فراخوان طرح و گرافیک (دوستی دختر و پسر،وابستگی,عشق و شناخت در گزینش همسر)

تب‌های اولیه

29 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
فراخوان طرح و گرافیک (دوستی دختر و پسر،وابستگی,عشق و شناخت در گزینش همسر)

با سلام و عرض ادب خدمت همه کاربران و مهمانان محترم
همین طور که شما افراد اهل فضل و مطلع باخبرید. در جامع امروز ما بسیاری از جوانان درگیر وابستگی های عاطفی و عشق های سطحی بدون شناخت می شوند. و این برای یک زندگی روشمند و بانشاط اصلا مناسب نیست و در پی این گزینش ها با آن همه هزینه های مالی، نهنگ تلخ کامی نه تنها به سراغ دوجوان که خانواده ها را نیز در کام خود فرو می برد.
انجمن مشاوره از هنرمندان بزرگوار سایت درخواست می کند که در موضوعات زیر کارهای هنری خود را ارائه دهند.
که کار هنری می تواند علمی باشد
با نفوذ و ماندگار است.
نیت هم بکنید که زحمت تان با اجر زیادی همراه است و نوعی صدقه برای تان به حساب می آیند. که اگر کسی با این کارهای هنری تأملی کند و در گزینش موفق شود مانع بسیاری از تلخ کامی ها می شود.
یه نمونه کوچک: دختر و پسری در دانشگاه با هم به تدریج و ناخواسته برای کارهای دانشگاه در ارتباط بودند به تدریج به هم وابسته شدند خانواده ها پسر فرهنگی هستند و تهرانی و دختر شهرستانی است به امید این که کار تمام شده است و ازدواج با مشکل روبرو نمی شود دختر تعطیلات میان ترم را به خانه خالی پسر رفته و همه مثل زن و شوهر بوده اند.
الان خانواده ها نمی پذیرند هر دو تا مرز خودکشی رفتند و پسر با مادر و خانواده درگیر شده و پرخاشگری می کند فکر فرار هم داشته اند:
موضوعات:
عشق مجازی: وصال مدفن عشق = در یونان مجسمه ای است از نظر افلاطون که او پشت سر نگاه می کند و در حال فرار است این فرار از عشق بعد از وصال را بیان می کند.
عشق بدون شناخت: بیماری است
عشق واقعی از دل شناخت بیرون می آید.
گزینش همسر بدون توجه به نظر خانواده ها نافرجام و ابتر است
و..

عشق قبل از معرفت بیماری است
(خطر، نزدیک نشوید - از روان شناس کمک بگیرید)

ذکر مصیبتی هم بخونم:ok:

اگر دیدید قبل از این تحقیقات تصمیم تان را برای ازدواج با کسی گرفته اید بدانید حال و روز خوبی ندارید
اگر دیدید قبل از این تحقیقات تصمیم تان را برای ازدواج با کسی گرفته اید بدانید حال و روز خوبی ندارید
حال و روز خوبی ندارید
حال و روز خوبی ندارید
حال و روز خوبی ندارید
خوبی ندارید
خوبی ندارید
خوبی ندارید
ندارید
ندارید
.
سقراط گفت:
زندگی مطالعه نشده ارزش زستن ندارد.
من هم می گویم:
ازدواج تحقیق نشده ارزش و ضمانت اجرایی ندارد.

از طی مراحل بالا عشق واقعی متولد می شود.

سلام
فيلم بسازيم يا انيميشن يا پوستر يا چي؟
به نظر من توي زمينه ي كاريكاتور مي تونيم جواب هاي خيــــــــــــلي خوب بگيريم.

fotros;299419 نوشت:
سلام فيلم بسازيم يا انيميشن يا پوستر يا چي؟ به نظر من توي زمينه ي كاريكاتور مي تونيم جواب هاي خيــــــــــــلي خوب بگيريم.

سلام
من هنرمندان را محدود نمی کنم
هرکس با ذوق خود آزاد آزاد است
البته الزاما کار پیچیده و زمان بر هم نباید باشد
از ترکیب چند تصویر هم باشد این هم نوعی کار است.
اگر چیزی آماده هم بود بگذارید همه استفاده کنند.

سلام
من راضی نبودم این همه به خودت مشقت بدهید
وقت که داشت چرا این قدر عجله؟!!!!!!!!:Nishkhand:

به این تصویر بنگرید:

عنوان تصویر هست girl & boy ( دختر و پسر)
پسری در حال تسکین بخشی به درد دختر (خب این کار از هم بازی دختر بر نمی آید در این نگرش)
در واقه عادی سازی روابط را از سال های کودکی شروع می کنند
ممکن بفرمایید برو بابا حال داری من هم میگم چون حال دارم نمی روم.
اگر صرفا این یک تصویر بود خب چیزی نبود
اما چه کنم که باید بگم مشت از خروار است.

حال تون خوبه؟

های
کتاب لطیفه ای است به نام مجموعه لطایف وsms
اینترنتی ج اول
در این کتاب آمده
یه روز یه دختر به دوست پسرش میگه: عزیزم می خوای جایی رو که آمپول زدوم ببینی

چاپ سوم تابستان 1389 ناشر: لاهوت

خب شما که اهل فضل هستید می دونید که این جوک ها در فضای مجازی بی داد می کنه
ولی چرا تو فضای کتاب آن هم در قالب جوک آمده
مگر ارشاد نظارت نمی کنه؟

این جوک ها از دو گروه هست

افراد مغرض

افراد نادان

خدایا ارشاد ما را به راه راست کج فرما .

تحلیل روان شناختی
اگر کمی با روان شناسی آشنا باشید و بحث شرطی سازی و...را بلد باشید می دانید که این تصاویر و مفاهیم با ذهن چه می کند.
در تصویر اول:‌
بحث درد است و همدلی پسر (در ذهن جا می افتد که تو همدل می خواهی و او الزاما یک پسر است او تنها چیزی که بهش فکر می کند ابراز احساس و غم خوار بودن است و...)
در جوک:
در فضای شاد و خنده که هر انسانی فطرتا دنبال شادی است دوستی دختر و پسر را القا می کند یعنی دقیقا مانند بذری که در زمین مساعد کاشته می شود.

وقتی خدا اذن پدر را برای ازدواج دختر لازم می دونه
برای این که او می شناسه بین آدم ها چه وحشی و جونورایی زندگی می کنن. بارها گفته ام
اذن پدر مهر استاندارد یک رابطه برای ازدواج است و بیچاره دختری که لگد به بخت خودش می زنه و بدون مهر استاندارد خودش را به دیگری عرضه می کند خب طبیعی است که هر پسری دنبال جنس تضمینی و استاندارد می گرد به همین دلیل است که در آخر پسران در دوستی ها حس خوبی نسبت به دختری که باهش دوستند برای ازدواج ندارند.

برای اباحه گری و بسط دوستی های نامشروع دشمنان حسابی برنامه دارند.
یک نمونه مهارت ارتباط دختر و پسر است.

اشکال به من:

می دونم دوستان دلسوز من به من خرده می گیرند که اینها بد آموزی داره. اما لازم است برای دفع ضرر دختران پاک با این سیاست های شوم آشنا شوند.

یک نمونه

[=arial]بزارين يه چيزي رو بگم. هر پسري که به هر دختري در حالت عادي نزديک ميشه و فرضا ميخواد سر صحبت رو باز کنه, کامپيوتر ذهني دختر شروع به انجام محاسبات ميکنه و سعي در پيشبيني اهداف پسر از صحبت کردن رو ميکنه و معمولا اولين چيزي که به ذهنش ميرسه اينه : "سکس!". و هيچ دختري خوشش نمياد که يه پسر به اون به چشم يه موجود براي اهداف جنسي نگاه کنه. و طبيعتا اولين جواب اينه "نه!".
[=arial]خوب! پس چرا دخترها با پسرها دوست میشن؟! معلومه! چون يک درصد احتمال ميدن که اين پسر ميخواد با اونا "دوست" بشه. وقتي که من توي خيابون راه ميرم پيامهاي نامرئي زيادي رو روي هوا ميبينم که دخترها ميفرستن : "من به يه دوست احتياج دارم!". "کسي نيست که تو غم من شريک باشه؟". "کسي هست که منو به خاطر خودم بخواد؟!".
[=arial]پس بايد دوست شدن با دخترها آسون باشه؟ [=arial]کاملا درسته!!! در حقيقت آسون تر از دوست شدن با يه پسره! شما فقط کافيه بتونيد اين پيام رو تو لحظات اول به دختر منتقل کنيد : "من ميخوام با تو دوست باشم". اما خوب, اينو که نميشه همينجوري گفت, بايد يه روش غير مستقيم براي اين کار پيدا کرد. يکي از راههاي نشون دادن اين کار اينه که چيزي در خود دختر و يا موقعيت فعلي پيدا کنيد که به جنسيت, ظاهر و يا هر چيزي که بشه ازش برداشت علاقه جنسي کرد ربطي نداشته باشه. مثلا از دخترها کمک بخواين!!! دخترها عاشق اينن که براي پسرها نقش فرشته نجات رو بازي کنند و معمولا در اين حالت گارد دفاعي خودشونو پايين ميارن. مثلا در يک کتابفروشي با دختري که مشغول ورق زدنه کتابيه در مورد اون کتاب سوال کنيد, خودتونو به کتاب و نه به اون علاقه مند نشون بدين. نشون بدين که حداقل توي اون لحظه خاص براتون مهم نيست که دارين با يه دختر صحبت ميکنيد! دخترها اينو ميفهمن و به شما اعتماد پيدا ميکنن.

[=arial]حالا قسمت بعدي چيه؟[=arial] اولا شما بايد در مرحله اول تونسته باشين يه کانال ارتباطي براي تماسهاي بعدي ايجاد کرده باشين که احتمالش خيلي هم کم نيست. واسه اينکه کاملا نشون بدين که منظور بدي ندارين, يه دليل قاطع براي تماس بعديتون داشته باشين, مثلا "حتما در اين مورد تحقيق کن و خبرشو به من بده. منتظرم". اينطوري دختر از زنگ زدن به شما احساس ناخوشايندي نداره. تو تماسهاي بعدي به هيچ وجه هدف رو گم نکنيد, باز هم بايد يک دليل محکم براي ملاقات بعدي پيدا کنيد. محکم! مثلا "من به اون کتاب نياز فوري دارم, اگه بتوني براي يه روز بهم قرضش بدي تا ازش کپي بگيرم, ممنون ميشم". يادتون باشه که تلفنهاي اين مرحله بايد کوتاه, دوستانه اما بدونه مخ زني, و کاملا مرتبط با موضوع اوليه باشه. حتي لحن حرف زدنتون بايد طوري باشه که انگار دارين با يه پسر صحبت ميکنيد! (البته کاملا مودبانه ! ! !)
[=arial]بعد از يه مدت ارتباط, به قسمت حساس ماجرا ميرسيم, شما بايد از مرحله آشنايي به مرحله دوستي بريد! اين کار آسون ولي نسبتا حساسيه. بايد بهش نشون بدين که اونو به عنوان يه دوست قبول کردين. باهاش درد و دل کنيد! جدي ميگم, مثلا نشون بدين که ناراحتين و وقتي از شما دليلشو پرسيد بگين که یه مشکلی دارين و ازش هم فکری بخواین ...

نظام اسلامی و کارمندان و متخصصان غیر اسلامی

تا حالا کسی با هویچ مربای تمشک درست کرده؟
اگر دید سلام من را به او برسانید از اولیا خداست.

خدا می داند چه سختی ای رهبری و مسئولان متدین در نظام جمهوری اسلامی تحمل می کنند برخی از ما هم فقط نقد و گلایه
نمی گویم نقد نباشد
نقد موتور حرکت است
اما نباید رمق کار و خدمت از آنها گرفته شود.
در بسیاری از سیستم های دولتی افراد مغرض و مزدور هم هست. در واقع این افراد منافقانه کار می کنند برای همین است که کمتر دم به تله می دهند. شریک دزد و رفیق قافله
موقعی که آقای لاریجانی در صدا و سیما بودند می گفتند برخی از نظریه پردازان رسانه اعتقاد محکم و راسخ دارند که رساله بدون سکس معنی ندارد یعنی باید سریال امام علی با قطام ها پررنگ شود.
دوم این که اصلا قرار نیست رسانه و هنر کار دینی انجام دهد هنر برای هنر است
و آنها می گفتند امور قدسی را بذارید تو همون آسمون بمانند
با فیلم تقدس زدایی نکنید.
برای همین است که مسئولان التماس افراد متدین را می کنند که نظام اسلامی را از خودتان بدانید
با دیدن مشکلات کنار نکشید.
این خون دل خوردن ها را سخنرانی رهبری در بجنورد بشنویم و بخوانیم.

حامی;300159 نوشت:
موقعی که آقای لاریجانی در صدا و سیما بودند می گفتند برخی از نظریه پردازان رسانه اعتقاد محکم و راسخ دارند که رساله بدون سکس معنی ندارد یعنی باید سریال امام علی با قطام ها پررنگ شود.

خب چرا در رسانه ما روز شهادت امام حسین کارشناس مذهبی مرد با مجری خانم دعوت می کنن
عارفی را دعوت می کنند و برایش مجری خانم می گذارند اینها حساب شده است یا....
به نظرم کارشناس ما هم باید
قبلا اعلام کند که من دعوت شما را می پذیرم به شرط این که مجری من همجنس خودم باشد.
ظاهرا شنیدم
این امر در برنامه سمت خدا از یکی از کارشناسان خانم مطرح شده و او وقتی در برنامه میاد مجری هم باید خانم باشد.
خب می دونم برخی هم برچسب امل بودن و متحجر بودن و خشک مقدسی به من می زنن.
اینها دو گروه هستند

1. افراد بی دین
  2. و دوستان ساده نگر

تدریس و سخنرانی با پوشیه
یکی از اساتید روان شناسی همسرش مسیحی آمکایی بود که مسلمان شده بود
این خانم در دوره دکترا تدریس روان شناسی و متون داشتند
جالب است بدانید ایشان با پوشیه تدریس می کردند
و جالب تر این که پوشیه او از نوع کامل بود یعنی جلوی چشمان باز نبود
ایشان در برنامه اخلاق در خانواده هم دعوت شدند انجا هم با پوشیه آمد
اینها قصه نیست
می گفت
ادعا می کنند که انسان از هر چه منع شود حریص تر می شد. خب در آمریکا حجاب و پوشش منع نشده ولی عطش جنسی و جنسیتی خاموش نشده و بدتر شده است.
آیا قوانین راهنمایی را باید برداریم تا افراد حریص تر نشوند
شما در منزل تان را قفل نمی کنید یا نمی بندید تا افراد یا دزدان حریص تر نشوند؟

سلام استاد حامي
من دو تا طرح اماده كردم ، انشالله كه دو ، سه روز وقت هست كه بتونم اجراش كنم و بفرستم.
اما يه مسئله
براي تصويرسازي[متن به همراه تصوير] لازمه كه يه متن قرص و محكم داشته باشيم كه خوشبختانه شما هم تجربه ي مشاوره داريد هم قلم خوب، متن رو اماده كنيد تصويرسازي هم انشالله مي شه.
:Gol:

سلام
خدا رو شکر
اهل نصیحت نیستم اما این نکته را حیف می دونم نگم
برای طراحی خود نیت کنید تا اجرهم ببرید.
خدا می دونه چه افرادی با این طرح ها مسیر زندگی شون عوض میشه
و چه انسان هایی از بدبختی و تلخ کامی شادکام خواهند شد
خدا بی جواب نمی گذارد

از نوشته های بالا می تونید انتخاب کنید
طرح را نیز می تونید برام بفرستید تا جملات متناسب براش تهیه کنم
یه کار دیگه هم میشه کرد.
میشه طرح را داد تا دوستان جملات پیشنهادی خود را بگویند بهترین ها را گزینش کنیم
اختیار باشما

[=Microsoft Sans Serif][=Microsoft Sans Serif]تأمل كنيم[=Microsoft Sans Serif]

[=Microsoft Sans Serif]فرق ارتباط و رابطه دختر و پسر؟
[=Microsoft Sans Serif]نقش والدين در دفع و رفع فريب ها؟
[=Microsoft Sans Serif]رفيق بي كلك والدين هستند يا غريبه‌ها؟
[=Microsoft Sans Serif]تأثير پيش آگاهي از تله ها در شيريني زندگي؟
[=Microsoft Sans Serif]نقش توبه فوري در سلامت روان؟
[=Microsoft Sans Serif]چه كنيم به كسي وابسته بيمارگونه نشويم؟
[=Microsoft Sans Serif]چگونه وابستگي عاطفي را مديريت كنيم؟
[=Microsoft Sans Serif]آيا شوهر معتاد به درد زندگي مي‌خورد؟
[=Microsoft Sans Serif]آيا ازدواج مي تواند نقش درمانگري افسردگي و اعتياد داشته باشد؟

عشق یا وابستگی های عاطفی بی ترمز = اعتیاد = جنون

1. تقدیس: آسمانی دانستن اصل این ارتباط.
  2. تشبیه: تشبیه کردن دختر به ملکه و یا بی بدیل و مانند دانستن....
  3. توشیح: خالکوبی اسم دختر و جملات عاشقانه روی بدن.
  4. تشریع: شرعی دانستن این ارتباط و بی گناه دانستن و..
  5. تندیس: تصویر دختر را گرفتن و بدن و هیکل و چهره و چشم و ابروی او را بی مانند دانستن.
  6. تنشیط: شوخی کردن و سر به سر گذاشتن و خود را همیشه با نشاط و سر حال جلوه دادن
  7. تعجیل: عجله کردن برای ارتباط
  8. تصدیع: درد سر درست کردن و مزاحمت (ببخشید می تونم ازتون پول قرض بگیرم- تماس های مکرر و...)
  9. تصنیف: درباره او شعر گفتن و خالی بندی و بلف زدن
  10. تعسیر: سخت گیری کردن که چرا دیر آمدی، چرا با فلانی حرف زدی و.....
  11. تزویر: دروغ پردازی و با ادب سخن گفتن برای دام پهن کردن و...
  12. تنویم: خواب کردن دختر با به دست آوردن رگ او چه قدر این لباس بهت میاد خیلی حرفات به من آرامش می ده و... (همون چیزهایی که تو خونه کم گذاشتن برای دختر و...)
  13. تخدیر: معتاد کرد دختر به اس ام اس های عاشقانه وقت و بی وقت، کلمات رمانتیک یا مواد مخدر
  14. تحمیل: وادار کردن دختر به معرفی دختر دیگر - وانمود کردن این که رهام کردی نفرینت می کنم و...
  15. تحمیق: خر کردن دختر و مسدود کردن راه بینش او. مثلا میگه خانواده ات در جریان نباشه می خواهیم سورپرایزشون کنیم یا من فکر می کنم ارتباط با تو من را از گناه باز داشته با خدا آشتی کردم چون قبلا نماز نمی خوندم و....
  16. تملیک: احساس مالکیت نسبت به دختر. تو حق نداری به فلان مهمانی بروی. حق نداری چادر بپوشی یا ....
  17. تفضیح: به رسوایی کشاندن در صورت تن ندادن به درخواست پسر با عکس و فیلم و...
  18. تطمیع: به طمع انداختن دختر من کمکت می دم بابا مواد را ترک کنه. برات یه بوتیک می زنم. کاری می کنم که همه حسرت لباس و ماشین و منزل تو را ببرند. می خوام یه لباس عروس دیدم نشونت بدم فکر می کنم تو اون ماه میشی و..
  19. تهدید: اگر به خواسته ام تن ندهی آبروت را می برم. به صورتت سم می پاشم که حتی بابات هم نخواد به صورتت نگاه کنه. عکس و فیلمت را پخش می کنم. بلایی به سرت میارم که مرغان هوا به حالت بگریند و..
  20. توبیخ: تو اگر دختر پاکی بودی بدون هماهنگی با خانواده با من دوست نمی شدی. بی خود به من دلبستی. من سر گنج نشسته ام. دختر خاله ام عاشق منه تو به چه چیزت می نازی به مالت، جمالت یا...
  21. توجیه: ببین هنوز هم می خوامت ولی یه حسی به من میگه نمی تونم خوشبختت کنم. فال گرفتم میگه شما برای هم نیستید. مادرم میگه من باید عروسم را خودم انتخاب کنم - من سرطان دارم نمی خوام بدبختت کنم. و....
  22. توقیت: ضرب الاجل و وقت مشخ کردن. اگر در دوستی ات با من صادقی باید بلافاصله من را به کام برسانی وگرنه حتما دلت با پسر دیگه ای است و....
  23. تکثیر: پخش کردن بلوتوث و تصاویر دختر
  24. تحقیر: خانواده شما در حد خانواده ما نیستند. من خجالت می کشم با تو بین فامیلم بروم
  25. تنکیر: ادعای عدم آشنایی. من قول ندادم که با هم ازدواج کنیم. از همان اول هم ارتباط مان برای دوستی بود. اصلا من تو را نمی شناسم این پرت و پلاها را برای من نباف بروسر دیگه ای را سرکیسه کن و...
  26. تطلیق: جدایی عاطفی و فیزیکی

نگاه ابزاری به خانم ها(جنایت تبلیغات لیبرالیستی سودگرای انسانم محور)

حامی;300159 نوشت:
مسئولان التماس افراد متدین را می کنند که نظام اسلامی را از خودتان بدانید
حامی;300162 نوشت:
عارفی را دعوت می کنند و برایش مجری خانم می گذارند اینها حساب شده است یا....

سلام
به سهم خودم از زحماتی که می کشید ممنونم. ضمن این تشکر خواستم عرض کنم برخی فرمایشات شما با هم متناقض است (مثل دو جمله ی نقل شده در بالا). رئیس صدا و سیما منصوب کیست؟ جزء مسؤولان محسوب نمی شود؟ :moteajeb: با کودتا ریاست صدا و سیما را به دست آورده؟ یا مسؤولیتش مثل پاپ تشریفاتی است؟ چه کسی از سریالهای مزخرف و گاهی ضاله تلویزیون تقدیر میکند؟ من؟ شما؟ یا ایشان؟ :khaneh: جل الخالق!!!!! :Labkhand: خدا آخر و عاقبت همه ما را بخیر کند و تشخیص حق از باطل را به همه ما عنایت فرماید. :Doaa:

nima 91;300335 نوشت:
سلام به سهم خودم از زحماتی که می کشید ممنونم. ضمن این تشکر خواستم عرض کنم برخی فرمایشات شما با هم متناقض است (مثل دو جمله ی نقل شده در بالا). رئیس صدا و سیما منصوب کیست؟ جزء مسؤولان محسوب نمی شود؟ با کودتا ریاست صدا و سیما را به دست آورده؟ یا مسؤولیتش مثل پاپ تشریفاتی است؟ چه کسی از سریالهای مزخرف و گاهی ضاله تلویزیون تقدیر میکند؟ من؟ شما؟ یا ایشان؟ جل الخالق!!!!! خدا آخر و عاقبت همه ما را بخیر کند و تشخیص حق از باطل را به همه ما عنایت فرماید.

سلام
ممنونم ولی
مسئول صدا و سیما نیز از همان مسئولان دلسوزی است که نیرو خوب و متدین کافی ندارد شما مسئول یک لشکر باش ولی وقتی افراد زیر مجموعه همکاری نمی کنند چه قدر می تونید موفق باشید

سلام.
استاد حامی منظورتون از پستی که زدین درباره ی انگیزه های غلط ازداج چیه؟
یعنی هرکدوم از اینها به تنهایی یک انگیزه ی غلطه؟
وگرنه به نظر من اکثرشون در کنار هم میتونن انگیزه ی مناسبی باشن.
لطفا راهنمایی کنید

سیده مریم;300421 نوشت:
سلام. استاد حامی منظورتون از پستی که زدین درباره ی انگیزه های غلط ازداج چیه؟ یعنی هرکدوم از اینها به تنهایی یک انگیزه ی غلطه؟ وگرنه به نظر من اکثرشون در کنار هم میتونن انگیزه ی مناسبی باشن. لطفا راهنمایی کنید

سلام
ممنون از دقت تون
انگیزه های اصلی ازدواج مانند ستون های اصلی ساختمان هستند که اساس زندگی زناشویی موفق به آنها استوار است.
اگر انگیزه های یاد شده در نمودار اصل در ازدواج قرار گیرند مثلا برای فرار از تنهایی باشد یا .... نمی توانند به عنوان ستون، تحمل یک زندگی موفق را داشته باشند.
باز اگر سئوالی بود در خدمت شما هستم.

:khandeh!:

برای مشاهده تصویر بر روی آن کلیک کنید

[=Arial Black]سلام
[=Arial Black] من خودم گرافیست نیستم ولی این دو تا تصویرو جایی دیدم یادم اومد اینجا چنین موضوعی داریم و جناب حامی هم فرمودند که عیبی نداره تصویر مال خودمون نباشه .

[=Arial Black]

[SPOILER][/SPOILER]
[SPOILER]

[=Arial Black][B]

[=Arial Black]
وقتی عاشق یه قلب زیبا میشی دستتو میذاری روش

[=Arial Black]
اگه واقعی باشه شاید از نگاه کردنش خوشت نیاد ولی با هر تپشش گرمت میکنه

[=Arial Black]
اما اگه یخی باشه خیلی زیباست فقط دلت میخواد نگاهش کنی

[=Arial Black]
اما بعد از چند دقیقه فقط چند قطره آب میمونه و دست تو که بی حس شده