خروج گروهک منافقین از لیست گروه های تروریستی

تب‌های اولیه

22 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
خروج گروهک منافقین از لیست گروه های تروریستی

با سلام
دوستان نمی دونم مطلع شدین یا نه اما گروه منافقین رو از لیست گروه های تروریستی خارج کردن .:Motehayer:
.
.
.
.
.
یعنی واقعا" نمیدونم چی بگم !:crying:
پس خون شهیدانی که به دست این پست فطرتا ریخته شد چی !
بمیرم واسه دل خانواده های شهدای ترور
در هر حال خروج فرقه تروریستی منافقین از لیست گروههای تروریستی وزارت خارجه امریکا هیچ چیزی رو از سابقه این گروهک پاک نمی کنه و خاطره ترورهاشون , چیزی نیست که با خروج و یا ماندن این فرقه تروریستی از ذهن ملتمون پاک بشه .

سرکار ضمن همدردی با شما در جمله ای که فرمودید:

یا یزدان;276075 نوشت:
بمیرم واسه دل خانواده های شهدای ترور

باید عرض کنم شما اگه بابت این که آمریکا اونارو ازین لیست حذف کرده ناراحتید باید بگم خیلی ساده اید. مثلا اگه تو این لیست باشه آمریکای کفار چه غلطی میکنه؟ اصلن چه فرقی داره؟؟ بیش از ده ساله که مجاهدین تولیست ترور اون بیشرفان آمریکا کمکاشو نسبت به اونا دریغ کرده یا ریششونو خشکونده؟ اون لیست قلابی حزب الله همیشه پیروز لبنان رو هم در خودش داره. میدونید یعنی چه؟ اصل لیست گروهک های تروریستی جمهوری اسلامی ایران هست نه ایالات مزحک امریکا...
مرگ بر امریکا

بسم الله الرحمن الرحیم....

سلام دوستان

این رو بدونین که قدرت یک ادم رو با تعداد دشمناش میسنجند

ایران دشمن زیاد داره ، به دشمنان ایران نگاه کنید؟؟؟؟؟؟

پس ایران کشور بزرگیه و خار چشم مزدوران

حالا وقتی اونا نمیتونن مستقیم با ما مقابله کنن چیکار میکنن بنظرتون؟؟؟

مجبورن اعصاب خوردی و کلافه بودن خودشون رو غیر مستقیم با

اهانت به قران ، ساخت فیلم موهن و خارج کردن گروهک منافقین و.....

ولی اصلا اهمیت ندین دوستان....

تا مادامی که امریکا و اسرائیل از دست ما ناراضی و عصبانی هستن ما سرفراز خواهیم بود....

وصیت شهید سجودی از شهدای فتح خرمشهر :

ملت قهرمان ایران !!! شما همواره پیروزید تا زمانیکه با خدا هستید....

یا علی ع

مهم ما هستیم که پشت انقلاب رو خالی نکنیم
و از تمام خانواده های که عزیزانشون به دست این کروهک لعین شده به شهادت رسیدند معذرت میخوام که نتونستیم در مقابل این عمل کاری انجام بدیم و از شما معذرت میخواهیم

با سلام ...
کاشکی یه لحظه خودتونو جزو آدم هایی که جزو این فرقه بودن میزاشتین . آواره تو دنیا . هیچ جایی تو دنیا ندارن . خیلی هاشون اصلا کاره ای نبودن . بچه هایی بودن که تو این دوران متولد شدن . شما میگین دنیا با این 3000 نفر آدم چی کار کنه . همشونو بکشه . من قبول دارم تو جنگ به صدام کمک کردن . ولی کاشکی اونجور که الان با عراقی ها رفتار میکنیم یه ذره هم با ایرانی های گمراه شده برخورد میکردیم . چرا آمریکا داره براشون دلسوزی میکنه . چه نتیجه ای میگیره ... به غیر از اینکه اونا به حقوق بشر اعتقاد دارن و ما ...

سلام

نقل قول:
کاشکی یه لحظه خودتونو جزو آدم هایی که جزو این فرقه بودن میزاشتین . آواره تو دنیا . هیچ جایی تو دنیا ندارن . خیلی هاشون اصلا کاره ای نبودن . بچه هایی بودن که تو این دوران متولد شدن .

خودشون خواستن که آواره باشن . همون خیلی ها که کاره نیستن پس واسه چی موندن توی اون گروه ؟
نقل قول:
شما میگین دنیا با این 3000 نفر آدم چی کار کنه . همشونو بکشه من قبول دارم تو جنگ به صدام کمک کردن . ولی کاشکی اونجور که الان با عراقی ها رفتار میکنیم یه ذره هم با ایرانی های گمراه شده برخورد میکردیم .

کسی نمیگه اونا رو بکشن .اون موقع که دشمن داشت به خاک کشورمون تجاوز میکرد به جای این که کنار بچه های خودمون باشن شدن رو در روی اونا , از پشت به بچه ها خنجر میزدن . با این حال الان هم هر کدومشون که توبه کنن و برگردن دوباره به عنوان یه شهروند ایرانی شناخته میشن . وقتی خدا راه توبه رو باز گذاشته ما که بنده اش هستیم , اما موندن در اون گروه یعنی حمایت از افکار اون گروه . پس اونا میشن مدافع تروریست . پس خودشونم یه جورایی میشن تروریست .
نقل قول:
چرا آمریکا داره براشون دلسوزی میکنه . چه نتیجه ای میگیره ... به غیر از اینکه اونا به حقوق بشر اعتقاد دارن و ما ...

آمریکا واسه اونا دل نمی سوزونه . با این کار مثلا" داره واسه ما مترسک درست میکه . امریکا فکر منافع خودشه . جایی که می بینه داره منافعش به خطر میوفته دم از حقوق بشر می زنه ... جایی که نفع یا ضرری بهش نمیرسه دیگه دم از حقوق بشر نمیزنه . شما میدونین تو دو سال اخیر چند هزار مسلمان در کشور میانمار به صورت گروهی به طرز فجیعی دارن به دست بودایی ها و هندوهای افراطی کشته میشن ( زنده به گور میشن , زنده زنده اتیششون میزنن ) پس کجاست این مدافع حقوق بشر ؟؟؟

نقل قول:
آمریکا واسه اونا دل نمی سوزونه . با این کار مثلا" داره واسه ما مترسک درست میکه . امریکا فکر منافع خودشه . جایی که می بینه داره منافعش به خطر میوفته دم از حقوق بشر می زنه ... جایی که نفع یا ضرری بهش نمیرسه دیگه دم از حقوق بشر نمیزنه . شما میدونین تو دو سال اخیر چند هزار مسلمان در کشور میانمار به صورت گروهی به طرز فجیعی دارن به دست بودایی ها و هندوهای افراطی کشته میشن ( زنده به گور میشن , زنده زنده اتیششون میزنن ) پس کجاست این مدافع حقوق بشر ؟؟؟

با سلام خدمت شما ...
حقوق بشر وظیفه اش حمایت از انسان است نه حمایت از دین و مذهب ...
پس متن صحیح میشود چرا حقوق بشر در مقابل کشتار انسان ها در میانمار سکوت کرده است ...

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ... اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...

اینی هم که شما میفرمایید 2 سال خیر اینگونه نیست اوج این جنایات 3 تا 4 روز بود و بدیهی است آمریکا نمیتواند در این مدت زمان تانک و اسلحه و هواپیما به سمت میانمار بفرستد ... ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!

هدف آمریکا در میانمار و تمام جاهای دنیا برقراری دموکراسی هست . این کشور دموکراسی را انسانی ترین پدیده میبیند .

به بیان دیگر اگر ببیند که انسانهایی در حال از دست دادن جان هایشان هستند ولی در عوض به دموکراسی میرسند از آن حمایت میکند .

و اگر ببیند انسان ها در حال از دست دادن جانهایشان هستند تا به دیانت برسند آن را حقوق بشر نمیداند و از آن حمایت نمیکند

FTMH_Mohammadi;276431 نوشت:
با سلام خدمت شما ...
حقوق بشر وظیفه اش حمایت از انسان است نه حمایت از دین و مذهب ...
پس متن صحیح میشود چرا حقوق بشر در مقابل کشتار انسان ها در میانمار سکوت کرده است ...

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ... اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...

اینی هم که شما میفرمایید 2 سال خیر اینگونه نیست اوج این جنایات 3 تا 4 روز بود و بدیهی است آمریکا نمیتواند در این مدت زمان تانک و اسلحه و هواپیما به سمت میانمار بفرستد ... ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!

هدف آمریکا در میانمار و تمام جاهای دنیا برقراری دموکراسی هست . این کشور دموکراسی را انسانی ترین پدیده میبیند .

به بیان دیگر اگر ببیند که انسانهایی در حال از دست دادن جان هایشان هستند ولی در عوض به دموکراسی میرسند از آن حمایت میکند .

و اگر ببیند انسان ها در حال از دست دادن جانهایشان هستند تا به دیانت برسند آن را حقوق بشر نمیداند و از آن حمایت نمیکند

به نام خدا
سلام

لطفا دوستان بفرمایند این تفکری که جناب FTMH_Mohammadi دارد چطوری شکل گرفته ؟ موضوع بر سر تفکر اینچنینی هست نه شخص ایشان . اسم این تفکر را نمیذارم تفکر غلط تا ایشان اعلام موضع نکند ولی واقعا من همچنین تفکر هایی را نمی پسندم . ممکن است تفکرات این چنینی تغیر کنند ؟ چطور ؟

یا حق

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ...

سلام.تا جایی که من اطلاع دارم قتل عام مردم بی دفاع در میانمار مربوط به سه یا چهار روز نبود.
اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...

من از علت شروع کشتارها اطلاعی ندارم.ولی حتی اگر این حرفی هم که شما میگید درست باشه بازم دلیل نمیشه سایر مسلمانان را قتل عام کنند.
در ضمن شما از روی چه منطق و سندی دخالت دولت میانمار را نادیده میگیرید.دولت حمایت اشکاری از بودایی های افراطی داشته ودر قتل عام مسلمانان دست داشته
ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!

امریکا با توپ و تانک وارد افغانستان و عراق شد برای هفت نسلش کافیه:Nishkhand:
ما توقع نداشتیم باتوپ و تانک وارد بشه حداقل یک بیانیه میداد و این حرکت را محکوم می کرد.

برای این قسمت از بیاناتتون جز خنده حرفی نیاز نیست زده بشه.اما من یک سوال دارم.
تو همین آمریکا اگر کسی بخواد در مورد هولوکاست تحقیق کنه چی کارش میکنن؟:Nishkhand:

بله نمونشم حمایت از تروریست های مسلح سوریه هست

حقوق بشری که دیانت براش مهم نباشه به درد .... میخوره:ok:

نقل قول:
به نام خدا
سلام

لطفا دوستان بفرمایند این تفکری که جناب FTMH_Mohammadi دارد چطوری شکل گرفته ؟ موضوع بر سر تفکر اینچنینی هست نه شخص ایشان . اسم این تفکر را نمیذارم تفکر غلط تا ایشان اعلام موضع نکند ولی واقعا من همچنین تفکر هایی را نمی پسندم . ممکن است تفکرات این چنینی تغیر کنند ؟ چطور ؟

یا حق

با سلام ...
من تقریبا هر شب اخبار CNN و BBC و Press TV رو میبینم . البته اخبار داخلی کشور خودمون رو هم میبینم . به شخصه اونقدر اوباما رو دوسشون دارم و اعمال و رفتاراشون رو صحیح میدونم که اگر ایشون ادعای پیامبری هم بکنن فکر میکنم اولین نفری باشم که به دین و مسلک ایشون درمیاد ...

علت این که تفکر من با شما فرق داره این هستش که دایره دید ها و شنیده های من وسیعتر از شما هستش . ( منظورم شمای نوعی هست )

یه مثالی رو براتون میزنم تا شما بیشتر با قوانین و آداب کشور آمریکا آشنا بشین .

فکر میکنم شما رسوایی اخلاقی بیل کلینگتون را به یاد داشته باشید .( ماجرای بیل کلینگتون با مونیکا) در اون زمان تمام روزنامه نگارها و سیاسیون مخالف حزب ایشون از ایشون سوال میپرسیدند که آیا این داستان حقیقت داره یا نه ... وایشون به هر حال تفره میرفتن و پاسخ نمیدادند . تا اینکه نهایتا کنگره آمریکا از ایشون میخواد به این پرسش پاسخ بده . در این زمان ایشون ابتدا مهلتی رو میخواد . ایشون ابتدا میرن و از همسرشون بخاطر رفتارشون عذرخواهی میکنن . سپس میان و در مقابل کنگره به رفتارشون اعتراف میکنن . میدونین چرا !!!

چون اگر ثابت میشد رییس جمهور آمریکا داره به مردمش دروغ میگه در هر پست و مقامی باشه حذفش میکردند !!!

اون چیزی که برای مردم این کشور مهم هست اینه که رییس جمهورشون بهشون دروغ نگه . حالا رابطه نامشروع داشته ( که چیز خوبی هم اصلا نیست ) دخلی به مردم اون کشور نداره . دموکراسی ساختاری داره که یاد گرفتنش نیاز به ممارست و تمرین داره . اینی که بدونیم چی حق ماست و چی به ما مربوط نمیشه و ...

به هر حال میدونم نظر من با شما خیلی فرق داره . ممنون از اظهار نظرتون

نقل قول:
امریکا با توپ و تانک وارد افغانستان و عراق شد برای هفت نسلش کافیه

من فقط میدونم پس از اونکه آمریکا وارد افغانستان شد و شروع به اصلاحات تو اون کشور کرد ارزش پول ملی اون کشور 80 برابر شد و نیازی نیست که بگم موجب چه اصلاحاتی هم تو عراق شد . واقعا فکر میکنین (افغانستان یا عراق) پیش از آمریکا بهتر از ( افغانستان یا عراق ) پس از آمریکا هستن !!!

نقل قول:
بله نمونشم حمایت از تروریست های مسلح سوریه هست

آمریکا بعد از اینکه وارد (افغانستان یا عراق) شد و ساختار حکومتی اون کشورها رو از بین برد اولین کاری که انجام داد برگزاری انتخابات آزاد در اون کشورها بود . مردم میتونستن به هر نوع سیستم حکومتی رای بدن میتونستن ( جمهوری اسلامی باشن ... سکولار باشن و یا دموکرات )
آمریکا چندین بار خواستار برگزاری انتخابات آزاد دز سوریه شده . این جور هم که من خبر دارم تا کنون آمریکا اسلحه ای به سوریه ای ها نفروخته ( ولی ترکیه داره میکنه ) ...

به هر حال ممنون از بیان نظراتتون

ftmh_mohammadi;276506 نوشت:
با سلام ... من تقریبا هر شب اخبار cnn و bbc و press tv رو میبینم . البته اخبار داخلی کشور خودمون رو هم میبینم . به شخصه اونقدر اوباما رو دوسشون دارم و اعمال و رفتاراشون رو صحیح میدونم که اگر ایشون ادعای پیامبری هم بکنن فکر میکنم اولین نفری باشم که به دین و مسلک ایشون درمیاد ...

به نام خدا.
عرض سلام و ادب
جالبه آدم کسی را تا حدی دوست داشته باشه که حتی اگر ادعای پیامبری کنه اولین نفر باشه قبول کنه!
اونم چه کسی؟کسی که دستش به خون هزاران آدم بی گناه در جاهایی مثل عراق و افغانستان آغشته هست...یکم فکر کنید...
علت این که تفکر من با شما فرق داره این هستش که دایره دید ها و شنیده های من وسیعتر از شما هستش . ( منظورم شمای نوعی هست )

فکر نکنید فقط شما بی بی سی و... نگاه میکنید خیلی های دیگه هم نگاه میکنند و هم در اینترنت پیگیری می کنند
اون چیزی که برای مردم این کشور مهم هست اینه که رییس جمهورشون بهشون دروغ نگه .

و شما هم فکر میکنید هرچی رئیس جمهور آمریکا و مقاماتشون میگند راسته؟!!!
یعنی اینکه میگن مسلمونا علی الخصوص مردم ایران وحشی،تروریست و... هستند راسته؟
یعنی این که میگن تو ایران نقض حقوق بشر هست راسته؟
یعنی این که میگن انرژی صلح آمیز هسته ای ایران تهدید برای بشریت هست ولی در عوض بمب های اتمی اسرائیل هیچ خطری نداره راسته؟؟؟

من فقط میدونم پس از اونکه آمریکا وارد افغانستان شد و شروع به اصلاحات تو اون کشور کرد ارزش پول ملی اون کشور 80 برابر شد و نیازی نیست که بگم موجب چه اصلاحاتی هم تو عراق شد . واقعا فکر میکنین (افغانستان یا عراق) پیش از آمریکا بهتر از ( افغانستان یا عراق ) پس از آمریکا هستن !!!

حالا فرض کنیم80برابر هم شد.وقتی به زور وارد یک کشوری میشن و زنان و کودکان و مردم بی دفاعی را میکشن و هزاران ضرر دیگه به اون کشور میزنن چه فایده داره؟
مثل اینه که یه نفر به زور وارد خونه شما بشه.عده ای از افراد اون خونه را زخمی کنه و بکشه و بعد به صاحب خونه بگه من تو خونت میمونم هر کاری هم خواستم میکنم ولی 80برابر حقوق ماهانه ای را که میگرفتی بهت میدم؟کدوم مرد یا زن با غیرتی قبول میکنه؟

آمریکا بعد از اینکه وارد (افغانستان یا عراق) شد و ساختار حکومتی اون کشورها رو از بین برد اولین کاری که انجام داد برگزاری انتخابات آزاد در اون کشورها بود . مردم میتونستن به هر نوع سیستم حکومتی رای بدن میتونستن ( جمهوری اسلامی باشن ... سکولار باشن و یا دموکرات ) آمریکا چندین بار خواستار برگزاری انتخابات آزاد دز سوریه شده . این جور هم که من خبر دارم تا کنون آمریکا اسلحه ای به سوریه ای ها نفروخته ( ولی ترکیه داره میکنه ) ...

اولا ساختار حکومتی عراق با همت مردم و مسئولین اون کشور عوض شد
ثانیا عوض کردن ساختار حکومتی یک کشور به چه قیمتی؟به قیمت کشت و زخمی کردن بیش از یک ملیون آدم بی گناه؟
به قیمت از بین بردن امنیت یک کشور؟
اونا عراق نرفتن حکومت عوض کنن رفتند نفتشو غارت کنند و ...
در ضمن مردم عراق میخواستند حکومت عوض کنند بلد بودند مثل مردم ایران،مصر و... نیاز به لشکرکشی آمریکا نداشتند
در ضمن شما در مورد هولوکاست هیچ جوابی ندادید.البته جوابی هم ندارید...

فعلا تاپیک با دستور مدیر محترم فرهنگی قفل هست.صلاح دیدن باز می کنند

با سلام ...
من تقریبا هر شب اخبار cnn و bbc و press tv رو میبینم . البته اخبار داخلی کشور خودمون رو هم میبینم . به شخصه اونقدر اوباما رو دوسشون دارم و اعمال و رفتاراشون رو صحیح میدونم که اگر ایشون ادعای پیامبری هم بکنن فکر میکنم اولین نفری باشم که به دین و مسلک ایشون درمیاد ...

به نام خدا
سلام

دوست گرامی با اینکه دوستان هم بیان کردند باز من هم اعلام کنم که :
اگر شما کسانی با دیدگاهی همچون من را دارای دیدی کوتاه بینانه قلمداد کنید - که کردید - دچار اشتباهی هستید که این اشتباه , برای من و امثال من تازگی ندارد .
به عرض میرسانم خدمتتان که من هم نه تقریبا , بلکه حتما هر روز , نه تنها اخبار های رسانه های برون مرزی و داخلی را پیگیری میکنم بلکه تحلیل های اندیشکده های خارجی و داخلی را مطالعه میکنم . دیگر گذشت آن زمان که به عده ای تهمت میزدند شما فقط از خانواده خودتان خبر دارید و نمیدانید در اجتماع چه میگذرد و توصیه میکنم - البته نه به شما بلکه به همفکران شما - بهانه ای شایسته تر برای تکذیب تفکر نفر مقابلتان بیان کنید .

من همچنان به جوابم نرسیدم که :

نقل قول:
لطفا دوستان بفرمایند این تفکری که جناب ftmh_mohammadi دارد چطوری شکل گرفته ؟ موضوع بر سر تفکر اینچنینی هست نه شخص ایشان . اسم این تفکر را نمیذارم تفکر غلط تا ایشان اعلام موضع نکند ولی واقعا من همچنین تفکر هایی را نمی پسندم . ممکن است تفکرات این چنینی تغیر کنند ؟ چطور ؟

موفق باشید انشاالله

به نام خدا.
عرض سلام و ادب
جالبه آدم کسی را تا حدی دوست داشته باشه که حتی اگر ادعای پیامبری کنه اولین نفر باشه قبول کنه!
اونم چه کسی؟کسی که دستش به خون هزاران آدم بی گناه در جاهایی مثل عراق و افغانستان آغشته هست...یکم فکر کنید...

نقل قول:

با سلام خدمت شما ...
دوسشون دارم چرا !!! چون مدیر و مدبر هستند !!! به نظر من نیک ترین و جذابترین انسانها کسانی هستند که مدیر هستند . تصمیمات منطقی ... عقلانی . هوشمندانه و انسانی . میگیرند . ایشون کسی هستند که به راحتی اوضاع اقتصادی کشورشون رو مهار کردند . دشمنانشون رو کنترل کردند ( بدون آنکه خونی ریخته شود) ... به سوریه اسلحه نفرستاند ... چون میگفتند ممکن هست خون بی گناهی ریخته بشه ( در عوض ترکیه که کشوری اسلامی بود داره این کارو میکنه ) در مناظرات تبلیغاتیشون خیلی مقتدرانه و هوشمندانه ظاهرشدند . از قدرتشون سو استفاده نکردند . دروغ نمیگن و ....

و شما هم فکر میکنید هرچی رئیس جمهور آمریکا و مقاماتشون میگند راسته؟!!!
یعنی اینکه میگن مسلمونا علی الخصوص مردم ایران وحشی،تروریست و... هستند راسته؟
یعنی این که میگن تو ایران نقض حقوق بشر هست راسته؟
یعنی این که میگن انرژی صلح آمیز هسته ای ایران تهدید برای بشریت هست ولی در عوض بمب های اتمی اسرائیل هیچ خطری نداره راسته؟؟؟
نقل قول:

اگر ثابت شود رییس جمهور کشور آمریکا به مردمش دروغ میگوید ایشان حذف میشود . این قانون است . اینی که شما نمیتونید این امر رو انجام بدید مطمین باشید حزب رقیب رییس جمهور قادر به انجام این کار میباشد و اگر بتواند این کار را انجام بدهد بدانید در این امر تردید نمیکند . کی گفته مسلمونا تروریستن !!! چندیدین فیلم هم تو کشورشون ساحتن که این سو تفاهم ها رو رفع کنن ( نمونش سریال 24 ) . کی گفته ایرانی ها وحشی هستن ... اتفاقا چندیدین بار جناب اوباما در تبریک سال نو ایرانیان رو انسانهایی متمدن با فرهنگ اصیل معرفی کرده اند .

حالا فرض کنیم80برابر هم شد.وقتی به زور وارد یک کشوری میشن و زنان و کودکان و مردم بی دفاعی را میکشن و هزاران ضرر دیگه به اون کشور میزنن چه فایده داره؟
مثل اینه که یه نفر به زور وارد خونه شما بشه.عده ای از افراد اون خونه را زخمی کنه و بکشه و بعد به صاحب خونه بگه من تو خونت میمونم هر کاری هم خواستم میکنم ولی 80برابر حقوق ماهانه ای را که میگرفتی بهت میدم؟کدوم مرد یا زن با غیرتی قبول میکنه؟
نقل قول:

دوست عزیز زمانیکه میخواهید از مقام تمثیل در گفتارتون استفاده کنید لطفا شرایط رو به طور کامل لحاظ کنید . مثال خوبی بود ولی اجازه دهید من کمی آن را اصلاح کنم . مثله این میمونه که یه آدم دیوونه و احمق مثله ( صدام یا طالبان ) بیاد و اعزای خونواده من رو به گروگان بگیره و بهشون بگه برین به جنگ و ... در این صورت یه آدم غریبه میاد و در رو هل میده ... چنیدن نفر زخمی میشن ولی بعد از اونکه اون دیوونه زنجیری رو از خونه انداخت بیرون ... انتخابات میزاره ... میگه یه مدتم میمونم تا مطمین باشم دیوونه دیگری تو این خونه نیست و بعدشم میزاره میره .

در ضمن شما در مورد هولوکاست هیچ جوابی ندادید.البته جوابی هم ندارید...
نقل قول:

لازم نیست من بهتون جوابی بدم شما بدون فیلتر شکن برین و در Google Image در مورد یه چیزی مانند " شیر موز " یا " آب طالبی " تحقیق کنید از هر 10 تصور 8 تصویر آن مخالف با قوانین کشور هستن ولی شما با یه فیلتر شکن به راحتی میتونین در مورد هلوکاست تحقیق کنید .

به نام خدا
عرض سلام و ادب
این نکته را خدمت کاربران گرامی بگم که ایدی FTMH_Mohammadi در پست قبلی حرف های خودشون را نقل قول کردند و حرف های من را عادی نوشتند.

FTMH_Mohammadi;276953 نوشت:
با سلام خدمت شما ... دوسشون دارم چرا !!! چون مدیر و مدبر هستند !!! به نظر من نیک ترین و جذابترین انسانها کسانی هستند که مدیر هستند . تصمیمات منطقی ... عقلانی . هوشمندانه و انسانی . میگیرند .

واقعا چقدرم که ایشون تصمیمات هوشمندانه و علی الخصوص انسانی میگیرند:ok:
ایشون کسی هستند که به راحتی اوضاع اقتصادی کشورشون رو مهار کردند .

این یکی که مثل روز روشنه اصلا هم در بحران مالی گیر نکردند ...
[SPOILER]میزان بدهی های دولت آمریکا به قدری بالا رفته که تابلوی شمارشگر قروض ملی این کشور که در نیویورک نصب شده، فضای کافی برای ثبت رقم جدید ندارد.
این شمارشگر، میزان بدهی کشور آمریکا را ثبت کرده و نمایش می دهد اما ماه گذشته که میزان این بدهی از مرز 10 تریلیون دلار گذشت، این تابلو دیگر قادر نبود تمام ارقام را نشان دهد.
لینک منبع
[/SPOILER]
به سوریه اسلحه نفرستاند ... چون میگفتند ممکن هست خون بی گناهی ریخته بشه

چون میگفتند ممکنه خون بی گناهی ریخته بشه؟!:Moteajeb!:
این همه ادم که تو عراق و افغانستان و پاکستان بر اثر حملات مستقیم سربازان آمریکایی و جنگنده های آمریکایی کشته شدند بی گناه نبودند؟
از قدرتشون سو استفاده نکردند .

میشه لطف کنید بگید منظورتون از واژه سواستفاده دقیقا چیه؟!
دروغ نمیگن

وقتی شما از واقعیت چیزی اطلاع نداشته باشید میگید اون حرف راسته.تا الان شخص اقای اوباما کم دروغ نگفتند.
قبلا جوابتون را دادمم.تکرار نمیکنم.
افلاکیان;276609 نوشت:
و شما هم فکر میکنید هرچی رئیس جمهور آمریکا و مقاماتشون میگند راسته؟!!! یعنی اینکه میگن مسلمونا علی الخصوص مردم ایران وحشی،تروریست و... هستند راسته؟ یعنی این که میگن تو ایران نقض حقوق بشر هست راسته؟ یعنی این که میگن انرژی صلح آمیز هسته ای ایران تهدید برای بشریت هست ولی در عوض بمب های اتمی اسرائیل هیچ خطری نداره راسته؟؟؟

بعدشم میزاره میره .

بله بعد این که کلی ادم کشت و نفت کشور را غارت کرد
لازم نیست من بهتون جوابی بدم شما بدون فیلتر شکن برین و در Google Image در مورد یه چیزی مانند " شیر موز " یا " آب طالبی " تحقیق کنید از هر 10 تصور 8 تصویر آن مخالف با قوانین کشور هستن ولی شما با یه فیلتر شکن به راحتی میتونین در مورد هلوکاست تحقیق کنید .

تو ایران بله اما نه در آمریکا در ضمن منظور من سرچ نبود
شما که اینقدر طرفدار آقای اوباما هستید خوب باید بدونید که طبق قانون رسمی آمریکا تحقیق در مورد هولوکاست جرمه!
[SPOILER]بر اساس قانونى كهپيش نويس آن در اوايل دهه 80 قرن نوزدهم، توسط تعدادى از اعضاى آژانس بين المللىصهيونيسم، تحت سرپرستى «رنه ساموئل سپرات»، خاخام معروف فرانسه تهيه و در ژوئيه سال 1990م. در فرانسه به تصويب رسيد، هرگونه ترديد درباره «هولوكاست»، اعم از ترديددرباره كشتار - مورد ادعاى - يهوديان در جنگ جهانى دوم، وجود اتاق هاى گاز و حتىكمترين ترديد در رقم 6 ميليونى يهوديان كشته شده، جرم تلقى مى شود و هركس در فرانسهاز اين قانون تخلف كرده، در سه موضوع ياد شده ترديد كند، به يك ماه تا يك سال زندانو پرداخت 2 هزار تا 300 هزار فرانك جريمه محكوم مى شود. بعدها با فشار آمريكا،انگليس، فرانسه و آژانس صهيونيستى، اين قانون در اكثر كشورهاى اروپايى نيز به تصويبرسيد؛ به طورى كه امروزه هرگونه ترديد درباره هولوكاستِ مورد ادعا و ابعاد و اجزاىآن، در اروپا جرم تلقى مى شود
منبع
[/SPOILER]

FTMH_Mohammadi
ببین راهی که تو وامثال تو دارین میرین من چن سال پیش طی کردم. دوس ندارم وقتمو با نوشتن متن برای تو بگذرونم ولی دیدم که متن مخربت شاید بتونه باعث تجدید نظر بضیا بشه.

FTMH_Mohammadi;276506 نوشت:
دایره دید ها و شنیده های من وسیعتر از شما هستش

بیخود لفظ نیاBBCوCNN حاضرم باهات سر تک تک روزنامه هاو رسانه های جمعی آمریکا واسرائیل و انگلیس کل بندازم. فکر نکن چیزی میدونی اینی که فکرتو بنظرخودت گنده کرده چیزی جز باد روشنفکری نیست. من کل سخنرانی های باراک رو گوش کردمو حتی سخنرانیای اونو پیش از پرزیدنسی از سایتAmerican Rhetoricدانلود کردم و خوندم.

آقای روشنفکر برو زندگی نامه باراک رو بخون که چه جسارت ها شد به پدرش وقتی وارد جامعه آمریکایی شد چرا؟ چون یه نگرو بود یه سیاه پوست... اینو بدون که امریکن دریمی که تو دنبالش هستی آخرش هلاکته...

در مورد عراق و افغانستان باید بگم که خدای تو باراک اوباما از دنیا دنیای وسعت اقتصادی و علمی امریکا میگه و آخرش حرفش اینه ما 1 مشکل داریم"OIL" میدونی نفت چیه روشنفکر؟!؟! چیزی که بیش از 70 درصدش دست اسلام هست. نفت مقدس نفتی که سرباز و ناموس امریکایی براش لکه دار میشه. نفت مقدس چیزی که امریکا دخترای زیر ده سالشو تو رد لایت دیستریکت های هلند بهراج گذاشته. امریکا 8سال از صدام دفاع کرد و این مطلب رو سناتورها سالها تصریح کردند. میدونی سناتور چیه؟؟؟ بعد خودش اومد کشتش چرا؟ نفت مقدس... میدونی چرا؟ پاسداری از کوه منحوس صهیون و تداعی خرافه آرماگدون. استراتژی کفار حربی امروز دفاع از صهیونیسم هست و بدون که چهار کشور تنها دشمنان اسرائیل بودند عراق ایران لبنان سوریه. عراق نابود شد و لبنان سرکوب شدو ایران تحریم شدو سوریه جنجال شد... آمریکا چقدر جاده ها برای افغانها آسفالت کرد!!!! بخاطر چی؟ جز برای کوتاه کردن دست طالبانی که شش راکت ناتو را در یه ماه اخیر منفجر کرده؟

افلاکیان;276991 نوشت:
به نام خدا
عرض سلام و ادب

این یکی که مثل روز روشنه اصلا هم در بحران مالی گیر نکردند ...

[SPOILER]میزان بدهی های دولت آمریکا به قدری بالا رفته که تابلوی شمارشگر قروض ملی این کشور که در نیویورک نصب شده، فضای کافی برای ثبت رقم جدید ندارد.
این شمارشگر، میزان بدهی کشور آمریکا را ثبت کرده و نمایش می دهد اما ماه گذشته که میزان این بدهی از مرز 10 تریلیون دلار گذشت، این تابلو دیگر قادر نبود تمام ارقام را نشان دهد.
لینک منبع
[/SPOILER]

به نام خدا
سلام
حیف بود اگر این لینک را معرفی نمیکردم :
http://www.usdebtclock.org/
البته گفته شما کامل است اما برای من بهانه ایست تا اعلام موضع ای کرده باشم و عرض کنم در حال حاضر بدهی امریکا بیش از 15.5 تریلیون میباشد که این را خودشان میگویند , در سایت و رسانه های خودشان هست.
حالا شاید بعضی ها بگن خوب ببینید این چه کشور خوبی هست که با اینکه ادعای ابر قدرتی در جهان را دارد صادقانه میزان بدهی خودش رو برای عموم میزاره اما بهتره این را هم در نظر بگیریم که :
1- یک موقع یک استراتژیست سیاسی تحلیل خوبی بیان کردند . وقتی شما ادعای ابر قدرتی کرده باشی و تعدادی عروسک خیمه شب بازی در اروپا و آسیا و یک سگ نگهبان در خاورمیانه داشته باشی و ببینی اقتصاد کشورت سقوط کرده میای میگی آی مردم دنیا , شما که دلار های کشور من در سرزمینتون رواج پیدا کرده و پول مبادله ای شما دلار آمریکا هست , بدونید که من در حال سقوط هستم پس اگر میخواید شما هم سقوط نکنید هوای من رو داشته باشید که اگر من سقوط کنم شما هم سقوط میکنید . کشور هایی که به امریکا وابسته هستن برای بقای خودشون هم که شده تمام تلاششون رو میکنن که آمریکا پا برجا بماند . البته خیال میکنند چون قرآن به ما یاد داده است هیچ قدرت مادی پا برجا نمیماند و به لطف خداوند این قدرت که مثل تار عنکبوت هست نیز صبح دولتش می دمد .

2- موضوع بعدی صحت میزان این بدهی است . مگر این نیست که میگویند آمار های ایران غلط است - مثالی زدم که خیلی شنیدیم - چه لزومی دارد باور کنیم بدهی آمریکا همین 15 یا 16 تریلیون هست ؟ از کجا معلوم که بیشتر نباشد ؟

حالا این صحبت ها برای چه بود ؟ برای روشن شدن واقعیت , نه این که بگوییم ما مشکلات نداریم نه ما هم مشکلات داریم اما این بی انصافی هست که ما در ایران کسانی را مشاهده میکنیم - تعدادشان هم زیاد است - که آرمان , الگو و آرزویشان آمریکاست !! خوب این چه الگوییست ؟ عاقبتش چیست ؟ چرا ما الگوی خوب را انتخاب نکنیم ؟ چرا همیشه خودمان را وابسته بدانیم ؟ فرزندان ما به چه چیز ما افتخار کنند ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد

FTMH_Mohammadi گرامی این تاپیک برای بحث در مورد مزیت های دولت آمریکا ایجاد نشده هست در مورد گروهک منافقین بود تا الان هم تا حدودی از بحث اصلی منحرف شده.
اگر در رابطه با پست قبلی بنده و سایر کاربران حرفی دارید بزنید در غیر این صورت مسائل جدید در مورد آمریکا مطرح نکنید

سلام

نقل قول:
حقوق بشر وظیفه اش حمایت از انسان است نه حمایت از دین و مذهب ..پس متن صحیح میشود چرا حقوق بشر در مقابل کشتار انسان ها در میانمار سکوت کرده است ...

[=arial]حتما اونا جزو انسان حساب نمیشن ...نه !

نقل قول:
اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند

[=arial][=arial]این همه کشتار فقط برای تجاوز ! شاید یه علت همین بوده اما تا اونجایی که من اطلاع دارم اینه که اونا به دنبال پاکسازی دینی تو کشورشون هستن اونم به شکل کشتار و قتل عام مسلمانان . دولت میانمار رسما این مسلمانان رو تبعه اون کشور نمیدونه و اونا رو تحت حمایت دولتی قرار نمیده و مقابل کشتار ها سکوت کرده .
[=arial][=arial]
نقل قول:
اگر ببیند انسان ها در حال از دست دادن جانهایشان هستند تا به دیانت برسند آن را حقوق بشر نمیداند و از آن حمایت نمیکند

[=arial][=arial][=arial]اخه عزیز من چه ربطی داره که کشتار برای دموکراسی باشه یا دیانت [=calibri], [=arial]مهم اینه که یه عده ادم دارن کشته میشن . اونام بشرن . شما بلدین خودتون رو جای چار تا مدافع تروریست بزارید ولی بلد نیستین خودتونو جای اونا بذارید !
[=arial]
نقل قول:
من تقریبا هر شب اخبار cnn و bbc و press tv رو میبینم . البته اخبار داخلی کشور خودمون رو هم میبینم . به شخصه اونقدر اوباما رو دوسشون دارم و اعمال و رفتاراشون رو صحیح میدونم که اگر ایشون ادعای پیامبری هم بکنن فکر میکنم اولین نفری باشم که به دین و مسلک ایشون

[=arial]تقریبا همه مردم ایران اهل سیاست هستن پس همه تقریبا این شبکه هارو نگاه میکنن

نقل قول:
اون چیزی که برای مردم این کشور مهم هست اینه که رییس جمهورشون بهشون دروغ نگه . حالا رابطه نامشروع داشته ( که چیز خوبی هم اصلا نیست ) دخلی به مردم اون کشور نداره . دموکراسی ساختاری داره که یاد گرفتنش نیاز به ممارست و تمرین داره . اینی که بدونیم چی حق ماست و چی به ما مربوط نمیشه و ...

[=arial][=arial]ما هر مشکلی تو کشورمونه خودمون باید حل کنیم .هیچکس قرار نیست به اندازه خودمون واسه خودمون دل بسوزونه [=calibri], [=arial]همون طور که هیچکی رو در وقت مشکلاتتون به اندازه اعضای خانوادتون نمیتونین دلسوز پیدا کنید [=calibri], [=arial]مردم یه کشور هم مثل یه عضو از خانواده میمونن . امریکا مثل گرگ تو پوست گوسفنده ... هدف اصلیش چیز دیگه ای هست . ادما میانومیرن این سیاست هست که هیچ تغییری نمیکنه [=calibri], [=arial]امریکای الان با امریکای 30-40 سال پیش و با امریکای 400 سال پیش هیچ فرقی نمیکنه .
[=arial][=arial]شما میدونی که طالبان تو یه منطفه ای که الان اسمش یادم نیست ذبح شیعه راه انداخته ؟ از بین بردن این گروه برای مثلا مدافع حقوق بشر کاری داره ؟ شما که [=calibri]bbc [=arial]گوش میدین حتما اطلاع دارین که تو این بگیر بگیرا کشور امارات درخواست نشست برای گرفتن دو جزیره کوچک خلیج فارس رو داده .
[=arial]حالا شما میشه بگید که امریکا چرا داره اطراف کشور ما به دشمنامون پر و بال میده ؟ اونم از چه نوعیش

چارتا پیام تبریک فرستادن هم برای اینه که دل ملت رو به دست بیارن . برای اینکه به هدفشون برسن باید اول مردم ما راه رو براشون باز کنن تا بتونن پیش برن .اول باید غیرت مردم رو بگیرن بعد هدفشون رو پیش ببرن خوب چه سیاستی بهتر از این . ما با مردم عراق و افقانستان فرق داریم . روزی که خواستن خاکمون رو بگیرن جوونا با هر دین و مذهب و فکری جلوشون ایستادن و با جون و دل خون دادن , چرا چون غیرت داشتن .

آره عزیزم اینجوریاست قدرت دست اونست،ریش و قیچی هم دست اوناست،باید منتظر بمونی ببینی کی خود آرایشگر میاد،اینا خدمتکار آرایشگاهن،آرایشگر که بیاد اخراجند...

اینا منافاتی برای مردم مسلمین ندارد . امام خمینی سلام بر ایشان فرمود : شما نباید منتظر بنشینید کفار برای شما آزادی بیارند . در جای دیگه فرمودند نباید اجازه بدید عناصر خرابکار به دستگاه حکومت راه یابند . در جایی دیگر روحانی نماها را توبیخ کرد . //// گفت : مثل آنها مانند گرگی در لباس چوپان است .

نقل قول:

ftmh_mohammadi گرامی این تاپیک برای بحث در مورد مزیت های دولت آمریکا ایجاد نشده هست در مورد گروهک منافقین بود تا الان هم تا حدودی از بحث اصلی منحرف شده.
اگر در رابطه با پست قبلی بنده و سایر کاربران حرفی دارید بزنید در غیر این صورت مسائل جدید در مورد آمریکا مطرح نکنید

با سلام خدمت شما ...
در ادامه صحبت ها به آنجا رسیدیم که من اعتقاد داشتم که آمریکا طرفدار حقوق بشر است و شما فرمودید اینگونه نیست و من هم دلایل خود را آوردم و متاسفانه شما آنها را پاک کردید ...

تعریف کافر : کافر به کسی گویند که حقیقت را میپوشاند و یا به گونه ای دیگر آن را نمایش میدهد . امیدوارم که شما کافر نباشید

ftmh_mohammadi;279063 نوشت:
در ادامه صحبت ها به آنجا رسیدیم که من اعتقاد داشتم که آمریکا طرفدار حقوق بشر است و شما فرمودید اینگونه نیست و من هم دلایل خود را آوردم و متاسفانه شما آنها را پاک کردید ...

قیمت گوشت و مرغ و اعتبار و.. ربط مستقیمی به حقوق بشر نداره.بحث های اقتصادی است
در ضمن اظهاراتتون از اول هم چندان ربطی به موضوع تاپیک نداشت اما به دلیل احترام به شما و سایر کاربران حذف نشد
ftmh_mohammadi;279063 نوشت:
تعریف کافر : کافر به کسی گویند که حقیقت را میپوشاند و یا به گونه ای دیگر آن را نمایش میدهد . امیدوارم که شما کافر نباشید

کاربر گرامی این تعریفی که شما ارائه کردین تعریف کافر نیست و بیشتر تعریف دروفغگوست
در هرصورت ان شاالله که هیچکدوممون کافر نباشیم

موضوع قفل شده است