دانلود برنامه محاسبه ابجد

تب‌های اولیه

22 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دانلود برنامه محاسبه ابجد

دنياي ابجد
امکاناتي جديد اضافه شده است.

برخي از آنها:
1- محاسبه ابجد به 9 روش زنده دنيا
2- کپي متن در کليپ برد و نمايش ابجد در برنامه
3- ترکيب حروف (ناطق کردن کلمات) به 9 روش
4- تبديل عدد به کلمه
5- امکان مرور فايلهاي متني و صفحات وب و مشاهده مقادير ابجد از قسمت انتخاب شده
6- قرآن به همراه ترجمه استاد فولادوند
7- امکان اضافه کردن کلمه به فرهنگ لغات
8- امکان تنظيمات خاص براي حروف ابجد.

توجه داشته باشيد قبل از نصب اين برنامه شما به دات نت فريم ورک 4 نياز داريد.
شما ميتوانيد اين فايل را از آدرس زير دانلود کنيد.

دريافت دات نت فريم ورک از سايت ماکروسافت

نسخه های دیگر
برنامه محاسبه ابجد نسخه 1
برنامه محاسبه ابجد نسخه 2

موضوعات پیشنهادی جهت مطالعه:
http://www.askdin.com/thread16708.html
و
http://www.askdin.com/thread3539-2.html
و
http://www.askdin.com/thread5253.html
و
http://www.askdin.com/thread18458.html
و
http://www.askdin.com/thread92.html
منبع:سایت گروه نستوه

سلام. وقتتون بخیر
میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست. عذر میخوام ولی چون ارتباط مستقیم با صحت نتیجه خروجی نرم افزار داره، جسارتاً و استثنائاً اجازه بفرمایید عرض کنم.
موضوع اینه که علیرغم پرس و جوهای زیاد هنوز نتونستم جواب این سوال رو به شکل صحیح و مطلق و قابل استناد پیدا کنم و اون اینکه زمانی که فرد یا مادر فردی دارای دو نام هست (یعنی یه اسم شناسنامه ای داره و یه اسمی که بطور عام باهاش خطاب میشه) برای محاسبه ابجد باید کدام نام رو ملاک قرار داد؟
برخی بزرگواران عقیده دارند نام شناسنامه ای مبنای محاسبه است. نامی که مثلا یه خانم با آن نام عقد شده است و برخی دیگر نیز نظری جز این دارند و نام مرسوم و مورد خطاب فرد را ملاک میدانند.
با توجه به اینکه این موضوع تاثیر مستقیم در نتیجه حاصله دارد لطف بفرمایید راهنمایی کنید.
پایدار باشید

دانلود برنامه محاسبه حروف ابجد ۲

گاهی محاسبه ابجد بعضی از نام ها و کلمات کار دشواری می باشد . با این نرم افزار می توانید به راحتی ابجد تمام کلمات را درآورید .

[/HR] لینک مستقیم دانلود
حجم ۱٫۳۸ مگابایت
بولور BOOLOOR بولور

نرم افزار : نرم افزار محاسبه ابجد

اسم ابجد محسن میشخ چند?

پسری از جنس غم;754068 نوشت:
اسم ابجد محسن میشخ چند?

سلام
میشود 158

سلام محاسبه اعداد ابجد با نرم افزار و غیر از اون کاری نداره

اگر تونستید با دونستن ارزش عددی اسمها

علایق و خواسته ها و امیال دوستان رو کشف کنید کاری کردید

خب دوستان میخوان بدونن سرنوشتشون چیه؟

عدد ابجد اسم واقعیشون رو بگن

من اخلاقیاتشون رو بگم

علی = 110

baran310;300748 نوشت:
سلام. وقتتون بخیر
میدونم اینجا جای مطرح کردن این سوال نیست. عذر میخوام ولی چون ارتباط مستقیم با صحت نتیجه خروجی نرم افزار داره، جسارتاً و استثنائاً اجازه بفرمایید عرض کنم.
موضوع اینه که علیرغم پرس و جوهای زیاد هنوز نتونستم جواب این سوال رو به شکل صحیح و مطلق و قابل استناد پیدا کنم و اون اینکه زمانی که فرد یا مادر فردی دارای دو نام هست (یعنی یه اسم شناسنامه ای داره و یه اسمی که بطور عام باهاش خطاب میشه) برای محاسبه ابجد باید کدام نام رو ملاک قرار داد؟
برخی بزرگواران عقیده دارند نام شناسنامه ای مبنای محاسبه است. نامی که مثلا یه خانم با آن نام عقد شده است و برخی دیگر نیز نظری جز این دارند و نام مرسوم و مورد خطاب فرد را ملاک میدانند.
با توجه به اینکه این موضوع تاثیر مستقیم در نتیجه حاصله دارد لطف بفرمایید راهنمایی کنید.
پایدار باشید

نامی که فرد رو صدا میزنن و با اون اسم بیشتر دم خور هست

[="Purple"]

شهره22;754076 نوشت:
عدد ابجد اسم واقعیشون رو بگن

من اخلاقیاتشون رو بگم

بااینکه مشکوک میزنی و شاید شیطنتی درکار باشه ولی باشه مال من شد220 ... خب؟؟؟
توی نت چی باید سرچ کنی تاخصوصیات بیاد من تاحالا نشنیده بودم هرچیم سرچ کردم فقط نحوه محاسبه اومد نه اطلاعات دیگه ای...[/]

[=Times New Roman]ابجد کبیر :
(الف =1 )،(ب = 2 ) ، ( ج = 3 ) ، ( د = 4 ) ، (ه = 5 ) ، ( و = 6 ) ، ( ز = 7 ) ، ( ح = 8 ) ، ( ط = 9 ) ، ( ی = 10 ) ،( ک = 20 ) ،( ل =30 ) ، ( م = 40 ) ، ( ن = 50 ) ، ( س = 60 ) ، ( ع = 70 ) ، ( ف = 80 ) ، ( ص = 90 ) ، ( ق = 100 ) ، ( ر = 200 ) ، ( ش = 300 ) ، ( ت = 400 ) ، ( ث = 500 ) ، ( خ = 600 ) ، ( ذ = 700 ) ، ( ض = 800 ) ، ( ظ = 900 ) ، ( غ = 1000 ) .

[=Times New Roman]اگر اسمتون ترگل باشه مثلا و جمع حروف ابجد شما هم درست باشه عدد 220

جمعش میشه 4
افراد با این اسم و این ارزش عددی افرادی هستند که خیلی زیرک و باهوش هستند در اسمشون یک سر نهفته هست
مدیران قابلی میتونن بشن
از لحاظ دخل و خرج و اقتصاد خیلی موفق هستید
رعایت ادب و اداب براتون خیلی مهمه و شیک پوش و مرتب هستید

شهره22;754111 نوشت:
افراد با این اسم و این ارزش عددی افرادی هستند که خیلی زیرک و باهوش هستند در اسمشون یک سر نهفته هست
مدیران قابلی میتونن بشن
از لحاظ دخل و خرج و اقتصاد خیلی موفق هستید
رعایت ادب و اداب براتون خیلی مهمه و شیک پوش و مرتب هستید

ترسیدم فکر کردم میخوای از خودت دربیاری:khaneh: ترگل که مستعاره... ولی خب اسم خودمو توی نرم افزار زدم درسته ...
مدیر فرهنگی;300699 نوشت:
دنياي ابجد
امکاناتي جديد اضافه شده است.

جناب مدیر که این تاپیک رو زدین سوالی داشتم از خدمتتون ... حالا دوستانم اگه میدونن راهنمایی کنن ...
من اینو تازه از شهره خانم شنیدم و واقعا نمیدونم چقدرصحت داره و چقدر قابل اعتماده و اعتبار داره؟
الان که سرچ میکردم شخصی توی وبش زده بود کتابی نوشته که براساس حروف ابجد ذکر هم نامی برای اسم ها در اورده و نوشته بود اگه میخوان بدونن تااخر عمر نباید به کسی بگن اون ذکر رو ... اینا تاچه حد درسته؟؟؟ اصلا شخصیت شناسی از روی ابجد با تست های دیگه شخصیت چه تفاوتی داره؟؟؟؟ و سوال دیگه م اینه غیر این چه کاربردای دیگه ای داره ممنون میشم جواب بدین ...

شهره22;754111 نوشت:
جمعش میشه 4

اگه مجموعش بشه 9 چی میشه؟

در ضمن میشه بگید چه استفاده ی کاربردی از این حروف و اسماء میشه داشت؟

بلا;754126 نوشت:
اگه مجموعش بشه 9 چی میشه؟

در ضمن میشه بگید چه استفاده ی کاربردی از این حروف و اسماء میشه داشت؟

سلام عدد 9 بهترین و بالاترین امکان عددی هست برای یک اسم
مانند فاطمه

این افراد مدیران لایق و افرادی با سابقه مدیریتی قوی حس ششم عالی اقتصاد دان
و سرپرست و مسئولان قوی خواهند بود

شهره22;754133 نوشت:
سلام عدد 9 بهترین و بالاترین امکان عددی هست برای یک اسم

خوب منظور این میشه که استعداد های اشخاص با این حروف مشخص میشه؟
فک کنم 90% خصوصیاتی که عرض کردید رو بنده دارم
جالبه

♥♥♥ تــــــــرگل ♥♥♥;754114 نوشت:
جناب مدیر که این تاپیک رو زدین سوالی داشتم از خدمتتون ... حالا دوستانم اگه میدونن راهنمایی کنن ...
من اینو تازه از شهره خانم شنیدم و واقعا نمیدونم چقدرصحت داره و چقدر قابل اعتماده و اعتبار داره؟
الان که سرچ میکردم شخصی توی وبش زده بود کتابی نوشته که براساس حروف ابجد ذکر هم نامی برای اسم ها در اورده و نوشته بود اگه میخوان بدونن تااخر عمر نباید به کسی بگن اون ذکر رو ... اینا تاچه حد درسته؟؟؟ اصلا شخصیت شناسی از روی ابجد با تست های دیگه شخصیت چه تفاوتی داره؟؟؟؟ و سوال دیگه م اینه غیر این چه کاربردای دیگه ای داره ممنون میشم جواب بدین ...
سلام این پست با آیدی مدیر فرهنگی سابق ، مدیر اجرایی فعلی زده شده میتونید از ایشون بپرسید.

شهره22;754076 نوشت:
سلام محاسبه اعداد ابجد با نرم افزار و غیر از اون کاری ندارهاگر تونستید با دونستن ارزش عددی اسمها علایق و خواسته ها و امیال دوستان رو کشف کنید کاری کردیدخب دوستان میخوان بدونن سرنوشتشون چیه؟عدد ابجد اسم واقعیشون رو بگن من اخلاقیاتشون رو بگمعلی = 110
مال من رو لطف کن بگید،ابجد اسم من 158 هرچی دربارش میدونی ن بگید

Reza-D;754074 نوشت:
سلاممیشود 158
سپاس داش رضا بعد چه کارهایی میشه باهاش انجام داد،ممنون

[="Tahoma"][="Black"]

شهره22;754133 نوشت:
این افراد مدیران لایق و افرادی با سابقه مدیریتی قوی حس ششم عالی اقتصاد دان
و سرپرست و مسئولان قوی خواهند بود

دقیقا همینطوره!!!:taeed:
دیگه چی؟!:makhfi:[/]

پسری از جنس غم;754209 نوشت:
مال من رو لطف کن بگید،ابجد اسم من 158 هرچی دربارش میدونی ن بگید

سلام و عرض ادب
ارزش عددی شما مساوی هست با عدد 5

افرادی با این ارزش عددی
افرادی هستند نکته سنج و مودب

و خیلی شیک پوش

اونها یه سِر دارند که از ترکیب عدد 4و یک بدست اومده
که عدد 4 اونها رو مربیان و مدیران لایقی ببار میراه و اون یک بعدی اونها رو متمایز میکنه

موفق باشید استاد گرامی

پسری از جنس غم;754212 نوشت:
سپاس داش رضا بعد چه کارهایی میشه باهاش انجام داد،ممنون
اگه دنبال این هستی که چه کارهایی میشه با حروف کرد اصلاً سمت این علم نرو داداش! ببین الان سرکار خانم "شهره22" دارن زحمت میکشن و یکسری اطلاعات رو بر اساس ابجد نام مطرح میکنن. اما اگر از خودشون هم بپرسید بهتون میگن که اینها اصلاً و ابداً نباید مبنا باشه برای قضاوت درمورد خودمون یا سایرین. درست مثل ماه تولد افراد که میتونه یک تصویر کلی از شخصیت افراد به ما بده ، اما به هیچ وجه مبنای قضاوت نیست

استفاده از رمز و راز حروف اولاً کار هر کسی نیست ، ثانیاً نباید مبنا و اصل قرار بگیره ، بخصوص برای کسانی که علم کافی در این زمینه و زمینه های مرتبط ندارن

ممنون از داش رضا واباج شهره

[="Arial"][="Navy"]دلسا رو هم دربيار
يه كم ازم تعريف كن ذوق كنم:khaneh:
[/]

دوستان لطفا پست های غیر مرتبط قرار ندین .
درخواستی اگه دارین خصوصی براشون ارسال کنید.
از این پس پست های بی ارتباط حذف خواهد شد.
گفتم قبلش بهتون آمادگی بدم :Nishkhand: