>>>درخواست های ویژه تلفن همراه >>>

تب‌های اولیه

15 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
>>>درخواست های ویژه تلفن همراه >>>

سلام گوشیم 5800 فعلا میخواستم بپرسم قبله نما بدون نیاز به gps هم میشه؟ اگر گوشیم ایرانی باشه مثلا جی ال ایکس چی؟ جایی واسه دانلود هست؟

متطهرین;272606 نوشت:
سلام گوشیم 5800 فعلا میخواستم بپرسم قبله نما بدون نیاز به gps هم میشه؟ اگر گوشیم ایرانی باشه مثلا جی ال ایکس چی؟ جایی واسه دانلود هست؟

علاوه بر مشخص کردن قبله برای شما ، فاصله ی مکان شما تا مکه رو به کیلومتر نشون میده !
این نرم افزار مخصوص گوشی های نوکیا سری ۶۰ ورژن ۵ نظیر ۵۸۰۰ ، ۵۵۳۰ ، ۵۲۳۳ ، n97 و … می باشد.

حجم فایل : ۱ مگابایت
رمز فایل : download0098.com
منبع : دانلود ۰۰۹۸

عزیز ضمن تشکر بدون جی پی اس هم فعال میشه؟

متطهرین;272619 نوشت:
عزیز ضمن تشکر بدون جی پی اس هم فعال میشه؟

نمی دونم امتحان نکردم ولی احتمال می دم که بدون چی پی اس باشه

دوست گرامی همینک نصب کردم ولی نیاز به اینترنت داره و امتحانم نکردم. دیگه نرم افزاری نیست؟

نرم افزار قبله نما تولیدی موسسه تبیان بوده که به صورت رایگان در اختیار عموم مردم قرار می گیرد .
شاخص این نرم افزار در روز ،خورشید و در شب، ستاره قطبی است.

ویژگی های این نرم افزار بی نظیر :
این نرم افزار با فرمت جاوا و حجم بسیار پائین، قابلیت نصب بر روی اکثر گوشی های تلفن همراه را دارد و برای کارکرد نیازی به سخت افزار gps هم ندارد .
نحوه عملکرد نرم افزار : شما با انتقال این نرم افزار به گوشی همراه خود آن را نصب نموده و در اولین بار اجرای آن باید نام استان ، و شهر خود را انتخاب نمایید.(در این برنامه هم چنین طول و عرض جغرافیایی و زاویه قبله بیش از ۹۷۰ شهر و نقطه ایران قابل دستیابی است که این حالت ذخیره شده و در صورت مسافرت و یا ارسال برای افراد دیگر در شهر های دیگر می توانید به تنظیمات نرم افزار مراجعه نموده و حالت پیش فرض انتخابی را تغییر دهید) اکنون راس گوشی تلفن همراه خود را به سمت خورشید بگیرید و کلید قبله یابی را فشار دهید.
آموزش استفاده از نرم افزار : برای قبله یابی در شب که خورشید در آسمان محل سکونت شما نیست کافیست با شناسایی ستاره قطبی که نشان دهنده جهت شمال جغرافیایی است ، جهت شمال صفحه قبله نما را به سوی ستاره قطبی گرفته تا جهت قبله مشخص گردد و بدیهیست که این نرم افزار یک قطب نما هم هست چون جهات مختلف جغرافیایی را نیز نمایش می دهد. کاربرد جهت یابی این برنامه وسیع تر از قبله یابی است و در هر زمان از روز و در اغلب نقاط نیم کره شمالی زمین (به جز نواحی قطبی و استوایی) می توان به جهات جغرافیایی با دقت مناسب دست یافت. دقت این برنامه در بدترین شرایط که زمان غروب و طلوع آفتاب در زمستان یا تابستان است، از لحاظ احکام قبله پذیرفتنی است در ظهر شرعی بالاترین دقت را داراست.
پسورد فایل فشرده :

www.guilandl.com

توجه کنید ما فقط این نرم افزار را معرفی می کنیم و این به منزله تایید و کارکرد صحیح نرم افزار نیست چون خودم استفاده نکردم کارکرد نرم افزار را خودتون چک کنید که درست کار کند

اگه بازم چیزی یافتید بیخبر نذارید که از مهمترین کارهاست. فول وجهک شطر المسجد الحرام... (2:144)

سلام دوستان
اگه کسی رساله ایت الله وحید خراسانی رو داره برای اندروید لطفا بزاره
خیلی نیاز دارم:Gol:

مختار.;322877 نوشت:
سلام دوستان اگه کسی رساله ایت الله وحید خراسانی رو داره برای اندروید لطفا بزاره خیلی نیاز دارم

سلام
نسخه مجزایی نیافتم
اما از رساله 14 مرجع در اینجا می تونید استفاده کنید.
یا علی:Gol:

سلام وخسته نباشید
من گوشی جی ال ایکس مدل لاستر دارم که سیستم عاملش
اندروید2.3 هستش وبه دنبال نرم افزار تغییر صدا در حین مکالمه هستم
( تغییر صدادر حین مکالمه) ..
درضمن چندین نرم افزار از اینترنت گرفتم اما هیچ کدام اولاتغیرصدای مرد به زن
وبالعکس رو نداره .دومادرحین مکالمه نمیشه استفاده کرد.فقط میشه داخل نرم افزار صدارو تغییر داد یا
همونجا ضبط کرد..
دنبالش میگردم .لطفا کمکم کنید؟:Gig:

سلام علیکم

نرم افزار قبله نما برای اندروید (با فناوری جی پی اس و بدون استفاده از اینترنت) در انجمن موجود هست؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:Gol:

بی نام و نشان;400951 نوشت:
سلام علیکم
نرم افزار قبله نما برای اندروید (با فناوری جی پی اس و بدون استفاده از اینترنت) در انجمن موجود هست؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام

امیدوارم این نرم افزار به دردتون بخوره

به گزارش دريچه فناوري اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ مطمئناً برای همه مسلمانان این اتفاق افتاده و یا خواهد افتاد که در مکانی دور از خانه خود به دنبال جهت قبله برای اقامه نماز بوده ایم و برای پیدا کردن مسیر آن از راه و روش های مختلفی استفاده کرده ایم. اما اینبار با داشتن نرم افزار نمایش قبله بر روی گوشی خود دیگر برای پیدا کردن مسیر خانه خدا احتیاج نیست از کسی بپرسید، موقعیت خورشید را محاسبه کنید، به دنبال سمت جنوب و یا مسجد بگردید.

با همراه داشتن نرم افزار نمایش قبله "قبله نما”در هر کجای دنیا فقط کافیست دکمه ای را بفشارید تا جهت صحیح کعبه با استفاه از سخت افزار GPS و Compass گوشی به شما نمایش داده شود.
توجه داشته باشید که اجسام مغناطیسی همانند کامپیوتر، بلندگوها و… باعث تداخل در قطب نما می شوند پس در هنگام استفاده از آن از اینگونه وسائل دوری کنید.

مختار.;322877 نوشت:
سلام دوستان
اگه کسی رساله ایت الله وحید خراسانی رو داره برای اندروید لطفا بزاره
خیلی نیاز دارم

[h=1]دانلود رساله ی خراسانی برای اندروید[/h][h=1]
نام کتاب : رساله آیت الله وحید خراسانی
نویسنده : حسین وحید خراسانی
ناشر :
زبان کتاب : پارسی
تعداد صفحه : ۳۹۲
قالب کتاب : PDF
حجم فایل : ۲,۷۲۰ کیلوبایت
توضیحات : حسین وحید خراسانی مرجع تقلید شیعه دوازده امامی است. کلاس درس او پررونق‌ترین کلاس حوزه علمیه قم است و به‌ طور متوسط در هر جلسه درس وی حدود ۲ تا ۳ هزار طلبه شرکت می‌کنند. وحید خراسانی از مراجع سنتی قم به شمار می‌رود و در سخنان خود انتقادهای فراوانی را نسبت به بزرگان اهل سنت ابراز می‌کند. او همچنین از پایه‌گذاران برگزاری عزاداری در سالروز وفات حضرت فاطمه است. وحید خراسانی در این روز و در سالروز مرگ امام جعفر صادق با پای برهنه، پیاده از دفتر خود تا حرم فاطمه معصومه در بین دسته عزادار حاضر می‌شود. او یکی از هفت نفری ست که پس از مرگ محمدعلی اراکی، در فهرست هفت‌گانه مراجعی قرار گرفتند که جامعه مدرسین حوزه علمیه قم معرفی کرد. صادق لاریجانی، رئیس فعلی قوه قضاییه داماد اوست. دفتر و منزل او در خیابان صفائیه قم قرار دارد.

[دانلود - لینک مستقیم]
[/h]

سلام.برید تو گوگل سرچ کنید میهن دانلود ازاونجا هر نرم افزاری میخواین سرچ کنید داره احتمالا

سلام گوشیم گم شده میخام از فروشگاه اینترنتی موبایل گوشی بخرم قیمت موبایل پایین میاد ؟:-w