صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: انگیزه مردان از ازدواج؟

نوشته
    240
    حضور
    2 روز 4 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    837

پرسش انگیزه مردان از ازدواج؟

راستش من هم زیاد شنیدم و هم از مقالاتی که در باره تفاوتهای زن و مرد خوندم این طور فهمیدم که مردها از طریق چشم عاشق میشن(و زن ها از طریق گوش) و اینکه زن ها هدفی که از ازدواج دارند داشتن رابطه ی عاشقانه و محبت امیز است در حالی که مردها هدفشون(حتی اگر در برهه ی کوتاهی روابط عاشقانه باشه در اصل و کنه قضیه)روابط جنسیه!
    و اینکه زنها شخصیت مرد رو میخوان و مردها شخص زنو!

قسمتهایی که در مورد زنها گفته شده که درسته!اما اونچه که در مورد اقایان گفته شد هم درسته؟!
    یعنی انگیزه ی اصلی اکثر مردان از ازدواج روابط جنسیه؟!
    اگه نه پس چی باعث میشه یه مرد با وجود چند برابر شدن مسئولیتهاش بعد ازدواج و از دست دادن بخش زیادی از ازادی هاش طن به ازدواج بده؟!
    اصلا معنی عشق
    از نظر اقایون چیه؟؟

کارشناس بحث : امیدوار

ویرایش توسط مدیر ارجاع سوالات : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰ در ساعت ۲۲:۲۴ دلیل: تغییر کارشناس پاسخگو

2. صلوات ها 32

3.  

نوشته
    602
    حضور
    3 روز 13 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    14
    صلوات
    4149

سلام
    سلام اينقدر ها هم كه ميگيد كلي نيست و اينقدر ها هم مردها موجودات پليدي نيستن و زنها فرشته
    نياز جنسي در مرد و زن وجود داره و اين از دلايل رغيت دو جنس مخالف به سمت همديگر است و فقط در مورد آقايون نيست.
    و در مورد افزايش مسئوليتهاي آقايتون ،‌بار مسئوليت خانم بعد از ازدواج كمي از آقا هم نداره و اگر خانم شاغل باشه شايد مسئوليت بيشتري داره (‌در قبال كار، منزل،‌همسر ، فرزندان و ...)
    ازدواج براي زن و مرد وسيله ي آرامش است و تشكيل زندگي يكي از مراحل بزرگ شدن افراده كه اختصاص به جنسيت خاصي نداره و هر دو جنس به آن توصيه شده اند.
    در تاپيك هاي ذيل به مسائلي كه اشاره فرموديد پرداخته شده است، در صورتي كه هنوز سوالي براتون وجود داشت بفرماييد
    http://www.askdin.com/member16993.html
    http://www.askdin.com/member16993.html
    http://www.askdin.com/thread10604.html#post257699
    ویرایش توسط مسیحا : ۱۳۹۱/۰۵/۲۵ در ساعت ۱۶:۰۶

5. صلوات ها 29

علاقه
    مطالعه،سوال،طبیعت،سَحر و هر چیزی که یاداور مالکو صاحبم باشه
    نوشته
    1,212
    حضور
    15 روز 8 ساعت 49 دقیقه
    دریافت
    46
    آپلود
    1
    گالری
    5
    صلوات
    3259

نقل قول نوشته اصلی توسط مسیحا نمایش پست ها
    ياز جنسي در مرد و زن وجود داره و اين از دلايل رغيت دو جنس مخالف به سمت همديگر است و فقط در مورد آقايون نيست.
    البته در مورد سوالی که ایشون مطرح کردن بنده خیلی نمیدونم ولی همین قدر اطلاع دارم که به هیچ عنوان نگاه و میل جنسی زن و مرد مثل هم نیست!و واضح است که این مورد در مردان بسیار بیشتر از زنهاست!
    اما اینکه دلیل ازدواج مردان همین باشه خب؟!؟!
    ما دلخوش به سلامی هستیم که پاسخ ان واجب است!السلام علیک یا ابا صالح المهدی!
    یا رب!
    ما رو عامل تعجیل ظهور موعودت قرار بده!
    کمک کن تسکین غم هایش باشیم!
    و خنده ی روی لبهاش!
    نه (پناه بر تو!) اشک گوشه ی چشم هاش!

7. صلوات ها 16

نوشته
    602
    حضور
    3 روز 13 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    14
    صلوات
    4149

نقل قول نوشته اصلی توسط hoorshid نمایش پست ها
    همین قدر اطلاع دارم که به هیچ عنوان نگاه و میل جنسی زن و مرد مثل هم نیست

با سلام و تشكر از حسن توجهتون
    زن و مرد با هم متفاوت هستند و به الطبع نياز ها و اميالشون نيز با يكديگر متفاوت است و منظور بنده وجود اين احساس و تمايل دو جنس نسبت به يكديگر است

9. صلوات ها 17

نوشته
    240
    حضور
    2 روز 4 ساعت 34 دقیقه
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    837

و در مورد افزايش مسئوليتهاي آقايتون ،‌بار مسئوليت خانم بعد از ازدواج كمي از آقا هم نداره و اگر خانم شاغل باشه شايد مسئوليت بيشتري داره (‌در قبال كار، منزل،‌همسر ، فرزندان و ...)
    ولی نه شرعا و نه قانونا زن وظیفه کار کردن در بیرون یا حتی کار منزل رو نداره درسته؟من شنیدم اگر زن بخواد میتونه یا تو خونه کار نکنه و مرد باید کارگر بیاره یا میتونه در ازاش پول بگیره!از نگاه دینی حتی شیر دادن به بچه هم مسئولیت زنها نیست!
    چه طور میگین مسئولیتاشون مث همه؟
    نياز جنسي در مرد و زن وجود داره و اين از دلايل رغيت دو جنس مخالف به سمت همديگر است و فقط در مورد آقايون نيست.

11. صلوات ها 19

علاقه
    (بحث دینی)
    نوشته
    1,294
    حضور
    18 روز 1 ساعت 40 دقیقه
    دریافت
    1
    آپلود
    0
    گالری
    1
    صلوات
    4082

نقل قول نوشته اصلی توسط mona690 نمایش پست ها
    راستش من هم زیاد شنیدم و هم از مقالاتی که در باره تفاوتهای زن و مرد خوندم این طور فهمیدم که مردها از طریق چشم عاشق میشن(و زن ها از طریق گوش) و اینکه زن ها هدفی که از ازدواج دارند داشتن رابطه ی عاشقانه و محبت امیز است در حالی که مردها هدفشون(حتی اگر در برهه ی کوتاهی روابط عاشقانه باشه در اصل و کنه قضیه)روابط جنسیه!
    و اینکه زنها شخصیت مرد رو میخوان و مردها شخص زنو!
    قسمتهایی که در مورد زنها گفته شده که درسته!اما اونچه که در مورد اقایان گفته شد هم درسته؟!
    یعنی انگیزه ی اصلی اکثر مردان از ازدواج روابط جنسیه؟!
    اگه نه پس چی باعث میشه یه مرد با وجود چند برابر شدن مسئولیتهاش بعد ازدواج و از دست دادن بخش زیادی از ازادی هاش طن به ازدواج بده؟!
    اصلا معنی عشق از نظر اقایون چیه؟؟

کارشناس بحث : حامی
    من از نظر شخصی خودم میگم! من واسه میل جنسی ازدواج نکردم!

من چون یک نفر رو دوست داشتم باهاش ازدواج کردم تا از این سردرگمی و بچه بودن خلاص بشم!
    تا زمانی که مجرد بودم اختیارم دست بابام یا مامانم بود اما الان اونها دیگه نمیتونن بگن اینجا برو اونجا نرو! الان اختیارم دست خودمو و احساس استقلال میکنم
    تا زمانی که مجرد بودم کسی رو نداشتم که نزدیکترین حرفهامو باهاش بزنم روم نمیشد به مامان بابام بزنم اما الان یکیو دارم
    تا زمانی که ازدواج نکرده بودم به دوستام که با دوست دختراشون میرفتن بیرون حسودیم میشد اما الان با خانمم میرم بیرون
    تا زمانی که ازدواج نکرده بودم انگیزه ای واسه بیشتر پول دراوردن نداشتم و یک سیر صعودی نداشتم اما الان با توجه به نیازهای همسرم هرروز سعی میکنم بیشتر از دیروز درامد داشته باشم البته از راه خلال
    تا زمانی که مجرد بودم هیچ انگیزه ای واسه درس خوندن نداشتم اما بعد از ازدواج به خاطر بچم رفتم به درسم ادامه دادم تا نگن باباش بی سواده
    و .....البته غریضه ی جنسی هم جزو دلایلم بود
    اما میخوام بگم بیشترین هدف مرد غریضه ی جنسی نیست بلکه اهداف مهمتری داره....
    راجب اون مسئولیت هایی هم که گفتید باید بگم دوستشون دارم! یعنی واسه شخص من لذت بخشه که یک نفر ازم انتظار داشته باشه بهش پول بدم یا براش چیزی بخرم یا ...
    یعنی اون مسئولیت ها خودش یک انگیزه ای بود برای ازواج من! یعنی خوشم میومد مسئولیت اداره ی یک زندگی به دوشم بیفته و یک نفر به من تکیه کنه!

ویرایش توسط asad : ۱۳۹۱/۰۵/۲۵ در ساعت ۱۶:۴۴
    هی!! تو امروز برای امام زمان چیکار کردی؟

13. صلوات ها 36

علاقه
    عاشق امام زمان(عج)
    نوشته
    1,242
    حضور
    7 روز 22 ساعت 46 دقیقه
    دریافت
    6
    آپلود
    0
    گالری
    9
    صلوات
    7247

با سلام به دوستان

مرد و زن هر دو مکمل هم در زندگی هستند و این به این معنا میتونه باشه که هر دو به هم احتیاج دارند.

چون خدا هم در قرآن می فرمایند که ما زن و مرد را برای آرامش همدیگر آفریدیم.
    دلم به «مستحبی» خوش است که جوابش «واجب» است...
    السلام علیک یابقیه الله فی ارضه....

15. صلوات ها 16

نوشته
    602
    حضور
    3 روز 13 ساعت 9 دقیقه
    دریافت
    28
    آپلود
    0
    گالری
    14
    صلوات
    4149

چه طور میگین مسئولیتاشون مث همه؟

سلام
    اگر دقت كنيد بنده عرض كردم كه خانم هم مسئوليتهايي داره و نه مسئوليتش شبيه مسئوليت آقاست.
    شما فرموديد چي ميشه كه آقا با چند برابر شدن مسئوليتش باز هم تن به ازدواج ميده؟ بنده عرض كردم همانطور كه آقا مسئوليتش زياد ميشه خانم هم مسئوليتش زياد ميشه و 1 طرفه نيست.اما رشد و بالندگي كه فرد در بعد ازدواج به دست مياره و دلايلي كه دوستان فرمودند و هزاران دليلي كه همه جا ديديد باعث ميشه به سمت ازدواج بروند.

17. صلوات ها 9

علاقه
    اسک دین و اسک دینی ها!
    نوشته
    2,191
    حضور
    300 روز 21 ساعت 24 دقیقه
    دریافت
    7
    آپلود
    0
    گالری
    12
    صلوات
    5858

