آموزش ضبط فیلم و صوت از صفحه نمایش

تب‌های اولیه

12 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
آموزش ضبط فیلم و صوت از صفحه نمایش

بسم الله

سلام

میخواستم یه فیلم مثلا اموزشی درست کنم که در حین انجام کار ضبط کنم

کدوم نرم افزار را پیشنهاد میکنند دوستان باتجربه برای تهیه فیلم از محیط کار تو ویندوز

البته یه خورده هم اموزشش را قرار دهید دعاتون میکنم

======================

و برای عکس گرفتن از محیط ویندوز هم کدوم نرم افزار را پیشنهاد میکنید

البته اینم یه خورده اموزش میخوام

با تشکر

سلام
از CamStudio استفاده کن
CamStudio یک برنامه بسیار قدرتمند و کاربردی در زمینه فیلم برداری از صفحه نمایش ویندوز می باشد. شما با استفاده از این برنامه براحتی می توانید از صفحه نمایش سیستمتان با بالاترین کیفیت فیلم برداری کنید و بصورت AVI , SWF اقدام به گرفتن خروجی کنید. این برنامه بیشتر به درد افرادی می خورد که می خواهند فیلم های آموزشی تهیه کنند و یا با برنامه ها و بازی های مختلف به مشکل برخورده اند و می خواهند از طریق تهیه فیلم آموزشی و ارسال آن به سازندگان بازی ها و برنامه ها مشکل خود را بر طرف کنند. این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانیددر زمان ها خاص و معین اقدام به قیلم برداری کنید صدا و متون خودتان را به فیلم اضافه کنید حتی می توانید تصاویرتان از از طریق وبکم به فیلم آموزشی منتقل کنید.

پسورد فایل: downloadha.com
www.Downloadha.Com].zip" title="http://dl.downloadha.com/Adel/2011/November/File/CamStudio%202.0%20Rev%202%20Portable%20[www.Downloadha.Com].zip">لینک دانلود – 2 مگابایت | لینک کمکی

سلام
عرض ادب و احترام
نرم افزار های زیادی برای این کار است
من تجربه کار باهاشون ندارم ممنون میشم از دوستان کسی تجربه داره هم کمی اموزش بده هم یه نمونه ساده معرفی کنه
این چند نمونه از این کارا
[SPOILER]بهترین نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ Screen2SWF 3.2 Build 2498

شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۱ Masoud

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ Screen2SWF 3.2 Build 2498

Screen2SWF ابزاری کم حجم و بسیار مفید به منظور فیلم برداری از صفحه دسکتاپ می باشد ، با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی و در چند کلیک ساده از صفحه دسکتاپ خود فیلم برداری نمایید ، مهمترین ویژگی که این نرم افزار آن است که فیلم های گرفته شده از دسکتاپ به صورت فلش یا SWF هستند که همین امر موجب می شود تا حجم فیلم ها به شکل بسیار چشم گیری کاهش یابد ، بنابراین یکی از قابلیت های بسیار عالی این نرم افزار ساخت فیلم های آموزشی کم حجم می باشد که می توانید از آنها به راحتی در اینترنت استفاده کنید

ادامه مطلب...
دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ BB FlashBack Pro 3.2.4.2216

جمعه, ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۱ Masoud

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ BB FlashBack Pro 3.2.4.2216

BB FlashBack Pro نرم افزاری کاربردی و قدرتمند در زمینه فیلم برداری از صفحه دسکتاپ می باشد ، این نرم افزار قادر است تمام حرکاتی که انجام می شود را برای شما در قالب یک فیلم فلش یا فیلم های رسانه ای ذخیره سازی کند یکی از قابلیت های بسیار مفید این نرم افزار آن است که شما می توانید فیلم های گرفته شده را به صورت فایل SWF ذخیره کنید که همانطور که می دانید این گونه فایل ها حجم بسیار کمی داشته و برای اشتراک گذاری در اینترنت بسیار مفید می باشند همچنین می توانید پروژه ضبط شده را نیز به صورت کدهای HTML نیز منتشر کنید که بر قابلیت های این نرم افزار می افزاید
برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار BB FlashBack Pro 3.2.4.2216 :
- ضبط حرفه ای از صفحه نمایش
- امکان ضبط webcam
- قابلیت اضافه کردن صدا، متن و عکس
- امکان انتشار در قالب Flash ،AVI ،WMV ،EXE ،PowerPoint
- محدود کردن حجم فایل نهایی
- قابلیت تعیین میزان فشردگی فایل فیملبرداری شده
- امکان تنظیم تعداد فریم ها در هر ثانیه
- امکان اضافه کردن صدای چند ترکی
- قابلیت مشاهده و ویرایش قدرتمند فایل فیلمبرداری شده
- توانائی شرح جزئیات
- توانائی کنترل Playback در فلش
- امکان مشخص کردن کرسر موس
- توانایی ضبط پیوسته
- استفاده آسان و همیشه آماده
- توانائی گرفتن خروجی QuickTime
- امکان انتشار قایل به صورت فایل کدهای HTML
- سهولت در استفاده
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
- و .....

