در خواست راهنمایی در خصوص کتب درسی

تب‌های اولیه

2 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
در خواست راهنمایی در خصوص کتب درسی

با عرض سلام خدمت دوستان آقايون خانومها

من اين ترم 4 تا درس دارم كه به اين ترتيبند

ديفرانسيل

اقتصاد مهندسي

زراعت عمومي

تفسير قرآن

تنظيم خانواده

تو كلاس كه صحبت و بحث ميشه من تو 3 تا ازينا احساس ميكنم كه داره اسلام فراموش ميشه و

فقط علم غربي و فرهنگ اونا داره سر و صدا ميكنه من مي خواستم بدونم كه كسي كتاب و

سخنراني و مطلب و مقاله اي تو اين موضوع كه اسلامي باشه و نظر اسلام رو در مورد اينا گفته

باشه داره معرفي كنه

اقتصاد اسلامي:::

اسلام و كشاورزي و يا سنت قديم ايراني ها در كشاورزي و زراعت :::

نظر اسلام در مورد خانواده :::

هر چه سريعتر كمك كنيد

يا علي

کارشناس بحث : حامی

سلام
ممنون از سؤال و دغدغه تان.
این موضوعات خود نیاز به تحقیقات و بررسی دارد. بنابراین توصیه می کنم شیوه های روش تحقیق را یاد بگیرید. برای این کار باید از سایت کتبخانه های دانشگاه هاٰ منابع پایانی کتاب ها و پایان نامه های مرتبط و سایت مربوط به پایان نامه ها (مثل ایران داک) مجلات مرتبط (رجوع به سایت نور مگز)... کمک بگیرید. برخی کتاب ها در این زمینه عبارتند از:

اقتصاد اسلامی

• اقتصاد اسلامی،پدیدآورنده: سعید فراهانی فرد،ناشر: کانون اندیشه جوان
  • مبانی فقهی اقتصاد اسلامی، پدیدآورنده: محمد پورمند، محمدمهدی کرمی، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)، پژوهشکده حوزه و دانشگاه
  • مبانی اقتصاد اسلامی،پدیدآورنده: دفتر همکاری حوزه و دانشگاه، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)
  • مبانی اقتصاد اسلامی،پدیدآورنده: دفتر همکاری حوزه و دانشگاه، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)
  • درس هایی در اقتصاد اسلامی،ناشر: دانشگاه مفید
کشاورزی
  • طبیعت و کشاورزی از دیدگاه اسلام،پدیدآورنده: سیدعلی حسینی،ناشر: شقایق روستا
  • لقمه پاک و تاثیر آن در زندگی با نوشتاری در اهمیت کشاورزی در اسلام،پدیدآورنده: عبدالکریم پاک نیاتبریزی،ناشر: فرهنگ اهل بیت (ع)
خانواده
  • خانواده در نگرش اسلام و روان شناسی،پدیدآورنده: محمدرضا سالاری فر، سیدمحمدحسن جواهری (ویراستار)،ناشر: پژوهشکده حوزه و دانشگاه، سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاهها (سمت)، مرکز تحقیق و توسعه علوم انسانی
  • اسلام و جامعه شناسی خانواده،پدیدآورنده: محمدعزیز بختیاری، حسین بستان نجفی، سیدحسین شرف الدین،ناشر: پژوهشکده حوزه و دانشگاه
  • خانواده در اسلام،پدیدآورنده: حسین بستان، سعیدرضا علی عسکری (ویراستار)،ناشر: پژوهشکده حوزه و دانشگاه
  • اسلام و تنظیم خانواده،پدیدآورنده: تاج محمد جمشیدزهی (گردآورنده)،ناشر: خواجه عبدالله انصاری
  • نظام حیات خانواده در اسلام،پدیدآورنده: علی قائمی امیری،ناشر: انجمن اولیاء و مربیان
  • نظام خانواده در اسلام (بررسی تطبیقی)،پدیدآورنده: باقرشریف قرشی، لطیف راشدی (مترجم)،ناشر: امیرکبیر، شرکت چاپ و نشر بین الملل
موضوع قفل شده است