در دل پدری که شهید شده با پسرش

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
در دل پدری که شهید شده با پسرش

سلام . همیشه و تقریبا همه جا اکثرا نامه فرزندان شهدا به باباهاشونو در وبلاگهای با موضوع شهید و شهادت می بینیم اما امروز مطلب قشنگی دیدم " در دل پدری که شهید شده با پسرش" برای ما دو نفر که خیلی قشنگ بود گفتم شما هم بخونید ببینید چه عشق بازی میکنه این پدر با فرندش در وصیتنامه اش
پسرم ، پدرت مى دانست که تو به گردنش حق دارى ، مى دانست که وظیفه دارد تو را مرد کند مى دانست که احتیاج به محبتش دارى . پدرت مى دانست که تو بار سنگینى بر دوش مادرت هستى اما خدایى که من و تو را آفرید و پدرت به او ایمان آورد، بزرگتر از آنست که تو را حتى یکدم بحال خود واگذارد و من او را به کرمش سوگند مى دهم که تو را به حال خود وا مگذارد. او به تو نزدیکتر ازرگ گردن توست. در تلاش تقرب به درگاهش باش، یتیم نخواهى بود. از او که بگذریم ، مادرت با محبت تر از آنست که کسرى محبت را جبران نکند و پدرم نیز تو را مردى خواهد آموخت.پسرم از مال دنیا چیزى نداشتم که براى شما باقى بگذارم جز ثواب قضاى 45 روز روزه واجب باقى مانده سه ماه رمضان که در مسافرت بودم و به علت مسافرت دائم موفق به قضاى آنهم نشدم و نیز بر آن سال گذشته است که بابت آن باید چند مد طعام نیز داد.(طبق رساله امام)از بدهى و طلب هر چه به خاطر داشتم پرداخت و یا وصول کرده ام ، شاید طلبى جزئى باشد که مى بخشم و یا بدهى کمى باشد که از جزئى موجودیم بپردازید . تا کنون در آمد زندگیم بقدرى نبوده است که زیادى بیاید و اگر ظاهرا مقدارى با قیست حق همسرم است که در خرج زندگى کمک حالم بوده است.مطالباتم را که موجودى ظاهرى من است از ارتش و بانک سپه قوچان وصول کرده و زیادى بر خرج کفن و دفن حق همسرم مى باشد. والسلام .پروردگارا بر عمر با عزت امام خمینى ، رهبر ملت ایران و نائب امام زمانست بیفزا ، تا دین مبینت جهان کفر را روشن سازد و زمینه انقلاب مهدى (عج ) را هر چه زودتر فراهم گرداند.

خدا بار دیگر مرا به امتحانش مبتلا مى کند تا انشاءالله آخرت را بر من آسان گیرد ، او را شکر که به من توفیق مبارزه در راهش عنایت کرد تا در قیامت با دست خالى ملاقاتش نکنم. سپاس خدا را هزاران بار که اگر چه دنیا بسیار و سوسه ام کرد، و سختی هایش همواره مایه تشویش خاطرم مى شد اما یاد او همیشه دلم را آرامش داد

خدایا ، من و همسرم را در قبال آنچه در راهت تحمل کرده ایم ، هر چند ناچیز بوده است به رحمتت ببخش و بیامرز.بار الها ، پدر و مادرم و سایر مؤمنین و مؤمنات را از این بنده ناچیزت خشنود بگردان و بیامرزخدایا ، به فرزندم نیز توفیق درک هر چه بیشتر وجود مقدست را مرحمت نما . او را به خودش وامگذار و از رهروان راهت قرار ده.از همه فامیل برایم حلال بودى . بطلبید. بتاریخ اول فروردین ماه سال 62 شمسى
گوشه از از وصیت نامه شهید حسین سرافراز خیام

خدا روح پاک شهدامونو با سید الشهدا محشور کنه و ما رو هم به همون درجه نایل کنه.
چه وصیت نامه ای، صاف ساده و زیبا! ممنون .
و کاش اون تعداد از فرزندان شهدا که به جای تداوم راه پدرانشون به تخریب آرمان هاشون می پردازن به خودشون بیان. کاش یه بار به این فک کنن که آیا پدراشون از این راهی که در پیش گرفتن راضی هستن یا نه؟ نگه نه اینکه رضایت پدر مهمه و مگه نه اینکه پدری که شهید شده هنوز هم زنده اس و هنوز هم رضایتش شرطه؟