صفحه 1 از 9 123 ... آخرین
جهت مشاهده مطالب کارشناسان و کاربران در این موضوع کلیک کنید   

موضوع: اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم

 1. #1

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  431
  حضور
  4 ساعت 5 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  2202

  اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم
  اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم

  باسلام زمانی که رضای عزیز پستهایی در مورد کوروش میداد و بعضی جاها در مورد ذوالقرنین و کوروش مطلبی مینوشتم پیام خصوصی میدادند و ناراحت بودن از دست ما امروز مطلبی دیدم گفتم بزارم خالی از لطف نیست .


  اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم

  به گزارش خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» از مشهد، حسین روا زاده روز گذشته در جمع دانشجویان حاضر در هفدهمین دوره طرح ولایت که از دیروز در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز شده است، با اشاره به بیماری فشار خون گفت: هنگامی که انسان دچار فشار خون بالا می‌شود به طور خدادادی خون از بینی خارج می‌شود این مسئله که با رفتن فشار بالا باید از فرد خون بگیریم آیا در علم بوده است؟

  وی دانشگاه را فاقد علم و تفکر دانست و افزود: علم فقط قابل ارتقاست و دارای ارزشی الهی است، صهیونیست‌ها داشته‌های علمی خود را مدتی بعد تکذیب می‌کنند که علم از نظر آنها قابل تکذیب است و اگر تفکر هم در دانشگاه‌ها باشد که نیست، ما در دانشگاه‌های کشور اجازه تفکر نداشتیم و اگر داشتیم امام خمینی (ره) در میان این همه دانشگاه بر روی دانشگاه امام صادق تاکید نمی‌کردند.

  استاد دانشگاه تفکر می‌کرد بالای سر دانشگاه نمی‌نوشتند سمپوزیوم دندانپزشکی

  این کارشناس طب سنتی خاطرنشان کرد: اگر استاد دانشگاه تفکر می‌کرد بالای سر دانشگاه نمی‌نوشتند سمپوزیوم دندانپزشکی، و البته با کمی تحقیق متوجه می‌شویم که معنی کلمه سمپوزیوم در دایرةالمعارف، محیطی است که در آن مشروب‌خوری می‌کنند.

  روازاده با اشاره به اینکه چرا اساتید ما در سر کلاس‌های دانشگاه به جای اینکه بگویند 3000 قبل می‌گویند 3000 قبل از میلاد مسیح، یک استاد از خودش بپرسد و تفکر کند که چرا این امر قبل از بعثت رسول اکرم (ص) نباشد و می‌گویند میلاد مسیح.

  وی در ادامه بهترین پل ارتباطی که امروز مسلمانان به سمت کفر بروند را مسیحیت دانست و تاکید کرد: صهیونیست‌ها در این زمینه موفق عمل کرده‌اند آنها به راحتی مسلمانان را از مسیحیت به کفر می‌برند.

  این کارشناس طب سنتی بیان داشت: اگر در دانشگاه‌ها قدرت تفکر وجود داشت، چرا امام (ره) دستور دادند اسم فروشگاه‌های کوروش را در میدان کندی عوض کنند و به جای آن اسم قدس را بگذارنند؛ چرا ما هنگامی که اسم کوروش را بر می‌داریم سایت‌های غربی و رادیو اسرائیل ما را می‌کوبند؛ اما زمان اهانت پیامبر (ص) آن افراد را تشویق می‌کنند.

  وی گفت:‌ در قبل از انقلاب می‌نوشتند سخنان علی (ع) و سخنان کوروش و هنگامی که نگاه می‌کردیم سخنان کوروش به فرموده های حضرت علی (ع) برتری داشت و آنها می‌خواستند با این کار کم‌کم بگویند علی (ع) را می‌خواهی چه کار؟ ما ایرانی هستیم و کوروش داریم تا از این طریق زیرآب اسلام توسط یک مشت کلیمی زده شود؛ اما غافل از اینکه بسیجی تا ته جریان را در نیاورد، آرام نمی گیرد.

  روازاده با اشاره به نام تخت جمشید گفت:‌ چرا جمشید را مطرح نمی‌کنید مگر سال شمسی، جام جم و عید نوروز متعلق به جمشید نیست، بزرگان ما از جمشید حرف زدند؛ اما هیچ‌کدام در مورد کوروش سخنی نیاوردند و حتی ائمه (ع) یک کلام در مورد کوروش سخنی نگفتند.

  چرا سعدی و حافظ یک بیت شعر از کوروش ندارند؟

  وی خاطر نشان کرد: چرا سعدی و حافظ یک بیت شعر از کوروش ندارند وقتی که اسلام ظهور کرد؛ مگر هزار سال از کوروش ساختگی نگذشته بود.


  روازاده در ادامه خاطرنشان کرد: در حوزه می‌گویند به خدا شک کنید تا به یقین برسید؛ پس چرا نباید به کوروش شک کرد.

  این استاد طب سنتی با اشاره به تفسیر ذوالقرنین اظهار داشت: تا کنون تفسیر ذوالقرنین به درستی انجام نشده است، در تحقیقاتی که جدیدا صورت پذیرفته ذوالقرنین نه پیغمبر است و نه پادشاه، بلکه امام زمان است از نظر حروف ابجد هم مشخصات ذوالقرنین به امام زمان می‌خورد؛ صهیونیست‌ها به دنبال این هستند که کوروش را جای پیغمبر و علی (ع) بگذارند.

  وی با اشاره به کلک رادیو اسرائیل برای جا انداختن یک موضوع برای شنونده، به موضوع آب انداختن روی مقبره کوروش اشاره کرد و گفت: آنها با طرح این مسئله به طور غیرمستقیم می‌خواهند کوروش را در جامعه جا بیندازند و حال ما می‌بینیم کسی که در خصوص کوروش صحبت کرده، حسن پیرنیا است که یک فرد فراماسونری بوده، و نصف کتاب تاریخ ایران را نوشته است.

  این استاد طب سنتی بیان کرد: نصف دیگر کتاب تاریخ ایران توسط عباس‌ آشتیانی که وی هم یکی از اعضای فراماسونری بود نوشته شده و آنها می‌گویند ما چیزی از کوروش پیدا نکرده‌ایم. آنچه یافتیم از تاریخ یونان بوده، که اگر به قبل برگردیم توسط بنی‌اسرائیل نوشته شده است.

  اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم

  روازاده با اشاره به منشور اصلی کوروش که توسط انگلیس‌ها از آن مراقبت می‌شود، بیان داشت:‌ مگر کوروش مال ما نیست، پس چرا منشور آن را به ما نمی‌دهید و اگر این منشور را بررسی کردید و عمر آن بیش از 200 سال بود، من گردنم را با گیوتین می‌زنم.

  ماموریت 150 ساله بزازهای یهودی در ایران

  وی در ادامه با اشاره به بزازهایی که در قدیم در کوچه‌ها فریاد می‌زدند کتاب کهنه، کوزه شکسته و قرآن کهنه می‌خریم، انتقال فرهنگ یک کشور را سینه‌ به سینه، از طریق عتیقه‌جات و کتب قدیمی قابل انتقال دانست و گفت: 150 سال بزازهای یهودی را فرستادند در کوچه‌های ما کتاب کهنه و کوزه شکسته بخرند. از این طریق عمل‌شان را گرفتند و با از بین بردن کوزه شکسته می‌خواستند که ما نفهمیم پشت همه جریانات یهودیان‌ هستند، آنها اینگونه ما را به یغما بردند حال آنکه اساتید دانشگاهی ما نگاهی به این جریانات ندارند.

  این استاد طب سنتی همچنین به ساخت شیشه یک لیتری که بتوان در آن آب و مواد غذایی نگه داشت، در ایران اشاره و تصریح کرد: غرب این سیستم تکنولوژی را به ما ندادند. هنگامی که به تاریخ نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم شیشه لیرزی را خود ما درست می‌کردیم، اما شیشه‌سازان را طی سه مرحله کوچ دادند و باعث شدند بسیاری از آنها فوت و یا دست از کار بکشند که اخیرا یک نفر را در اصفهان پیدا کردیم و توانستیم علم شیشه‌سازی را از آن بگیریم.

  روازاده افزود: مهندس خراسانی هنگامی که به ژاپن سفر کرد، یک مهندس ژاپنی سراغ این شیشه‌ساز اصفهانی را از وی می‌گیرد و این در حالی بود که این مهندس خراسانی او را نمی شناخت.

  وی ادامه داد: اسم خودمان را استاد گذاشته‌ایم اما علم را زیر پا می‌گذاریم و با بیان 7000سال قبل از میلاد در سر کلاس‌های دانشگاه، هجویات مربوط به غرب را خوب یاد گرفتیم و آن را تطبیق نکردیم، این استاد اصفهانی آخرین آبکار کاشی دوران صفوی بود که آبکاری آن 500 سال می‌ماند، اما ژاپن تا 40 سال بیشتر تجربه ندارد. حال اگر ما برویم و به ژاپنی‌ها بگوییم یک میلیارد می‌دهیم تا تجربه آن استاد را به ما بدهد، این کار را نخواهد کرد.

  این استاد طب سنتی خاطرنشان کرد: همه افرادی که دنیای علم بودند، مرده اند، اما یکی از اساتید ما به دنبال آنها نرفت. یعنی هفت هزار سال پیش، گذشتگان ما هیچ کاری نکردند؟ پس عجب تنبل‌هایی بودند که گذاشتند تا یک مشت انگلیسی بیایند تا مشکل طب و اقتصاد ما را حل کنند!

  این کارشناس تغذیه یکی از دلایل خرید قرآن کهنه را استفاده از علم آن دانست و بیان داشت: در قدیم هنگامی که قرآن را می‌نوشتند و یا چاپ می‌کردند، روال بر این بود که سه کاغذ کاهی آخرش می‌گذاشتند اگر این قرآن سه قرن در خانه‌ای می‌ماند، تجربیات را در آن می‌نوشتند. اگر کسی این قرآن را پیدا می‌کردو این سه تا کاغذ آن پر باشد، میلیاردها تومان ارزش داشت. چون باید همین مقدار را هزینه می‌کرد تا به یکی از آنها برسد. اینها علم است. آن وقت ما می‌گوییم اینها دهاتی‌اند.

  صهیونیست جهانی به ایران به عنوان یک استان نگاه می‌کند
  این کارشناس تغذیه با بیان اینکه از نظر یهود ایران یک استان کشور جهانی صهیونیست محسوب می‌شود، بیان کرد: اینها در امور کشور ما به عنوان یک استان دخالت می‌کنند. بدانید آنها دائم برای ما توطئه می‌کنند.

  روازاده ادامه داد:‌ صهیونیست‌ها به دنبال افراد نخبه می‌گردند و برای همین در دانشگاه‌ها تز را قرار دادند و برای کسانی که تا مقطع دیپلم تحصیل می‌کنند، المپیاد می‌گذارند؛ آنها با نخبه‌یابی به دنبال جوانان ما هستند.

  وی افزود: کسانی که تز خوب می‌نویسند اولا یک کپی از این تزها توسط عوامل نامرئی به اسرائیل می‌رود، سپس آن ها شما را شناسایی می‌کنند، اسامی شما را به سفارتخانه‌های مهم می‌دهند و شما را از هر طریقی تشویق به ادامه تحصیل در خارج از کشور می‌کنند و یا حتی نامه به در خانه‌هایتان می‌آورند.

  این کارشناس تغذیه افزود: آنگاه 10 نفر را انتخاب می‌کنند که هفت نفر آن ها بیکار هستند اما سه نفر خوب هستند که در یک مراسم به اسم قرعه‌کشی آن سه نفر را بیرون می‌کشند؛ حال اگر شما نخواهید از کشور خارج شوید هنگامی که بخواهید استخدام شوید آنها از طریق عوامل‌شان در بدنه دولت کاری می‌کنند که شما استخدام نشوید و به شغل مسافرکشی روی بیاورید؛ اما اگر فرزند آدم بزرگی بودید هنگامی که وارد یک سازمان شدید هنگامی که بخواهی تزت را امتحان کنی صحنه را جوری می‌چینند که تز شما به شکست بینجامد، آنگاه شکست خورده دیگر به دنبال عامل آن نخواهی رفت.

  روازاده مشکل کردن تزها را برای پیدا کردن افراد نخبه دانست و خاطرنشان کرد: آن ها نخبگان را انتخاب و آنگونه که بخواهند تعلیم و تربیت می‌کنند و فکر آن ها را می‌سازنند تا از این طریق بر دنیا حکومت کنند.

  امیدواریم عقده خدا را از آستین شیعیان برای کباب کردن صیهونیست ببینیم

  این استاد طب سنتی با اشاره به اشغال آمریکا، استرالیا و کانادا گفت: این تز کثیف یهودیان بود که افراد بومی را کشتند، زنان، کودکان، مردان، جوانان و نوجوانان را زنده نگذاشتند آن وقت در فیلم‌ها نشان می‌دهند که اینها بومی این مناطق هستند، این دروغ است و صحت ندارد هرگاه به جایی وارد شدند بومیان را قتل‌عام کردند.

  روازاده بیان کرد: عقده خدا از آستین شیعیان برای کباب کردن آن ها بیرون می‌آید و آن ها سعی می‌کنند از ما علیه خودمان استفاده کنند که حتی دل امام راحل نیز را این زمینه به درد آمده است.

  وی با اشاره به افرادی که از ایران به آمریکا و کانادا و استرالیا سفر می‌کنند، گفت: این افراد با عنوان شهروند که ساخته یهود است، آنجا توان انقلاب ندارند؛ اما فرزندان آن ها که در آنجا بزرگ شده‌اند و نمی‌دانند که ایرانی هستند از طریق اسرائیل به افغانستان برده می‌شوند و افغانی‌ها را می‌کشند آن وقت یهودیان بالا نشسته‌اند و کشته شدن این دو نفر را می‌بینند آن جوان گناهی نکردهد بلکه اینها هستند که از ما به راحتی استفاده می‌کنند آنها آمده‌اند تا همه دنیا را در اختیار بگیرند.

  این کارشناس تغذیه گفت: کسانی که خود را حزب‌اللهی می‌دانند اما بعد از 30 سال به خارج از کشور می‌روند، از انقلاب هیچی نفهمیده‌اند ما امروز دو قدرت در دنیا داریم یکی قدرت صهیونیست‌ها با بازوان فراماسونری و دیگری جمهوری اسلامی.

  وی با اشاره به وجود لژ خانوادگی در برخی از کبابی‌ها گفت: لژ به معنی عضو فراماسونری و لژ خانوادگی هنوز هم به کار می‌رود و دلیل این امر این است که با آن بسیجی برخورد نکردیم؛ اما بدانید از امسال به بعد شرایط فرق کرده الان زمانی است که بچه‌های ما در عرصه فرهنگی اقدام می‌کنند.

 2. صلوات ها 20


 3. #2

  عضویت
  جنسیت مهر ۱۳۹۰
  نوشته
  300
  حضور
  14 ساعت 5 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  777  خدا شر این انسانهای تندرو را از سر این مردم بیچاره و آسیبپذیر کم بکنه

 4. صلوات ها 5


 5. #3

  عضویت
  جنسیت فروردين ۱۳۸۹
  نوشته
  10,905
  حضور
  85 روز 21 ساعت 56 دقیقه
  دریافت
  7
  آپلود
  0
  گالری
  18
  صلوات
  40426  نقل قول نوشته اصلی توسط hadihama1360 نمایش پست ها
  خدا شر این انسانهای تندرو را از سر این مردم بیچاره و آسیبپذیر کم بکنه

  با سلام
  خدا خودش جعلیات و تحریفهای یهود لعنت الله را هر روزه نمایان میکند شما نگران نباش اخوی اینها حقایق است که خوشایند عده ای نیست !!
  در تاریخ زیاد داریم که اگر کسی سخن حقی را میگفت پوستش را میکندند ! اما روزی خواهد رسیدکه این بتی را که از کوروش هخامنشی عده ای با سیاست و دغل بازی ساخته اند آنهم برای از بین بردن بزگترین سد دفاعی ما در برابر صهیونیسم و امپریالیسم
  و...............!!!!، بچه های کوچک هم در بازیهای کودکانه خود آگاهانه خواهند شکست و ان روز دیر نیست !
  حسن خزّاز گفت:از امام رضا ( عليه السّلام ) شنيدم كه فرمود:
  بعضى از كسانى كه ادّعاى محبّت و دوستى ما را دارند،ضررشان براى شيعيان ما از دجّال بيشتر است.
  حسن گفت: عرض كردم اى پسر رسول خدا( صلّى اللَّه عليه و آله و سلّم ) به چه علّت؟فرمود: به خاطر دوستى‏شان با دشمنان ما و دشمنى‏شان با دوستان ما. و هر گاه چنين شود، حقّ و باطل به هم در آميزد و امر مشتبه گردد و مؤمن از منافق باز شناخته نشود.
  ( صفات الشيعه ص 8 )

 6. صلوات ها 16


 7. #4

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۹۰
  نوشته
  38
  حضور
  4 ساعت 35 دقیقه
  دریافت
  1
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  318

  دعوت
  نقل قول نوشته اصلی توسط iran masood نمایش پست ها
  وی دانشگاه را فاقد علم و تفکر دانست و افزود: علم فقط قابل ارتقاست و دارای ارزشی الهی است، صهیونیست‌ها داشته‌های علمی خود را مدتی بعد تکذیب می‌کنند که علم از نظر آنها قابل تکذیب است و اگر تفکر هم در دانشگاه‌ها باشد که نیست، ما در دانشگاه‌های کشور اجازه تفکر نداشتیم و اگر داشتیم امام خمینی (ره) در میان این همه دانشگاه بر روی دانشگاه امام صادق تاکید نمی‌کردند.


  نقل قول نوشته اصلی توسط iran masood نمایش پست ها
  اگر عمر منشور کوروش بیش از 200 سال باشد، گردنم را با گیوتین می‌زنم

  روازاده با اشاره به منشور اصلی کوروش که توسط انگلیس‌ها از آن مراقبت می‌شود، بیان داشت:‌ مگر کوروش مال ما نیست، پس چرا منشور آن را به ما نمی‌دهید و اگر این منشور را بررسی کردید و عمر آن بیش از 200 سال بود، من گردنم را با گیوتین می‌زنم.
  [بزرگنمایی و به فکر واداشتن، و جلب توجه]
  نقل قول نوشته اصلی توسط iran masood نمایش پست ها
  چرا سعدی و حافظ یک بیت شعر از کوروش ندارند؟

  وی خاطر نشان کرد: چرا سعدی و حافظ یک بیت شعر از کوروش ندارند وقتی که اسلام ظهور کرد؛ مگر هزار سال از کوروش ساختگی نگذشته بود.
  خب، چرا واقعاً؟ کسی هست جوابی بده؟
  نه تنها سعدی و حافظ بلکه فردوسی حکیم که از اسکندر مقدونی اسم آورده‌اند و از شاهنشاه کوروش هیچ!
  نقل قول نوشته اصلی توسط iran masood نمایش پست ها
  در حوزه می‌گویند به خدا شک کنید تا به یقین برسید؛ پس چرا نباید به کوروش شک کرد.
  جای دارد که این سخن را بر تابلویی بزرگ نوشته و بر فرق سر بعضی‌ها بکویبم! تا کمی تعقل کنند

  جدای از شوخی؛
  پس خدای، مغز را چرا در جمجمه‌ی ما قرار داده؟
  چرا هرکس که در مورد کوروش و هر یک از اشخاص تاریخی حرف‌های خلاف عقاید عوام می‌گوید همواره از طرف عده‌ای به وطن‌فروشی، و عرب‌زدگی و غرب‌زدگی و از این دست صفات متهم می‌شود؟

  اگر قرار است که متعصب باشیم که بحث دیگری است، اما اگر می‌خواهیم عقل را پیروی کنیم. باید تعقل کنیم و در نقد کردن از توتم‌ها و تابو‌ها هم دریغ نکنیم.
  گفت: پادشاهان هنگامی که وارد منطقه‌ی آبادی شوند آن را به فساد و تباهی می‌کشند، و عزیزان آنجا را ذلیل می‌کنند؛ [آری] کار آنان همین‌گونه است

 8. صلوات ها 10


 9. #5

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۱
  علاقه
  کتاب
  نوشته
  47
  حضور
  3 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  209  نقل قول نوشته اصلی توسط hadihama1360 نمایش پست ها
  خدا شر این انسانهای تندرو را از سر این مردم بیچاره و آسیبپذیر کم بکنه
  خدا شر آدم های متعصب رو از سر محیط های علمی ما کم بکنه...
  رفیق! اگه جواب علمی-تاریخی داری برای این صحبت ها، بسم الله. با تعصب برخورد نکن!


 10. صلوات ها 9


 11. #6

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۱
  علاقه
  کتاب
  نوشته
  47
  حضور
  3 ساعت 2 دقیقه
  دریافت
  20
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  209  نقل قول نوشته اصلی توسط iran masood نمایش پست ها
  روازاده ادامه داد:‌ صهیونیست‌ها به دنبال افراد نخبه می‌گردند و برای همین در دانشگاه‌ها تز را قرار دادند و برای کسانی که تا مقطع دیپلم تحصیل می‌کنند، المپیاد می‌گذارند؛ آنها با نخبه‌یابی به دنبال جوانان ما هستند.
  وی افزود: کسانی که تز خوب می‌نویسند اولا یک کپی از این تزها توسط عوامل نامرئی به اسرائیل می‌رود، سپس آن ها شما را شناسایی می‌کنند، اسامی شما را به سفارتخانه‌های مهم می‌دهند و شما را از هر طریقی تشویق به ادامه تحصیل در خارج از کشور می‌کنند و یا حتی نامه به در خانه‌هایتان می‌آورند.
  الان isi معیار علمی ماست و خودمون باور کردیم تا کسی تو این فهرست نباشه، اصلا تو جامعه دانشگاهی محلی از اعراب نداره و کسی ابتکاری به نفع مملکت خودش داشت، ولی مقاله ای در isi ثبت نکرده باشه، محل سگ هم بهش نمیذارن. غافل از اینکه این isi حیله ی گرگ قصه است...

 12. صلوات ها 7


 13. #7

  عضویت
  جنسیت آذر ۱۳۸۸
  علاقه
  ثقلین : ذوالقرنین
  نوشته
  1,610
  حضور
  25 روز 16 ساعت 49 دقیقه
  دریافت
  21
  آپلود
  0
  گالری
  36
  صلوات
  3090  نقل قول نوشته اصلی توسط hadihama1360 نمایش پست ها
  خدا شر این انسانهای تندرو را از سر این مردم بیچاره و آسیبپذیر کم بکنه

  خدا مردم ایران را از شر نازیهای ایرانی نما کم کند انشاءالله

  احساس میکنم مستقیم خنجر را به قلب صهیونیسم فرو کرده ایم استوار باشید پیروزی با مومنین است

  ویرایش توسط فتا 1 : ۱۳۹۱/۰۵/۰۸ در ساعت ۱۳:۲۴
  خدایا مرا آن ده که آن به

 14. صلوات ها 10


 15. #8

  عضویت
  جنسیت خرداد ۱۳۸۹
  نوشته
  5,274
  حضور
  68 روز 6 ساعت 54 دقیقه
  دریافت
  253
  آپلود
  48
  گالری
  41
  صلوات
  21901

  سلام عليكم جميعا

  اينجا نه كسي با مليت ايراني عداوت و ضديت دارد و نه با تاريخ ايران سرافراز

  ولي اگر يهود بخواهد تاريخ ايران را بنا بر منافع خود مصادره كرده براي اينكه عقايدش نشر پيدا كند از اين تاريخ سوء استفاده نمايد فكر نميكنم هيچ ايراني اي به او اين اجازه را بدهد.

  آن شبه استوانه موسوم به استوانه كوروش يك استوانه با كلي غلط املائي است و مضموني دارد كه مطابق با سعارهاي يهود سامري است.

  اين عقيده هاي ابتر همان عقيده ايستر و مردخاي است و نه كوروش /

  اين مخالفتها به اين خاطر است
  و الا ضديت با مليت خود و تاريخ و فرهنگ حقيقي خود كه كار خيانت كارانه ايست و حتي مخالف با عقيده اسلامي هم هست.

  لطفا عزيزان قبل از هرچيز به اين موضوع عنايت داشته باشند.


  ياحق
  ویرایش توسط bina88 : ۱۳۹۱/۰۵/۰۸ در ساعت ۱۴:۴۱
  علی علیه السلام :
  خداوند، ملائكه را از نيروى عقل محض ، حيوانات را از غرائز و شهوات محض و انسان را تركيبى از هر دو آفريد. آن كس كه نيروى انديشه و فكرش ‍ بر شهوتش غلبه كند، از ملائكه برتر و آن كس كه نيروى شهوت و غريزه اش ‍ بر قوه عقل غالب شود از حيوانات پست تر است . ( بحارالانوار، ج 57، ص 299، حديث 5 )

 16. صلوات ها 11


 17. #9

  عضویت
  جنسیت مرداد ۱۳۹۱
  نوشته
  5
  حضور
  نامشخص
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  0
  صلوات
  17  پس حتما گردنش رو با گيوتين بزنه
  سوالات را ليست كنيد و بپرسيد تا با مدرك و دليل عقلي و علمي پاسخ بدهم

 18. صلوات ها 2


 19. #10

  عضویت
  جنسیت تير ۱۳۹۱
  علاقه
  شعر و ادبیات مذهبی
  نوشته
  417
  حضور
  2 روز 16 ساعت 47 دقیقه
  دریافت
  0
  آپلود
  0
  گالری
  3
  صلوات
  831  این قبری که بالای سرش گریه می کنند، تا کمتر از 200 سال پیش به قبر مادر حضرت سلیمان (ع) معروف بود.

 20. صلوات ها 10


صفحه 1 از 9 123 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربرانی که این موضوع را مشاهده کرده اند: 0

هیچ کاربری در لیست وجود ندارد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
^

ورود

ورود