۞ فلش و کلیپ تصویری ویژه عید سعید فطر ۞

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
۞ فلش و کلیپ تصویری ویژه عید سعید فطر ۞

بسم الله النور

از ضمیمه دانلود فرمایید

[b]content[/b]

[b]content[/b]

منبع:سایت اسک قرآن

دعای روز عید فطر هنگام خروج برای نماز عید

اَللَّهُمَّ مَنْ تَهَیَّأ فی هذَا الْیَوْمِ أوْ أعَدَّ وَ اسْتَعَدَّ لِوِفَادَةٍ إلى مَخْلُوقٍ رَجاءَ رِفْدِهِ وَ جائِزَتِهِ وَ نَوافِلِهِ فَإلَیْکَ یا سَیِّدی کانَتْ وِفادَتی وَ تَهْیِئَتی وَ إعْدادی وَ اسْتِعْدادی رَجاءَ رِفْدِک وَ

جَوائِزِکَ وَ نَوافِلِکَ.

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ عَبْدِکَ وَ رَسُولِکَ وَ خِیَرَتِکَ مِنْ خَلْقِکَ وَ عَلى أمیرِالْمُؤْمِنینَ وَ وَصِیِّ رَسُولِکَ، وَ صَلِّ - یا رَبِّ - عَلى أئِمَّةِ الْمُؤْمِنینَ، الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ وَ عَلِیٍّ وَ مُحَمَّدٍ

وَ جَعْفَرٍ وَ مُوسى وَ عَلِیٍّ وَ مُحَمَّدٍ وَ عَلِیٍّ وَ الْحَسَنِ وَ صاحِبِ الزَّمانِ‏علیهم السلام.

(()) اَللَّهُمَّ افْتَحْ لَهُ فَتْحاً یَسیراً وَ انْصُرْهُ نَصْراً عَزیزاً. اَللَّهُمَّ أظْهِرْ بِهِ دینَکَ وَ سُنَّةَ رَسُولِکَ حَتّى لایَسْتَخْفِیَ بِشَیْ‏ءٍ مِنَ الْحَقِّ مَخافَةَ أحَدٍ مِنَ الْخَلْقِ.

اَللَّهُمَّ إنّا نَرْغَبُ إلَیْکَ فی دَوْلَةٍ کَریمَةٍ تُعِزُّ بِهَا الإْسْلامَ وَ أهْلَهُ وَ تُذِلُّ بِهَ النِّفاقَ وَ أهْلَهُ، وَ تَجْعَلُنا فیها مِنَ الدُّعاةِ إلى طاعَتِکَ وَ الْقادَةِ إلى سَبیلِکَ، وَ تَرْزُقُنا بِها کَرامَةَ الدُّنْیا وَ
الْآخِرَةِ.

اَللَّهُمَّ ما أنْکَرْنا مِنْ حَقٍّ فَعَرِّفْناهُ وَ ما قَصُرْنا عَنْهُ فَبَلِّغْناهُ.«

(()) ... خدایا، فتحى به آسانى برایش قرار ده و او را با عزّت پیروز گردان. بارخدایا، به او دین و سنّت رسولت را آشکار ساز تا دیگر چیزى از حق را از بیم احدى از خلق

پنهان ننماید.

خداوندا، ما به سویت زارى مى‏کنیم در جهت خواهش دولتى گرامى که در آن اسلام و اهل آن را عزیز گردانى و به آن نفاق و اهل آن را خوار سازى و ما را در آن دولت از
دعوت‏کنندگان به سوى طاعتت و راهبران به سمت راهت قرار دهى و به آن گرامى‏داشت دنیا و آخرت را به ما روزى فرمایى. خداوندا، آن‏چه از حق نداشته‏ایم به ما
بشناسان و به آن‏چه از آن قصور داشته ایم برسان...

[FLV]http://www.askdin.com/attachments/3006468612d1406544056-229-1346931547.mp4[/FLV]

فایل: 

سرود زیبای "خدا حافظ ای رمضان" با صدای خواننده محمد منسوجیان تقدیم می گردد.

خداحاظ ای رمضان ز زشتی ها پشیمانم الهی / نبخشد جز تو عصیانم الهی / امید جز پناه تو ندارم / دعایی جز نگاه تو ندارم / خداحاظ ای رمضان ، خداحاظ ای رمضان / گنه کارم ولی بی

غم نباشم / نمک پرورده آل عبایم / ستایش می کنم زیبندگان را / خطاکارم ولی اهل ثنایم / خداحاظ ای رمضان ، خداحاظ ای رمضان / خدا را شکر بیمار خدایم / نه بی دردم که من درد

آشنایم / دلم زخمی است و صاحبخانه غم / خوشم با غم که نزدیک خدایم / خداحاظ ای رمضان ، خداحاظ ای رمضان / ببین هستم دخیل گهواره مرید اضغر زیبا لغایم / به ولله حسین را

دوست دارم / بیا بانگه به صحرای بلایم / بیا بانگه به صحرای بلایم / خداحافظ ای رمضان، خداحافظ ای رمضان / نمیدانم چه باید كرد یا رب / مگر انباب و گردد رهنمایم / اگر امشب مرا

بخشیدی ای دوست / به فردا همنشین باید حا عتایم / خداحافظ ای رمضان، خدا حافظ ای رمضان

فایل: