صفحه 1 از 7 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: به خدا باید تذکر دهید! یک دست صدا ندارد!

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

به خدا باید تذکر دهید! یک دست صدا ندارد!

«به نام خدا»

شما از وضع بی حجابی تو جامعه خسته نشدید؟
    وقتی چشمتون به وضع های بسیار بد حجاب تو خیابون میفته در اون لحظه حتما تا حالا با خودتون فکر کردید که برید جلو و به خانم ها و دخترهای بی حجاب تذکر بدید!
    و حتما هم بعد پشیمون شدید نه؟
    حتما با خودتون گفتید:

با حرف من که چیزی درست نمیشه!
    اینا حرف توی گوششون نمیره!
    با یک گل بهار نمیشه!
    اگر قرار بود با حرف من این با حجاب بشه الان دنیا گلستون بود!
    این وضعش خرابتر از اینه که با یک تذکر درست بشه!
    اگر تذکر بدم ممکنه لج کنه و بدتر بشه!
    و ......

اما بچه ها ! دوستان! رهبرمون نظر دیگه ای داره:
    میفرمایند:
    وظیفه ی هر شهروند فقط تذکر دادن است نه دخالت کردن!
    طبق فرموده رهبري به جاي اينکه يک نفر ده بار تذکر بدهد بهتر است ده نفر يک چيز را تذکر دهند !

بعد با خودم نشستم فکر کردم! خودم رو گذاشتم جای یک شخص بی حجاب!
    گفتم من (یک شخص بد حجاب) اگر وارد یک پاساژ یا اداره ای بشم اگر تمام افراد آن پاساژ از اولین نفری که من را میبیند و من با او کاری ندارم تا آخرین نفری که من را میبیند به من تذکر دهند خداوکیلی شرم میکنم و از این وضع خسته میشوم و دفعه ی بعد که میخواهم بروم به ان پاساژ یا نمیروم یا حجابم را بهتر میکنم تا از این همه تذکر راحت شوم!
    دوباره خودم را فرض کردم (حالت الان جامعه ی ما) که با یک وضع خراب وارد همان پاساژ میشوم و تنها یک نفر بچه بسیجی یا یک خواهر چادری یک تذکر به من میدهد و میرود! و دیگران تذکر که نمیدهند هیچ با آب و تاب نگاهم هم میکنند!
    خب مشخص است که من هیچ اشکالی در خودم نمیبینم و دفعه های بعد هم همین طوری به خیابان می آیم!

دوستان واقعیت هم همین است!
    به خدا اگر یک زن بی حجاب که میخواهد از اول پیاده رو تا آخر پیاده رو یک خیابان را قدم بزند و از کنار 25 نفر عبور کند اگر 24 نفرشان با لحنی متین و نرم فقط بگویند:
    (خانم لطفا یکم رعایت کنید) همین !
    به خدا این زن بعد نهایتا چند روز دوام میاورد از روزهای بعد یا بیرون نمیاید یا با حجاب بهتری بیرون میاید
    به خدا یک دست صدا ندارد! فقط که مسئولین نمیتوانند به تنهایی از پس این وضع برایند! نگید نمیشه! نگید به من چه! نگید اینا بی دین هستند و سروکارشون با خداست ! نگید وظیفه ی من نیست!
    من و شما و همه به عنوان یک شهروند مسئولیم مملکت امام زمانمان را درست کنیم
    (حتی با یک تذکر)

هر کس در حد توانش هرکاری که از دستش بر میاید انجام دهد!
    مغازه دار بر سر در مغازش بنویسد: از جواب دادن به خانم های بد حجاب معذوریم! یا بهترش را بنویسد:
    به خانم های چادری اشانتیون میدهیم یا تخفیف ویژه میدهیم!

اداره ای همین طور ! کارمند همینطور! راننده .... هرکس هرطور میتواند کمک کند تا این وضع جمع شود!
    تا کی تحمل کنیم؟

هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

2. صلوات ها 27

3.  

علاقه
    عاشق امام زمان(عج)
    نوشته
    1,242
    حضور
    7 روز 22 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    9
    صلوات
    7247

با سلام آقا اسد دلتون خوشه ها من خودم چادری هستم و به اون افتخارم میکنم

ولی وقتی هرجایی میری میبینی اون خانومی که بد حجاب تره رو بیشتر تحویل میگیرند چه حسی بهتون دست میده؟
    حالا فکر کنید یه دختری که تازه میخواد وارد اجتماع بشه و این مسائل رو ببینه به نظر شما کدوم طرف و انتخاب میکنه اونی رو که زیاد تحویل میگیرند یا اونی رو که جواب سلامش رو هم به زور میدهند
    دلم به «مستحبی» خوش است که جوابش «واجب» است...
    السلام علیک یابقیه الله فی ارضه....

5. صلوات ها 19

علاقه
    ریاضی
    نوشته
    1,533
    حضور
    220 روز 12 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    7882

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    «به نام خدا»

شما از وضع بی حجابی تو جامعه خسته نشدید؟
    وقتی چشمتون به وضع های بسیار بد حجاب تو خیابون میفته در اون لحظه حتما تا حالا با خودتون فکر کردید که برید جلو و به خانم ها و دخترهای بی حجاب تذکر بدید!
    و حتما هم بعد پشیمون شدید نه؟
    حتما با خودتون گفتید:

با حرف من که چیزی درست نمیشه!
    اینا حرف توی گوششون نمیره!
    با یک گل بهار نمیشه!
    اگر قرار بود با حرف من این با حجاب بشه الان دنیا گلستون بود!
    این وضعش خرابتر از اینه که با یک تذکر درست بشه!
    اگر تذکر بدم ممکنه لج کنه و بدتر بشه!
    و ......

اما بچه ها ! دوستان! رهبرمون نظر دیگه ای داره:
    میفرمایند:
    وظیفه ی هر شهروند فقط تذکر دادن است نه دخالت کردن!
    طبق فرموده رهبري به جاي اينکه يک نفر ده بار تذکر بدهد بهتر است ده نفر يک چيز را تذکر دهند !

بعد با خودم نشستم فکر کردم! خودم رو گذاشتم جای یک شخص بی حجاب!
    گفتم من (یک شخص بد حجاب) اگر وارد یک پاساژ یا اداره ای بشم اگر تمام افراد آن پاساژ از اولین نفری که من را میبیند و من با او کاری ندارم تا آخرین نفری که من را میبیند به من تذکر دهند خداوکیلی شرم میکنم و از این وضع خسته میشوم و دفعه ی بعد که میخواهم بروم به ان پاساژ یا نمیروم یا حجابم را بهتر میکنم تا از این همه تذکر راحت شوم!
    دوباره خودم را فرض کردم (حالت الان جامعه ی ما) که با یک وضع خراب وارد همان پاساژ میشوم و تنها یک نفر بچه بسیجی یا یک خواهر چادری یک تذکر به من میدهد و میرود! و دیگران تذکر که نمیدهند هیچ با آب و تاب نگاهم هم میکنند!
    خب مشخص است که من هیچ اشکالی در خودم نمیبینم و دفعه های بعد هم همین طوری به خیابان می آیم!

دوستان واقعیت هم همین است!
    به خدا اگر یک زن بی حجاب که میخواهد از اول پیاده رو تا آخر پیاده رو یک خیابان را قدم بزند و از کنار 25 نفر عبور کند اگر 24 نفرشان با لحنی متین و نرم فقط بگویند:
    (خانم لطفا یکم رعایت کنید) همین !
    به خدا این زن بعد نهایتا چند روز دوام میاورد از روزهای بعد یا بیرون نمیاید یا با حجاب بهتری بیرون میاید
    به خدا یک دست صدا ندارد! فقط که مسئولین نمیتوانند به تنهایی از پس این وضع برایند! نگید نمیشه! نگید به من چه! نگید اینا بی دین هستند و سروکارشون با خداست ! نگید وظیفه ی من نیست!
    من و شما و همه به عنوان یک شهروند مسئولیم مملکت امام زمانمان را درست کنیم
    (حتی با یک تذکر)

هر کس در حد توانش هرکاری که از دستش بر میاید انجام دهد!
    مغازه دار بر سر در مغازش بنویسد: از جواب دادن به خانم های بد حجاب معذوریم! یا بهترش را بنویسد:
    به خانم های چادری اشانتیون میدهیم یا تخفیف ویژه میدهیم!

اداره ای همین طور ! کارمند همینطور! راننده .... هرکس هرطور میتواند کمک کند تا این وضع جمع شود!
    تا کی تحمل کنیم؟

به نام خدا.

والا به نظر میرسه خیلی از مغازه دار ها و مردم تو پاساژ به وضعیت موجود رضایت دارند.

با تشکر ، ستایشگر
    اللهم انا نشکو الیک فقد نبینا، صلواتک علیه و اله، و غیبه ولینا، و کثره عدونا، و قله عددنا و شده الفتن بنا، و تظاهر الزمان علینا، فصل علی محمد و اله و اعنا علی ذلک بفتح منک تعجله و بضر تکشفه و نصر تعزه و سلطان حق تظهره، و رحمه منک تجللناها و عافیه منک تلبسناها، برحمتک یا ارحم الراحمین.

من بیچاره ترین موجود در عالم بودم و خدایا، محبت حسین (ع) رو در دل من گذاشتی و من خوشبخت ترین فرد زمین شدم.

7. صلوات ها 9

نوشته
    116
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    650

نقل قول نوشته اصلی توسط اندیشمند جوان نمایش پست ها
    با سلام آقا اسد دلتون خوشه ها من خودم چادری هستم و به اون افتخارم میکنم

ولی وقتی هرجایی میری میبینی اون خانومی که بد حجاب تره رو بیشتر تحویل میگیرند چه حسی بهتون دست میده؟
    حالا فکر کنید یه دختری که تازه میخواد وارد اجتماع بشه و این مسائل رو ببینه به نظر شما کدوم طرف و انتخاب میکنه اونی رو که زیاد تحویل میگیرند یا اونی رو که جواب سلامش رو هم به زور میدهند
    باید دید عشق به چادر و انجام کارهایی که خدا دوس داره درون ما بیشتره
    یا تحویل گرفتن یه عده مردم ناشکر و بی هدف و چشم چرون که فقط همه اشخاص رو کالا میبینن

من حتی اگر همه دنیا ضد عقیدم بشن و حتی با تمسخر باهام برخورد کنن
    باز از این تیپ و گشتنم دست بر نمیدارم
    مگر اینکه مردم برام زا عقیدم مهمتر شن
    که خدا نکنه...

حالا خوبه همه می میدونیم یه خانم بی حجاب رو بخاطر فضل و کمالاتش تحویل نمیگیرن و فقط از نگاه جنسی و حیوانی میبینن و میپسندنش
    من که حاضرم همه دنیا باهام لج شن ولی کسی با نگاه حیوانی و کثیف تحویلم نگیره...

9. صلوات ها 11

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط اندیشمند جوان نمایش پست ها
    با سلام آقا اسد دلتون خوشه ها من خودم چادری هستم و به اون افتخارم میکنم ولی وقتی هرجایی میری میبینی اون خانومی که بد حجاب تره رو بیشتر تحویل میگیرند چه حسی بهتون دست میده؟ حالا فکر کنید یه دختری که تازه میخواد وارد اجتماع بشه و این مسائل رو ببینه به نظر شما کدوم طرف و انتخاب میکنه اونی رو که زیاد تحویل میگیرند یا اونی رو که جواب سلامش رو هم به زور میدهند
    سلام اندیشمند خانم!

خب ! من فکر نکنم جمع افراد متدین مرد و زن روی هم از تعداد افراد بد حجاب فقط زن کمتر باشه!
    بنابراین اگر همه به این افراد تذکر بدن همونطور که در پست اولم گفتم تاثیر خودشو میگذاره!

یا اگر هم تاثیری نگذاره لااقل ما وظیفمونو انجام دادیم!
    شما یادتون رفته که امر به معروف و نهی از منکر واجبه؟

من خودم میدونستم واجبه اما تا همین چند روز پیش فکر میکردم راجب این موضوع خاص نیازی نیست تذکر بدیم ! چون فکر میکردم تاثیری نداره بنابراین واجب نیست!
    اما زمانی که چند روز پیش همین حرف رهبر رو شنیدم فهمیدم وظیفه ی هر شهروندیه که تذکر رو بده ! اما حق نداریم دخالت کنیم! فقط یک تذکر

11. صلوات ها 6

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط ستايشگر نمایش پست ها
    به نام خدا. والا به نظر میرسه خیلی از مغازه دار ها و مردم تو پاساژ به وضعیت موجود رضایت دارند. با تشکر ، ستایشگر
    مهم انجام وظیفه است!
    نوشته های من خطاب به کسانی هست که این وضع براشون تلخه و گمون نکنم تعداد این افراد زن+مرد روی هم از تعداد فقط زنهای بد حجاب کمتر باشه!

13. صلوات ها 6

علاقه
    تحقیق
    نوشته
    2,487
    حضور
    14 روز 3 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    8530

قُلْ إِنَّما أَعِظُكُمْ بِواحِدَةٍ أَنْ تَقُومُوا لِلَّهِ مَثْنى‏ وَ فُرادى‏ ثُمَّ تَتَفَكَّرُوا ما بِصاحِبِكُمْ مِنْ جِنَّةٍ إِنْ هُوَ إِلاَّ نَذيرٌ لَكُمْ بَيْنَ يَدَيْ عَذابٍ شَديدٍ (46سبا)
    بگو كه من به يك سخن شما را پند مى‏دهم و آن سخن اين است كه شما خالص براى خدا دو نفر دو نفر با هم يا هر يك تنها قيام كنيد و (درباره من) عقل و فكرت كار بنديد تا به خوبى دريابيد كه صاحب شما امت را جنون نيست، او جز اين نيست كه رسول خداست و از عذاب سخت روز قيامت كه شما را در پيش است مى‏ترساند

15. صلوات ها 9

نوشته
    69
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    297

مردم دیدشون نسبت به حجاب خراب شده !!!!! اینکه 10 نفر تذکر بدن حجاب واقعی رو به ونا القاء نمیکنه !!!! فقط حجاب الکی که مثله پوست میمونه و ممکنه هرجایی از بین بره !!!! باید فرهنگ حجاب رو به خانوم ها بشناسونیم و همچنین آقایون !!!! اما متاسفانه با تند روی ها و تصمیمات غلط هر لحظه داره وضع بد تر میشه !!!! مثل گشت ارشاد و نظیر اون !!!! چون به نوعی داره حجاب رو زورگویی معرفی میکنه !!!! و هیچکس زیر بار زور نمیره مسلما !!!! همچنین بسیاری از خانوما میگن : که چی که ما خودمونو زیره هزار تا چادر لباس مخفی کنیم تا آقایون تحریک نشن !!!! که این هم خودش مساله بزرگیه !!!هر چی هم که تذکر بدیم بی هودست !!!! چون خود فرد باید به سمت حجب بیاد نه ما اون رو هل بدیم طرفش !!!
    یک عدد مغـــــــــــــز . . . . .

مملو از ســــــــــــــــــوال . . . .

17. صلوات ها 3

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط ͼmohammadͽ نمایش پست ها
    هر چی هم که تذکر بدیم بی هودست !!!! چون خود فرد باید به سمت حجب بیاد نه ما اون رو هل بدیم طرفش !!!
    اگر تو کارش دخالت کنیم یعنی اون رو حل دادیم! اما وقتی فقط تذکر بدیم یعنی با این کار مخالفیم! همین!
    وقتی ببینه از 10 نفر 9نفر با این وضعش مخالفن و ازش بدشون میاد خب خودش شرم میکنه و حتی اگر فلسفه ی حجاب رو هم نفهمه اما به خاطر حرف مردم درست میشه!

همچنین بسیاری از خانوما میگن : که چی که ما خودمونو زیره هزار تا چادر لباس مخفی کنیم تا آقایون تحریک نشن !!!! که این هم خودش مساله بزرگیه
    ببینید! این منطقیه!
    برید از همون خانم هایی که این حرف رو میزنند یک سوال بپرسید:
    بپرسید اگر شما برای مهمونای خونتون برید از رستوران غذا بخرید انواع اقسام غذاها! مرغ بریان گوشت کباب شده و ... بعد از همون خانم بپرسید وقتی میخواد این غذاها رو ببره خونه آیا روی اونها رو میپوشونه یا نه؟
    آیا مرغ بریان رو دستش میگیره و از جلوی تمام افراد جامعه عبور میده یا تا جایی که میتونه اون رو میپشونه تا یم وقت کودک گرسنه ای نبینه و هوس کنه؟ و دلش بسوزه؟
    مسلما بی منطق ترین و بی رحم ترین انسانها هم دوست ندارند دل کودک گرسنه ای را که پول آن غذاها را ندارد بسوزانند! بنابراین تا جایی که میتوانند روی غذاها را میپوشانند و به خانه میبرند!
    زمانی که صحبت از جامعه است در جامعه همه جور انسانی پیدا میشود! هم انسان گرسنه پیدا میشود هم انسان سیر! کسی که میخواهد مثلا مرغ بریانی را جابه جا کند به خاطر افراد گرسنه و فقیر روی آن را میپوشاند تا کسانی که شرایط خریدن این غذاها رو ندارند لااقل معده شان تحریک نشود ! لااقل هوس نکنند! لااقل دلشان نسوزد!

خب در مورد حجاب هم همین است! وقتی صحبت از جامعه است باید به فکر آن جوانان عذب مجردی بود که توانایی ازدواج ندارند و با دیدن این صحنه های بد حجابی تحریک شوند و به هزار بلا گرفتار میشوند و زندگی آینده شان به واسطه ی یک بد حجابی تباه میشود!

این گرسنگی شهوت با گرسنگی معده هیچ فرقی نمیکند! همانطور که معده وقتی گرسنه است تحریک مشود ! شهوت هم وقتی گرسنه است تحریک میشود!
    پس اگر منطق داشته باشند باید به خاطر حقوق افراد جامعه هم که شده حجاب را رعایت کنند

اما متاسفانه با تند روی ها و تصمیمات غلط هر لحظه داره وضع بد تر میشه !!!! مثل گشت ارشاد و نظیر اون !!!!
    گشت ارشاد که از اول که وجود نداشت ! زمانی بوجود اومد که وضع داشت همینطور خراب و خراب تر میشد!
    یک عده هستند که با غرض و مرض به خیابان میایند و گشت ارشاد با آنها برخورد میکند و باید هم برخورد کند! چون اگر دولت جلوی این وضع را نگیرید داد مردم متدین درمیاید و بر علیه این دولت بی خیال اعتراض میکنند و میگویند این چه مملکت اسلامی است که در آن زنان لخت به خیابان میایند!

باید فرهنگ حجاب رو به خانوم ها بشناسونیم و همچنین آقایون !!!!
    بله ! این وظیفه ی رسانه و دولت است! من دارم در این تاپیک به وظیفه ی هر شهروند اشاره میکنم! که فقط تذکر دادن است!

مردم دیدشون نسبت به حجاب خراب شده !!!!! اینکه 10 نفر تذکر بدن حجاب واقعی رو به ونا القاء نمیکنه !!!!
    قرار هم نیست ما حجاب واقعی رو به اونا القا کنیم ! ما فقط مخالفتمون رو اعلام میکنیم تا اون شخص بد خجاب بفهمه اکثر افراد با این وضعش مخالفن!

19. صلوات ها 5

نوشته
    69
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    3
    صلوات
    297

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها

اگر تو کارش دخالت کنیم یعنی اون رو حل دادیم! اما وقتی فقط تذکر بدیم یعنی با این کار مخالفیم! همین!
    وقتی ببینه از 10 نفر 9نفر با این وضعش مخالفن و ازش بدشون میاد خب خودش شرم میکنه و حتی اگر فلسفه ی حجاب رو هم نفهمه اما به خاطر حرف مردم درست میشه!

ببینید! این منطقیه!
    برید از همون خانم هایی که این حرف رو میزنند یک سوال بپرسید:
    بپرسید اگر شما برای مهمونای خونتون برید از رستوران غذا بخرید انواع اقسام غذاها! مرغ بریان گوشت کباب شده و ... بعد از همون خانم بپرسید وقتی میخواد این غذاها رو ببره خونه آیا روی اونها رو میپوشونه یا نه؟
    آیا مرغ بریان رو دستش میگیره و از جلوی تمام افراد جامعه عبور میده یا تا جایی که میتونه اون رو میپشونه تا یم وقت کودک گرسنه ای نبینه و هوس کنه؟ و دلش بسوزه؟
    مسلما بی منطق ترین و بی رحم ترین انسانها هم دوست ندارند دل کودک گرسنه ای را که پول آن غذاها را ندارد بسوزانند! بنابراین تا جایی که میتوانند روی غذاها را میپوشانند و به خانه میبرند!
    زمانی که صحبت از جامعه است در جامعه همه جور انسانی پیدا میشود! هم انسان گرسنه پیدا میشود هم انسان سیر! کسی که میخواهد مثلا مرغ بریانی را جابه جا کند به خاطر افراد گرسنه و فقیر روی آن را میپوشاند تا کسانی که شرایط خریدن این غذاها رو ندارند لااقل معده شان تحریک نشود ! لااقل هوس نکنند! لااقل دلشان نسوزد!

خب در مورد حجاب هم همین است! وقتی صحبت از جامعه است باید به فکر آن جوانان عذب مجردی بود که توانایی ازدواج ندارند و با دیدن این صحنه های بد حجابی تحریک شوند و به هزار بلا گرفتار میشوند و زندگی آینده شان به واسطه ی یک بد حجابی تباه میشود!

این گرسنگی شهوت با گرسنگی معده هیچ فرقی نمیکند! همانطور که معده وقتی گرسنه است تحریک مشود ! شهوت هم وقتی گرسنه است تحریک میشود!
    پس اگر منطق داشته باشند باید به خاطر حقوق افراد جامعه هم که شده حجاب را رعایت کنند

گشت ارشاد که از اول که وجود نداشت ! زمانی بوجود اومد که وضع داشت همینطور خراب و خراب تر میشد!
    یک عده هستند که با غرض و مرض به خیابان میایند و گشت ارشاد با آنها برخورد میکند و باید هم برخورد کند! چون اگر دولت جلوی این وضع را نگیرید داد مردم متدین درمیاید و بر علیه این دولت بی خیال اعتراض میکنند و میگویند این چه مملکت اسلامی است که در آن زنان لخت به خیابان میایند!

قرار هم نیست ما حجاب واقعی رو به اونا القا کنیم ! ما فقط مخالفتمون رو اعلام میکنیم تا اون شخص بد خجاب بفهمه اکثر افراد با این وضعش مخالفن!
    در حقیقت تذکر ما از چشم خود ما زور و هل نیست !!!! اما از چشم اون دختری که فک میکنه ما داریم جلوی پیشرفتشو میگیریم چی ؟!!؟!؟ خانومی که فکر میکنه ما چون میخوایم اونارو زیر خودمون نگه داریم و روشون حکومت کنیم چی ؟!؟!!؟

گشت ارشاد باید مایه ی آرامش باشه طبق گفته ی شما !!!!! اما من که چنین چیزی نمیبینم !!!! من فقط میبینم دخترا راهشونو دور میکنن که گشت نبینتشون یا از خونه که پاشونو میزارن بیرون استرس گشت دارن !!!! این درسته ؟!!؟ وقتی گشت یک وظیفه ی دینی رو انجام میده و مردمم از گشت میترسند ینی در حقیقت از دین دارن دور میشن بیشتر تا اینکه بهش نزدیک بشن !!! یا این که شما میگی اون بالا به خانوم های بی حجاب خدمات ندیم !!!! کجای اسلام این اومده !!!! این خودش یک نوع نژاد پرستیه !!!!

اشتباه بزرگتر اینجاست که شما میگی قرار نیست حجاب واقعی رو القاء کنیم !!!!! اگر حجاب واقعی نباشه میشه الان !!!! که با هر بادی بیوفته !!!! وگرنه زمان قبل از حکومت اسلامی اینطوری نبود که !!!! اونی که حجاب داشت واقعا داشت !!!! و اونیم که نداشت خوب نداشت !!! فساد هم کمتر بود !!!! چون انتخاب مشخص بود !!!!

در ضمن !!!! شما از کی انتظار داری تذکر بده !؟!؟!؟ مرد و پسری که با دیدن این جور چیزا بیشتر حال میکنن !!!!! شما فک کردی چنتا مرد از این قضیه ناراحتن !!!!!!؟!؟ پسری که 10 ساله بلوغو رد کرده اما هنو مجرده بره تذکر بده !؟!؟ پسری که 10 ساله نتونسته خودشو خالی کنه چون امکانش نیست !!!! جامعه رو باید در نظر بگیری دیگه !!!!! همونطور که 2نفر مث من و تو میان میگن حجابتو رایت کن ده نفرم از اونور میگن اینقد امبل نباش بابا راحت باش چیه این چادر قابچین !!!
    یک عدد مغـــــــــــــز . . . . .

مملو از ســــــــــــــــــوال . . . .

21. صلوات ها 5

صفحه 1 از 7 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 1

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری