صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: انگیزه مردان از ازدواج؟

علاقه
    مطالعه،سوال،طبیعت،سَحر و هر چیزی که یاداور مالکو صاحبم باشه
    نوشته
    1,216
    حضور
    15 روز 9 ساعت 41 دقیقه
    دریافت
    46
    آپلود
    1
    گالری
    5
    صلوات
    3252

تعجب

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad+ali نمایش پست ها
    چه کسی همچین غلطی گفته؟//// کجای این درسته///// مرد اگه صبور نبود بنده شهوته؟////// پس مرد بنده شهوت نیست چون اگه باشه صبور نیست و نداشتن صبر که گناهه///// در مورد تیتر با توجه به آیه "ما زن,مرد را زوج آفریدیم" پس ازدواج درجه اول سنت اول الله و پیامپر است . تشکیل خانواده مشت محکمی بر شیطان است .
    توروخدا ناراحت نشین!
    فقط نقل از کتاب شهید مطهری بود!(خودشم مرد بوده دیگه به هر حال!!!)اگه پست رو توهین میونید حذفش کنم!
    ولی من واقعا نمیخواستم توهین کنم!
    جناب مرید علی گفت اینا در منابع اسلامی نیست خواستم نمونه بیارم که هست!
    بازم اگه فکر میکنید توهین شده بهتون عذر میخوام!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad+ali نمایش پست ها
    چه کسی همچین غلطی گفته؟//// کجای این درسته///// مرد اگه صبور نبود بنده شهوته؟////// پس مرد بنده شهوت نیست چون اگه باشه صبور نیست و نداشتن صبر که گناهه/////
    کاملا رسته!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرید علی نمایش پست ها
    با سلام . فکر میکنم بیشتر از تناقض یک توازی و یک همسویی و همجهتی داشته باشند ؛ یعنی در عین شیفتگی اخلاقی و ذاتی ، برطرف کردن نیازها - مخصوصا نیاز جنسی - هم هست. به نظرم شما یک مقداری یک بعدی تشریف دارید ( از بحث تاپیک دیگرمان هم مشخص بود ! ) چه اشکالی دارد که هردو اینها همزمان با هم باشند . زن میگیریم برای این و آن نه این یا آن . فرق « و » با « یا » که دیگر مشخص است !!
    من که گفتم نظر شروع کننده تاپیک رو تایید نمیکنم!
    خواهشا یه ذره خوشبینانه پستهای منو بخونید!!
    بنده متوجه منظور شما نشدم!توضیح بیشتر خواستم همین!!!!

ویرایش توسط hoorshid : ۱۳۹۱/۰۶/۱۲ در ساعت ۱۷:۱۹
    ما دلخوش به سلامی هستیم که پاسخ ان واجب است!السلام علیک یا ابا صالح المهدی!
    یا رب!
    ما رو عامل تعجیل ظهور موعودت قرار بده!
    کمک کن تسکین غم هایش باشیم!
    و خنده ی روی لبهاش!
    نه (پناه بر تو!) اشک گوشه ی چشم هاش!

2. صلوات ها 5

علاقه
    کامپیوتر
    نوشته
    2,011
    حضور
    41 روز 19 ساعت 58 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    61
    صلوات
    12812

نقل قول نوشته اصلی توسط mona690 نمایش پست ها
    راستش من هم زیاد شنیدم و هم از مقالاتی که در باره تفاوتهای زن و مرد خوندم این طور فهمیدم که مردها از طریق چشم عاشق میشن(و زن ها از طریق گوش) و اینکه زن ها هدفی که از ازدواج دارند داشتن رابطه ی عاشقانه و محبت امیز است در حالی که مردها هدفشون(حتی اگر در برهه ی کوتاهی روابط عاشقانه باشه در اصل و کنه قضیه)روابط جنسیه!
    و اینکه زنها شخصیت مرد رو میخوان و مردها شخص زنو!
    قسمتهایی که در مورد زنها گفته شده که درسته!اما اونچه که در مورد اقایان گفته شد هم درسته؟!
    یعنی انگیزه ی اصلی اکثر مردان از ازدواج روابط جنسیه؟!
    اگه نه پس چی باعث میشه یه مرد با وجود چند برابر شدن مسئولیتهاش بعد ازدواج و از دست دادن بخش زیادی از ازادی هاش طن به ازدواج بده؟!
    اصلا معنی عشق
    از نظر اقایون چیه؟؟

