صفحه 1 از 3 123 آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: خروج گروهک منافقین از لیست گروه های تروریستی

علاقه
    خدا .اهل بیت . همسر و خانواده ام . ایران و کسی که عشق به خاک ایران دارد .
    نوشته
    71
    حضور
    1 روز 5 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    13
    آپلود
    6
    گالری
    67
    صلوات
    485

خروج گروهک منافقین از لیست گروه های تروریستی

با سلام
    دوستان نمی دونم مطلع شدین یا نه اما گروه منافقین رو از لیست گروه های تروریستی خارج کردن .
    .
    .
    .
    .
    .
    یعنی واقعا" نمیدونم چی بگم !
    پس خون شهیدانی که به دست این پست فطرتا ریخته شد چی !
    بمیرم واسه دل خانواده های شهدای ترور
    در هر حال خروج فرقه تروریستی منافقین از لیست گروههای تروریستی وزارت خارجه امریکا هیچ چیزی رو از سابقه این گروهک پاک نمی کنه و خاطره ترورهاشون , چیزی نیست که با خروج و یا ماندن این فرقه تروریستی از ذهن ملتمون پاک بشه .
    ویرایش توسط NarGes* : ۱۳۹۱/۰۷/۰۸ در ساعت ۱۵:۱۹
    فاطمه !
    وارث همه مفاخر خاندانش , وارث اشرافیت نوینی که نه از خاک وخون و پول , که پدیده وحی است .
    افریده ایمان و جهاد و انقلاب و اندیشه و انسانیت و... بافت زیبایی از همه ارزشهای متعالی روح

برگرفته از کتاب فاطمه فاطمه است

2. صلوات ها 8

3.  

علاقه
    اسلام
    نوشته
    453
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    1033

سرکار ضمن همدردی با شما در جمله ای که فرمودید:
    نقل قول نوشته اصلی توسط یا یزدان نمایش پست ها
    بمیرم واسه دل خانواده های شهدای ترور
    باید عرض کنم شما اگه بابت این که آمریکا اونارو ازین لیست حذف کرده ناراحتید باید بگم خیلی ساده اید. مثلا اگه تو این لیست باشه آمریکای کفار چه غلطی میکنه؟ اصلن چه فرقی داره؟؟ بیش از ده ساله که مجاهدین تولیست ترور اون بیشرفان آمریکا کمکاشو نسبت به اونا دریغ کرده یا ریششونو خشکونده؟ اون لیست قلابی حزب الله همیشه پیروز لبنان رو هم در خودش داره. میدونید یعنی چه؟ اصل لیست گروهک های تروریستی جمهوری اسلامی ایران هست نه ایالات مزحک امریکا...
    مرگ بر امریکا

5. صلوات ها 10

علاقه
    خسرو شکیبائی ، سهراب سپهری ، حمید فرخ نژاد ، علی کریمی
    نوشته
    438
    حضور
    17 روز 10 ساعت 27 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    72
    صلوات
    2940

بسم الله الرحمن الرحیم....

سلام دوستان

این رو بدونین که قدرت یک ادم رو با تعداد دشمناش میسنجند

ایران دشمن زیاد داره ، به دشمنان ایران نگاه کنید؟؟؟؟؟؟

پس ایران کشور بزرگیه و خار چشم مزدوران

حالا وقتی اونا نمیتونن مستقیم با ما مقابله کنن چیکار میکنن بنظرتون؟؟؟

مجبورن اعصاب خوردی و کلافه بودن خودشون رو غیر مستقیم با

اهانت به قران ، ساخت فیلم موهن و خارج کردن گروهک منافقین و.....

ولی اصلا اهمیت ندین دوستان....

تا مادامی که امریکا و اسرائیل از دست ما ناراضی و عصبانی هستن ما سرفراز خواهیم بود....

وصیت شهید سجودی از شهدای فتح خرمشهر :

ملت قهرمان ایران !!! شما همواره پیروزید تا زمانیکه با خدا هستید....

