صفحه 1 از 4 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: آیا فعالیت در زمینه تبلیغات کلیکی اشکال دارد؟

علاقه
    Web
    نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    24

آیا فعالیت در زمینه تبلیغات کلیکی اشکال دارد؟

سلام. میخواستم بدونم فعالیت در زمینه تبلیغات کلیکی (چه به عنوان صاحب سایت، فروشنده و کسی که کلیک میکنه) مشکلی داره؟ ممنونم. البته در نظر داشته باشید که ممکنه کاربران فقط برای کسب درآمد روی تبلیغات کلیک کنند و عملاً خریدار واقعی نباشند.

کارشناس بحث : نور

ویرایش توسط همکار مدیر سایت سابق : ۱۳۹۱/۰۶/۲۱ در ساعت ۱۸:۳۱

2. صلوات ها 7

3.  

نوشته
    4,864
    حضور
    47 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17989

نقل قول نوشته اصلی توسط xyz نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم فعالیت در زمینه تبلیغات کلیکی (چه به عنوان صاحب سایت، فروشنده و کسی که کلیک میکنه) مشکلی داره؟ ممنونم. البته در نظر داشته باشید که ممکنه کاربران فقط برای کسب درآمد روی تبلیغات کلیک کنند و عملاً خریدار واقعی نباشند.
    با سلام و عرض ادب و خوش آمدگویی خدمت شما کاربر بزرگوار

لطفا جهت دریافت پاسخ دقیق نام مرجع تقلیدتان را ذکر بفرمایید.

5. صلوات ها 8

نوشته
    2
    حضور
    8 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    11

حکم درآمد از سایت های کلیکی

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان

این روزها درامدهای کلیکی خیلی باب شده

خواستم بدونم با توجه به اینکه سایت هایی مثل بلاگفا این درامدهارو ممنوع کردن، استفاده از این کدها در وبلاگ و درامدش چه حکمی داره؟

مرجع تقلیدم هم ایت الله خامنه ایه
    سربلند باشید
    یاعلی

ویرایش توسط همکار مدیر سایت سابق : ۱۳۹۱/۰۸/۱۸ در ساعت ۱۸:۱۶

7. صلوات ها 5

نوشته
    4,864
    حضور
    47 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17989

نقل قول نوشته اصلی توسط khademolmahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان این روزها درامدهای کلیکی خیلی باب شده خواستم بدونم با توجه به اینکه سایت هایی مثل بلاگفا این درامدهارو ممنوع کردن، استفاده از این کدها در وبلاگ و درامدش چه حکمی داره؟ مرجع تقلیدم هم ایت الله خامنه ایه سربلند باشید یاعلی
    با سلام و احترام

اگر استفاده از این کدها در وبلاگ خلاف مقررات باشد کسب درآمد از این طریق جایز نیست.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

9. صلوات ها 7

نوشته
    6
    حضور
    29 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    20

سلام و خسته نباشید دوباره.
    البته این نطر منه و البته یه چند جایی هم خوندم و دوست دارم اینجا اطلاعاتم را به اشتراک بگذارم. سایت هایی که نفرات مجازی دارند و تبلیغات آگهی دهنده را در واقع روبات ها میبینند این گونه سایت ها واقعا مشکل دارند چون اصلا هیچ کسی این اطلاعات را نمی بینند و تنها کاری که میشه اینه که بازدید سایت بالا میره و همین. ولی وقتی که نفرات خود سایت ( نمی دونم تبلیغ میشه یا نه ملی بهتره اسم ببرم که بیشتر مشخص بشه ) سایتی مثل توباکس الان داره نفراتی که به صورت واقعی هستند را اجاره میده و این هیچ مشکلی نداره چون در واقع هیچ کسی ضرر نمی کنه .
    من تنها چیزی که میدونم اینه که خدا هم توی قرآن هم گفته که هیچ چیزی بدونه دلیل حرام نمیشه و هر جوری که فکر کنی این کار هیچ دلیلی برای حرام شدنش نداره . در واقع اینجور بگم سایت هایی که نفرات اجاره ای به صورت واقعی هست هیچ مشکلی نداره . باز هم میگم این نظر منه ولی بازم دوست دارم بیشتر در موردش بدونم .
    موفق باشید

11. صلوات ها 3

نوشته
    73
    حضور
    2 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    133

سایت هایی که از روشهای مختلف درآمد دارند

با سلام
    در بین بعضی از سایتهای کلیکی خارجی که به ازای دیدن تبلیغات مختلف به کاربران پول می دهند تبلیغاتی وجود دارند که مربوط به کازینوهای اینترنتی است. همچنین بخشهایی مجزا به عنوان کازینو را دارا می باشند و همین طور بخشهایی که مربوط به بازی های شانسی می باشد که کاربر با درآمدی که به دست آورده بلیط می خرد و در این بازی مانند jackpot شرکت می کند و اگر خوش شانس باشد مبلغی برنده می شود و نیز کاربر با معرفی افراد جدید می توانند به درآمد بالاتری برسند(کسب درآمد مشروط به معرفی افراد جدید نیست و فقط باعث افزایش درآمد معرفی کننده براساس درصد مشخصی می شود)

1- در این صورت کسب درآمد از این سایتها چه حکمی دارد؟
    2- در سایتهایی که مربوط به بازی های شانسی می شوند که باید بلیط خرید و شاید برنده شد، کسب درآمد جائز هست؟
    3- درآمد حاصل از این سایتها به بانک های اینترنتی منتقل می شوند که در ازای نقل و انتقال مبالغ وجوهی را به عنوان کارمزد کسر می کنند. از طرفی این سایتها نیز در ازای معرفی فرد جدید به سایت مبلغی به عنوان جایزه به کاربر می دهند. کار کردن با این بانکها چه حکمی دارد؟

13. صلوات ها 3

نوشته
    4,864
    حضور
    47 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17989

نقل قول نوشته اصلی توسط mohseni نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید دوباره. البته این نطر منه و البته یه چند جایی هم خوندم و دوست دارم اینجا اطلاعاتم را به اشتراک بگذارم. سایت هایی که نفرات مجازی دارند و تبلیغات آگهی دهنده را در واقع روبات ها میبینند این گونه سایت ها واقعا مشکل دارند چون اصلا هیچ کسی این اطلاعات را نمی بینند و تنها کاری که میشه اینه که بازدید سایت بالا میره و همین. ولی وقتی که نفرات خود سایت ( نمی دونم تبلیغ میشه یا نه ملی بهتره اسم ببرم که بیشتر مشخص بشه ) سایتی مثل توباکس الان داره نفراتی که به صورت واقعی هستند را اجاره میده و این هیچ مشکلی نداره چون در واقع هیچ کسی ضرر نمی کنه . من تنها چیزی که میدونم اینه که خدا هم توی قرآن هم گفته که هیچ چیزی بدونه دلیل حرام نمیشه و هر جوری که فکر کنی این کار هیچ دلیلی برای حرام شدنش نداره . در واقع اینجور بگم سایت هایی که نفرات اجاره ای به صورت واقعی هست هیچ مشکلی نداره . باز هم میگم این نظر منه ولی بازم دوست دارم بیشتر در موردش بدونم . موفق باشید
    با سلام و احترام

اگر درآمد این گونه سایتها درقبال کار و فعالیتی مشروع صورت گیرد و این تبلیغات مخالف مقررات هم نباشد اشکال ندارد.

استفتا از دفتر مقام معظم رهبری در قم

15. صلوات ها 4

نوشته
    4,864
    حضور
    47 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17989

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa272 نمایش پست ها
    با سلام در بین بعضی از سایتهای کلیکی خارجی که به ازای دیدن تبلیغات مختلف به کاربران پول می دهند تبلیغاتی وجود دارند که مربوط به کازینوهای اینترنتی است. همچنین بخشهایی مجزا به عنوان کازینو را دارا می باشند و همین طور بخشهایی که مربوط به بازی های شانسی می باشد که کاربر با درآمدی که به دست آورده بلیط می خرد و در این بازی مانند jackpot شرکت می کند و اگر خوش شانس باشد مبلغی برنده می شود و نیز کاربر با معرفی افراد جدید می توانند به درآمد بالاتری برسند(کسب درآمد مشروط به معرفی افراد جدید نیست و فقط باعث افزایش درآمد معرفی کننده براساس درصد مشخصی می شود) 1- در این صورت کسب درآمد از این سایتها چه حکمی دارد؟ 2- در سایتهایی که مربوط به بازی های شانسی می شوند که باید بلیط خرید و شاید برنده شد، کسب درآمد جائز هست؟ 3- درآمد حاصل از این سایتها به بانک های اینترنتی منتقل می شوند که در ازای نقل و انتقال مبالغ وجوهی را به عنوان کارمزد کسر می کنند. از طرفی این سایتها نیز در ازای معرفی فرد جدید به سایت مبلغی به عنوان جایزه به کاربر می دهند. کار کردن با این بانکها چه حکمی دارد؟
    با سلام و عرض ادب

کسب درآمد ازطریق این سایتها و بازیهای شانسی جایز نیست.

استفتا از دفتر آیه الله خامنه ای در قم

17. صلوات ها 5

نوشته
    1
    حضور
    2 ساعت 44 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    4

فعالیت در سایت

با عرض سلام من مدتی است در سایت کلیکی مشغول فعالیت هستم که برای دیدن تبلیغات با انجام کلیک بر تبلیغات به کاربران پول پرداخت میکنند البته در این سایت میتوانیم زیر مجموعه هم اجاره کنیم که این زیر مجموعه ها رباط میباشند که البته تک سطحی هستند اجاره این زیر مجموعه ها اشکالی دارد یا خیر؟ البته حالت شرکت هرمی را ندارد البته در سایت کسی ضرر نمیکند

توضیح بیشتر:
    ما میتوانیم در سایت های کلیکی زیر مجموعه هم اجاره کنیم که البته باید اجاره ان را هم پرداخت کنم مثلا من در سایت 97 زیر مجموعه دارم که رباط هستند و وظیفه این زیر مجموعه های رباط کلیک کردن برای افزایش در امد من است البته مثلا ممکن است در یک روز به طور میانگین 9 کلیک انجام دهند که الته تعداد کلیک های زیرمجموعه بستگی به تعداد کلیک من در سایت دارد البته باز هم تاکید میکنم که این زیرمجموعه ها تک سطحی هستند یعنی فعالیت انها مانند شرکت های هرمی نیست که هر زیر مجموعه ای چند زیر مجموعه دیگر برای خود دارند.

حالا با توجه به توضیحات داده شده در آمد حاصل از کلیک های زیر مجموعه ها چه حکمی دارد؟
    با تشکر
    مرجع تقلید ایت الله خامنه ای
    ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۳/۰۶/۰۴ در ساعت ۰۵:۵۴ دلیل: درج نام مرجع تقلید

19. صلوات ها 4

نوشته
    4,864
    حضور
    47 روز 16 ساعت 54 دقیقه
    دریافت
    20
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    17989

نقل قول نوشته اصلی توسط javad45 نمایش پست ها
    با عرض سلام من مدتی است در سایت کلیکی مشغول فعالیت هستم که برای دیدن تبلیغات با انجام کلیک بر تبلیغات به کاربران پول پرداخت میکنند البته در این سایت میتوانیم زیر مجموعه هم اجاره کنیم که این زیر مجموعه ها رباط میباشند که البته تک سطحی هستند اجاره این زیر مجموعه ها اشکالی دارد یا خیر؟ البته حالت شرکت هرمی را ندارد البته در سایت کسی ضرر نمیکند

توضیح بیشتر:
    ما میتوانیم در سایت های کلیکی زیر مجموعه هم اجاره کنیم که البته باید اجاره ان را هم پرداخت کنم مثلا من در سایت 97 زیر مجموعه دارم که رباط هستند و وظیفه این زیر مجموعه های رباط کلیک کردن برای افزایش در امد من است البته مثلا ممکن است در یک روز به طور میانگین 9 کلیک انجام دهند که الته تعداد کلیک های زیرمجموعه بستگی به تعداد کلیک من در سایت دارد البته باز هم تاکید میکنم که این زیرمجموعه ها تک سطحی هستند یعنی فعالیت انها مانند شرکت های هرمی نیست که هر زیر مجموعه ای چند زیر مجموعه دیگر برای خود دارند.

حالا با توجه به توضیحات داده شده در آمد حاصل از کلیک های زیر مجموعه ها چه حکمی دارد؟
    با تشکر
    مرجع تقلید ایت الله خامنه ای
    با سلام و عرض ادب

اجازه بفرمایید استفتای کتبی از دفتر مقام معظم رهبری شود به محض دریافت پاسخ خدمتتان ارسال می شود.

موفق و موید باشید

21. صلوات ها 2

صفحه 1 از 4 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 6

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری