جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: صوتی وهابیت+متن

 1. #1

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901

  صوتی وهابیت+متن
  بسم الله الرحمن الرحيم  صوتی وهابیت+متن

  موضوع: مصاحبه شبكه سلام با دكتر عصام العماد 01 ـ علت انتخاب مذهب شيعه

  ايراني‌ها صلوات مي‌فرستند و از روش صلوات فرستادن اينها تعجب مي‌كنند. چون در جوامع اسلامي در زمان معاصر، اكثرا اهل سنت هستند، صلوات آنها مخالف با صلوات شيعيان است. آنها خيلي تعجب مي‌كنند. حتي من يادم است كه وقتي من شيعه شدم، يك يمني وارد ايران شد و پزشكي مي‌خواند. اصرار داشت كه ايراني‌ها در صلوات مي‌گويند: أللهم صل علي محمد و علي ابن محمد، كه علي فرزند محمد است. گفتم كه اينها مي‌گويند: أللهم صل علي محمد و آل محمد. اين قدر تفاوت است ميان جامعه اسلامي غير از ايراني با ايران. اين مسئله مهم است. شايد براي يك شخص شيعي، مهم نيست.

  دانلود با حجم 5.06 مگابایت 1ساعت و 20 دقیقه


  مصاحبه شبكه سلام با دكتر عصام العماد 02 ـ ويژگي‌هاي مذهب شيعه

  اين حرف باعث شد كه بزرگان اهل سنت در سراسر جهان، فتوا به حرمت خواندن كتاب‌هاي خالد محمد خالد بدهند. فتواي ابو حامد غزالي را در كتاب الصواعق المحرقة ابن حجر نقل مي‌كند:

  يحرم علي المسلم ‌أن يذكر ما جري للحسين في كربلاء.

  حرام است كه يك مسلمان، ذكر كند شهادت و مظلوميت امام حسين (عليه السلام) را در ملأ عام.

  بلكه به فتاواي بزرگان اهل سنت در طول تاريخ، از گناهان بزرگ است. ولي الان ده‌ها كتاب در مورد كربلاء توسط اهل سنت نوشته شده است، مانند كتاب عبد الرحمان شرقاوي، كتاب عباس محمود عقّاد مصري. الان شخصيت‌هاي وهابي كه عليه آل سعود قيام كرده‌اند، دليل اول اينها، قيام امام حسين (عليه السلام) است. از يكي از رهبران قيام وهابي سوال كردند:

  چرا جرأت كردي كه عليه آل سعود قيام كني؟ گفت: الگوي من امام حسين (عليه السلام) است.

  كم كم در سايت‌هاي وهابيت متعصب كه مي‌گفتند امير المؤمنين يزيد، الان كه من به سايت‌هاي اينها مراجعه مي‌كنم، نوشته‌اند ملعون يزيد و مي‌گويند امام حسين (عليه السلام). يك تحول بزرگ در سراسر جهان ايجاد شده است. اين بينش كنوني در سراسر جهان، مانند بينش شيعيان در قرن اول اسلام است. امامان معصوم (عليهم السلام) به شيعيان، هرچند كه بي‌سواد باشند، ولي به علت بينشي كه دارند، خواص مي‌گويند و همين بينشي است كه اهل سنت بعد از سال‌ها فهميدند. كار به اينجا رسيد كه جنگ بزرگي ميان شيخ الأزهر و عباس محمد عقّاد ـ متفكر بزرگ اهل سنت كه داراي 350 كتاب است ـ در مورد امام حسين (عليه السلام) شكل گرفت. شيخ الأزهر اصرار مي‌كند كه امام حسين (عليه السلام) احمق بود. او در قرن بيستم اين‌طور حرف مي‌زند. آقاي عباس محمود عقّاد هم ناراحت مي‌شود و كتابي مي‌نويسد به نام أبو الشهداء و در آن مي‌گويد:

  آقاي شيخ الأزهر! من و شما نمي‌توانيم امام حسين (عليه السلام) را بفهميم. شما طاقت و قدرت فهم و درك امام حسين (عليه السلام) را نداري. من اعلام مي‌كنم كه صدها سال به امام حسين (عليه السلام) ظلم كرديد، ولي الان، زمان امام حسين (عليه السلام) است. الان مانند زمان سابق نيست كه كتابي عليه امام حسين (عليه السلام) نوشته شود ‌يا اين كه امام حسين (عليه السلام) در مناطق سني‌نشين، حامي ندارد.

  دانلود با حجم 5 مگابایت 1 ساعت  موضوع: مصاحبه شبكه سلام با دكتر عصام العماد 03 ـ شاخصه‌‌هاي اخلاقي و معنوي مكتب تشيع  مجري برنامه

  تعريف اخلاق و شاخصه‌هاي اخلاقي و آنچه را كه مكتب تشيع به عنوان اخلاق معرفي كرده است، چه مقدار در گرايش ديگران به مكتب تشيع و چه مقدار در نفوذ تشيع در جوامع مختلف، مؤثر بوده است؟  دانلود با حجم 4 مگابایت حدودا یک ساعت


  مصاحبه شبكه سلام با دكتر عصام العماد 04 ـ مقايسه ميان تبليغ شيعه و اهل سنت افراطی ( وهابيت )

  مسئله تبليغ، همراه با تشويق است. مثلا يك تاجر ثروتمند وهابي، مي‌تواند يك مدرسه ديني به نام خودش بسازد و در تابلو هم نام خود را بنويسد و همين تاجر از سراسر جهان، طلبه جمع مي‌كند و اين مدرسه به نام خودش مي‌ماند و شهريه را هم با نام خودش مي‌دهد كه مثلا اين شهريه فلان تاجر است. اين كار باعث شده است كه ميان تجّار بزرگ وهابيت، رقابت ايجاد شده است كه مثلا به عنوان يك تاجر ثروتمند، مدرسه به نام اوست و شهريه هم با نام اوست. اين تشويقي است كه تجّار وهابيت در رقابت باشند. حتي گاهي مدرك هم به نام همين تاجر است و با مُهر خودش. شايد خود تاجر هم بي‌سواد باشد، ولي افتخار مي‌كند كه 40 مدرسه براي طلبه‌ها ساخته است. فقط عربستان سعودي به وهابيت كمك نمي‌كند، بلكه خود تجار كمك مي‌كنند و گاهي هم عربستان سعودي ناراحت مي‌شود و سعي مي‌كند كه دارايي اينها را در بانك تعطيل كند.

  دانلود با حجم 4.40 مگابایت تقریبا یک ساعت

  یاحکیم

  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 2. صلوات ها 5


 3. #2

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901

  هشدار آیت الله حسینی قزوینی

  توصیف فایهای صوتی ایشان به اجمال و دانلود آنها

  همايش ختم صحيح بخاري در زاهدان 01


  مجمع التقريب هم زير نظر مستقيم مقام معظم رهبري كه به نظر اهل سنت، أولي الأمر است، اداره مي‌شود. اهل سنت، اطاعت از أولي الأمر را در حد اطاعت از خدا و پيامبر اکرم (صلى الله عليه و آله و سلم) واجب مي‌دانند. با اين تفاوت كه اگر أولي الأمر، شيعه و در حكومت شيعي باشد، حرف او هيچ ارزشي ندارد. به يكي از ياوه‌سرايان اهل سنت گفته بودند:

  چرا پشت سر امام خميني (ره) نماز نمي‌خواني؟
  گفت: پشت سر رهبر شرك نمي‌توانيم نماز بخوانيم.


  ولي اينها صدام و ملك فهد را أولي الأمر مي‌دانند و اطاعت از آنها را واجب مي‌دانند. حتي اگر در كشور آمريکا زندگي كنند، مي‌گويند كه اوباما هم از مصاديق أولي الأمر است. ولي اگر در يك‌جا حكومت شيعي باشد و در رأسش هم يك فقيه شيعي و مورد تأييد قاطبه مردم، أولي الأمر نيستند و اطاعت از آنها واجب نيست؛ حتي نمايندگان خبرگان رهبري اهل سنت.  همايش ختم صحيح بخاري در زاهدان 02


  وقتي يك طلبه در کتاب‌هاي درسي مي‌خواند كه توسل شرك است و شيعه، متوسل مي‌شود، پس شيعه مشرك است و قتلش واجب است، در حقيقت تمام زمينه‌هاي ترور و كشتار را فراهم مي‌كند. ما از اينها مي‌خواهيم نسبت به متون درسي‌شان تجديد نظر كنند و مطالبي كه خون شيعه را مباح مي‌كند، از متون درسي‌شان بردارند.

  آمارها مي‌گويد در اين 15 سال اخير، ترورهايي كه در زاهدان و زابل و ايرانشهر و بم و كرمان انجام گرفته، 80٪ عاملين آنها، روحانيون و طلبه‌هاي اهل سنت بوده است. يعني از هر 10 مورد، 8 موردش توسط روحانيت ـ سطح پايين، مانند عبد المالك ريگي يا سطح بالا، مانند مولوي عبد القدوس كه رئيس حوزه علميه شاه‌جمال ايرانشهر بود و مولوي سليمي از اساتيد برجسته اهل سنت ـ بود. ما به اين آقايان نمي‌گوييم دست از عقائد خود بردارند. بلكه عقائد فاسد وهابيت و ترور و كشتاري كه در متون درسي شما نفوذ كرده و ردّ پايش در متون درسي شما ديده مي‌شود و در ماهواره‌هاي شما تبليغ مي‌شود، اينها را برداريد.  همايش ختم صحيح بخاري در زاهدان 03

  ختم صحيح بخاري، مولوي گرگيچ روي آن مانور داده است، اين است:

  شيعيان مدعي هستند كه ميان امير المومنين (عليه السلام) و خلفاء، اختلاف نظر و مشكلات و درگيري‌هايي بود و امير المومنين (عليه السلام) از خلفاء، گلايه داشت. حال آن‌كه امير المومنين (عليه السلام)، خلفاء را در نهج البلاغه مدح كرده است و اينها را ستوده است. اگر واقعا حضرت علي (عليه السلام) ابوبكر و عمر را غاصب و خائن مي‌داند، چرا بايد خلفاء را مدح كند؟ چرا بايد نام فرزندانش را به نام مبارك خلفاء بگذارد؟ چرا بايد دختر و جگرگوشه‌اش را به ازدواج عمر دربياورد؟ پس معلوم مي‌شود كه شيعه به حرف خود امير المومنين (عليه السلام) هم توجه نمي‌كند. سيره و روش شيعه، مخالف سيره خود امير المومنين (عليه السلام) است.


  ادامه دارد....

  ویرایش توسط bina88 : ۱۳۸۹/۰۷/۰۵ در ساعت ۰۶:۰۰
  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 4. صلوات ها 4


 5. #3

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901
  همايش ختم صحيح بخاري در زاهدان 04 ـ غصب فدك


  به اين شبهات توجه كنيد. اينها بالاترين مقام علمي وهابيت و اهل سنت هستند كه وقتي مي‌خواهند شبهه فدك را مطرح كنند، ببينيد كجا را هدف قرار مي‌دهند؟! وقتي يك امام جمعه و پيرمرد 70 ساله و رئيس حوزه علميه حرف مي‌زند، آيا مدركي دارد، يا همين‌طوري حرف مي‌زند؟! اگر يك چوپان بيابان‌گرد سيستان و بلوچستان يا شاگرد عطاري يا كارگر ساده اين حرف را بزند، او را سرزنش نمي‌كنيم. ولي وقتي يك عالم طراز اول سني اين‌چنين حرفي را بزند، چه بگوييم؟ اينها صحيح بخاري را درست نمي‌خوانند، ولي مي‌آيند براي صحيح بخاري، مراسم ختم مي‌گيرند. مي‌گويد:

  در زمان عمر، فدك را به حضرت علي برگرداندند و دوباره اختلاف كردند و از آنها گرفته شد.

  صوتی وهابیت+متن


  پاسخ به سخنان مولوي گرگيج امام جمعه اهل سنت آزاد شهر در همايش ختم بخاري زاهدان

  دو سال پيش هم در اين‌ همايش، دكتر محمد ابراهيم - رئيس يكي از دادگاه‌هاي مدينه - را به عنوان سخنران آوردند و تمام هدف اين فرد در اين سخنراني اين بود كه چون شيعيان به أنبياء (عليهم السلام) و أولياء و أهل بيت (عليهم السلام) متوسل مي‌شوند، مشرك هستند و پيامبر اکرم (صلي الله عليه و آله و سلم) هم با همين مشركين مبارزه و مقاتله كرد.
  يعني براي مبارزه و جهاد با شيعه و براندازي حكومت شيعي، چراغ سبز نشان داد. ببينيد كه بعد از سخنراني ايشان، توسط عبدالمالك ريگي و ديگران، چه جناياتي در ايران مرتكب شدند.

  بهترين نماد تأثير اين سخنراني بيهوده و ضد قرآن و ضد دين و شريعت و ضد فقهاي تمام مذاهب اسلامي غير از وهابيت، قضيه حوزه علميه شاه جمال ايران‌شهر بود كه حوزه علميه خواهران را تبديل كردند به محل نگه‌داري مواد منفجره و مهمات و اسلحه، براي انفجار جلسات و اجتماعات شيعي و اگر بيداري عزيزان سپاهي و امنيتي ما نبود، اين توطئه‌هايي كه در حال وقوع بود، اگر به وقوع مي‌پيوست، نمي‌دانيم چه جناياتي را مي‌خواستند مرتكب شوند. متعاقب آن هم، 2 تن از مولوي‌ها و علماي طراز اول اهل سنت به نام مولوي عبد القدوس – رئيس حوزه علميه – و مولوي سليمي به دار مجازات آويخته شدند. بعد از آن هم اين جنايات تكرار شد و جديدترين جناياتي كه اينها در اثر همين تبليغات ضد شيعي مرتكب شدند، انفجار مسجد آقا امير المؤمنين (عليه السلام) در ايام فاطميه در زاهدان بود كه منجر به شهادت و مجروح شدن عده‌اي شد. اثرات اين همايش‌ها و سخنان بي‌اساس عليه شيعه، همين‌هاست


  تهاجم عليه شيعه؛ هشدارها و راهکارها 01

  بخش اول: بنيان‌گذاري تهاجم بر ضد ولايت در عصر پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم)

  شايد براي عزيزان، تعجب‌آور باشد كه آيا در عصر پيامبر اكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) هم اين هجمه بوده است يا نه؟ ما موارد متعددي با سندهاي صحيح نقل خواهيم كرد كه اساس هجمه عليه ولايت و شيعه، در عصر نبي مكرم (صلي الله عليه و آله و سلم) بنيان نهاده شده است. به تعبير محمود ابو رَيّه ـ از بزرگان اهل سنت ـ :....


  تهاجم عليه شيعه؛ هشدارها و راهکارها 02

  خدا را شاهد و روح امام هشتم (عليه السلام) را ناظر مي‌گيرم بر اين محفل‌مان كه بنده تصور مي‌كردم وقتي با اين دانشجويان صحبت مي‌كنيم، اينها سرمايه علمي ندارند تا به سوالات ما جواب بدهند يا وقتي با برخي از اساتيد صحبت مي‌كنيم، آنها اندوخته‌هاي علمي كافي در دفاع از عقائد وهابيت را ندارند و تصور مي‌كرديم كه وقتي با مفتي اعظم عربستان سعودي صحبت مي‌كنيم، ادله خوبي در برابر سوالات و اشكالات ما ارائه خواهد كرد. ولي قسم به والله! بالله! تالله! وقتي با ايشان صحبت مي‌كردم، در برابر چند اشكالي كه بنده كردم، نتوانست جواب بدهد و پاسخ‌هايي را كه داد، چند نفر از معاونينش به او گفتند كه اين جوابي كه شما مي‌دهيد، هيچ ارتباطي با سوال و اشكال ايشان ندارد. ....


