طراحی صفحات وب توسط Antenna Web Design

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
طراحی صفحات وب توسط Antenna Web Design

Antenna Web Design Studio شما را قادر می سازد تا بدون داشتن تخصص در کدنویسی و HTML به طراحی و توسعه وب سایت های حرفه ای بپردازید. Antenna این امکان را فراهم می کند تا با استفاده از Layer Transparency، صفحات اصلی، تعیین موقعیت دقیق پیکسل ها و ... تمامی تلاش و سلیقه خود را در ایجاد و انتشار یک وب سایت زیبا و مورد پسند بکار برید و به جای صرف وقت و هزینه در کدنویسی، تمام فعالیت های خود را بر روی زیباسازی و یک طراحی فوق العاده، متمرکز کنید تا هرکسی از تماشای سایت شما لذت ببرد.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Antenna Web Design Studio:
- ویرایشگر ویژوال برای توسعه سریع سایت
- پشتیبانی از Drag و drop برای جا به جایی راحت و سریع آیتم ها
- امکان ایجاد گالری وب حرفه ای از عکس های دیجیتال به وسیله Photo Gallery creator موجود
- ایجاد دکمه هایی با کیفیت بالای گرافیکی
- پشتیبانی از سیستم لایه بندی کامل با Layer Transparency
- امکان استفاده از هر صفحه به عنوان لایه ای در صفحات دیگر
- طراحی با استایل های متفاوت
- شامل CSS Styles Editor
- امکان افزودن فایل های ویدیویی و صوتی به صفحات وب
- پشتیبانی از AVI, MPEG, QuickTime و Flash
- ذخیره پروژه تنها در یک فایل منفرد برای مدیریت و نگه داری آسان تر
- یکپارچه سازی شده با FTP Publisher
- امکان محلی سازی سایت با یک زبان مشخص
- امکان سفارشی سازی با کدهای HTML و Javascript
- و ...

منبع رمز فایل :p30download.com

با سلام
و خسته نباشید
من می خوام یه سایت مذهبی طراحی کنم
بدون نرم افزار، کسی می تونه راهنماییم کنه؟ الان مرحله ی ER و data Base اش هستم.ولی کاملا بی تجربه ام
Sad

khanom.karimi;265540 نوشت:
با سلام و خسته نباشید من می خوام یه سایت مذهبی طراحی کنم بدون نرم افزار، کسی می تونه راهنماییم کنه؟ الان مرحله ی ER و data Base اش هستم.ولی کاملا بی تجربه ام

به نام خدا
سلام و عرض ادب
اگر با طراحی صفخات وب و کار با بانک های اطلاعاتی آشنایی دارید که ادامه بدین.
اما اگر با data Base آشنایی ندارید بهتره از نرم افزارهای آموزشی یا کتاب های آموزشی موجود در اینترنت استفاده کنید.
این طوری زودتر به نتیجه می رسید.
اینجا میتونید نرم افزارهای آموزشی مورد نیازتون را (با پرداخت هزینه) تامین کنید.

اگر شما دانش طراحی + بانک اطلاعاتی را دارید که چه بهتر ولی مثل اینکه دانش دیتابیس را ندارید
من به شما پیشنهاد میکنم که از سیستم های اماده وردپرس یانیوک استفاده کنید چون یه سایت مذهبی خوب بدون یه بانک اطلاعاتی خوب معنی نداره
اگر هم اسرار(یا شاید هم اصرار ) دارید که طرای خودتون باشه من میتونم کمکتون کنم برای ساخت دیتابیس و ارتباط با ان فقط بفرمایید از چه زبانی و چه بانکی استفاده میکنید