►●◄گنجینه نرم افزاری اسک دین►●◄ مجموعه کامل نرم افزاری های تولید اسک دین►●◄

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
►●◄گنجینه نرم افزاری اسک دین►●◄ مجموعه کامل نرم افزاری های تولید اسک دین►●◄

گنجینه نرم افزاری انجمن گفتگوی دینی

به مناسبت فرا رسید ماه مبارک رمضان ، کلیه محصولات انجمن گفتگوی دینی که حاصل سه سال تلاش شبانه روزی همکاران این مجموعه می باشد را در قالب یک مجموعه بی نظیر با طبقه بندی منظم در این محصول برای شما عزیزان فراهم کرده ایم.

این مجموعه شامل :
11 نرم افزار مناسبتی - 9 نرم افزار موضوعی - 18 کتاب نرم افزاری مالتی مدیا - 7 محصول تلفن همراه - 12 محصول چند رسانه ای
می باشد که به صورت یک گنجینه 200 مگابایتی غنی برا شما عزیزان تدارک دیده شده است.

می توانید با انتشار این مجموعه در مدارس ، دانشگاهها ، ادارات ، مساجد ، نمایشگاهها و ... در ترویج دین و مذهب تشیع کوشا باشید.

در صورتیکه امکان دانلود گنجینه 200 مگابایتی زير را ندارید ، پست بعدي را مطالعه بفرماييد.

براي دريافت گنجينه کامل لطفاً سه فایل پیوست زیر را دریافت کنید و سپس طبق شکل زیر به هم بچسبانید:

از جناب مهدی بابت ساخت نرم افزار زیبای گنجینه سپاسگزاری می کنم.:Gol:

گنجینه نرم افزاری اسک دین (نسخه کم حجم)

کلیه محصولات اسک دین در یک طبقه بندی منظم در این محصول قرار داره این مجموعه شامل
نرم افزار های مناسبتی - نرم افزار های موضوعی - کتاب های مالتی مدیا - محصولات تلفن همراه - چند رسانه ای
معرفی کامل محصولات
به همراه امکان دانلود - اجرای هر برنامه - کپی برنامه در مسیر مورد نظر شما
همچنین حجم پایین محصول این اجازه را به شما می دهد تا همیشه آن را همراه داشته و در سیستم ها دوستان نیز قرار بدید

در صورتیکه امکان دانلود گنجینه 200 مگابایتی بالا را ندارید فایل پیوست را دریافت کنید
سپس توسط دکمه های دانلود و وارد کردن در نرم افزار ، برنامه های دلخواه خود را وارد گنجینه نمایید.

[="Tahoma"][="Indigo"]سلام
عرض ادب و احترام
با تشکر از مدیر محترم سایت جهت تایید نرم افزار فوق
هم اکنون می توانید گنجینه نرم افزاری را دانلود و استفاده کنید
در صورت بروز هرگونه مشکل در همین تاپیک اعلام کنید
با تشکر
[/]

مهدی;368777 نوشت:
در صورتیکه امکان دانلود گنجینه 200 مگابایتی بالا را ندارید فایل پیوست را دریافت کنید
سپس توسط دکمه های دانلود و وارد کردن در نرم افزار ، برنامه های دلخواه خود را وارد گنجینه نمایید.

با سلام
این فایل پیوست 200 مگابایتی کجا قرار گرفته ؟
با تشکر

miladman88;372700 نوشت:
ا سلام
این فایل پیوست 200 مگابایتی کجا قرار گرفته ؟
با تشکر

سلام
سه فایل پیوست پست اول مجموعا 200 مگا بایت هستند که باید دانلود و سپس مطابق شکل به هم متصل کنید
یا علی
:Gol:

سلام من دانلود کردم ولی پیغام میدهcan not openو این فایل رو برام باز نمی کنه..البته نرم افزار تاریخ رو هم دانلود کردم همین پیغام رو داد روایت عشق رو هم دانلود کردم همی پیغام رو داد میشه بگید لطفا مشکل از کجاست؟

سلام
خیلی مجموعه عالی و زیبایی هست
از دلسوزی و تلاش همه همکاران اسک دینی ممنونم که بدون هیچ چشم داشتی این کار را کردید
خوشا به سعادتتون که همیشه در عبادت به سر می برید
التماس دعا
یاعلی:Gol:

با تشکر از شما بزرگواران
آنتی ویروس بنده به فایل ها مشکوک و به قستمهایی اجازه دسترسی نداده و فایل مخرب تشخیص داده
قابل توجه دوستان عزیز:
آنتی ویروس بنده kis 2014 هست ( کسپرسکی اینترنت سکوریتی 2014)
دوستانی که این آنتی ویروس را نصب دارند
قبل از خارج کردن از فایل زیپ شده
حتما اعتمادسازی بفرمایند
بنده مجبور شدم مجدد دانلود کنم فایل رو
چون اعتمادسازی نکرده بودم
و آنتی ویروسم قسمتی از فایلهارو پاک کرد
و متاسفانه برنامه با اختلال مواجه شد
-

سلام
من وقتی سه تاشو به هم متصل می کنم این پیغامو میده
! C:\Users\Green\Downloads\Gangineh_AskDin.part2.rar: CRC failed in Data\Kt_Multimedia\soog Amam Ali.exe. The file is corrupt
! C:\Users\Green\Downloads\Gangineh_AskDin.part2.rar: Unexpected end of archive

بچه هیئتی;439999 نوشت:
سلام
من وقتی سه تاشو به هم متصل می کنم این پیغامو میده
! C:\Users\Green\Downloads\Gangineh_AskDin.part2.rar : CRC failed in Data\Kt_Multimedia\soog Amam Ali.exe. The file is corrupt
! C:\Users\Green\Downloads\Gangineh_AskDin.part2.rar : Unexpected end of archive

سلام
ظاهرا پارت دو درست دانلود نشده.باید دوباره دانلود کنید یا روش زیر
این راه حل براتون هست.نمی دونم ازش سر در بیارین یا نه
http://www.askdin.com/thread26403.html
یا علی
:Gol:

[="Arial"][="Black"]

[=B Mitra]با سلام و عرض ادب محضر کارگزاران و کاربران محترم ، عزیز ، متشرع ، ساعی ، ولایی ، بامعرفت ، عارف ، عالم ، توانمند ، قدرشناس ، آگاه ، صادق و درستکار و محب اهل بیت و ذریهِّ رسول خدا و جانشینان بر حقش " سلام الله علیهم أجمعین " و اولیا و انبیا و مؤمنین و الخ ، از زمان آشنایی و حضورم در این انجمن و محفل با مطالب ارزنده و آموزنده ای مواجه شده و در حد بضاعتم بهره بردم و در محافل دیگر مبادرت به روایت و اشاعه آنها کردم که با استقبال خوبی روبرو شد و به معلومات و نیازهای معنوی و روحی ، روانی مخاطبان افزود و بکار آمد ؛ بدیهی است که اثرات و برکات این امر مهم و موفق و مؤثر مرهون و حاصل تلاش های صادقاته و خالصانه ی عزیزانی است که بطور جدّ و مؤثر نسبت به ایجاد و استمرار این حرکت خداپسندانه و مطلوب و کاربردی ؛ شبانه روز متحمل زحمات فراوانی شده اند که تنها حضرت حق " جل عظمةِ و شأنهُ " قادر به ادای بحق اجر و پاداش دنیوی و اخروی آن میباشد ؛ و این حقیر تنها با عرضه کلام مقدس پروردگار و اولیاء اش به سهم خود قادر به سپاسگزاری میباشم ؛ موفق و مؤید باشید . والسلام التماس دعا
[=B Mitra] [=B Mitra]رسول خدا صلی الله علیه وآله وسلم : [=B Mitra][=B Mitra]ما قَعَدَ عدّةٌ من أهلِ الأرضِ يَذكرونَ اللّه َ إلاّ قَعَدَ مَعهُم عِدّةٌ مِن الملائكةِ ( ميزان الحكمه، ج 2، ص223)[=B Mitra]
[=B Mitra] [=B Mitra]هـرگـاه تـعـدادى از زمـيـنـيان انجمن ذكر خدا بر پا كنند تعدادى از فرشتگان در آن انجمن مي نشينند.

[=&quot]در فضیلت خدمت به خلق[=&quot]
[=&quot]همه روز روزه بودن، همه شب نماز کردن[=&quot]
[=&quot]همه ساله حج نمودن، سفر حجاز کردن[=&quot]
[=&quot]ز مدینه تا به کعبه ، سر و پا برهنه رفتن[=&quot]
[=&quot]دو لب از برای لبیّک ، به وظیفه باز کردن[=&quot]
[=&quot]به مساجد و معابد ، همه اعتکاف جستن[=&quot]
[=&quot]ز ملاهی و مناهی ، همه احتراز کردن[=&quot]
[=&quot]شب جمعه ها نخفتن، به خدای راز گفتن[=&quot]
[=&quot]ز وجود بی نیازش، طلب نیاز کردن[=&quot]
[=&quot]بخدا که هیچ کس را، ثمر آنقدر نباشد[=&quot]
[=&quot]که به روی نا امیدی ، در بسته باز کردن[=&quot]
[=&quot]شیخ بهایی [/]

سلام
مجموعه نرم افزار ارائه شده در پست اول، آخرین نسخه از نرم افزارها هستن؟ آیا بروزرسانی شدن؟
با تشکر

[="Tahoma"][="Navy"]

mohsenasadi;507186 نوشت:
سلام
مجموعه نرم افزار ارائه شده در پست اول، آخرین نسخه از نرم افزارها هستن؟ آیا بروزرسانی شدن؟
با تشکر

سلام
به دلیل حجم بالا به روز نشده است
باید دو برنامه تقویم شمیم یار 93 و نرم افزار تافته جدانابافته هم در کنارشون رایت کنید
یا علی:Gol:
[/]

سلام علیکم خدا قوت خیلی عالیه

:Kaf::hamdel::Gol::Gol: