دخترخانمها بخونند

تب‌های اولیه

35 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
دخترخانمها بخونند

برتراند راسل:

از لحاظ هنر مایه تاسف است که به آسانی بتوان به زنان دست یافت وخیلی بهتر است که وصال زنان دشوار باشد بدون آنکه غیر ممکن گردد.

چارلی چاپلین:

دخترم هیچکس و هیچ چیز دیگر را در این جهان نمی توان یافت که شایسته آن باشد که دختری ناخن پای خود را به خاطر آن عریان کند...

برهنگی بیماری عصر ماست به گمان من تن عریان تو باید ازآن کسی باشد که روح عریانش از آن توست.

ترولوپ(رمان نویس)

یکی از دلایل نویسنده شدن او این بود که به دختران بیاموزد که عفت گوهری است که ارزش حفاظت دارد.

خانم ایفیلین کوبالاد(نویسنده انگلیسی که بالاخره به اسلام گروید):

در مقام و بزرگی زن در اسلام همین بس که مسلمین او را "حرم"که از احترام و حرمت گرفته شده میخوانند.

ادوارد یاکوب(جهانگرد و طبیب آلمانی):

در ایران در بازار به زنانی با چادر بر میخورید که به هنگام صحبت کردن از طرز تکلم آنها می توان به مقام بلندشان پی برد.زنان ایرانی در خروج از منزل آزادی بسیاری دارند و علی رغم جدار مستور خود به همه امور اعمال نفوذ دارند حتی در کارهای سیاسی در سقوط برخی حکام و وزرا سرنخ را باید از آنها جست.

دکتر علی شریعتی:

زنی که زیبایی اندیشه نداشته باشد زیبایی بدنش را به نمایش میگذارد.

هولاک آلیس:

بدون وجود پاکدامنی نه میتوانیم آن خلوص و صفای نابی را که تجلی نهایی عشق است به دست آوریم و نه میتوانیم ارزش آن را به درستی درک کنیم.

ورزشکار امریکایی که با حجاب در مسابقات وزنه برداری شرکت کرد.

چرا برخی دختران ما نه؟؟!!

خسته نباشید
تصاویر واقعا عالی بود

خواهرم به داشتن حجابت افتخار کن حجاب محدودیت نیست مصونیت است

سخنان شهدا درباره حجاب

« خواهران ما در حالى که چادرخود را محکم برگرفته ‏اند و خود را هم چون فاطمه و زینب حفظ می ‏کنند... هدف‏دار در جامعه حاضرشده ‏اند.»

(رییس جمهور شهید محمد على رجایى )

2) «اى خواهرم: قبل از هر چیز استعمار از سیاهى چادر تو می ‏ترسد تاسرخى خون من.»

(شهید محمد حسن جعفرزاده)

3) «مادرم... من با حجاب و عزت نفس و فداکارى شما رشد پیدا کردم.»

(شهید غلامرضا عسگرى)

4) «شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنویت و صفا مى‏کشاند.»

(شهید على رضائیان)

5) «از خواهران گرامى خواهشمندم که حجاب خود را حفظ کنند، زیرا که‏حجاب خون‏بهاى شهیدان است.»

(شهید على روحى نجفى)

6) «و تو اى خواهر دینى‏ام: چادر سیاهى که تو را احاطه کرده است ازخون سرخ من کوبنده تر است.»

(شهید عبدالله محمودى)

7) «خواهر مسلمان: حجاب شما موجب حفظ نگاه برادران خواهد شد. برادرمسلمان: بى‏اعتنایى شما و حفظ نگاه شما موجب حجاب خواهران خواهدشد.»

(شهید على اصغر پور فرح آبادى)

8) «به پهلوى شکسته فاطمه زهرا قسمتان می دهم که،حجاب را حجاب ‏را، حجاب را، رعایت کنید.».

(شهید حمید رستمى)

9) «خواهرم: حجاب تو مشت محکمى بر دهان منافقین و دشمنان اسلام مى زند.»

(شهید بهرام یادگارى)

10) «یک دختر نجیب باید با حجاب باشد.»

(شهید صادق مهدى پور)

11) «از تمامى خواهرانم مى‏خواهم که حجاب این لباس رزم را حافظ باشند.»

(شهید سید محمد تقى میرغفوریان)

12) «خواهرم: از بى حجابى است اگر عمر گل کم است نهفته باش و همیشه گل باش.»

(شهید حمید رضا نظام)

13) «حفظ حجاب هم چون جهاد در راه خداست»

(شهید محمد کریم غفرانى)

14) «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، که شمایید که دشمن را با چادرسیاهتان و تقوایتان مىکشید.»
«حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بینى و دشمن تو را نمى بیند.»

(سردار شهید رحیم آنجفى)

در خیابان چهره آرایش مکن/ از جوانان سلب آسایش مکن

زلف خود از روسری بیرون مریز/ در مسیر چشم ها افسون مریز

یاد کن از آتش روز معاد/ جلوه ی گیسو مده در دست باد

خواهرم دیگر تو کودک نیستی/ فاش تر گویم عروسک نیستی

خواهرم،این لباس تنگ چیست؟/ پوشش چسبان و رنگارنگ چیست؟

خواهرم،اینقدر تن نازی مکن/ با اصول شرع لج بازی مکن

خواهرم ای عاشق دین مبین /یک نظر ازواج پیغمبر ببین

میخواستم یک سری مسائل که در جامعه هست رو بیان کنم
1.هر دختر محجبه ای حتما یک دختر با ایمان و معتقد و خوبی نیست
2.دختران ما الان تو این گرونی ارزونترین کالا هستند
3.مادران چادر به سر با دخترانی با وضع خلاف اصول اسلامی
4.نگاه تحقیرآمیز به خانم های محجبه
5.نگاههای بی حیای مردان حتی به محجبه ها
6.پیشنهادهای بی شرمانه
7.تقویت و احترام به نفس حیوانی
8.یه دختر خوب واسه ازدواج پیدا نمیشه
9.چرا در جامعه ای اسلامی این اوضاع ؟؟؟؟؟؟؟
10.نابودی دنیا به نظرم همین نابودی ارزشها و اصول دینی ماست
مواظب باشیم چیزی فراتر از هوس هم هست.
حضرت زهرا خودش رو از مردی کور هم می پوشوند .حالا ما با یه روسری پا باز می کنیم با مردا کاراته کار می کنیم و میگیم خانم ها ارزش پیدا کردن
این چه ارزشیه که مردها دیگه پایبند خانوداه دیگه نیستن؟
تو که میری سر کار و افتخار می کنی و با صدتا نامحرم میگی میخندی وقتی شوهرت با یه زن غریبه میره تنهاییش رو پر میکنه این چه پیشرفتیه؟
زن برای خونه و خانواده آفریده شده .برای آرامش بخشیدن به زندگی برای همراه بودن با شوهر
چرا خیاطی و آشپزی بده و این جفت انداختن ها افتخار شده؟؟؟؟؟؟؟؟
با اینهمه یاوه گویی به کجا رسیدید؟
قومی توسط خدا به عذاب گرفتار شد ( قومی بودن که مردانش همجنس بازی میکردن) خداوند فرموده زنی که وظیفه زن بودنش رو درست انجام نده این اتفاق میفته.حالا جامعه خودمون رو ببین
چند درصد از دخترا و پسرا همجنس بازن.؟ و چرا؟
راه رو عوضی رفتیم و کاش فرصت و عقل و درایت برای برگشتن داشتیم.
الان از نظر ما زن یعنی یه خانم بزک دوزک کرده که واستاده سر خیابون و یه ماشین بوق میزنه میپره توش و مهم نیست چی پیش میاد
جای تاسف داره

انتقاد من از دختر خانم ها آرایش و بدحجابیه حتی زن ها . مگه در قرآن آیات حجاب رو نخوندین . ////:Ealam::ajab::no::Sham:

واقعأ چرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟؟؟؟

آیا این جواب خون شهیدان است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالا سخن راسل بزرگ که دوستمون توی پست اول عنوان کردند اصلا ربطی به چادر و حجاب نداشته اون وقت موندم همه پست ها شده چادر...
یعنی هرکی چادر و حجاب اسلامی نداره (حالا همه فکر میکنند منظورم اینه طرف لخت باشه..دقت کنین منظورم حجاب اسلامیه) داره در منجلاب فرو میره؟

[="Black"]خدایا : عذاب بزرگی اذارم میدهد.
یعنی دختران هرزه و پسران هوسی امروز پدر و مادران فردایند؟؟

ای من بعضی از این بی حجابارو میبینم لجم میگیره.یه باتوم بدن بم بگن بیفت به جونشون.اخ بزنمشون.

ولی ادم از چادری هام لجش شاید بگیره.طرف میاد چادر میذاره.موهاش بیرونه.پاهاش معلومه.طرز حرف زدن....

اخه تو که چادر میذاری چرا ابروی فاطمرو میبری؟
یا نذار یا اگه گذاشتی مردونه نگهش دار.
[/]

عشق فقط پسر فاطمه;550163 نوشت:
ای من بعضی از این بی حجابارو میبینم لجم میگیره.یه باتوم بدن بم بگن بیفت به جونشون.اخ بزنمشون.

ای من بعضی از این چشم چرون ها رو میبینم لجم میگیره.یه باتوم بدن بم بگن بیفت به جونشون.آخ بزنمشـــــــــــــــــــــــون...

[SPOILER]توی قران اول گفته غض بصر
بعدا گفته حجاب[/SPOILER]

[="Black"]

یاس...;550228 نوشت:
ای من بعضی از این چشم چرون ها رو میبینم لجم میگیره.یه باتوم بدن بم بگن بیفت به جونشون.آخ بزنمشـــــــــــــــــــــــون...

[SPOILER]توی قران اول گفته غض بصر
بعدا گفته حجاب[/SPOILER]

سلام.میشه معنی کنید؟
[/]

seraj73;276180 نوشت:
[=Georgia]برتراند راسل:

[=Georgia]از لحاظ هنر مایه تاسف است که به آسانی بتوان به زنان دست یافت وخیلی بهتر است که وصال زنان دشوار باشد بدون آنکه غیر ممکن گردد.

[=Georgia]چارلی چاپلین:

[=Georgia]دخترم هیچکس و هیچ چیز دیگر را در این جهان نمی توان یافت که شایسته آن باشد که دختری ناخن پای خود را به خاطر آن عریان کند...

[=Georgia]برهنگی بیماری عصر ماست به گمان من تن عریان تو باید ازآن کسی باشد که روح عریانش از آن توست.

[=Georgia]ترولوپ(رمان نویس)

[=Georgia]یکی از دلایل نویسنده شدن او این بود که به دختران بیاموزد که عفت گوهری است که ارزش حفاظت دارد.

[=Georgia]خانم ایفیلین کوبالاد(نویسنده انگلیسی که بالاخره به اسلام گروید):

[=Georgia]در مقام و بزرگی زن در اسلام همین بس که مسلمین او را "حرم"که از احترام و حرمت گرفته شده میخوانند.

[=Georgia]ادوارد یاکوب(جهانگرد و طبیب آلمانی):

[=Georgia]در ایران در بازار به زنانی با چادر بر میخورید که به هنگام صحبت کردن از طرز تکلم آنها می توان به مقام بلندشان پی برد.زنان ایرانی در خروج از منزل آزادی بسیاری دارند و علی رغم جدار مستور خود به همه امور اعمال نفوذ دارند حتی در کارهای سیاسی در سقوط برخی حکام و وزرا سرنخ را باید از آنها جست.

[=Georgia]دکتر علی شریعتی:

[=Georgia]زنی که زیبایی اندیشه نداشته باشد زیبایی بدنش را به نمایش میگذارد.

[=Georgia]هولاک آلیس:

[=Georgia]بدون وجود پاکدامنی نه میتوانیم آن خلوص و صفای نابی را که تجلی نهایی عشق است به دست آوریم و نه میتوانیم ارزش آن را به درستی درک کنیم.

[=Georgia]ورزشکار امریکایی که با حجاب در مسابقات وزنه برداری شرکت کرد.

[=Georgia]چرا برخی دختران ما نه؟؟!!

با سلام

بد نیست برای حرفهامون سند معتبر هم ارائه بدهیم. هر چند بطلان برخی از نقل قولهای فوق بدیهی است، مثل نامه چارلی چاپلین به دخترش که سازنده اش یک ژورنالیست ایرانی بود که خودش تعریف می کرد که وقتی زمان شاه اینو نوشتیم خیلی استقبال شد و حتی یه عده به انگلیسی هم ترجمه اش کردن و وقتی ما گفتیم که بابا اینو ما نوشتیم، بهمون خندیدن که بیا این هم متن انگلیسی اش!

یا این جمله که زنی که زیبایی اندیشه دارد... هم به خیلی افراد نسبت داده می شود. اگر صحیفه ی امام موجود نبود ممکن بود به امام خمینی هم نسبت بدهندش!

اگر حرفهامون مستند نباشه، دشمنان حجاب و عفاف سوء استفاده می کنن، ولی به هر حال دغدغه مندی دوستان، برای حجاب قابل تحسینه.

elnaz30;276448 نوشت:
میخواستم یک سری مسائل که در جامعه هست رو بیان کنم
1.هر دختر محجبه ای حتما یک دختر با ایمان و معتقد و خوبی نیست
2.دختران ما الان تو این گرونی ارزونترین کالا هستند
3.مادران چادر به سر با دخترانی با وضع خلاف اصول اسلامی
4.نگاه تحقیرآمیز به خانم های محجبه
5.نگاههای بی حیای مردان حتی به محجبه ها
6.پیشنهادهای بی شرمانه
7.تقویت و احترام به نفس حیوانی
8.یه دختر خوب واسه ازدواج پیدا نمیشه
9.چرا در جامعه ای اسلامی این اوضاع ؟؟؟؟؟؟؟
10.نابودی دنیا به نظرم همین نابودی ارزشها و اصول دینی ماست
مواظب باشیم چیزی فراتر از هوس هم هست.
حضرت زهرا خودش رو از مردی کور هم می پوشوند .حالا ما با یه روسری پا باز می کنیم با مردا کاراته کار می کنیم و میگیم خانم ها ارزش پیدا کردن
این چه ارزشیه که مردها دیگه پایبند خانوداه دیگه نیستن؟
تو که میری سر کار و افتخار می کنی و با صدتا نامحرم میگی میخندی وقتی شوهرت با یه زن غریبه میره تنهاییش رو پر میکنه این چه پیشرفتیه؟
زن برای خونه و خانواده آفریده شده .برای آرامش بخشیدن به زندگی برای همراه بودن با شوهر
چرا خیاطی و آشپزی بده و این جفت انداختن ها افتخار شده؟؟؟؟؟؟؟؟
با اینهمه یاوه گویی به کجا رسیدید؟
قومی توسط خدا به عذاب گرفتار شد ( قومی بودن که مردانش همجنس بازی میکردن) خداوند فرموده زنی که وظیفه زن بودنش رو درست انجام نده این اتفاق میفته.حالا جامعه خودمون رو ببین
چند درصد از دخترا و پسرا همجنس بازن.؟ و چرا؟
راه رو عوضی رفتیم و کاش فرصت و عقل و درایت برای برگشتن داشتیم.
الان از نظر ما زن یعنی یه خانم بزک دوزک کرده که واستاده سر خیابون و یه ماشین بوق میزنه میپره توش و مهم نیست چی پیش میاد
جای تاسف داره

به نظر من اصلا نگاه به خانم های محجبه تحقیر امیز نیست.
خانم های محجبه جایگاه خاصی دارن
مرد ها تو رفتار با این خانم ها خیلی خیلی رعایت می کنن و مواظب حرکات و حرف زدن خودشون هستن و این عالیه

muiacir;550158 نوشت:
احتمالا سخن راسل بزرگ که دوستمون توی پست اول عنوان کردند اصلا ربطی به چادر و حجاب نداشته اون وقت موندم همه پست ها شده چادر...
یعنی هرکی چادر و حجاب اسلامی نداره (حالا همه فکر میکنند منظورم اینه طرف لخت باشه..دقت کنین منظورم حجاب اسلامیه) داره در منجلاب فرو میره؟

برای داشتن حجاب حتما چادر لازم نیست.

seyedeh khanom;550319 نوشت:
برای داشتن حجاب حتما چادر لازم نیست.

ولی بهترینش چادره

muiacir;550158 نوشت:

نه این طور نیست . ولی حجاب خط اول دفاع از زنه !! حالا شاید خییلی ها این خط اول رو داشته باشن ولی در منجلاب گناه فرو رفته باشن ولی تعداد اونایی که ندارن و در منجلاب فرو رفتن بیشتره ...

گل گندم;550477 نوشت:
ولی تعداد اونایی که ندارن و در منجلاب فرو رفتن بیشتره ...

سخن رو ثابت کنید

[="Arial"][="Black"][/]

یاس...;550228 نوشت:
ای من بعضی از این چشم چرون ها رو میبینم لجم میگیره.یه باتوم بدن بم بگن بیفت به جونشون.آخ بزنمشــــــــــــــــــــ ـــون...

توی قران اول گفته غض بصر
بعدا گفته حجاب

[=arial]الآن با این استدلال می خواهید ثابت کنید که مردها مقصرند؟
البته در اینکه آقایان باید غض بصر کنند شکی نیست ولی اگر بانوان حجاب را رعایت کنند حالا هر کس که می خواد بیاد چشم چرونی کنه وقتی می بینه چیزی کاسب نمی شه خودش بساطشو جمع می کنه و میره.
تازه اونی که چشم چرونی کرده فقط گناه چشم چرونی رو براش می نویسند ولی اونی که حجاب رو رعایت نمی کنه هم گناه بی حجابی رو براش می نویسند هم گناه اونی که چشم چرونی کرده، چون مقدمات گناه رو برای اون فراهم کرده.

seyedeh khanom;550318 نوشت:
به نظر من اصلا نگاه به خانم های محجبه تحقیر امیز نیست.
خانم های محجبه جایگاه خاصی دارن
مرد ها تو رفتار با این خانم ها خیلی خیلی رعایت می کنن و مواظب حرکات و حرف زدن خودشون هستن و این عالیه

[=arial]احسنت
بنده هم می خواستم همین رو بیان کنم که دیدم شما اونو ذکر کردید.

عشق فقط پسر فاطمه;550163 نوشت:

[=arial]البته این رو هم بگم که بنده به شدت مخالف این جوی هستم که علیه بی حجابا در کشور راه افتاده. ما باید روش برخوردمون رو با اون ها درست کنیم. آقا اون سال تو سفر به خراسان شمالی گفتند:
بعضی از همینهائی که در استقبالِ امروز بودند و شما - هم جناب آقای مهمان‌نواز، هم بقیه‌ی آقایان - الان در این تریبون از آنها تعریف کردید، خانمهائی بودند که در عرف معمولی به آنها میگویند «خانم بدحجاب»؛ اشک هم از چشمش دارد میریزد. حالا چه کار کنیم؟ ردش کنید؟ مصلحت است؟ حق است؟ نه، دل، متعلق به این جبهه است؛ جان، دلباخته‌ی به این اهداف و آرمانهاست. او یک نقصی دارد. مگر من نقص ندارم؟ نقص او ظاهر است، نقصهای این حقیر باطن است؛ نمی‌بینند. «گفتا شیخا هر آنچه گوئی هستم / آیا تو چنان که مینمائی هستی؟». ما هم یک نقص داریم، او هم یک نقص دارد. با این نگاه و با این روحیه برخورد کنید. البته انسان نهی از منکر هم میکند؛ نهی از منکر با زبان خوش، نه با ایجاد نفرت. بنابراین با قشر دانشجو ارتباط پیدا کنید.

بیانات در دیدار علما و روحانیون خراسان شمالی ۱۳۹۱/۰۷/۱۹

سلام دوستای خوبم
من خودم وقتی یه خانم با حجاب میبینم که موفق هم هست خیلی حال می کنم.
یه خانم باحجاب فعال تو اجتماع/یه ادمی که حجابش مانع از کارش نشده
همین چند وقت پیش تو جلسه ای بودم که خانم ها خیلی با حجاب نبودن / زیاد بد هم نبودن ولی مثلا خیلی تیپ زده بودن و........
بعد یه خانم چادری اومد دیدم خیلی باحال داره حرف میزنه در مورد کارش و نظر میده وبا صلابت وخیلی خوب و موفق/باور کنید اینقدر حال کردم که نگین/اون وقت منم اعتماد به نفس گرفتم
اما در عوض
وقتی میرم جایی میبینم خانم های چادری همش منزوی هستن و فکر میکنن چون حجاب دارن نمیتونن زیاد فعال باشن و همش ساکت هستن اعصابم خورد میشه
من حجاب دارم چون میخوام تو جامعه باشم
خانم های با حجاب/خواهرای خوبم بیاین اینقدر موفق بشیم که بگن اون خانم با حجابه فلان کار رو انجام داده.

[="Times New Roman"][="Black"]

muiacir;550158 نوشت:

muiacir;550158 نوشت:

حالا همه فکر میکنند منظورم اینه طرف لخت باشه.

خیلی خوب گفتین..:ok:
.
واقعا از ته دل خندیدم..:khaneh::shad:[/]

arahbar6718;550578 نوشت:

با سلام. هدف از حجاب باید اجرای دستور خدا باشه و تقرب به او، و نه اینجور لذتها.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
حضرات لطف بفرماییم گرفتار تذکرات خودمان نشویم.
اگر یک نفر حرف اشتباهی بزند صحیح نیست با اشتباه بخواهیم اشتباهش را به او بفهمانیم.این می شود اشتباه اندر اشتباه.
لبیک یا مهدی
و من الله التوفیق

موضوع قفل شده است