کارشناس بحث : حامی

خانم های محترم ایا اجازه میدین اقایون در جواب دوستمون نظر بدن

هی بحث منحرف میشه
    شهید محسن حججی
    سید میثم یه پسر بهشتی
    شهید سید محمد حسین میردوستی
    این روزها میگذرد... اما من از این روز ها نمیگذرم
    ☼•``:آموزش مرحله به مرحله ساخت وبلاگ مذهبي◄ شروع ساخت وبلاگ +فیلم.:``
    ♥مدیون من خواهید بود اگر در جایی از حرف و نظر من،ناراحت و دلخور شده باشید اما بخودم نگویید که ازشما عذرخواهی نموده و مرا ببخشید

4. صلوات ها 7

نوشته
    240
    حضور
    2 روز 4 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    828

نقل قول نوشته اصلی توسط guest نمایش پست ها
    خانم های محترم ایا اجازه میدین اقایون در جواب دوستمون نظر بدن هی بحث منحرف میشه
    کاملا موافقم!
    چون تا حالا خیلی از جواب ها دو پهلو بود!
    (
    ببینید برای یه خانم معمولی!!!!ــ منظورم از معمولی کسیه که نشینه پای فیلمای ناجور و خلاصه خودش یه جورایی...! ــ جواب سوالم صریحتا نه خواهد بود!ولی اینجا در مورد اقایون من چنین چیزی ندیدم!البته انتظارم ندارم اینطور باشه!به هر حال زن و مرد باهم تفاوتهایی دارند!....)
    به هر حال منتظر نظرات دوستان هستم!

6. صلوات ها 4

نوشته
    53
    حضور
    2 ساعت 1 دقیقه
    دریافت
    10
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    324

اگر انگیزه اصلی مردان از ازدواج روابط جنسی باشه دیگه اونا چه فرقی دارن با حیوانات؟
    اگر این مطلب درست باشه اونا میتونن به روشهای دیگه زیادی نیاز خودشون رو برطرف کن،مثلا یک مرد در کشورهای دیگه،بدون ازدواج نیازهای جنسی خودش رو میتونه بر طرف کنه پس چرا همون آدم میاد و ازدواج میکنه،این جمله که مردا صرفا بخاطر نیازهای جنسی ازدواج میکنن یک حرف باطلیه
    نمیدونم چطور بگم متوجه بشین،مثلا شما ذاتا دوست دارید فلان کارو بکنید،خوب مردا هم ذاتا دوست دارن خانواده تشکیل بدن،فرزند داشته باشن و زندگی کنن،مردا هم محبت سرشون میشه،علاقه و عشق سرشون میشه، فقط ظاهرا اینا رو نمیتونن بروز بدن
    دردا که دوش طاعت سی سال خویش را / دادم به می فروش و به یک جرعه برنداشت...

8. صلوات ها 14

علاقه
    مطالعه ان شاءالله
    نوشته
    6
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    39

بنظرم معلومه که تنها هدف آقایون نیاز جنسی شون نیست
    اونا هم دل دارن و عاشق همسرشون میشن ، عاشق رفتار و اخلاق و خود خانمشون
    ولی خیلی از آقایون متاسفانه نمیتونن این عشقو به زبونشون بیارن و بگن
    همسر عزیزم دوست دارم.....................
    و احتمال داره کسی که همسرشو هنوز کامل نشناخته اینطور فکر کنه که همسرش تنها اونو برا...........
    و نگاهش به آقایون تغییر کنه
    اصلا قبول ندارم که تنها هدفشون از ازدواج تنها اون نیازه.

10. صلوات ها 4

نوشته
    3
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    2
    صلوات
    7

با سلام
    نياز مردان به مسائل جنسي با نياز خانمها متفاوته . نياز آقايون مثل نياز به غذاست و بايد رفع بشه اما خانمها اينطور نيست يا حداقل بگم به اين شدت نيست . ميشه گفت مثل نياز خانمها به دوست داشته شدن از طرف همسرشونه
    اينوكه ميگم يك تحقيق روانشناسيه : از خانمها پرسيدن اگه همسرتون شمارو دوست نداشته باشه آيا ميتونيد با او زندگي كنيد ؟ 90 درصد شون گفتند اصلاً نميتونيم اما اين سوال رو كه ازآقايون پرسيدند جوابشون اين بود : كه خيلي براشون مهم نيست .
    بيشتر كاركرد مغز آقايون در باره مسايل جنسيه اما خانها درباره لباس و كفش و ديگر مسائله و فقط قسمت كمي از ذهنشونو اشغال ميكنه . پس اين موضوع باعث ميشه كه خانمها اينطور فكر كنند كه آقايون اونا رو بخاطر مسائل جنسي ميخوان اما اونها رو دوست ندارند . كه اين اشتباهه
    والسلام

ویرایش توسط مسیحا : ۱۳۹۱/۰۷/۰۲ در ساعت ۱۵:۱۴

12. صلوات ها 6

علاقه
    زندگی
    نوشته
    1,273
    حضور
    27 روز 12 ساعت 7 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4019

نه انگیزه ی مردان نمیتونه بد باشه چرا که در این صورت دیگه نیازی به ازدواج نیست چون ازدواج دست و پاشونو میگیره و آزادی ندارن...
    مردان ازدئواج میکنن تا زندگی شونو آغاز کنن و رو به سوی پیشرفت بذارن که نیاز به یه همسفر دارن که کمکشون کنه و کنارشون باشه .....
    اما انگیزه زن ها از ازدواج و نمیدونم چیه؟!

14. صلوات ها 5

علاقه
    خیلی هستن. اینجا جا نمی شن
    نوشته
    59
    حضور
    2 روز 10 ساعت 4 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    69

نقل قول نوشته اصلی توسط hoorshid نمایش پست ها
    البته در مورد سوالی که ایشون مطرح کردن بنده خیلی نمیدونم ولی همین قدر اطلاع دارم که به هیچ عنوان نگاه و میل جنسی زن و مرد مثل هم نیست!و واضح است که این مورد در مردان بسیار بیشتر از زنهاست!
    من بر عکس فکر می کنم. تحقیقات نشون می ده زن ها از رابطه ی جنسی لذت بیشتری می برند.

16. صلوات ها 2

نوشته
    109
    حضور
    2 ساعت 11 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    335

سلام
    خانم مونا به نظر من نیازهای جنسی ۱۰ ٪ دلایل برای ازدواج البته برای مردان من خودم یه جوری الان دارم احساس بلاتکلیفی میکنم همیشه دیگران رو مقصر میدونم برای مشکلاتم و زیاد سر کار نمیرم چون یه هدف مشخص ندارم البته این رو هم بگم بیشتر کسانی که میخوان نیازهای جنسی شون رو بر طرف کنن رو به ازدواج موقت میبرن البته دیدم کسانی که به خاطر نیاز جنسی این کار رو میکنن این رو هم بگم همون طور که مرد توقع داره نیازهای جنسیش توسط زن برطرف بشه زن هم ۱۰ برابر بیشتر از مرد این توقع رو داره من متاهل نیستم ولی به نظر من مسایل جنسی باعث میشه که زن و مرد از دغدغه های روز مره دور بشن و یه طوری خودمونی باشن من به شخصه اگر تصمیم گرفتم ازدواج کنم اولین موضوعی که به همسرم میگم اینه که زندگی و متاهل شدن برای من مسایل جنسی و .. نیست بلکه برای تکامل من برای امیدوار شده برای زندگی و برای این که با هم تا پیر شدن مثل یک دوست باشیم و هر کدوم زود تر مریض شدیم اون یکی اون یکی رو پرسداری کنه
    من الان مجرد هستم و نیاز های جنسی دارم درست سخت تا خودت رو کنترل کنی ولی باید و مجبوری چون اگه بخوای مثلا ازدواج کنی یا ازدواج موقت کنی چند سال عقب میفتی صبر میکنم تا شاید کسی پیدا شد که شرایط منو قبول کرد و یکم از نظر مالی بهتر بشم با این که الان هیچ چیز ندارم ولی هنوز یکم امید دارم
    زندگی از نظر من بازی تحمیل شده ای هست که کمی عجله یا کم کاری کنی می بازی یا باید ببری یا باید ببازی
    ارزوی موفقیت و بهترین زندگی متاهلی برای دوستان مجرد در سایه خدا
    ویرایش توسط majid811 : ۱۳۹۱/۰۶/۲۷ در ساعت ۲۰:۱۳
    بچه که بودم آرزو داشتم ماه و ستاره های آسمون رو بردارم و تو اتاقم بذارم...بزرگتر که شدم فهمیدم آرزوهام خیلی رؤیایی و دست نیافتنیه ...ولی الان میبینم که ماه و ستاره های واقعی رو همون موقع تو خونمون داشتم ...پدرم ، مادرم ، برادرها و خواهرهام ...و پدربزرگ و مادربزرگم ...آه زندگی ..
    .

18. صلوات ها 8

علاقه
    نوشتن،بازی کردن با کودکان،حرف زدن با دوستان،هوای ابری پاییز
    نوشته
    58
    حضور
    6 ساعت 5 دقیقه
    دریافت
    4
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    298

هدف از ازدواج در تک تک افراد متفاوته و شاید نشه گفت خانم ها اینطورند، آقایون اون طور. خانم ها: می خوام با ازدواج به آرامش برسم. می خوام به یکی تکیه کنم. باید ازدواج کنم که سنم بالا نره که بم بگن....... . دخترای فامیل ازدواج کردن فقط من موندم. آقایون: من زن می خوام. زن می گیرم منو آدم حساب کنن. به ازدواج احتیاج دارم. برای خودم مردی شدم و....... . این حرفایی هست که شاید خودمون و یا از زبون اطرافیان شنیده باشیم. میگن برای آقایون ازدواج کردن درصد بیشتری از رضایت رو به دنبال داره( خود ازدواج) اما برای خانم ها رضایتمندی به شیوه زندگی کردن در کنار همسرشون بستگی داره. بعضی دخترا ازدواج میکنن برای فخر فروشی به دخترای فامیل . بعضی بدنبال رنگ سال، لباس و غیره هستند. اینا دلایل ازدواج برخی آدمهاست که ناخوشاینده اما باور کنیم در جامعه ما هنوز آدمهایی هستند که دینشون براشون مهمه، فرقی نمیکنه آقا یا خانم. وقتی خداوند در انسان چیزی به ودیعه گذاشته اگر دیدیم از مرز انسانیت خارج شدبدونیم کوتاهی از خودمون بوده. ازدواج نصف دینه ،حساب و ریاضیات میگه این مقدار یعنی خیلی زیاد. خانم های محترم به همه مردها به یک موجود حیوانی( با عرض معذرت) نگاه نکنید، متاسفانه خیلی از مردها همون چیزی هستند که خانم ها فکر می کنن. آقایون محترم یکم بیشتر به همسرتون توجه کنید.خانم ها آقایون اگه مباحث روانشناسی رو به مبانی دینی ترجیح می دید و یا عکس این حالت قبل از ازدواج، حین زندگی مشترک به دستورات اسلام توجه کنیم. خیلی طولانی شد، احتمالا خسته کننده شد، باور داشته باشیم اسلام چنان زن و مرد رو تعریف کرده که کسی ضرر نکنه. اسلام رو دوست دارم گرچه هیچی ازش نمی دونم اما عزیزه. یاحق

20. صلوات ها 5

صفحه 3 از 9 نخست 12345 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۷/۰۴, ۱۶:۰۹ : 2

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری