عمرتون چند؟؟؟!!!

تب‌های اولیه

4 پستها / 0 جدید
آخرین ارسال
عمرتون چند؟؟؟!!!

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت همه ی اسک دینی های عزیز
اگه جای اشتباه این موضوع را زدم لطفا ببخشید
من به تازگی کتابی را با نام "عمرتون چند" نوشته سید مصطفی هاشمی محبوب مطالعه کردم و از مطالبش لذت بردم و قصد کردم مطالبی رو که به نظرم جالب بودند را اینجا بنویسم-امیدوارم از مطالب بهترین استفاده ها را ببرید.
التماس دعا

مقدمه(سرمایه های قیمتی)

قدر زر زرگر شناسد...

هر جنسی در دنیا قیمتی دارد و هرچه ارزش یک کالا بیشتر باشد،قیمتش بالاتر و نگهداری از آن دشوارتر است.
آیا تا به حال دیده اید که یک سبزی فروش برای مغازه اش در پی پیشرفته ترین و گران قیمت ترین سیستم های حفاظتی و دزدگیر باشد؟!اما این مسئله در مورد طلا فروشی ها بسیار رایج است.
گاهی انسان ارزش واقعی کالا و سرمایه ی خود را نمی داند و از آن خوب نگهداری نمی کند و به سادگی آن را از دست می دهد.
یک کودک به راحتی اسکناس پنج هزار تومتنی را با بادکنک رنگی یا آبنبات چوبی عوض می کند.چرا که او بین اسکناس و سایر کاغزها تفاوتی ندیده و ارزش واقعی آن را نمی فهمد؛بنابراین مانند کاغز های دیگر،مدتی با آن سرگرم بازی است و سرانجام آن را به گوشه ای پرتاب می کند.
ما ارزش پول،باع،مغازه و اموالمان را خوب می دانیم؛از این رو،مراقبیم تا آن را رایگان یا ارزان از دست ندهیم,ولی آنچه مهم هست این که سرمایه های بزرگتری نیز داریم.

ادامه دارد...

زندگی زیباست
پس از زندگی دز این دنیا نهایت استفاده وانجام کارخیر روببریم
تادر بهشت حالشو ببریم

سنا جان ادامه ش؟

موضوع قفل شده است