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها
    تا زمانی که مجرد بودم اختیارم دست بابام یا مامانم بود اما الان اونها دیگه نمیتونن بگن اینجا برو اونجا نرو! الان اختیارم دست خودمو و احساس استقلال میکنم
    عمراً!!!
    اون موقع با التماس رازیشون میکردی ولی حالا عمراً
    اسد جون شوخی کردما...نزنی حالا کلی جوابهای فلسفی برام بفرستی!!!در بست قبولت داریم...
    اما: خدمت استارتر تاپیک عرض کنم با یه مثال:
    فرض کنید یه نفر با مشکلات و تلاش خیلی زیاد تو بهترین دانشگاه تهران قبول بشه و مثلا از یه شهرستان دور ساعت 4 عصر با قطار راه بیفته به سمت تهران .از شانسه بدش هم بهش بگن دستشوئی خرابه و تا تهران ایستگاهی هم نداریم.ساعت 12 ظهر روز بعد هم بیاد ترمینال تهران و نتونه بره دستشوئی مثلاً خرابه یا خیلی شلوغه و اون باید برای ثبت نام زوذ برسه دانشکاه در حالی که داره از شدت فشار منفجر میشه میمیره یه دربست بگیره و صاف بیاد جلوی در دانشگاه تو صف خوب حالا اگه بهش بگن واسه چی میخواهی بری تو؟ اون چی میگه؟!!!
    خوب یعنی اون اینهمه سال درس خونده که بیاد کنکور بده و بره تو دانشگاه واسه ......
    تو خود حدیث مفصل کن از این مجمل.....
    وگرنه به خدا اینجوری نیست بابا اااااااااااا ایهالناس ما مردها هم عشق حالیمونه و همه چیه دیگه....
    فی امان ا...
    اللهم ارزقنا توفیق الشهاده الجمیلة فی سبیلک و فی لیله القدر المبارک
    و
    احشرنا مع مولانا و سیدنا و حراره قلوبنا و سکینه انفسنا
    سید الشهداء و الاحرار ابا عبدلله
    الحسین علیه افضل الصلوات و السلام

19. صلوات ها 22

علاقه
    نقاشی خیاطی و درس
    نوشته
    5
    حضور
    نامشخص
    دریافت
    0
    آپلود
    0
    گالری
    0
    صلوات
    34

نقل قول نوشته اصلی توسط asad نمایش پست ها

من از نظر شخصی خودم میگم! من واسه میل جنسی ازدواج نکردم!

من چون یک نفر رو دوست داشتم باهاش ازدواج کردم تا از این سردرگمی و بچه بودن خلاص بشم!
    تا زمانی که مجرد بودم کسی رو نداشتم که نزدیکترین حرفهامو باهاش بزنم روم نمیشد به مامان بابام بزنم اما الان یکیو دارم
    تا زمانی که ازدواج نکرده بودم به دوستام که با دوست دختراشون میرفتن بیرون حسودیم میشد اما الان با خانمم میرم بیرون
    تا زمانی که ازدواج نکرده بودم انگیزه ای واسه بیشتر پول دراوردن نداشتم و یک سیر صعودی نداشتم اما الان با توجه به نیازهای همسرم هرروز سعی میکنم بیشتر از دیروز درامد داشته باشم البته از راه خلال
    تا زمانی که مجرد بودم هیچ انگیزه ای واسه درس خوندن نداشتم اما بعد از ازدواج به خاطر بچم رفتم به درسم ادامه دادم تا نگن باباش بی سواده
    و .....البته غریضه ی جنسی هم جزو دلایلم بود
    اما میخوام بگم بیشترین هدف مرد غریضه ی جنسی نیست بلکه اهداف مهمتری داره....
    راجب اون مسئولیت هایی هم که گفتید باید بگم دوستشون دارم! یعنی واسه شخص من لذت بخشه که یک نفر ازم انتظار داشته باشه بهش پول بدم یا براش چیزی بخرم یا ...
    یعنی اون مسئولیت ها خودش یک انگیزه ای بود برای ازواج من! یعنی خوشم میومد مسئولیت اداره ی یک زندگی به دوشم بیفته و یک نفر به من تکیه کنه!
    نظرم يکم در مورد مردا عوض شد

21. صلوات ها 17

صفحه 1 از 9 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع رو مطالعه کرده اند از ۱۳۹۶/۰۷/۰۴, ۱۵:۰۹ : 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

کلمات کلیدی این موضوع

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری