جمع بندی مشکل بزرگ در نماز خواندنم

تب‌های اولیه

3 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
مشکل بزرگ در نماز خواندنم

سلام به دوستان گلم

من یه چند سالی هست که همیشه وقتی نماز می خوام نماز بخونم احساس می کنم یه کسی کنار ایستاده .همش احساس می کنم اونم یه چیزایی میگه . همش کنارم تکون می خوره . هرکاری کردم درست نشده . حتی داداش کوچیکمم گفتم که بیاد با هم بخونیم اما بازم نشد . این اواخر هم بدتر شده . طوری که دیگه می ترسم نماز بخونم. بعضی وقتا که خونه تنهام دیگه از ترسم نمی دونم چیکار کنم .

لطفا راهنماییم کنین . خیلی به کمک نیاز دارم:Ghamgin::Ghamgin:

کارشناس بحث : سمیع

badsector;305815 نوشت:
سلام به دوستان گلم

من یه چند سالی هست که همیشه وقتی نماز می خوام نماز بخونم احساس می کنم یه کسی کنار ایستاده .همش احساس می کنم اونم یه چیزایی میگه . همش کنارم تکون می خوره . هرکاری کردم درست نشده . حتی داداش کوچیکمم گفتم که بیاد با هم بخونیم اما بازم نشد . این اواخر هم بدتر شده . طوری که دیگه می ترسم نماز بخونم. بعضی وقتا که خونه تنهام دیگه از ترسم نمی دونم چیکار کنم .

لطفا راهنماییم کنین . خیلی به کمک نیاز دارم:ghamgin::ghamgin:

کارشناس بحث : سمیع

باسمه تعالی
باسلام:
این حالت برای شما یک نوع توهم است که البته توهم به اشکال مختلفی ممکن است در انسان دیده شود. مثلابرخی از افراد مبتلا به توهم شنوایی هستند یعنی صداهایی را می‌شنوند که وجود خارجی ندارد و افراد دیگر قادر به شنیدن آنها نیستند. محتوای این نوع توهم در برخی اوقات ممکن است مهم و خطرناک باشد، چون اغلب این بیماران صداهایی را می‌شنوند که دستورات انجام کارهای خطرناک مثل ضرب و جرح و کشتن دیگران ، اقدامات خطرناک مثل آتش سوزی و خرابکاری را به آنها می‌دهند.
وبه نظر می رسد باید این حالت خود راحتما با یک متخصص روانپزشک در میان بگذارید

موفق باشید

پرسش:
من یه چند سالی هست که همیشه وقتی نماز می خوام احساس می کنم کسی کنار ایستاده و احساس می کنم او هم چیزهایی می‌گوید. طوری که دیگر می ترسم نماز بخوانم. لطفا راهنمایی کنید که چه بکنم؟
پاسخ:
این حالت برای شما یک نوع توهم است که البته توهم به اشکال مختلفی ممکن است در انسان دیده شود. مثلابرخی از افراد مبتلا به توهم شنوایی هستند یعنی صداهایی را می‌شنوند که وجود خارجی ندارد و افراد دیگر قادر به شنیدن آنها نیستند. محتوای این نوع توهم در برخی اوقات ممکن است مهم و خطرناک باشد، چون اغلب این بیماران صداهایی را می‌شنوند که دستورات انجام کارهای خطرناک مثل ضرب و جرح و کشتن دیگران، اقدامات خطرناک مثل آتش سوزی و خرابکاری را به آنها می‌دهند.
و به نظر می رسد باید این حالت خود راحتما با یک متخصص روانپزشک در میان بگذارید

موضوع قفل شده است