  این حقیقتی است که شیعه را در بر گرفته و هرچه گستاختر شده متولیان امر مماشات بیشتری در قبال آنها انجام دادند.

  منبع سایت ولیعصر

  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 6. صلوات ها 2


 7. #4

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901  صدای عالم سنی ای که شیعه شده و ایشان مطالبی را در سخنانشان و در جلسه پرسش و پاسخ مطرح میکنند که هر شیعه و سنی ای لازم است اینها را بداند و از جهالت از وضعیت روز امور مسلمین بسر نبرد.

  ایشان از مذهب حنفی و از حوزه های زاهدان بودند در این نقل ایشان میفرمایند که ما را تربیت کردند تا برویم در پاکستان 3 سال دروس وهابی بخوانیم حکم قتل شیعه را فتوی دهیم.


  فایل فشرده شده هم سخنرانی هم پرسش و پاسخ هرکدام 1 ساعت باحج 3 و 4 مگابایت اگر کسی کتاب شبهای پیشاور را چه صوتی و چه pdf نیاز دارد امر بفرمائید در همین تاپیک تقدیم نمایم.

  نقل از کلام خودشان

  پرسش و پاسخ


  ادامه دارد..  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 8. صلوات ها 3


 9. #5

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901  تبليغات و تهاجم وهابيت در داخل كشور


  «تشريف فرمائي مفتي أعظم و رهبر أهل سنت ايران، عبدالحميد را گرامي مي داريم»؛
  ...............
  ................
  صدور حکم قتل و غارت اموال برای اهل تشیع از طرف بن باز مفتی اعظم عربستان

  صوتی وهابیت+متن
  مفتی اعظم عربستان بن باز

  دو كتاب ديگر گذاشته اند به نام توسل مشروع و غير مشروع براي جُهني و كتابي از بن باز به نام نواقض الإسلام. بنده بارها هم گفته ام در شبكه سلام كه با عزيزان أهل سنت مشكلي نداريم و اهانت به أهل سنت و مقدسات آنان را نابخشوده مي دانيم؛ ولي با وهابيت سر سازش نداريم و انتظار هم نداريم كه عزيزان أهل سنت در سايت خود كتاب هاي تكفيريين را بگذارند؛ خصوصا كتاب نواقض الإسلام بن باز كه رسما تكفير شيعه را ثابت كرده و در صفحه 5،6 اين كتاب مي گويد :
  علماي اسلام در باب حكم مرتد، ذكر كرده اند كه ممكن است مسلمان مرتد و از دين خارج شود، آنهم با ارتكاب و بعضي اعمال كه آن را نواقض و مخالفت با اسلام ناميده اند و آن نواقض سبب مي شود ما ل و جان او حلال شده و از دايره اسلام خارج گردد.
  در صفحه 7 اين كتاب مي گويد :
  دومين چيزي كه انسان را از اسلام بيرون مي كند، كسي كه بين خود و خدا واسطه قرار دهد و از آن واسطه چيزي بخواهد و از او شفاعت بطلبد؛ چنين اشخاصي، اجماع علماء و دانشمندان اسلام بر كفر آنان است.
  يعني تمام شيعه در سراسر جهان و أهل سنت (غير از وهابيت)، همه كافر و مرتد و مهدور الدم و المال هستند. من رسما اعلام كردم كه اين طور كتاب هاست كه جنايتكاراني مانند عبدالمالك ريگي تربيت مي كند كه در روز روشن، عزيزان جان بر كف ما را به رگبار مي بندد و در دل شب در قضيه تاسوكي، جناياتي كه شايد در تاريخ بي نظير بوده اتفاق مي افتد.
  منبع سایت ولیعصر
  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 10. صلوات ها 3


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود