ظلمتی در پیش چشم دل انسان برای دیدن روی حقیقت
و برای زن بهترین راه مبارزه با این حجاب داشتن حجاب چادر است
زن با حجاب چادر خود کار بزرگی می کند
حجاب چادر نمی گذارد حجاب گناه به وجود زن نفوذ کند
حجاب چادر نمی گذارد شیطان کوچک و بزرگ به مطامع خود در خصوص زنان دست یابد
والله الموفق
موضوع قفل شده است