ادامه مطلب...
نرم افزار حرفه ای فیلم برداری از دسکتاپ BB FlashBack Pro 4.0.0.2375

يكشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۱ Masoud

دانلود نرم افزار حرفه ای فیلم برداری از دسکتاپ BB FlashBack Pro 4.0.0.2375

BB FlashBack Pro یک نرم افزار حرفه ای فیلم برداری از محیط دسکتاپ می باشد ، این نرم افزار قادر است تمام حرکاتی که انجام می شود را برای شما در قالب یک فیلم فلش یا فیلم های رسانه ای ذخیره سازی کند یکی از قابلیت های بسیار مفید این نرم افزار آن است که شما می توانید فیلم های گرفته شده را به صورت فایل SWF ذخیره کنید که همانطور که می دانید این گونه فایل ها حجم بسیار کمی داشته و برای اشتراک گذاری در اینترنت بسیار مفید می باشند همچنین می توانید پروژه ضبط شده را نیز به صورت کدهای HTML نیز منتشر کنید که بر قابلیت های این نرم افزار می افزاید
برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار BB FlashBack Pro 4.0.0.2375 :
- ضبط حرفه ای از صفحه نمایش
- امکان ضبط webcam
- قابلیت اضافه کردن صدا، متن و عکس
- امکان انتشار در قالب Flash ،AVI ،WMV ،EXE ،PowerPoint
- محدود کردن حجم فایل نهایی
- قابلیت تعیین میزان فشردگی فایل فیملبرداری شده
- امکان تنظیم تعداد فریم ها در هر ثانیه
- امکان اضافه کردن صدای چند ترکی
- قابلیت مشاهده و ویرایش قدرتمند فایل فیلمبرداری شده
- توانائی شرح جزئیات
- توانائی کنترل Playback در فلش
- امکان مشخص کردن کرسر موس
- توانایی ضبط پیوسته
- استفاده آسان و همیشه آماده
- توانائی گرفتن خروجی QuickTime
- امکان انتشار قایل به صورت فایل کدهای HTML
- سهولت در استفاده
- پشتیبانی از نسخه های مختلف ویندوز
- و .....

ادامه مطلب...
نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ AutoScreenRecorder Pro 3.1.369

جمعه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۰ Masoud

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ AutoScreenRecorder Pro 3.1.369

AutoScreenRecorder Pro یک نرم افزار کم حجم اما در عین حال حرفه ای به منظور فیلم برداری اط صفحه دسکتاپ می باشد ، با استفاده از این نرم افزار می توانید از صفحه دسکتاپ خود فیلم برداری کنید و سپس آن را در فرمت های مختلف ویدیویی یا فایل فلش ذخیره کنید ، یکی از قابلیت های بارز این نرم افزار ضبط صدا به همراه تصویر است که در امر ساخت ویدیوهای آموزشی می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به ScreenZoom اشاره کرد که با بهره گیری از آن می توانید قسمت خاصی در ویدیو را برای توجه بیشتر زوم کنید

ادامه مطلب...
نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ Deskshare My Screen Recorder Pro v3.23

چهارشنبه, ۰۵ مرداد ۱۳۹۰ Masoud

دانلود نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ Deskshare My Screen Recorder Pro v3.23

Deskshare My Screen Recorder Pro نرم افزاری بسیار کاربردی و مفید برای فیلم برداری از دسکتاپ می باشد ، این نرم افزار به شما اجازه می دهد تا هر فعالیتی که در کامپیوتر انجام می دهید را ضبط کرده و سپس آن را به نواع فرمت های ویدیویی ذخیره نمایید چنین نرم افزارهایی در ساخت ویدیوهای آموزشی بسیار کاربرد داشته و شما نیز اگر قصد ساخت یک ویدیو آموزشی را دارید می توانید از این نرم افزار به عنوان ساخت یک ویدیو آموزشی حرفه ای استفاده کنید

ادامه مطلب...
فیلم برداری از محیط کامپیوتر برای ساخت آموزش های چندرسانه ای توسط TechSmith Camtasia Studio v6.0.3

يكشنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۸۸ sepehr

امروزه بسیاری از وب سایت هایی که مربوط به شرکت های نرم افزاری می باشند و یا دیگر محصولات خود را بر روی اینترنت برای فروش قرار می دهند ، برای نمایش کاربرد محصولات خود از Demo های تصویری استفاده می کنند. ساخت این تصاویر برای نمایش کاربرد نرم افزار و یا معرفی آن توسط برنامه های فیلمبرداری از محیط صفحه نمایش صورت می گیرد که در اصطلاح به این دسته از نرم افزارها Screen Recorder گفته می شود. نرم افزارهای مختلفی در این زمینه یافت می شود که اقدام به تهیه این تصاویر و فیلمبرداری از محیط های نرم افزاری می کنند و سپس کاربران با استفاده از دیگر نرم افزارها تصاویر را برای قرار دادن در صفحات وب آماده سازی می نمایند.
در این مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که برای این منظور و رفع این نیاز کاربران به عنوان یک استدیو کامل عمل می نماید.
Camtasia Studio نام یک نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ می باشد که به وسیله آن کاربران قادر به تصویر برداری از محیط هر نرم افزار و یا هر پنجره از سیستم خود می باشند .

ادامه مطلب...
[/SPOILER]

اما برای عکس برداری دو راه خیلی ساده است
ابتدا استفاده از برنامه خود ویندوز به اسم Snipping Tool که کار باهاش خیلی ساده است
از منوی استارت ویندوز روی ال پروگرام بزنید بعد روی گزینه Accessories بعد برنامه
Snipping Tool
برنامه که باز شد با موس محیط دلخواه خود را انتخاب کنید و سیو کنید
راه دوم
از رو کیبورد دکمه PrntScr کنار دکمه دلیت است بزنید
بعد برید تو فتوشاپ یه صحفه جدید باز کنید و کنترل وی یا با کیک راست پیست را بزنید تصویر دسکتاپ کپی میشود اونجا بعد هر تغییری خواستید بدید
با تشکر

مـهـدی;282134 نوشت:
دانلود نرم افزار حرفه ای فیلم برداری از دسکتاپ bb flashback pro 4.0.0.2375

من این نرم افزار را دانلود کردم احساس کردم بهتر باشه اما نمیدونم چرا در حین ضبط نمیتونم صدایم را ضبط کنم ؟؟

بازم منتظر هستم ببینیم از دوستان کسی اطلاعاتی دارد در این زمینه

خوب مثل اینکه کسی نیست

البته حدس میزدم که جناب مهدی و سرکار افلاکیان وارد باشند

که جناب مهدی هم با این نرم افزار تا الان کار نکرده

منتظر سرکار افلاکیان هستم

احتمالا باید تجربه ایی داشته باشند تو این زمینه

cwar;282531 نوشت:
خوب مثل اینکه کسی نیست البته حدس میزدم که جناب مهدی و سرکار افلاکیان وارد باشند که جناب مهدی هم با این نرم افزار تا الان کار نکرده منتظر سرکار افلاکیان هستم احتمالا باید تجربه ایی داشته باشند تو این زمینه

به نام خدا
عرض سلام و ادب
من با این نرم افزار کار میکنم.
Instant Demo Studio

افلاکیان;282537 نوشت:
به نام خدا عرض سلام و ادب من با این نرم افزار کار میکنم.

سلام و ممنون

یه توضیح مختصر برای ضبط فیلم ضبط صدا در حین تصویربرداری و طریقه زوم کردن و تایپ متن قرار میدهید؟

به نام خدا
عرض سلام و ادب
تنظیمات پنجره سبز رنگ مربوط به ضبط صداست که با فلش مشخص کردم.لاین صدا باید روی میکروفون باشه اما چون خودم میکروفون ندارم تصویری نشون ندادم

جهت مشاهده در سایز اصلی بر روی تصویر کلیک کنید

cwar;282634 نوشت:
طریقه زوم کردن و تایپ متن قرار میدهید؟

این یک نرم افزار ساده هست.من که امکان زوم کردن توش ندیدم.
برای تایپ هم میتونید ورد یا نت پدر را باز کنید و در حین تایپ فیلم برداری کنید.

cwar;282634 نوشت:
یه توضیح مختصر برای ضبط فیلم ضبط صدا در حین تصویربرداری و طریقه زوم کردن و تایپ متن قرار میدهید؟

سلام.امشب یکم بیشتر نرم افزار را بررسی کردم.امکان تایپ در خود فیلم آموزش هم هست(پس از ذخیره فیلم و قبل از تبدیل آن به فلش در پنجره موجود برای فریم های مختلف میتونید متن تایپ کنید)
تنظیمات دیگه ای هم داره.
یکم خودتون بررسی کنید متوجه میشید

[="Times New Roman"]

[=Times New Roman]
سلام علیکم

این آموزش آنلاین نرم افزار دیگری است که برای آموزش طراحی شده ولی به سادگی نرم افزار سرکار افلاکیان نیست هرچند که شرکت مدعی ساده بودن آن است ولی باز نیاز است با روش کارش آشنا شوید

[=Times New Roman]
ببینید اگر بکارتان آمد از اینجا دانلود کنید

دانلود با لينك مستقيم با حجم 26 مگابايت به همراه license

پسورد : soft98.ir

Tanida Demo Builder 9.0.0.7 نام یکی از نرم افزارهای حرفه ای ساخت فیلم های آموزشی است که راحتی کار را به اتمام رسانیده است و به شما کمک می کند تا تنها با چند کلیک ساده ماوس و انجام فعالیت های مورد نظرتان به طور معمولی ، فیلم هایی را بدون هیچ گونه مهارت خواص بسازید که همگان فکر کنند نتیجه حاصل تلاش های بی وقفه ی یک فرد حرفه ای بوده است . اگر می خواهید تا نحوه انجام یک فعالیت نرم افزاری را با ساخت فیلم به کاربران خود‌ آموزش دهید کافیست تا دکمه ی ضبط را در این برنامه فشار داده و دیگر کارها را همانند گذشته انجام دهید و پس از پایان روی دکمه ی ایست کلیک کنید . بله به همین سادگی درست کردن یک فیلم آموزشی امکان پذیر خواهد بود . حال شما می توانید فیلم خود را به طور خام و بدون ویرایش ذخیره کنید و یا با استفاده از ابزارهای جالبی که برایتان قرار داده شده است بر زیبایی های آن بیافزایید . به طور مثال ضبط صدای خودتان بر روی پشت زمینه فیلم یا قرار دادن موزیک برای آن ،

[=Times New Roman] اضافه کردن نظرات خود به صورت متنی[=Times New Roman] ، استفاده از افکت های مختلف و سایر قابلیت هایی که برای انجام این کار در نظر گرفته شده اند ، نتیجه ی نهایی کار شما را حرفه ای تر خواهد ساخت .

قابلیت های کلیدی نرم افزار Tanida Demo Builder :

* ساخت فیلم آموزشی در سه مرحله اصلی
* قابلیت فیلم برداری در حالت Full Motion Recording Method
* بالاترین کیفیت در فیلم برداری و همچنین ذخیره سازی
* ذخیره سازی با فرمت های مختلف
* استفاده بسیار آسان از نرم افزار
* محیط شبیه سازی شده نرم افزار
* قابلیت صداگذاری بر روی فیلم های ضبط شده و یا حتی استفاده از میکروفون
* قابلیت ویرایش به صورت حرفه ای بر روی فیلم ها
* قابلیت قرار دادن Object های مختلف بر روی فیلم
* قابلیت ساخت فیلم ها به صورت Interactive
* افکت های متعدد برای استفاده های متفاوت
* Wizard برای عمل ذخیره سازی با فرمت های دلخواه
* سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

سلام،من نرم افزارsnagitرو بهتون پیشنهادمی کنم فوق العاده ساده ست.من یه برنامه آموزشی ساختم مشکلی نداشتم.