یا علی ع
    ویرایش توسط اندیشه : ۱۳۹۱/۰۷/۰۸ در ساعت ۲۳:۵۷

تــــــــــــــــــــــــ ـــــــــو جّـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ه

زود بـــاش

کلیک کن یک غذا هم به روحتـــــ بده

دـ ر س هائــــی دـ ر بابـــــــ معرفتـــــــــــــ نـفس

7. صلوات ها 9

علاقه
    سرگمی علمی
    نوشته
    35
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    245

مهم ما هستیم که پشت انقلاب رو خالی نکنیم
    و از تمام خانواده های که عزیزانشون به دست این کروهک لعین شده به شهادت رسیدند معذرت میخوام که نتونستیم در مقابل این عمل کاری انجام بدیم و از شما معذرت میخواهیم
    همگی با هم با احتکار آشنا شویم و راه چاره ی برای آن بیابیم

لطفا تایپیک زیر رو مطالعه فرمایید

http://www.askdin.com/thread22841.html#post276087

9. صلوات ها 8

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

با سلام ...
    کاشکی یه لحظه خودتونو جزو آدم هایی که جزو این فرقه بودن میزاشتین . آواره تو دنیا . هیچ جایی تو دنیا ندارن . خیلی هاشون اصلا کاره ای نبودن . بچه هایی بودن که تو این دوران متولد شدن . شما میگین دنیا با این 3000 نفر آدم چی کار کنه . همشونو بکشه . من قبول دارم تو جنگ به صدام کمک کردن . ولی کاشکی اونجور که الان با عراقی ها رفتار میکنیم یه ذره هم با ایرانی های گمراه شده برخورد میکردیم . چرا آمریکا داره براشون دلسوزی میکنه . چه نتیجه ای میگیره ... به غیر از اینکه اونا به حقوق بشر اعتقاد دارن و ما ...
    سلام ...
    از همتون خداحافظی میکنم ... به عللی دیگه نمیتونم به این سایت سر بزنم ...
    امیدوارم که همتون خوب و خوش و سرزنده باشین ...

11. صلوات

علاقه
    خدا .اهل بیت . همسر و خانواده ام . ایران و کسی که عشق به خاک ایران دارد .
    نوشته
    71
    حضور
    1 روز 5 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    13
    آپلود
    6
    گالری
    67
    صلوات
    485

سلام
    کاشکی یه لحظه خودتونو جزو آدم هایی که جزو این فرقه بودن میزاشتین . آواره تو دنیا . هیچ جایی تو دنیا ندارن . خیلی هاشون اصلا کاره ای نبودن . بچه هایی بودن که تو این دوران متولد شدن .
    خودشون خواستن که آواره باشن . همون خیلی ها که کاره نیستن پس واسه چی موندن توی اون گروه ؟
    شما میگین دنیا با این 3000 نفر آدم چی کار کنه . همشونو بکشه من قبول دارم تو جنگ به صدام کمک کردن . ولی کاشکی اونجور که الان با عراقی ها رفتار میکنیم یه ذره هم با ایرانی های گمراه شده برخورد میکردیم .
    کسی نمیگه اونا رو بکشن .اون موقع که دشمن داشت به خاک کشورمون تجاوز میکرد به جای این که کنار بچه های خودمون باشن شدن رو در روی اونا , از پشت به بچه ها خنجر میزدن . با این حال الان هم هر کدومشون که توبه کنن و برگردن دوباره به عنوان یه شهروند ایرانی شناخته میشن . وقتی خدا راه توبه رو باز گذاشته ما که بنده اش هستیم , اما موندن در اون گروه یعنی حمایت از افکار اون گروه . پس اونا میشن مدافع تروریست . پس خودشونم یه جورایی میشن تروریست .
    چرا آمریکا داره براشون دلسوزی میکنه . چه نتیجه ای میگیره ... به غیر از اینکه اونا به حقوق بشر اعتقاد دارن و ما ...
    آمریکا واسه اونا دل نمی سوزونه . با این کار مثلا" داره واسه ما مترسک درست میکه . امریکا فکر منافع خودشه . جایی که می بینه داره منافعش به خطر میوفته دم از حقوق بشر می زنه ... جایی که نفع یا ضرری بهش نمیرسه دیگه دم از حقوق بشر نمیزنه . شما میدونین تو دو سال اخیر چند هزار مسلمان در کشور میانمار به صورت گروهی به طرز فجیعی دارن به دست بودایی ها و هندوهای افراطی کشته میشن ( زنده به گور میشن , زنده زنده اتیششون میزنن ) پس کجاست این مدافع حقوق بشر ؟؟؟
    فاطمه !
    وارث همه مفاخر خاندانش , وارث اشرافیت نوینی که نه از خاک وخون و پول , که پدیده وحی است .
    افریده ایمان و جهاد و انقلاب و اندیشه و انسانیت و... بافت زیبایی از همه ارزشهای متعالی روح

برگرفته از کتاب فاطمه فاطمه است

13. صلوات ها 3

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

آمریکا واسه اونا دل نمی سوزونه . با این کار مثلا" داره واسه ما مترسک درست میکه . امریکا فکر منافع خودشه . جایی که می بینه داره منافعش به خطر میوفته دم از حقوق بشر می زنه ... جایی که نفع یا ضرری بهش نمیرسه دیگه دم از حقوق بشر نمیزنه . شما میدونین تو دو سال اخیر چند هزار مسلمان در کشور میانمار به صورت گروهی به طرز فجیعی دارن به دست بودایی ها و هندوهای افراطی کشته میشن ( زنده به گور میشن , زنده زنده اتیششون میزنن ) پس کجاست این مدافع حقوق بشر ؟؟؟
    با سلام خدمت شما ...
    حقوق بشر وظیفه اش حمایت از انسان است نه حمایت از دین و مذهب ...
    پس متن صحیح میشود چرا حقوق بشر در مقابل کشتار انسان ها در میانمار سکوت کرده است ...

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ... اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...

اینی هم که شما میفرمایید 2 سال خیر اینگونه نیست اوج این جنایات 3 تا 4 روز بود و بدیهی است آمریکا نمیتواند در این مدت زمان تانک و اسلحه و هواپیما به سمت میانمار بفرستد ... ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!

هدف آمریکا در میانمار و تمام جاهای دنیا برقراری دموکراسی هست . این کشور دموکراسی را انسانی ترین پدیده میبیند .

به بیان دیگر اگر ببیند که انسانهایی در حال از دست دادن جان هایشان هستند ولی در عوض به دموکراسی میرسند از آن حمایت میکند .

و اگر ببیند انسان ها در حال از دست دادن جانهایشان هستند تا به دیانت برسند آن را حقوق بشر نمیداند و از آن حمایت نمیکند
    ویرایش توسط FTMH_Mohammadi : ۱۳۹۱/۰۷/۰۹ در ساعت ۲۰:۰۲
    سلام ...

علاقه
    خدا
    نوشته
    866
    حضور
    24 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    13
    صلوات
    5343

نقل قول نوشته اصلی توسط FTMH_Mohammadi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما ...
    حقوق بشر وظیفه اش حمایت از انسان است نه حمایت از دین و مذهب ...
    پس متن صحیح میشود چرا حقوق بشر در مقابل کشتار انسان ها در میانمار سکوت کرده است ...

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ... اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...

اینی هم که شما میفرمایید 2 سال خیر اینگونه نیست اوج این جنایات 3 تا 4 روز بود و بدیهی است آمریکا نمیتواند در این مدت زمان تانک و اسلحه و هواپیما به سمت میانمار بفرستد ... ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!

هدف آمریکا در میانمار و تمام جاهای دنیا برقراری دموکراسی هست . این کشور دموکراسی را انسانی ترین پدیده میبیند .

به بیان دیگر اگر ببیند که انسانهایی در حال از دست دادن جان هایشان هستند ولی در عوض به دموکراسی میرسند از آن حمایت میکند .

و اگر ببیند انسان ها در حال از دست دادن جانهایشان هستند تا به دیانت برسند آن را حقوق بشر نمیداند و از آن حمایت نمیکند
    به نام خدا
    سلام

لطفا دوستان بفرمایند این تفکری که جناب FTMH_Mohammadi دارد چطوری شکل گرفته ؟ موضوع بر سر تفکر اینچنینی هست نه شخص ایشان . اسم این تفکر را نمیذارم تفکر غلط تا ایشان اعلام موضع نکند ولی واقعا من همچنین تفکر هایی را نمی پسندم . ممکن است تفکرات این چنینی تغیر کنند ؟ چطور ؟

یا حق
    شادی و آرام نبود هر کرا وصل تو نیست / هر کرا وصل تو باشد هر چه باید جمله هست
    اگر لذت ترک لذت بدانی , دگر لذت نفس را لذت نخوانی
    انرژی هسته ای برای همه؛ سلاح هسته ای برای هیچکس

16. صلوات ها 2

علاقه
    شهادت قسمت ما می شد ای کاش ...
    نوشته
    4,004
    حضور
    44 روز 5 ساعت 15 دقیقه
    دریافت
    58
    آپلود
    15
    گالری
    1227
    صلوات
    32319

فکر میکنم خود شما هم مستحضر باشید که حقوق بشر تنها میتواند در مقابل اتفاق هایی که فرسایشی است کارا باشد و در مورد اتفاق هایی که Interrupt و لحظه ای باشد نمیتواند واکنش نشان دهد ...
    سلام.تا جایی که من اطلاع دارم قتل عام مردم بی دفاع در میانمار مربوط به سه یا چهار روز نبود.
    اینگونه که من خبر دارم سه جوان مسلمان به یک دختر هندو تجاوز کردند و این تبدیل به یک جنگ قبیله ای در میانمار شد و مردم ( نه دولت ) افتادن به جون مسلمون ها و مردهاشون رو کشتن و به زنها تجاوز کردند ...
    من از علت شروع کشتارها اطلاعی ندارم.ولی حتی اگر این حرفی هم که شما میگید درست باشه بازم دلیل نمیشه سایر مسلمانان را قتل عام کنند.
    در ضمن شما از روی چه منطق و سندی دخالت دولت میانمار را نادیده میگیرید.دولت حمایت اشکاری از بودایی های افراطی داشته ودر قتل عام مسلمانان دست داشته
    ثانیا آمریکا این ادوات را وارد این کشور کرد ... با آن چه کند ... مردم رو بکشه !!!
    امریکا با توپ و تانک وارد افغانستان و عراق شد برای هفت نسلش کافیه
    ما توقع نداشتیم باتوپ و تانک وارد بشه حداقل یک بیانیه میداد و این حرکت را محکوم می کرد.
    برای این قسمت از بیاناتتون جز خنده حرفی نیاز نیست زده بشه.اما من یک سوال دارم.
    تو همین آمریکا اگر کسی بخواد در مورد هولوکاست تحقیق کنه چی کارش میکنن؟
    بله نمونشم حمایت از تروریست های مسلح سوریه هست
    حقوق بشری که دیانت براش مهم نباشه به درد .... میخوره

18. صلوات ها 5

علاقه
    Programming
    نوشته
    522
    حضور
    5 روز 17 ساعت 48 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    1291

به نام خدا
    سلام

لطفا دوستان بفرمایند این تفکری که جناب FTMH_Mohammadi دارد چطوری شکل گرفته ؟ موضوع بر سر تفکر اینچنینی هست نه شخص ایشان . اسم این تفکر را نمیذارم تفکر غلط تا ایشان اعلام موضع نکند ولی واقعا من همچنین تفکر هایی را نمی پسندم . ممکن است تفکرات این چنینی تغیر کنند ؟ چطور ؟

یا حق
    با سلام ...
    من تقریبا هر شب اخبار CNN و BBC و Press TV رو میبینم . البته اخبار داخلی کشور خودمون رو هم میبینم . به شخصه اونقدر اوباما رو دوسشون دارم و اعمال و رفتاراشون رو صحیح میدونم که اگر ایشون ادعای پیامبری هم بکنن فکر میکنم اولین نفری باشم که به دین و مسلک ایشون درمیاد ...

علت این که تفکر من با شما فرق داره این هستش که دایره دید ها و شنیده های من وسیعتر از شما هستش . ( منظورم شمای نوعی هست )

یه مثالی رو براتون میزنم تا شما بیشتر با قوانین و آداب کشور آمریکا آشنا بشین .

فکر میکنم شما رسوایی اخلاقی بیل کلینگتون را به یاد داشته باشید .( ماجرای بیل کلینگتون با مونیکا) در اون زمان تمام روزنامه نگارها و سیاسیون مخالف حزب ایشون از ایشون سوال میپرسیدند که آیا این داستان حقیقت داره یا نه ... وایشون به هر حال تفره میرفتن و پاسخ نمیدادند . تا اینکه نهایتا کنگره آمریکا از ایشون میخواد به این پرسش پاسخ بده . در این زمان ایشون ابتدا مهلتی رو میخواد . ایشون ابتدا میرن و از همسرشون بخاطر رفتارشون عذرخواهی میکنن . سپس میان و در مقابل کنگره به رفتارشون اعتراف میکنن . میدونین چرا !!!

چون اگر ثابت میشد رییس جمهور آمریکا داره به مردمش دروغ میگه در هر پست و مقامی باشه حذفش میکردند !!!

اون چیزی که برای مردم این کشور مهم هست اینه که رییس جمهورشون بهشون دروغ نگه . حالا رابطه نامشروع داشته ( که چیز خوبی هم اصلا نیست ) دخلی به مردم اون کشور نداره . دموکراسی ساختاری داره که یاد گرفتنش نیاز به ممارست و تمرین داره . اینی که بدونیم چی حق ماست و چی به ما مربوط نمیشه و ...

به هر حال میدونم نظر من با شما خیلی فرق داره . ممنون از اظهار نظرتون

امریکا با توپ و تانک وارد افغانستان و عراق شد برای هفت نسلش کافیه
    من فقط میدونم پس از اونکه آمریکا وارد افغانستان شد و شروع به اصلاحات تو اون کشور کرد ارزش پول ملی اون کشور 80 برابر شد و نیازی نیست که بگم موجب چه اصلاحاتی هم تو عراق شد . واقعا فکر میکنین (افغانستان یا عراق) پیش از آمریکا بهتر از ( افغانستان یا عراق ) پس از آمریکا هستن !!!

بله نمونشم حمایت از تروریست های مسلح سوریه هست
    آمریکا بعد از اینکه وارد (افغانستان یا عراق) شد و ساختار حکومتی اون کشورها رو از بین برد اولین کاری که انجام داد برگزاری انتخابات آزاد در اون کشورها بود . مردم میتونستن به هر نوع سیستم حکومتی رای بدن میتونستن ( جمهوری اسلامی باشن ... سکولار باشن و یا دموکرات )
    آمریکا چندین بار خواستار برگزاری انتخابات آزاد دز سوریه شده . این جور هم که من خبر دارم تا کنون آمریکا اسلحه ای به سوریه ای ها نفروخته ( ولی ترکیه داره میکنه ) ...

به هر حال ممنون از بیان نظراتتون
    ویرایش توسط FTMH_Mohammadi : ۱۳۹۱/۰۷/۱۰ در ساعت ۰۵:۱۳
    سلام ...

صفحه 1 از 3 123 آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری