بهترین و بدترین خاطرات ماه مبارک رمضان 91

تب‌های اولیه

13 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
بهترین و بدترین خاطرات ماه مبارک رمضان 91

سلام
ضمن قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان و علی الخصوص دوستان اسک دینی و همچنین عرض تبریک پیشاپیش عید سعید فطر خدمت عزیزان!

دوستان اگر زحمت نباشه بهترین یا خدا نکرده بدترین خاطره در این ماه مبارک داشته اند بفرمایند تا استفاده نماییم

التماس دعا

سلام!
بهترین خاطره: افطاری در حرم امام رضا
بدترین خاطره: هر چی فکر کردم به ذهنم نرسید فقط همین : (زمانی که کشتی گیرمون با داور زن دست داد! خیلی به من بد گذشت! و زمانی که داوران حق کشتی گیر و بکسرمون رو خوردند هم خیلی بد بود! )

بدترین خاطره خودم:
بنده به همراه دوستم آقا سید که حافظ کل قرآن و شخصیت قرآن از دارالقرآن بیرون آمده بودیم بریم خونه یک خانم بدحجاب افتضاح را دیدیم که به خدا قسم مانتواش را تا آستینش برده بود و ما از خجالت دیگر نتونستیم به صورتش نگاه کنیم که دیگر وضع روسری و شال چطور بود جالبش اینجاست که در ماه مبارک رمضان در همان گرمای تابستان خانم پفک تناول میکردند و هیچ کس نه امر به معروفی و نه ......
امام زمان آیا وقت ظهر نرسیده؟ بار پروردگارا به حرمت خون شهدای کربلا دیگر آقایمان را به ما برسان !!!
اللهم عجل لولیک

خادم الرضا(ع);263113 نوشت:
بدترین خاطره خودم:
بنده به همراه دوستم آقا سید که حافظ کل قرآن و شخصیت قرآن از دارالقرآن بیرون آمده بودیم بریم خونه یک خانم بدحجاب افتضاح را دیدیم که به خدا قسم مانتواش را تا آستینش برده بود و ما از خجالت دیگر نتونستیم به صورتش نگاه کنیم که دیگر وضع روسری و شال چطور بود جالبش اینجاست که در ماه مبارک رمضان در همان گرمای تابستان خانم پفک تناول میکردند و هیچ کس نه امر به معروفی و نه ......
امام زمان آیا وقت ظهر نرسیده؟ بار پروردگارا به حرمت خون شهدای کربلا دیگر آقایمان را به ما برسان !!!
اللهم عجل لولیک

برا چی تو این ماه مبارک به نامحرم نگا میکنیید بعدشم میاین مشخصاتشو میگین؟
آخه این چه کاریه؟ ما که خانومیم گذرا نگا میکنیم.ایشون به جان خودم فقط واسه جلب توجه اینکارو کرد همشون خانم و آقا
یاعلی

خادم الرضا(ع);263113 نوشت:
بدترین خاطره خودم:
اللهم عجل لولیک

خدا خیرت بده

این بدترین صحنه ای بود که دیدی؟

یک سر تشریف ببرید شمال کنار دریا...

چقد بچه های مردم پاکن و اونوقت من...

خادم الرضا(ع);259320 نوشت:
سلام
ضمن قبولی طاعات و عبادات کلیه مسلمین جهان و علی الخصوص دوستان اسک دینی و همچنین عرض تبریک پیشاپیش عید سعید فطر خدمت عزیزان!

دوستان اگر زحمت نباشه بهترین یا خدا نکرده بدترین خاطره در این ماه مبارک داشته اند بفرمایند تا استفاده نماییم

التماس دعا

باسلام درسته از ماه رمضون خيلي گذشته ولي من يه خاطره ي بد دارم كه كوتاهه و زياد وقتتونو نميگيرم.
امسال رفتيم يه جايي واسه افطار كه صدقه سري اون مهموني نتونستم نمازمو بخونمو دير شد.
واسه همين تصميم گرفتم ازسال بد ديگه مهموني نرم.
البته فكر نكنيد من سستي كردمو نماز نخوندم ، نه. اونجا يكم شرايط به گونه اي بود كه نميشد نماز خوند!!!!!!!

سلام.
امسال آخرای ماه رمضان خیلی بد گذشت.
نشسته بودیم المپیک میدیدیم که یهو زلزله اومد ....
تو دومیشم که مگه ول میکرد برقا رفت و .....
تا بعد ماه رمضان هم هر روز زلزله میومد نتونستیم بریم خونه حدودا 12 روز بیرون بودیم.
چون تلوزیون هم میگفت احتمالش هست.
هیچی دیگه خیلیا الان تو سرما موندن خیلی سرمای زیاد......
خدایا شکرت که خیلی رحم کردی الانم بهشون کمک کن.

ديوانه ي عشق حسين;267285 نوشت:
باسلام درسته از ماه رمضون خيلي گذشته ولي من يه خاطره ي بد دارم كه كوتاهه و زياد وقتتونو نميگيرم. امسال رفتيم يه جايي واسه افطار كه صدقه سري اون مهموني نتونستم نمازمو بخونمو دير شد. واسه همين تصميم گرفتم ازسال بد ديگه مهموني نرم. البته فكر نكنيد من سستي كردمو نماز نخوندم ، نه. اونجا يكم شرايط به گونه اي بود كه نميشد نماز خوند!!!!!!!

سلام علیکم

درسته که اون سری نتونستید نمازتونو بخونید ولی این هم درست نیست که بگید دیگه نمیرم مهمونی . اگر منظورتون از مهمونی صله ی رحم باشه باید خدمتتون عرض کنم که قطع رحم حرام است . شما باید برنامه ای بریزید برای دفعه ی بعد که هم به نمازتون برسید هم به صله ی رحمتون .

بهترین خاطره موقع افطار بود
خاطره بدی نداشتم

سلام
چرا همه خاطره بد میگن؟
بهترین خاطره من جلسات ختم قرآنی بود که امسال نسبت به سالای قبل بیشتر توفیق شرکت توی اونا رو داشتم .
لحظاتی که قرآن میخوندم برام خیلی قشنگ بود .

سلام

بهترین خاطرش اینه که هر سال ماه رمضان هی میریم مهمونی
بدترین خاطرش هم زلزله ی امسال بود که قبل از اینکه زیر اوار بمونیم از ترس مردیمو زنده شدیم

اما بهترین خاطره بنده شبهای قدر بود که لذت معنویات هنوز هم باقی مانده!
دومین بهترین خاطره ام مربوط میشه به دانشگاهمان که با دوستان به مناطق محروم رفتیم و در بین آنها افطاری تقسیم کردیم!

ماه رمضان امسال برام یه خاطره خوب وشایدم ناخوشایند داشت اما مهمون خدا بودن خودش نعمته

موضوع قفل شده است